|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Šivi
1.11.2004 14:55:35   
žiža
Ne vem koliko kaj daste na "zdravljenje šivov" ampak jaz bi samo povedala, kako sem jih sama pocelila v 12 dneh. V porodnišnici sem se redno večkrat na dan tuširala in to mi je takrat res zelo pomagalo. No doma sem si pa delala kopeli in sicer: Zavreš liter vode daš noter eno žlico hrastovega lubja in vreš 20 minut na majhnem ognju. POtem dodaš eno žlico kamelic in malo manj kot eno žlico rmana, vse skupaj pustiš stati 10 minut, potem svojo rito namočiš v ta mlačen zvarek in sediš notri 10 minut. Nato nežno obriši s plenico in namaži šive z šentjanževim oljem ( z bebi palčko točno na šiv) Tukaj je skoraj potrebna pomoč. To delaš 2x na dan.
Jaz sem to "kuro" delala 5 dni in kot bi odrezal nisem več čutila nobenega šiva, nobene bolečine... Lahko bi šla kolo vozit :)- Naj povem še da sem bila dvakrat prej že šivana (operacija) pa je vse celjenje takrat trajalo precej dlje pa tudi kasneje me je še dolgo časa bolelo (recimo pri spolnih odnosih)
No tako tole moje nakladanje je zaključeno. Sicer pa itak želim vsem čim manj šivov, če bodo sploh potrebni...
poljubček Žiža
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Šivi
1.11.2004 18:40:03   
nikitta
HVALA! Ni ga čez zelišča...

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Šivi
2.11.2004 8:46:41   
Soncnica
Hvala Žiža! Ker imam PDP šele 24.03.05, sem si tvoj post kar shranila.

lp

Sončnica

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
2.11.2004 10:28:32   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu žiža)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   Šivi
2.11.2004 13:21:21   
Annny
Vse se dobi v lekarni...rman lahko nabereš tudi sama..ga ne moreš zgrešiti na travniku (poleti:))..

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Šivi
2.11.2004 13:50:16   
dory
Zmer sem bla za naravne stvari in ce pomagajo tolk bols...superca :)

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Šivi
2.11.2004 20:24:20   
beba76
Lahko potrdim Žižino izjavo - sama sem namreč šive tudi pozdravila s podobno koprljo - brez rmana.
Bravo, tete Pehte!!!:bravo:

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Šivi
2.11.2004 21:49:02   
marita
Šivi so res ena smotana stvar. Mene so bolj zdelali kot pa porod. Sem si jih pa zdravila s sprejem iz aloe vere (tudi naravno) in to vsakič po obisku wc. Najprej sem se vedno stuširala, posušila s fenom in potem uporabila ta sprej. Sem mislila, da ne bo temu konca. No, po 14 dneh sem bila odrešena te nadloge.

Lp

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?