|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   košara navetta in strehica
5.7.2007 20:52:28   
Ronči
Pravkar smo zložili voziček - kpl modular sistem on track - in smo ugotovili, da strehica sploh ne stoji pokonci. Ob vožnji se strehica kar zloži.

Ima katera kakšno idejo kaj bi to bilo?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: košara navetta in strehica
5.7.2007 21:36:20   
Anonimen
Res?? Zdaj si me prav prestrašila. Midva sva tudi kupila PP modular system, ampak nisva še sestavila.

Kaj boš naredila??

(odgovor članu Ronči)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: košara navetta in strehica
5.7.2007 21:40:21   
*maja
Po mojem jo je potrebno samo dobro potegniti naprej, da se tista dva gumba na notranji strani ročaja zaskočita (vsaj pri nas je tako).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: košara navetta in strehica
5.7.2007 22:34:11   
Ronči
ne gre tako, sem že probala, ne naredi klika in ne zaskoči user posted image

(odgovor članu *maja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: košara navetta in strehica
5.7.2007 22:50:22   
Ronči
Mehanizem za strehico izgleda takole:

http://www.moj-album.com/slike/8422852/pAK1P0go4r1PADY5.v.jpg

tako pa izgleda boga strehicauser posted image

http://www.moj-album.com/slike/8422852/8fB89uixW8hi52yU.v.jpg

ki pa sploh ne stoji trdno

(odgovor članu Ronči)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: košara navetta in strehica
6.7.2007 10:16:00   
*maja
Ja naša ima malo drugačen mehanizem (ni On Track ampak Free Style), kaj pa če pokličeš direktno uvoznika:

http://www.mami.si/si/maloprodaja-d37.shtml   sem prepričana da ti bojo znali pomagati kar direktno po telefonu, samo kliči v Trzin ne v Šiško. Evo tel. v Trzinu: 01/562 33 50, so zelo prijazni tako da kar pokliči in razloži svoj problem.

(odgovor članu Ronči)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: košara navetta in strehica
6.7.2007 19:34:53   
Anonimen
Ronči, kaj si uredila?? Upam, da je zdaj šlo.user posted image

Kaj pa avtosedež?? Kako pa si tam strehico montirala?? Tam funkcionira??

(odgovor članu *maja)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: košara navetta in strehica
7.7.2007 9:33:50   
Ronči
Nisem. V torek sem zmenjena v trgovini, kjer sem ga kupila, da pogledajo kaj je narobe. Če ne bo šlo gre v servis.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: košara navetta in strehica
7.7.2007 9:47:06   
BAMBINA_
Mi imamo tudi ta komplet, pa je potrebno strehco res fino potegniti naprej, tako kot je rekla *maja, da potem lepo stoji.

(odgovor članu Ronči)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: košara navetta in strehica
7.7.2007 11:50:05   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tianna



Kaj pa avtosedež?? Kako pa si tam strehico montirala?? Tam funkcionira??


Pri avtosedežu ti tudi ne gre??
Midva sva kupila PP Modular system top, ampak ga nisva še sestavila. Le na avtosedežu sem poskusila strehico namontirati, da bo stala po konci. No, najprej ni, ker sem se bala potegniti k sebi. Potem pa sem bolj močno, nekaj je škrtnilo in stoji!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: košara navetta in strehica
7.7.2007 19:17:55   
Ronči
Sej ravno to, naša strehica nič ne škrtne user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: košara navetta in strehica
7.7.2007 22:02:08   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Ronči

Sej ravno to, naša strehica nič ne škrtne user posted image


Niti na avtosedežu??

Upam, da boš uredila tam na servisu. Naj ti dajo kar novega, saj nisi ti kriva za napako.

(odgovor članu Ronči)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: košara navetta in strehica
10.7.2007 17:08:02   
Ronči
ajej, nič nismo uredili, klakor da trgovec, s katerim sem se pogovarjala v petek ni mogel povedati, da ga drug teden ni user posted image user posted image user posted image . Katastrofa, saj kpl ni bil 30.000 tisoče, pa tudi če bi bil!!!!!

No trgpovke niso imele pojma. Imajo pa izliožen še en voziček, na katerem prav tako klimavo stoji strehica????
Se komu zdi, da ta strehica stoji  vredu?? http://www.moj-album.com/slike/8422852/8fB89uixW8hi52yU.v.jpg

ravno tako stoji na vozičku (pliko)

Pisala sem že uvozniku, ki mi pravi naj pridem na servis v Trzin (ampak se ne počutim preveč v redu in mi bo to res zadnji izhod, saj sem že kot kit user posted image )


Kaj menite, kaj naj naredim?????user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: košara navetta in strehica
10.7.2007 19:28:13   
Anonimen
Ronči, na tvojem mestu bi se jaz potrudila in šla do Trzina. Al ti je res predaleč? Kaj pa, če bi poslala svojega user posted image ? Ne vem no, jaz bi zahtevala nov voziček. Pa saj ga nisi ti pokvarila, s takšno napako si ga že dobila. Če bo z mojim kaj narobe, bom zagotovo šla v Monfalcone in zahtevala novega. Pa saj si plačala; ja jim ne boš pustila in ostala doma z pokvarjenim vozičkom??

