|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   jedilnik
14.6.2007 11:33:49   
prymorka
mene zanima, če je kje možno videti kak jedilnik za en teden, kako naj bi se prehranjevale nosečnice??
npr.pon-ned : zajtrk-malica-kosilo-malica-večerja...???
ne vem kako razporedit hrano in kakšno hrano da ne bom pridobivala na kilaži kot zdaj, ki pojem dosti sadja, zajtrk kosilo in nič več... pa kile rastejo kot nore... pa pravi doktor da je od neprave porazporeditve hrane...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: jedilnik
14.6.2007 11:42:01   
TONČI.
Ja zakaj pridobivaš kile. Jej tako kot se zagre. Vsaj 5 manjših obrokov na dan. Najslabše jee to, da ješ tako kotti. Pojej zjutraj zajtrk, potem malo sadja ali jogurt, kosilo, že spet nekaj malega in večerja.   

(odgovor članu prymorka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: jedilnik
14.6.2007 11:44:42   
TONČI.
pa pravi doktor da je od neprave porazporeditve hrane...


Kaj ti ni rekel, da jej 5 krat na dan po malo.

Če pa bi rada hrano razporedila, pa jej ločeno. Oh ne jej z B. Se pravi, meso ne gre skupaj z krompirjem ali rižem. Ampak z zelenjavo.

Ampak jaz se tega v nosečnosti nebi šla. Raje jem, da sva oba z otrokom zdrava

(odgovor članu prymorka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: jedilnik
4.7.2007 15:00:59   
MissLady
Jaz jem normalno, kot sem pred nosečnostjo... samo bolj disciplinirano. Sedaj jem zajtrk in malice, ki jih prej nisem.

Je pa pomembno da se dosti gibaš. Jaz grem vsak dan na sprehod vsaj za 1 uro, vmes si seveda privoščim še sladoled user posted image . Med vikendom pa še dosti več.

(odgovor članu TONČI.)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: jedilnik
4.7.2007 16:24:19   
koala
V knjigi Vse o nosečnost in otrokovem prvem letu od Mayo clinic imaš jedilnik za dva dni, malo da vidiš.

Samo meni se res ne zdi primerno da ne večerjaš. Se pa sprašujem kako sploh zdržiš.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu MissLady)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: jedilnik
10.7.2007 12:34:12   
maja_
Zajtrk: čaj, kos polnozrnatega kruha(manjši), navadni jogurt
malica:1 kos sadja: jabolko, pomaranča, nektarina...
Kosilo:juha, mešana solata, zrezek
malica: jogurt ali 1 kos sadja ali polnozrnati kreker...
večerja: manjša porcija zelene ali paradižnikove solate

To je primer, pri tem se je potrebno držati količin, a kos pomeni 1 kos. Pri kosilu je 1 porcija dovolj brez dodatkov. Sladkor-sploh beli lahko gladko črtaš, OH zreduciraj.... Če greš kdaj spat brez večerje, ne bo hudega, glede na to, da imaš popoldansko malico.
To je vzorčni primer, je zdrav, je primeren in je... dolgočasen!!! Jaz sem tko v 1. nosečnosti, sedaj pa se mi ne ljubi najbolj. Sicer tarnam, pa kile... a naredim bore malo. 2. je vse drugače. Vem, da otočiček potrebuje malo in kvalitetno hrane, ampak...

(odgovor članu prymorka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: jedilnik
16.7.2007 10:50:24   
amaya
joj...jaz bi se tega z veseljem držala, pa me kar podr lakota. Kaj je to tega sploh prej nisem poznala. Tudi zelo neurejeno sem jedla: nič zajtrkov, včasih tudi malice ne...večerja kdaj pa kdaj....sedaj se pa tega držim, ker mi telo zahteva: oziroma moja pikica to zahtevauser posted image . Tako, da sem se končno normalno začela prehranjevati. Za zajtrk si vsak dan naredim milk shake s svežim sadnjem: mleko, malo jogurta, žlica skute, ena banana, borovnice ali hruška, ali nektarina...kar pač imam. Potem čez urco in pol, pa pojem en brijoš (nora sem na to). Zjutraj se nafutram z beljakovinami, ker jih popoldan ne prenašam in po njih bruham. predvsem po jogurtu. Moram pa priznat, da sem šla kak kilogram gor: to pa zato, ker se prvič normalno prehranjujemuser posted image

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu maja_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?