|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kaj še lahko storim?
21.6.2007 11:38:27   
Anonimen
Se postavim na mesto tega 15-letnika. Vzela si mu očeta,sedaj pa pričakuješ,da bi se razumel s tabo user posted image
Jaz še te videt ne bi hotela,kaj šele priti na obisk k tebi. Mislim,da boš morala enkrat pogledat tudi na druge,nisi samo ti na tem svetu,tudi drugi imajo čustva. Res,da je to najstnik in nekaj njegovih besed izvira iz pubertete,ampak to ni vse.
Svojega pa obsojaš,ker se pusti otroku provocirat. Ej,če bi bil tudi sam tako ZELO srečen bi se pogovoril z sinom,naredil pa tako kot je njemu všeč.
Sicer pa pišeš,da ima željo prenehat z vajino zvezo,za kar pa sem prepričana,da ni kriv samo ta 15-letnik.

(odgovor članu Julija08)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Kaj še lahko storim?
21.6.2007 11:39:45   
jade1
Jah to je pa druga pesem. Se pravi, da otroka vesta, da si bila ti očetova ljubica in, da je zaradi tebe zapustil mamo. Dobro ne lih zaradi tebe je imel tudi on "prste" vmes. user posted image   Seveda prizadeta sta bila in sta še, tudi mama ni mogla lih skakat od sreče, če jo je zapustil mož in seveda, da sedaj mislita, da si jim ukradla očeta. Samo vsaj tavečji bi pa lahko dojel, da nisti vsega ti kriva, saj se je ja sam odločil, da gre.
Samo meni vse skupaj tole izgleda, da ne samo, da pogreša otroke, ampak se mu je mogoče stožilo tudi po ženi user posted image  Mogoče je ugotovil, da to ni to kar je želel oz. kot pravijo "med se je polizal". Ne vem to bosta morala sama razčistit, ampak meni se res dozdeva, da je tukaj v ozadju še nekaj ne samo, da hoče nehati s tabo zaradi otrok, ker, če bi bilo samo to bi že nekak porihtal stvari.
Roko na srce, tudi jaz ne bi doma otrokom ravno z navdušenjem govorila o ženski, ki mi je "speljala" moža, no ja čeprav bi bila nanj še bolj jezna. In sigurno ju je strah, da bi še onadva prizadela mamo s tem, da sprejmeta tebe. user posted image

(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Kaj še lahko storim?
21.6.2007 11:40:36   
Anonimen
Se postavim na mesto tega 15-letnika. Vzela si mu očeta,sedaj pa pričakuješ,da bi se razumel s tabo
Jaz še te videt ne bi hotela,kaj šele priti na obisk k tebi. Mislim,da boš morala enkrat pogledat tudi na druge,nisi samo ti na tem svetu,tudi drugi imajo čustva. Res,da je to najstnik in nekaj njegovih besed izvira iz pubertete,ampak to ni vse.
Svojega pa obsojaš,ker se pusti otroku provocirat. Ej,če bi bil tudi sam tako ZELO srečen bi se pogovoril z sinom,naredil pa tako kot je njemu všeč.
Sicer pa pišeš,da ima željo prenehat z vajino zvezo,za kar pa sem prepričana,da ni kriv samo ta 15-letnik.


končno user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Kaj še lahko storim?
21.6.2007 11:40:54   
Taula
Potem je mama kriva za otrok tako misli. Verjetno ga je prepiričala da si ti čarovnica. In tudi ne upa te sprejeti, ker bi se zameril mami. Najbrž ima upanje da bosta mama in oče spet skupaj.user posted image  To je izsiljevanje, žalostno je da so otroci vpleteni v to. Potrebujete pogovor. Realen, miren. Da se razčisti situacija. Da žena spozna da dela škodo otrokom.

Kaj oče bi se vrnil k mami ali kaj zaradi otrok?user posted image  Ali tega ne bo naredil?

