|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   igralni center
4.7.2007 14:48:59   
kaya2007
Oj! Rada bi kupila igralni center, pa se ne morem odločiti katerega. Všeč so mi tiny love na primer, ampak tudi oni imajo ogromno modelov in sem že čisto zmedena. Verjetno se šele v praksi pokaže kaj je pomembno in kaj ne, kaj je otrokom všeč...zato bi vas prosila za pomoč-kakšne izkušnje imate vi? kaj je vašim otrokom najbolj všeč na igralnih centrih? je pomembno, da ima zvočne učinke, lučke itd.? ali so bolj pomembne barve, igrače, materiali? s katerimi centri ste zadovoljni in s katerimi ne?
Hvala za pomoč!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: igralni center
4.7.2007 15:03:44   
Maggie
Mi imamo Tiny love gymini melody maker

Daleč ajbolj mu je všeč plava piramida, ki igra tri različne pesmice, ko se jo dotakneš. V prihodnjih tednih bo to še zelo dobrodošla motivacija, se mi zdi (za puzanje, obračanje ipd.). Kar godrnja, ko ne more priti do njeuser posted image

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: igralni center
4.7.2007 16:00:58   
Naja30
Najprej moraš vedet velikost. Mi imamo tudi od Tiny love, ampak ne vem točno kater model. Vem samo, da je ogromen in v naši dnevni sobici izgleda res gromozansko, pa vse smo morali prestaviti... user posted image
Drugače pa so naši user posted image  najbolj všeč različni materiali, ki se jih rada dotika in posluša kako kaj zveni in pa kakšne melodije.

(odgovor članu Maggie)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: igralni center
4.7.2007 16:03:35   
Strawberrie Cherrie
Ma mi smo imeli najprej eno ogromno pikapolonico. Mu je bila zanimiva samo tja do 3m. Potem smo nabavili od Tomya multigym, ki se da naštimat v igralni center, kasneje pa v potiskača. Mu je ful zanimiva zadeva. Pa še v akciji je bil 24€. 

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: igralni center
4.7.2007 17:06:03   
kaya2007
Mi imamo Tiny love gymini melody maker

maggie, kaj točno dela melody maker, mislim po čem se razlikuje od drugih tiny love igralnic?
london paris, sem pogledala na tomyjevo stran pa sem našla samo take centre z veliko okroglo blazino na sredi, a je to to? v kaj se kasneje spremeni?
Velikost pa ni toliko pomembna, imamo veliko prostora, ker smo več ali manj še brez pohištva user posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: igralni center
4.7.2007 18:24:40   
Strawberrie Cherrie
http://www.direndaj.com/userdata/HTMLIMG/$$H_06A3CDF0_46544_L$20$281$29.jpg

Mi imamo spodaj kar puzzle. Potem se pa spremeni v potiskača, pa nekaj dodatnih igračk imaš. Meni je tole veliko bolj koristno, ker kot sem rekla igralni center (mi smo imeli sicer PikaPoko) je bil OK nekje do 3m. Tole pa raste z otrokom. Je potem potiskač, igralnica, voziček.. samo spremeniš obliko in prilagodiš.


< Sporočilo je popravil london_paris -- 4.7.2007 18:25:27 >
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: igralni center
4.7.2007 18:29:30   
Putka
Meni je tole od Chiccota všeč:
user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Putka -- 4.7.2007 18:32:58 >

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: igralni center
4.7.2007 18:58:18   
blue sky
Naš Alen ima tale safari in se ful rad igra:

http://www.fisher-price.com/nl/products/product.asp?id=32422

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: igralni center
4.7.2007 20:42:46   
srilanka
Tomyjev igralni center, ki se da spremenit v potiskača, se dobi v intersparu za 25 eur, kar je enkrat manj kot baby centru. Pravtako tomyeva zvezdica, ki stane v intersparu 19,90, v mercatorju 17, v bc pa skoraj ali več kot 40 eur.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: igralni center
4.7.2007 23:40:22   
Maggie
Kolkr sem uspela na hitro videt druge: pri vseh na lokih visijo igrače. Na našem so konjiček, ježek, ki ga potegneš in sam zleze nazaj, rožica, ovčka in ta piramida, ki ob dotiku zaigra. Nekatere so imele pa npr. klasično glasbo, ki jo ti vključiš na gumbu in ves čas igra. Kaj vse še imajo druge ne vem. Sm gledala v BC e-trgovini pa ga trenutno ni tam...
Tule ga pa lahko vidiš: http://www.tinylove.com/toy.aspx?toyId=152

Pa še nasvet: tiste razne pikapolonice ipd. z velikimi glavami so baje zelo nepraktične, čeprav cenejše od Tiny love, ki pa je tudi absolutno predrag....

