|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Obleka-kam?
11.7.2007 14:08:33   
mojgal
Blža se svečan trenutek- svečana večerja pa bi si omislila novo oblekco, mal bolj fenci ampak tudi pol tako lahko za nosit, pa me zanima kje v Kranju ali Ljubljani-btc bi se splačalo pogledat ( konfekcijska št. 38)
Res bi vam bila hvaležna za nasveteuser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Obleka-kam?
11.7.2007 14:13:55   
urška76
Men so ble v Špeli v Btc-ju hala A ene všeč. Sam sem si jo pol vseen raj v Muri kupila. user posted image  Pa spodaj v kleti je tud neki štacun s takimi oblekicami, sam spet je odvisn od tvojega okusa. Pa priznam, da nisem bila notri sem sam mal firbcala in izložbe gledala.

(odgovor članu mojgal)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Obleka-kam?
11.7.2007 14:27:17   
mojgal
Hvala bom verjetno šla v soboto mal v akcijo kaj pa tiste dve trgovini ki sta se pred kratkim odprli zraven Zare, imajo kaj podobnega kera ve?

(odgovor članu mojgal)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Obleka-kam?
11.7.2007 17:30:50   
Anja25
Trgovina By American v hali A kletna etaža. Tam imajo lepe obleke za svečane priložnosti. Pa še ene par štacunc v hali A s tako robo se najde.

Pa dobro izberi!!!  LP

(odgovor članu mojgal)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Obleka-kam?
11.7.2007 18:07:20   
urška
kaj pa benetton ali pa zara? mogoče tudi zero  v city parku. definitivno pa kej najdeš v emporiumu.

(odgovor članu Anja25)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Obleka-kam?
11.7.2007 18:18:39   
Tanayya29
Mogoče se ti splača pogledat tudi v Mango,ali pa Promod..Tam imajo full lepe oblekce..

_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Obleka-kam?
11.7.2007 22:17:03   
nabiralka
Ja če boš v Lj. potem se ti res splača prešibati cel btc in si poiskati nekaj lepega, ampak ti svetujem da s tem kar malo pohitiš saj je ravno sredi razprodaj in ti utegnejo do sobote uiti tvoje številke, tak da  čimprej v akcijo. user posted image

(odgovor članu mojgal)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?