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Kaj še lahko storim?
21.6.2007 11:43:09   
ema79
Najbrž je res, da te nočeta sprejeti zaradi tega, ker si ti vzrok za to, da nimata več prave družine, najbrž je pa v veliki meri k temu tudi pripomogla njegova bivša ( mogoče pa se motim).  Ne vem, tudi sama sem z moškim, ki je ločen (ne zaradi mene) in je 13 let razlike med nama. Nikoli nima občutka, da sem premlada, ali on prestar. Ima tudi dva otroka od prej. Ko smo se spoznali, sta bila stara 8 in 11. Sprejela sta me fantastično. Pa imata zelo rada svojo mamico, hči je še posebej zelo navezana nanjo, ampak mi redkokdaj oz, nikoli ne daje občutka, da ne spadam zraven. Večji fant je sedaj tudi star 15 let in se zastopimo noro dobro, še posebej, ko sem jima lani rodila sestrico. Se mi zdi, da smo sedaj še bolj povezani.
Je pa res to, da je bil njun očka prej 5 let samski in sta se imela čas navadit na to, da imata pač zdaj starša vsak svoje življenje in najpomembnejše, da jima ne dajeta občutka, da ne spadata nikamor oz. sta skoraj vedno ona dva prva na mestu! Morata pa na žalost biti obe strani takšni, da tudi otroka tega ne izkoriščata!


_____________________________

Življenje je lepo....

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Kaj še lahko storim?
21.6.2007 11:45:43   
Julija08
No, saj sem vedela, da se bodo začeli napadi name. On je zapustil NJO ne otroke. Še vedno jim nudi vse kar potrebujejo. Sam se je odločil da gre, nisem jaz odločila namesto njega in to zato, ker v zakonu ni bil srečen že od samega začetka, jaz sem bila samo tista pika na i.
Pa tudi ne misli se vrniti k ženi, ampak bi šel na svoje.

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Kaj še lahko storim?
21.6.2007 11:46:00   
Taula
 
SEVEDA ANONIMNO. Ker je pač bolje da oče in mama skupaj trpita čeprav se ne marata. Kako ste eni zlobni in hudobni. user posted image  Ščuvate lastne otroke nad partnerje, katere sami niste znali zadržati v zakonu. Kdo vam je to kriv? Ljubica? En mora biti kriv vi seveda ne. Otroke žalostite, preprečujete stike.

Sramota.user posted image  Da jih toliko nimate radi da bi jim pokazali da jih oče/mama še vedno ljubi. Ker pač vaš egotip trpi. Buhuhu..zapustil me je...revež sem jaz...buhuhu....veš sinček..ona je coprnica, očka ti je kradla.user posted image  Če noče biti več z mano tudi z otrok ne bo imel stika. A je otrok vaša last? A je partner vaša last mogoče?

Pa ja spljuvajte me. To se nanaša na vse anonimneže in vse ki to delajo...same vedo katere so. Ljubezen do otroka....my ass.user posted image   Ljubezne do svoje sebične riti je to.

< Sporočilo je popravil Taula -- 21.6.2007 11:47:12 >


_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Kaj še lahko storim?
21.6.2007 11:48:50   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: AAndreja

Pa tudi ne misli se vrniti k ženi, ampak bi šel na svoje.


potem tudi s tabo ni srečen.. tale 15 letnik je samo izgovor..

vsak normalen dec bi to rešil z otrokom.. mu razložil.. in poskrbel za svojo srečo..

(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Kaj še lahko storim?
21.6.2007 11:49:50   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi

IZVIRNO SPOROČILO: AAndreja

Pa tudi ne misli se vrniti k ženi, ampak bi šel na svoje.


potem tudi s tabo ni srečen.. tale 15 letnik je samo izgovor..

vsak normalen dec bi to rešil z otrokom.. mu razložil.. in poskrbel za svojo srečo..


seveda, kaj si pa mislila, na začetku je povsod fletno, pol pa tole.

