|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  174 175 [176] 177 178   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrke
12.6.2007 19:48:21   
sandra85
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image NEFRETITI!!!!!!!!!

zaj sem se spravla štet, kolko user posted image , kolkouser posted image  in kolko user posted image  pričakujemo......pa sem vidla, da je naša pridna guppy že vse to napisalauser posted image user posted image

_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4376
   RE: Septembrke
12.6.2007 20:23:20   
dorotea
Bravo Nefretiti!!!! Juhuhu!!!user posted image user posted image user posted image Pa je mimo! Ciao knjige...vsaj zate.user posted image

Joj zdaj ravno gledam piramido in govorijo o tej ogromni igralnici na goriškem!!!! Aaaaaaaaaaaaaaaaaa!! Kar groza me je, kaj bo ratalo z naše doline, če projekt uspe!Folk sploh ne vidi posledic...vidijo samo delavna mesta...ne pa kaj pomeni to za okolje, naše otroke...ah, brez veze sploh govort!

grem na sladoled, bo bolje!



< Sporočilo je popravil dorotea -- 12.6.2007 20:24:51 >

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 4377
   RE: Septembrke
12.6.2007 20:28:30   
nora
nefretititi čestitkeuser posted image user posted image user posted image
zdaj sem se tudi jaz merilauser posted image obseg trebuha 94cm. Zredila sem se 6kg. Najvec mi pase jest juho in sadje. Ravnokar sem pojedla 2 kroznika juhe in bi jo se, samo bom nehalauser posted image Danes v šoli za starse so nam pokazali jedilnik nosecnic...uh kolk je bil dolguser posted image
Tudi jaz zvecer postajam ful zejna, v casih se še ponoči zbujam in pijem, zato skoz sem na wc-ju.

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 4378
   RE: Septembrke
12.6.2007 20:48:29   
Anonimen
Nefretiti - čestitke user posted image user posted image user posted image  
Sedaj si pa zasluženo odpočijuser posted image

(odgovor članu nora)
  Neposredna povezava do sporočila: 4379
   RE: Septembrke
12.6.2007 21:14:37   
sandra85
uff sem zaj prišla izpod tušauser posted image
pa sem se spravla še "tamalo" brituser posted image ...to je bil res en velik problem...
sem si jo ka na blef,ker niti malo ne vidim dol...eh, mal je krvavelouser posted image ...zaj bom pa vidla kaj bo moj rekuuser posted image

_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 4380
   RE: Septembrke
12.6.2007 21:15:45   
ribica23
ja tudi z moje strani gre zahvala guppy za zbiranje podatkov in je mamica in pol...zdaj je dvojna nosečka in je kao tisto "dva v enem" oz. ne tisto "tri v enem"!user posted image user posted image user posted image

lp punce od mene inuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4381
   RE: Septembrke
12.6.2007 21:32:30   
jst86
nefretiti iskrene čestitkeuser posted image user posted image

(odgovor članu ribica23)
Neposredna povezava do sporočila: 4382
   RE: Septembrke
12.6.2007 21:37:08   
dorotea
Pozdravčk!
Midva sva bila danes zadnjič v šoli za bodoče starše...pa je blo bolj dolgočasno predavanje...o zobeh pa tko mal...Pa sem mislila, da dobimo kako potrdilo, da bo potem moj dragi lohko šel z mano v porodno...mal sem ga plašla da če ne bo hodu, pa mu ne bojo pustili. Pa nisva nič dobilauser posted image ...izgleda , da v Šempetru ne rabiš nobenega potrdila. Kako je za postonjsko porodnišnico? kje sploh rabiš potrdilo?

Joj kar dve porciji sladoleda so izginili...sem tko mal napeta...jutri grem na 3D!!!!Komaj čakam! Danes ne bom spala...se mi že meša, tako rada bi videla našo Piko, zdaj ko se že tako veselo rokujeva preko buštija. Pa sploh sem nestrpna, da nama potrdi spol, ker nama je zadnjič ginekologinja sam namignila, da bo punčka...in bi rada da sem končno prepričana, pa da bo pole možek nehal govorit mi na trebuh:" Brcaj, brcaj, naš fuzbaler!"user posted image

(odgovor članu ribica23)
Neposredna povezava do sporočila: 4383
   RE: Septembrke
12.6.2007 21:40:31   
guppy
user posted image
(PDP, nick (leta), št. nos., kraj bivanja --> porodnišnica, spol)