Na avtosedežu ti strehica lepo stoji?

(odgovor članu Ronči)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: košara navetta in strehica
10.7.2007 19:46:17   
Ronči
Za lupinico je priložena ena manjša strehica in stoji ok.
Sem pa klicala v Lj v trgovino Peg Perego in pravi prodajalka, da se košara navetta iz kpl. on track nekako na poseben način fiksira, da ima skrite hakljčke. Škoda ker nisem imela košare pred sabo, saj je šla sestra z njo v trgovino. Če mi ne bo šlo oz. ne najdem teh hakeljčkov je rekla, da jo jutri pokličem in da bova skupaj po telefonu rešile zadevo. (ti haklejči naj bi bili v nekem skritem žepku v strehiciuser posted image ) bomo videli... sporočim če nam rata

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: košara navetta in strehica
10.7.2007 19:53:03   
Anonimen
Ronči, srečno user posted image ! Sporoči.

(odgovor članu Ronči)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: košara navetta in strehica
11.7.2007 9:22:08   
Ronči
V ponedeljek moram na servis, saj kot kaže je mehanizem preslab, da bi držal strehicouser posted image . Pa mi ni do tega, da bi se vozila 100 km stran... zadnji teden... bo pa glih trebauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: košara navetta in strehica
11.7.2007 9:47:10   
Anonimen
Ronči, pa pošlji svojega user posted image  al pa sestro. Ne muči se s to vožnjo, razen če te kdo pelje.

(odgovor članu Ronči)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: košara navetta in strehica
29.7.2007 22:39:58   
Ronči
No, dolgo je že odkar sem se javila. Medtem smo dobili Klaro in jo že veselo prevažava v vozičku.

Z uvoznikom se nisem nič dogovorila, trdi, da tako pač je in da se ne da pomagat???user posted image . Je pa katr nekaj uporabnikov teh vozičkov, ki so se že pritožili, pravkar se dogovarjam, da bi skupaj poklicali na tržno inšpekcijo, saj nismo zadovoljni s kvaliteto in menimo, da bi strehica pač morala stat pokonci. Samo, če pogledaš to fotogarfijo http://www.mami.si/si/p3-on-track-modularni-sistem-red-i6991.shtml in moj link vam je vsem lahko jasno, da to ni to!!
Pa tudi držala za stekleničko nima (je pa to res malenkost proti strehici).

Tako da če je še katera s tem vozičkom naj se javi.

_____________________________

You can't fix stupid.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: košara navetta in strehica
29.7.2007 22:56:33   
Anonimen
JAz sem tudi mislila, da je kaj narobe, ker mi je skoz lezla dol. Sem rabila 3 mesece, da sem pogruntala kakouser posted image user posted image

Ti, kar fajn potegni. Ne na hitro, ampak nategni, in boš videla, da bo lepo stala. JAz sem skoraj obupala, in klela zraven. POtem pa je ratalo. Res moraš fajn potegniti. Skoraj boš že mislila, da je premalo blaga, pa vseeno gre, ker potem stoji napeta kot struna. Drugič bo že šlo lažje.

(odgovor članu Ronči)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: košara navetta in strehica
29.7.2007 23:02:33   
Ronči
ne pomaga, so jo imeli na servisu pri uvozniku (mami). Pravijo, da je takšna strehica pri modelu on track (pri drugih modelih da je bolj trdna in ima drugačen mehanizem).

_____________________________

You can't fix stupid.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: košara navetta in strehica
30.7.2007 7:25:10   
Anonimen
daj jo ti k meni prinesi, da ti jo nategnem. So meni tudi rekli, da ne gre. Nimajo pojma.

Zgoraj, ko je obroček v strešici noter (ta prvi, v obrobi), lepo poravnaj, nategni  in ga vleeeeeeeeeeči. Najprej ob eni strani (ne čisto spodaj pri mahanizmu)z drugo roko pa kontra drži košaro, nato pa še na drugi. PA zgoraj moraš fajn našpanati pri 1. obročku.

Ko jo zdaj moj vozi v avtu, da bi ti poslikala kaj mislim.

Samo res, jaz sem prve 3. mesece mislila, da se mi bo vtrgalo, ko mi je skoz dol lezla. Potem mi pa še kolegica reče, da ji je ravno ena znanka rekla, da je to pri vseh, in da je to slabost. PA ni, samo moraš fajn in pravilno našpanat.

Če ne grem danes rodit, ti popoldne poslikam user posted image

(odgovor članu Ronči)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?