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Kaj še lahko storim?
21.6.2007 11:53:03   
Julija08
Hvala Taula, vsaj ti me razumeš.

Vidim pa da ste na tem forumu taki, ki bolj obsojate kot pa svetujete kaj storiti. Jaz sem vas vprašala za nasvet, ne pa da me napadate. Sploh pa zarečenega kruha se največ poje, kajti tudi vam se lahko zgodi kaj takega (in vam privoščim, ker taka ljubezen se zgodi samo enkrat v življenju, če sploh).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Kaj še lahko storim?
21.6.2007 11:56:40   
Taula
Hvala Taula, vsaj ti me razumeš.

Vidim pa da ste na tem forumu taki, ki bolj obsojate kot pa svetujete kaj storiti. Jaz sem vas vprašala za nasvet, ne pa da me napadate. Sploh pa zarečenega kruha se največ poje, kajti tudi vam se lahko zgodi kaj takega (in vam privoščim, ker taka ljubezen se zgodi samo enkrat v življenju, če sploh).


Sej sama veš katere to pišejo pod anonimnostjo. Zafrustrirane babnice katerim je ušel dec z drugo. One seveda nič krive.user posted image  Nope..one pa ne. user posted image



_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Kaj še lahko storim?
21.6.2007 11:58:39   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: AAndreja

No, saj sem vedela, da se bodo začeli napadi name. On je zapustil NJO ne otroke. Še vedno jim nudi vse kar potrebujejo. Sam se je odločil da gre, nisem jaz odločila namesto njega in to zato, ker v zakonu ni bil srečen že od samega začetka, jaz sem bila samo tista pika na i.
Pa tudi ne misli se vrniti k ženi, ampak bi šel na svoje.



Ja,ja,v pravljicah! moški varajo,zapustijo družino zato,ker.... ja nisem srečen z ženo. Mogoče user posted image   Pa ne od vsega začetka,ziher! Kolikor vem sta se poročila,imela otroka in kaj potem se je med polizal,kot je ena napisala. Pa,da je mogel ženo zapustiti,ko so bili otroci že toliko stari user posted image  Nekaj ne klapa,mogoče je pa tolk nesamozavesten tip,ki je odšel komaj takrat,ko je imel že drugo gnezdece,da ne bi bil slučajno sam user posted image

Pa otroci,ki so že toliko stari,kot sta tale dva že razmišljajo s svojo glavo in sami vidijo in slišijo stvari,ni jim treba povedat,da je očka odšel k drugi ženski,saj niso slepi. Če bi mene mož zapustil zaradi druge ni moje delo lepo govorit o očku in njegovi ljubiciuser posted image  To je delo očeta,da otrokom pove kako je na stvari,pa tudi ni moje delo,da otroka prepriam,da mora to sprejeti,tukaj je ljubezen do otrok,naj se sam odloči. In e bo otrok zameril je to samo njegova odločitev. Kje je tu pol kako lastninjenje otroka user posted image

Poznam enega,ki vara svojo ženo,pa lahko povem,da je ženska zlata,ampak ljubici pa pove,da je živa gorila pa same take grozote govori o svoji ženi. Poanta je pa v tem,da hoče seks tudi drugje in normalno,da ne bo svoje žene hvalil.


(odgovor članu Julija08)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Kaj še lahko storim?
21.6.2007 12:02:57   
Taula
bi mene mož zapustil zaradi druge ni moje delo lepo govorit o očku in njegovi ljubici To je delo očeta,da otrokom pove kako je na stvari,pa tudi ni moje delo,da otroka prepriam,da mora to sprejeti,tukaj je ljubezen do otrok,naj se sam odloči. In e bo otrok zameril je to samo njegova odločitev. Kje je tu pol kako lastninjenje otroka



Ni treba lepo govoriti o njej. Zakaj pa moraš svoje frustracije govoriti otroku..zakaj moraš grdo govoriti o njem? Ne moreš iti čez svoj egotrip? To je poanta. Da mame GRDO govorijo. Da otroke prepričujejo da je oče s tem, ko je njih zapustil nehal še OTROKE LJUBITI. KAR PA NI RES!