27.8. tikca, 1n, Ljubljana
27.8. misska, 2n, Ljubljana --> Ljubljana user posted image

28.8. surya (28), 1n, Posavje user posted image
29.8. Nikki24 (25), 1n, Ljubljana --> Postojna user posted image
29.8. avgustovka, 1n, Ljubljana --> Postojna
1.9. CUKRČEK (28), 2n (dvojčki), ok. Vrhnike --> Lj. user posted image
1.9. guppy (26), 1n (dvojčki), Lj --> Lj user posted image +user posted image
1.9. Marelica, 2n, okolica Ptuja --> Ptuj/MB user posted image    
1.9. Lili17
2.9. lumpa6, 5n, Ljubljana --> Ljubljana
3.9. nena80 (27), 1n, Dolenjska --> NM / LJ user posted image
3.9. Pikica pokica (27), 2n, Celje --> Celje user posted image
3.9. lemavrica (28), 1n, Ljubljana --> Lj user posted image
3.9. jonči (28), 1n, Kranj user posted image
3.9. aljab, 1n, --> Celje user posted image

3.9. Mokka1 (27), 1n, Ruše --> LJ user posted image
4.9. bodoča (24), 1n, --> Slovenj Gradec user posted image
4.9. september 07, 1n, Vrhnika 
5.9. Rožica*, 1n user posted image
5.9. ursy, 2n, Ljubljana
5.9. nejka7
5.9. *Marty* (PP 31.1.), 2n
5.9. lasekP, Velenje
5.9. nana 27 (28), 2n, okolica Lj --> Postojna user posted image

5.9. Mateja82 (25), 2n, Celje --> Celje user posted image
6.9. škorpion, 1n, Celje user posted image  
7.9. Carmy (25), 2n, Domžale --> Ljubljana user posted image
7.9. Žabonka, Lj. --> Lj. user posted image Brina
7.9. quelle (29), 1n, --> Kranj / Jesenice
7.9. duskamb (34), 3n, Maribor user posted image Matija
8.9. Ninica, 2n
9.9. nestrpnica (27), 2n, Ptuj user posted image
9.9. manca79, Kranj
9.9. LEVASI (28), 1n, Ljubljana --> Postojna user posted image
9.9. Emm, Velenje

9.9. kaja__ (20), 1n, Ljubljana user posted image
9.9. ribica23 (24), 1n, Domžale --> Ljubljana user posted image   
10.9. nefretiti (28), Celje --> Maribor user posted image
10.9. _mala_ (26), 1n, Maribor --> Ptuj user posted image Maša
11.9. Zoya27 (28), 1n, Izola --> Izola user posted image
11.9. sandra85 (21), 1n, Portorož user posted image Enej
12.9. jst86, Škofja Loka --> Kranj
12.9. srček (28), 1n, Strunjan --> Po user posted image Žan 

13.9. PBJ , 2n 
14.9. Eva*, 1n
15.9. Taja339, 2n, Laško
15.9. helenav (27), 1n, Izola --> Izola user posted image Klara
16.9. cuma, 2n, Koper --> Izola user posted image Tinkara
16.9. TheAngel, 1n, Kranj user posted image
17.9. annie, 1n, Ruše --> Maribor user posted image
18.9. ašun (27), 1n, Pirniče --> Ljubljana user posted image Žana
19.9. buškica (32), 1n, Medvode --> Po/Lj user posted image Lara
20.9. ana b, 2n, Ljubljana 
20.9. Tatty (30), 1n, Ljubljana/Cerkno --> Lj

20.9. zvezda71 (36), 1n, Ljubljana --> Lj user posted image
20.9. mony79 (28), 1n, Primorska --> Šemp. pri Gorici user posted image Vid
21.9. žarnica (23), 2n, --> Ptuj user posted image
21.9. *ribica*, 2n, M. Sobota --> M. Sobota user posted image Tiara/Alina 
22.9. nora (27), 1n, Ljubljana --> Ljubljana user posted image Lucija
23.9. dorotea (27), 1n, Primorska --> Šempeter user posted image Patricija
23.9. naja07
23.9. NalLa (26), 1n, okolica Ljubljane --> Lj user posted image
24.9. nova169, 1n, Velenje
24.9. tianna (22), 1n, Sežana --> Postojna user posted image
24.9. nejca79, 2n user posted image
24.9. jota, 2n
25.9. Rozmarinka, 1n, Ljubljana --> Ljubljana user posted image
25.9. upanje-upanje, 1n, Koper
26.9. ksenija., 3n, Ptuj
26.9. LINA31 (28), 1n user posted image Žan