< Sporočilo je popravil Maggie -- 4.7.2007 23:49:57 >

(odgovor članu srilanka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: igralni center
4.7.2007 23:42:33   
frufru
Smo pri 2m dobili tinylove, tazga kot ma maggie, pa mu je še zdaj zanimiv. Na začetku mu je bilo vsega preveč.Trenutno mu prav pride, ker se poskuša dvignit v položaj za plazenje, pa se steguje po obešankah. Samo dolgo pa ne bo več.Ponjava naj bo čimbolj ravna za čas, ko se bo kotalil. Spodaj daš pa penaste plošče al pa armafleks

< Sporočilo je popravil frufru -- 4.7.2007 23:43:28 >

(odgovor članu srilanka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: igralni center
5.7.2007 12:09:22   
3T
IZVIRNO SPOROČILO: Maggie
Na našem so konjiček, ježek, ki ga potegneš in sam zleze nazaj, rožica, ovčka in ta piramida, ki ob dotiku zaigra. Nekatere so imele pa npr. klasično glasbo, ki jo ti vključiš na gumbu in ves čas igra. Tule ga pa lahko vidiš: http://www.tinylove.com/toy.aspx?toyId=152



Tudi mi imamo tega, pa bi rekla, da naši user posted image  ni bil prva in glavna igrača, se ni znala zaigrat.user posted image

(odgovor članu Maggie)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: igralni center
5.7.2007 19:40:50   
pupa06
IZVIRNO SPOROČILO: 3T

IZVIRNO SPOROČILO: Maggie
Na našem so konjiček, ježek, ki ga potegneš in sam zleze nazaj, rožica, ovčka in ta piramida, ki ob dotiku zaigra. Nekatere so imele pa npr. klasično glasbo, ki jo ti vključiš na gumbu in ves čas igra. Tule ga pa lahko vidiš: http://www.tinylove.com/toy.aspx?toyId=152



Tudi mi imamo tega, pa bi rekla, da naši user posted image  ni bil prva in glavna igrača, se ni znala zaigrat.user posted image



Ja, mi imamo tudi tega, pa ga od prvega meseca dalje user posted image  na full uporablja. Vsak mesec ji je bila ena igrača zanimiva, zdaj pri 6,5 m pa vse, potem pa se z nogicami upira ob oba loka, pa brca da se vse igrače zatresejo, skratka super je. Mi smo res zadovoljni, ker se user posted image  zamoti 100 %.

(odgovor članu 3T)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: igralni center
6.7.2007 8:32:28   
Anonimen
Mi mamo tazga





in je super! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pupa06)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: igralni center
6.7.2007 8:55:51   
kaya2007
hothien, tudi tega sem gledala, ta je kick and play, ne? V čem je fora s tem brcanjem, kaj dela za razliko od melody maker-ja?
nekako izbiram med tema dvema in še enim od tiny lova, tropical isle se mu reče, in ima na sredi še tako blazino (kot tista za dojenje, samo manjša). http://www.tinylove.com/toy.aspx?toyId=145&state=toyTypeId=1@elementId=0@ageId=0
joj, kolk je tega, na koncu pa user posted image  ni nič všeč!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: igralni center
6.7.2007 9:12:28   
Anonimen
V tem igralnem centru lahko user posted image  brca z nogami ali udarja gor z rokavi, se da za oboje naštimat. Ko udari se spuščajo po trije ciklusi različnih zvokov ali igra Baby Mozart.
Je pa fajn, ker lahko robove zavihneš navzgor, kasneje pa jih daš dol in je malo večja podlaga. Pa igračke se na izi snamejo in dajo drugam, če ga  katera moti ali bi rad imela katero bližje. Pa ogledalo ima, pa razne šumeče stvari za prijemat, pa nekje zapiska, ko pritisneš, pa tako, razni materiali za prijemat so. Men je super. Pa igračke niso tako zelo visoko, da jih user posted image  lahko doseže, kar se naši še posebno dopade. Priporočam. user posted image

(odgovor članu kaya2007)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: igralni center
6.7.2007 10:40:04   
Maggie
Samo tole bi ti še rekla: glede na to da so vsi na podoben princip narejeni, je čisto vseeno katerega kupiš. Če mu bo všeč, bi mu bili vsi trije, če pa ne, mu pa pač nobeden ne bi bil... Kupi tistega, ki je tebi najbolj všečuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: igralni center
6.7.2007 10:50:59   
ajja
Mi imamo pa tega.user posted image

Mali se ful rad igra z vsemi visečimi in šuštajočimi igračami, samo zdaj se že kdaj pa kdaj odkotali dol s podloge. Ta blazina je bila pri nas v uporabi celih 1x pa ni bil preveč zadovoljen. Raje leži kar na ravni podlagi. Drugače pa je najboljša reč v tem igralnem centru ogledalo, ker zaigra ob dotiku.

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najbolj stroge mame so rojene v znamenju ...
Nekatere mame so popustljive in prizanesljive, druge so stroge in imajo rade kontrolo nad vsem. Ste vedeli, da pri odnos...
12 imen z močnim pomenom
To je 12 imen – 6 fantovskih in 6 dekliških, ki nosijo močen pomen.




Spanje
binyy

Kdaj spravite spat 4.leta starega malčka?

ob 20 h (62%)

ob 21 h (23%)

ob 22 h (5%)

nimamo pravil glede ure (5%)

kadar sam zaspi (5%)


Število vseh glasov: 249

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!