Pa to nisem rekla da delaš ti osebno..ampak da delajo to večinoma mame.user posted image


_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Kaj še lahko storim?
21.6.2007 12:04:02   
Julija08
[/quote] 

Če bi mene mož zapustil zaradi druge ni moje delo lepo govorit o očku in njegovi ljubiciuser posted image  To je delo očeta,da otrokom pove kako je na stvari,pa tudi ni moje delo,da otroka prepriam,da mora to sprejeti,tukaj je ljubezen do otrok,naj se sam odloči.
[/quote]


Nisem nikoli pričakovala, da bo lepo govorila o meni. Jaz razumem, da je bila zelo prizadeta, ampak pred otroci je delala take scene, zanalašč, da so slišali. Moj ji je rekel, da bi šla ven na kavo, da se pomenita, pa ni hotela. Vedno takrat ko so bili otroci zraven, samo zato, da vidijo kakšen grozen oče je on in da sem jaz navadna ****. Pa moram reči, da je moj res izredno dober oče.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Kaj še lahko storim?
21.6.2007 12:05:49   
jade1
Ja Taula se strinjam s tabo, to bi morala vedet žena, da je zapustil njo in ne otrok, ampak pravim, da sta otroka ziher si izbrala njo, da je kriva, da sta šla starša narazen. Očitno jima nista razložila, da se pač nekateri starši prenehajo imeti radi in, da zato nimata otroke nič manj rada. Mogoče se žena sploh ni zavedala, da je kaj narobe oz. si je zatiskala oči pred njunimi težavami in sigurno vsaj potihem za vse krivi njo. To pa otroci čutijo. 
Anonimna nihče te ne napada, saj je to konec koncev tvoje življenje, ki si si ga sama izbrala. Glede na to, da si dala vprašanje javno na forum pa lahko pričakuješ tudi takšne odgovore, ki ti niso všeč. Žal.
Zdaj, če tvoj hoče, da te otroka sprejmeta bo moral on poskrbeti za to in ne ti. Ti jima lahko daš samo čas in ljubezen, če se bosta odločila, da ti dasta priložnost. Mogoče ne bi škodilo, da se tvoj pogovori z bivšo ženo in, če je ona "kriva" za to, da te ne sprejmeta naj se potrudi in naj ju spodbuja, da ti vsaj poskušata dati priložnost. Da bi pa zato šla vidva narazen, ne vem no, malo čudno vse skupaj. Sploh, ker praviš, da sta bila 2 leti pa srečna. Kaj te dve leti pa ni imel stika z otroci ali kako? Ali se težave vlečejo že tolko časa? In zakaj ga to prej ni "motilo" zadaj pa naenkrat ga?
V bistvu lahko tukaj debatiramo do onemoglosti ampak na koncu se boš morala sama pogovorit z njim in najti skupno rešitev, se bojim, da ti nihče ne bo mogel dati recepta kako rešiti situacijo. Žal.

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Kaj še lahko storim?
21.6.2007 12:08:14   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

bi mene mož zapustil zaradi druge ni moje delo lepo govorit o očku in njegovi ljubici To je delo očeta,da otrokom pove kako je na stvari,pa tudi ni moje delo,da otroka prepriam,da mora to sprejeti,tukaj je ljubezen do otrok,naj se sam odloči. In e bo otrok zameril je to samo njegova odločitev. Kje je tu pol kako lastninjenje otroka



Ni treba lepo govoriti o njej. Zakaj pa moraš svoje frustracije govoriti otroku..zakaj moraš grdo govoriti o njem? Ne moreš iti čez svoj egotrip? To je poanta. Da mame GRDO govorijo. Da otroke prepričujejo da je oče s tem, ko je njih zapustil nehal še OTROKE LJUBITI. KAR PA NI RES!