26.9. PravaTečka (29), 2n, Pesnica --> Mb user posted image
27.9. taček (23), 1n, --> Slovenj Gradec user posted image
27.9. sevenka (25), 1n, Domžale --> Ljubljana user posted image
27.9. tanja981 (25), 2n, Mežica --> Slo. Gradec user posted image
27.9. katjuša79, 2n, Celje --> Celje user posted image
28.9. jacklyn, 4n, Logatec --> Postojna user posted image
28.9. andreja32, 4n, okolica Kamnika --> Lj user posted image

28.9. Tanja Lina, 1n, okolica Kranja --> Lj user posted image
30.9. taja83 (24), 1n, --> Trbovlje user posted image
30.9. *tajda* (25), 1n, Kamnik --> Lj. user posted image David
??.9. Tadeja 1976, (dvojčki)  
   

V pričakovanju: 22user posted image , 19user posted image  in 16user posted image
------------------------------------------------------------
 
"SEPTEMBRSKE" MAMICE
(DP, nick, PDP, spol, ime, teža/dolžina)

user posted image

22.5. karin. (PDP 3.9.), user posted image Hope (610/32) + user posted image Elyse (750/35)
6.6. duc.20 + Maja (PDP 14.9.), user posted image Nike (810/36)

V toplem naročju staršev: 3user posted image
------------------------------------------------------------

DRUGE INFORMACIJE

SREČANJE SEPTEMBRK v Ljubljani in na Obali
http://www.ringaraja.net/forum/fb.asp?m=1603623

SEZNAM za novorojenčka
http://www.ringaraja.net/forum/fb.asp?m=1587468

NUJNA GINEKOLOŠKA POMOČ v Lj. porodnišnici
01 522 61 11

(odgovor članu guppy)
Neposredna povezava do sporočila: 4384
   RE: Septembrke
12.6.2007 21:48:56   
guppy
Ojla, bajsike user posted image user posted image user posted image

Mogoče mal smešno vprašanje, ampak... user posted image  a se še kateri zdi, da bolj počasi kapira? user posted image  Danes sem ene parkrat morala ljudem povedat, da naj govorijo malo manj in bolj počasi, ker moji možgani sploh niso dohajali izgovorjenega. Naaah, mogoče pa samo posledica preveč tipkanja naloge? Anyone?
Nefretiti, iskrene čestitke!!!  user posted image  user posted image  user posted image
Vem, kako je meni odleglo, ko sem naredila državni izpit... woooooh. To pa je breme in pol! Ma ne, .. bolj breme in 3/4 user posted image

Sandra, a Enejčka boste meli? Iiiiiii jupi jupi.

surya, popravljeno ;)

Se grem prekucnit na nos (a ne, žabica?)
user posted image

(odgovor članu guppy)
Neposredna povezava do sporočila: 4385
   RE: Septembrke
12.6.2007 21:54:56   
Anonimen
guppy, ni nobene zamere do vs. sam časa nimam čist nč, zutri delam našo hiško, popoldan sm pa Maji pa user posted image , zvečer pa za službo delam in mi zmankuje časa za vse ostalo, že tko sm neki len ratal...

(odgovor članu guppy)
  Neposredna povezava do sporočila: 4386
   RE: Septembrke
12.6.2007 22:00:44   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: guppy

user posted image  a se še kateri zdi, da bolj počasi kapira? user posted image   


Hm, jaz sem že čisto "pobebavila"user posted image  Pa pozabljam tudi 100/h...