Pa to nisem rekla da delaš ti osebno..ampak da delajo to večinoma mame.user posted image




Ja,res delajo samo učinek je viden samo pri majhnih otrocih,večji pa se že samo odločijo,če bodo to sprejeli ali ne. Je pa res,da jim NI TREBA,tega sprejeti in jaz kot mamica bi svoje otroke podpirala v vsaki odločitvi. Ne bi jih tudi ne prepričevala,da je očka zlat pa kaj vem kaj vse. Sicer pa se situacija ponavlja velikokrat tudi z druge strani,ko oče ogovarja mamico kako je slaba,pa grda in ni mogel več živeti z njo user posted image
Ne gledat samo enostransko,bog si ga vedi kaj je pa oče povedal otrokom....

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Kaj še lahko storim?
21.6.2007 12:10:13   
Julija08
Imel je stike z otroci ves čas, tamali je prišel večkrat k nama, z velikim pa je šel kam ven skupaj...
Zakaj zdaj...mislim, da zato, ker sva se nameravala seliti na svoje, ustvariti družinico...sam mi je priznal, da ga je strah si ustvariti novo družino. Pravi tudi, da bi rad da bi bila jaz srečna, ker z njim ne bom mogla biti (zaradi njegove preteklosti)...

(odgovor članu jade1)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Kaj še lahko storim?
21.6.2007 12:12:43   
jade1
Evo Andeja tukaj ti je srž problema, če dela take scene pol logično, da se otroka tako obnašata saj nočeta "razočarati" mame. Zgleda, da se tudi pogovorit z njo ne more. user posted image  A tipa pa nima nobenga druzga? Ma hudiča v 2 letih pa bi že lahko prebolela in si našla novo ljubezen. Eh to je pa tudi meni trapasto, da se obeša na bivšega moža, ki jo očitno nima več rad. Mogoče bi ji moral nekdo povedat, da ni čudno, da je ostala sama, če ima take izpade.

(odgovor članu jade1)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Kaj še lahko storim?
21.6.2007 12:17:21   
Julija08
Ja saj vem, ja tamali mu enkrat rekel, da ko bo šel samo enkrat k nama, da bo to konec za mamo. Da bi jo s tem izdal. Ker on je prevzel doma vlogo očeta, moža in brata...je ful obremenjen s tem.
Ne kolikor vem pa ona nima nobenega drugega partnerja.

(odgovor članu jade1)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Kaj še lahko storim?
21.6.2007 12:20:19   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: jade1

Evo Andeja tukaj ti je srž problema, če dela take scene pol logično, da se otroka tako obnašata saj nočeta "razočarati" mame. Zgleda, da se tudi pogovorit z njo ne more. user posted image  A tipa pa nima nobenga druzga? Ma hudiča v 2 letih pa bi že lahko prebolela in si našla novo ljubezen. Eh to je pa tudi meni trapasto, da se obeša na bivšega moža, ki jo očitno nima več rad. Mogoče bi ji moral nekdo povedat, da ni čudno, da je ostala sama, če ima take izpade.



Ma ste čudne! Prešuštnika je treba branit in ščitit,a njo pa je treba čim bolj oblatit,al kaj? Saj je ne poznate,kje je napisano,da se obeša na svojega bivšega moža user posted image  Pa če tudi mu noče v rit lest,pa kaj pol?
Aandreja,tukaj nimaš ti kaj storiti,edini,ki lahko kaj spremeni je tvoj fant-če seveda hoče. Mogoče pa si ne želi več prav resne zveze,je bolje biti ledik pa fraj.