(odgovor članu guppy)
  Neposredna povezava do sporočila: 4387
   RE: Septembrke
12.6.2007 22:58:31   
nana 27
Nefretiti, iskrene čestitke user posted image user posted image user posted image  He he Guppy, počasni možgani...imam podobne občutke. Glede na prvo nosečnost ti lahko povem, da po porodu postaneš še bolj pozabljiv oz. se pojavi še več lukenj v spominu user posted image  sicer se stanje izboljša, ampak "aparat" v glavi je pa še zmeraj malo okvarjen user posted image  Se mi zdi, da narava poskrbi za vse. Kdo bi pa hotel preveč pametno mamo? Da ne govorim o tem, da imaš lahko (če se dosti ne družiš z drugimi mamicami) še dodatno težavo, da vse govoriš bolj otročje in poudarjeno.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4388
   RE: Septembrke
12.6.2007 23:13:36   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nana 27)
  Neposredna povezava do sporočila: 4389
   RE: Septembrke
13.6.2007 8:46:35   
Anonimen
Dobro jutro vsem!

Mene pa ni blo na forum od nedelje pa sem vidla, da sem precej zamudila. Ene se morate učiti..vso srečo na izpitih pa na zagovorih!
Pri meni je pa vse po starem, bolj ali manj. Trebuh še mi naprej otrdeva, včasih večkrat na dan, ampak, če pravijo, da je to normalno se ne bom sekirala.
Sem si pa zmerla obseg trebuha, ko sem že vidla, da je tu pa tam kera to tudi nardila - moj je zdaj 95 cm, zredila pa sem se cca 7,5 kg.
Drug teden se mi pa začne MŠ, upam, da bo konec v enem tednu, ker dlje ne bom mogla hodit, ko grem na morje že drug petekuser posted image . Komaj čakam. Danes pa moram it na borzo povedat, da grem na dopust..mi je to čisto brezveze, ker itak me majo na mirovanju že od januarja, tako, da ne vem v čem je sploh fora. Mi je kar malo žal, da sem svetovalki sploh omenila morje, zdaj bom mogla spet po tistih neskončnih stopnicah hodit. Še celo en mesec pred PDP se moram na borzi javit..nimam pojma zakajuser posted image .
Da pa o tistem letanju na CSD sploh ne govorim, se bomo user posted image  kar naletale po teh uradih kolko vidim, verjetno še z vsem sploh nismo seznanjene, jaz si kar sproti pišem kam moram iti in kdaj, da česa ne zamudim.
No lep sončen dan želim vsem!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4390
   RE: Septembrke
13.6.2007 8:56:31   
lumpa6
dobro jutro 
ja mala ta tvoja svetovalka je mal čudna, izgleda kot da ti neverjame da siuser posted image

ja jaz sem pa včeraj bila na pregledu pri g in mi je rekla da mi bodo porod sprožili do 2 tedna prej tako da bom rodila avgusta da nebodo nič čakali, v sredo 20 imam pa še uz ker ga ona dela posebaj ne v sklopu pregleda če gre za bolj natančen pregled tistega za mimogrede pa nardi če je potrebno zravn pregleda


do sedaj sem se zredila nekako 6 kg sem pa v začetku nosečnosti malo shujšala tako da imam do sedaj 3 kg plusa

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4391
   RE: Septembrke
13.6.2007 9:01:58   
lumpa6
ja pa kje ste vse user posted image

a po nakupih letateuser posted image user posted image

ja midva sva do sedaj samo voziček kupla pa mal malenkosti, cunce pa vse ostalo pa bova ko se vrneva z dopusta, tam po 7.7 user posted image user posted image

(odgovor članu lumpa6)
Neposredna povezava do sporočila: 4392
   RE: Septembrke
13.6.2007 9:21:01   
ribica23
živjo punce!

ja midva nameravava tam do konca tedna it pogledat za voziček...včer sva mela okroglo mizo in se odločala za model..malo nihava med quinny buzzom in enim modelom mod per peregotauser posted image
morva se odločituser posted image

ja danes po službi grem pa z mami(se pravi babico) mal po posnovnih nakupih,saj ima veliko željo kaj svetovati...a moje mnenje je da je bilo 20 let vse nekak drugače in bom kupovala po mojih spiskihuser posted image
a kara kaj kupuje v babycentru v domžalah?baje da imajo kar izbiro in ni potrebno hoditi prav v ljubljano?


drugače mi pa danes malo manj pritiska dol in tudi z otrdevanjem je malo bolje...
sam živahen a je danes ta najin srček...brca mi že celo jutro in telovadi namesto naju obehuser posted image sam kaj ko ni to samo jutranja telovadba ampak je kar celodnevnauser posted image
omaj čakam da ga vidim v petek na uzuser posted image user posted image user posted image
zdaj pa šibam mam v planu še neki ponudb  za napisat....