(odgovor članu jade1)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Kaj še lahko storim?
21.6.2007 12:23:54   
jade1
Ma pol pa je ta ženska mal premaknjena, da takole obremenjuje svoja otroka s svojimi frustracijami. Tukaj potem ni problem, da te nočeta sprejeti, problem je v tem, da svoja otroka tako obremanjuje s svojo nesposobnostjo preboleti, da si reveža ne upata narediti nič kar njej ne bi bilo všeč. Se pravi, da bi onadva tebe že sprejela samo mam ne pusti. user posted image  Eh nimam idej kako to rešit, ker imamo tud eno tabo v naši žlahti. Samo, da je tam ta starejši sam pokapiral kakšna je in je šel k  očetu.

(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Kaj še lahko storim?
21.6.2007 12:36:52   
trojči
Andreja, ni važno, če se čutiš napadeno, tudi ni važno, da se oglašajo ženske, ki so anonimne, ker ne upajo povedati svojega mnenja pod svojim nikom, ker jih je strah, da bi se zamerile kateri od tukajšnjih bivših ljubic, ki imajo zdaj otroke s temi kurbirji. Žal. Za mene so to kurbirji, ker jih poznam še pa još, ki so nezadovoljni v zakonu, a stran ne grejo in varajo dokler ne naletijo na kako, ki se tja in nazaj zaljubi v njih in vse verjame, kar ji natvezijo in jim da, kadarkoli se jim zahoče. In te ljubice so ponavadi vsaj deset let mlajše. Važno je, da boš morala razčistiti najprej sama s sabo, šele potem boš lahko kvalitetno govorila s tvojim. On tudi ni nor, še predobro ve, kaj pomenijo trije otroci, vsi tvoji. Ti si ženska, imaš naravni nagon, materinski nagon, otroke imaš že po svoji naravi rada. Pri moških je to, da imajo otroke radi zasluga družbe, stila življenja, družbenih vrednot, ne narave. On bi imel zdaj tri, ti pa samo enega. Tu je srž problema. Ena je zadnjič lepo napisala, da če bi imeli moški toliko otrok, kolikor si jih želijo, bi človeštvo izumrlo.

No, razčistiti moraš sama s sabo, če res ne igraš nobene vloge pri razpadu te družine. Naj ti povem svojo izkušnjo. Mlada (cca 24), željna ljubezni, tiste iz pravljic, sem se zaljubila v dobro situiranega nekaj let starejšega poročenega butla. user posted image  Pravil mi je, da z ženo ločeno spita, da mu gre žena na živce, da je gospodovalna, važička..... Čeprav je bil poročen, sem spala z njim. Kak mesec. Potem pa zvem, da seksa še pa vseeno z ženo. user posted image  Takoj sem pobrala šila in kopita. In ne vprašaj, še danes sta skupaj. Da ne govorim o ostalih poročenih, ki so me žicali, ki so mi bili všeč, v enega sem se celo zaljubila, a spala nisem z njimi, tolko pameti sem se naučila iz tiste izkušnje. user posted image  Ko so jamrali, kake žene imajo, sem jim samo vprašala, zakaj se ne ločijo. Po desetih in več letih od tega se še noben ni ločil. Klicaj.user posted image

Hočem povedati, da so ljubice tiste, ki so odločilni faktor, ne slab zakon. Če ljubic in njihove zaljubljenosti in sebične slepote ne bi bilo, bi vsi ti slabiči ostali pri svojih družinah v "nemogočih nesrečnih" zakonih. Pa to ni moja stvar. Slej ko prej si mora vsak človek pogledati v dušo in se vprašati, če je s svojo sebičnostjo prizadel koga in se mu opravičiti, razen če ga ne bi z opravičilom še bolj prizadel. Verjamem v to.

< Sporočilo je popravil trojči -- 21.6.2007 12:41:36 >

(odgovor članu jade1)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Kaj še lahko storim?
21.6.2007 12:38:23   
jade1
Anonimna nihče ne brani in ne ščiti nikogar. Samo ena normalna odrasla ženska pa bi morala biti sposobna preboleti, da je partner ne ljubi več in, da ima pač rad drugo. Pa ne more ga prisilit, da ostane z njo. Če je otrok sam rekel, da če gre enkrat k njima, da bo to konec za mamo ne mi rečt, da se je to otrok sam spomnil iz ljubega miru. Očitno mu je ona vcepila občutek krivde, če jo sprejme.
Vsaki se lahko zgodi, da jo zapusti partner in kaj češ zdaj vpit in jokat in otroke obremenjevat s tem. Če te nima več rad kaj češ, ne moreš ga prisilit v to. Če se pa tako, da njo blati hoče maščevat pa je tudi trapasto.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Kaj še lahko storim?
21.6.2007 12:42:08   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: jade1

Anonimna nihče ne brani in ne ščiti nikogar. Samo ena normalna odrasla ženska pa bi morala biti sposobna preboleti, da je partner ne ljubi več in, da ima pač rad drugo. Pa ne more ga prisilit, da ostane z njo. Če je otrok sam rekel, da če gre enkrat k njima, da bo to konec za mamo ne mi rečt, da se je to otrok sam spomnil iz ljubega miru. Očitno mu je ona vcepila občutek krivde, če jo sprejme.
Vsaki se lahko zgodi, da jo zapusti partner in kaj češ zdaj vpit in jokat in otroke obremenjevat s tem. Če te nima več rad kaj češ, ne moreš ga prisilit v to. Če se pa tako, da njo blati hoče maščevat pa je tudi trapasto.



A je kje napisano,da ga še ni prebolela user posted image  Če nista bila srena že od vsega začetka,kot pišeAndreja,potem ga je prebolela že pred leti. Mogoče pa je poanta v tem,da ve kakšen človek je,pa noče,da še bolj prizadene svoje otroke,kot jih je že s svojim odhodom k drugi ženski.

(odgovor članu jade1)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Kaj še lahko storim?
21.6.2007 12:45:15   
plenicka
Že takoj ti povem, da nikogar ne obtožujem - niti tebe. Andreja, jaz sem ena izmed tistih, ki jih je partner zapustil zaradi druge. In s tem tudi svojega otroka. Popolnoma resnično in življensko je, da ko je človek zaljubljen ne razmišlja razumsko in takrat nikogar ne skrbi za dobrobit otroka. In nikoli ne pozabi, da ti poznaš samo eno stran zgodbe tvojega partnerja - verjetno nikoli ne boš izvedela, kaj vse se dogaja na drugi strani - vedela boš samo tisto, kar ti bo povedal partner in le-ti v takšnih situacijah marsikaj priredijo. Verjemi, da tvoj ni izjema. Pa pustimo vajina čustva in tudi čustva njegove bivše. Osredotoči se na čustva njegovih otrok. Iz izkušenj ti lahko povem, da se v večini primerov otroci počutijo krive, da so se njihovi starši razšli. Podrl se jim je svet - ne živijo več z očetom, živijo samo z žalostno mamico, pa si tega sploh ne želijo. Neizmerno jim je hudo, ko gledajo mamico, ki je nesrečna, žalostna in ne vedo, kako ji lahko pomagajo. Na nekoga morajo biti jezni. Eni so jezni na očeta, drugi na mami, tretji na novega partnerja, četrti pa spet na sebe. Ločitve so hude travme za otroke.
Kaj še lahko storiš, sprašuješ. Pogovori se s partnerjem. Razumsko. On naj se pogovori s svojo bivšo in z otrokoma. Če sta odločena, da sta se našla in da je to to, potem bosta premagala tudi to, če pa to ni to, potem pa je vsak izgovor dober. Otroci pa so sploh dober razlog. Srečno!

_____________________________

Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. Bistvo je očem nevidno. (Mali princ)

(odgovor članu jade1)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?