papa

< Sporočilo je popravil ribica23 -- 13.6.2007 9:30:34 >

(odgovor članu lumpa6)
Neposredna povezava do sporočila: 4393
   RE: Septembrke
13.6.2007 9:38:19   
nestrpnica
Dobro jutro vsem!
Ne, ne letamo po nakupih, sem v službi in komaj čakam, da nastopim z dopustom. Mi imamo še veliko stvari od prejšnje pupe - tudi sedapupa. Prav tako še imamo tudi voziček, tako da ne bo sedaj prevelikih stroškov.
Še prej pa, da v petek opravim strokovni izpit iz soc. varstva. A ga je katera mogoče delala?
Drugače pa imam poleg slabokrvnosti, težave tudi z otekanjem nog. Sedaj sem si nabavila Herbion gel - mi je svetovala farmacevtka v lekarni in bom videla, kakšen bo učinek.
Punce, fajn se imejte, pa ne tekajte preveč okrog, raje počivajte. Tudi jaz že čutim otrdevanje trebuha in ni nič kaj prijetno.

LP

(odgovor članu ribica23)
Neposredna povezava do sporočila: 4394
   RE: Septembrke
13.6.2007 9:47:33   
lemavrica
Jutro vsem,

zaenkrat še nič ne nakupujeva. Jest se bolj za knjigami držim, ker bi rada čimveč opravla pred porodom. Sem glih na poti v knjižnico.
Moji možgani zaenkrat še prov fajn delujejo in upam da tko tud ostane, jih zdele kar pošteno nucam user posted image .

Drugače pa komaj čakam vikend da malo skočim na morje, mal okolje zamenjat če ne drugega. Upam da ne bo dežja.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu nestrpnica)
Neposredna povezava do sporočila: 4395
   RE: Septembrke
13.6.2007 10:10:44   
Anonimen
Doma sem virus fasala, vam sploh odpisat ne moremuser posted image .

user posted image Helenav, kam pa to kličeš za info o ŠS  Izoli? Ker jaz kličem mojo G v zdravstveni dom, ker tam izvajajo ŠS. A imajo še kje drugje predavanja? A mi daš cifro oz tam, ko ti kličeš?

(odgovor članu lemavrica)
  Neposredna povezava do sporočila: 4396
   RE: Septembrke
13.6.2007 10:43:37   
helenav
Jaz imam svojo ginekologinjo v Bolnici, tako d ajaz sem klicala patronažno v zd in tam so mi dale gsm od gospe Mojce, ki izvaja MŠ. Ni bila ravno vesela mojega klica, ker je rekla, da vedno izobesijo na oglasno desko kdaj se začne..... Rekla mi je da Julija bo in da sicer bo zadnji teden Junija prične. Tako da jaz bom šla naslednji teden kar tja osebno pogledat in tako jo zvem točen datum javi..oziroma če ti prej izveš mi javi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4397
   RE: Septembrke
13.6.2007 10:49:41   
dorotea
O punce!
Jaz sem pravkar iz ambulante, še neke 2- dnevne vaje moram opravit...tko da ni nič narobe z manouser posted image .
In sedaj grem v porodnišnico, peljem sestro se pokazat. Pol bom pa kar počakala tam še za naš 3d UZ! Končno! In naša mala tudi danes nekaj razgraja tam notri...upam, da jo bo kaj videt in da se ne bo skrivala. bom knjigo s sabo v čakalnico vzela, ker malo zaostajam z učenjem.
Bodte pridne!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4398
   RE: Septembrke
13.6.2007 11:28:34   
Anonimen
Helenav, tudi jaz sem dobila podobno info da prične nekje zadnji teden junija. Problem je to, kerajo ven datume vedno tik preden prične in moramo res vsak teden klicat ali pa tja hodit gledat a je datum objavljen. Javo ko kaj izveš.

(odgovor članu helenav)
  Neposredna povezava do sporočila: 4399
   RE: Septembrke
13.6.2007 11:45:24   
Anonimen
a dela tuki kera maturo?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4400
Stran:   <<   < Prejšnja stran  174 175 [176] 177 178   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  174 175 [176] 177 178   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Krvavitve med nosečnostjo – kdaj so nevarne?
Do krvavitev med nosečnostjo lahko pride zaradi različnih vzrokov, pri čemer so nekateri povsem nenevarni, drugi pa so r...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?