|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   piškot
11.7.2007 21:01:20   
2.2.
mene pa zanima kdaj lahko dam svoji hčerkici, ki jstara 6 mesecev kakšen baby piškotek ali kakšen krispi ali kar koli- lahko mi kaj priporočate, sedaj se zelo drgne po dlesni ker ji bo najbrš kmalu prišel kak zobek. zato pa nevem če ji lahko kaj takšnega dam. drugače pa pridno je sadje in zelenjavo že en mesec 
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: piškot
11.7.2007 21:15:54   
*Uršula*
v mullerju imaš piškotke ki so nemenjeni tudi dojenčkom od 4 meseca dalje tako da sploh ni problema. jaz sem ji začela dajati pri 6 mesecih.

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: piškot
11.7.2007 22:06:33   
moci
ampak vsi vsebujejo gluten, ki naj bi ga dajali šele po 8. mesecu.
na škatlah piše vse živo ...

(odgovor članu *Uršula*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: piškot
11.7.2007 22:08:27   
eya
Mi smo dajali piškote in skorjice kruha šele po 8. mesecu.

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: piškot
11.7.2007 23:06:33   
Mlada mamica
No,jaz pa sem začela hčerki dajat piškotke pri 4 mescih!Kupujem ji pa te kaj so za Tiramisu---so zelo vredu in ko so v ustih se hitro topijo!Upam,da veš katere mislim!Kupujem pa ji te Lumpijeve v rumeni embalaži!

_____________________________

Bodi to kar si in ne to kaj si želijo drugi!!!

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: piškot
12.7.2007 9:26:06   
Strawberrie Cherrie
2.2, v Mullerju se kupijo baby keksi brez glutena. V Mercatorju sem dobila BIO riževe kekse brez glutena.
Mi smo stari 7m in mu še nisem ponudila keksov, ki vsebujejo gluten.
Ma, saj bo še za vse čas. Na škatlah pa res piše svašta!

(odgovor članu Mlada mamica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: piškot
12.7.2007 10:06:59   
nena82
Obstajajo tudi neglutenski Plasma ali Plasmon (ne vem kateri so že). Ene imajo tudi v Baby centru.

_____________________________

Dobili smo drugi zobek...

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: piškot
12.7.2007 13:36:19   
Mehičanka
Lahko ji ponudiš tudi rižev vafelj - je brez glutena.

Drugače pa v Sparu, na oddelku bio prehrane, dobiš Glutano piškote, so brez glutena in zelo mehki. Se kar topijo.

(odgovor članu nena82)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: piškot
12.7.2007 21:40:57   
Naja30
Ma ja, veliko variant brez glutena se dobi. No, jaz sem ji začela dajat plazma piškotke okoli 6,5m in jih ima zelo rada.
Moraš pa paziti, ko daješ koščke v roke, da grizlja. Se kaj rado odlomi večji košček in se user posted image  začne dušit. Najbolj pazi npr. pri riževih vafljih ali kornetih od sladoleda (nekateri to dajo otroku), ker so ful lepljivi in se prilepijo na ustno nebo.

(odgovor članu Mehičanka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: piškot
12.7.2007 21:44:04   
larissa78
Plasma in Plasmon vsebujeta gluten.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: piškot
13.7.2007 14:56:19   
livia
Če hočeš dat keks brez glutena ti priporočam ene kekse, ki jih dobiš v vsakem supermarketu na policah z bio hrano in na njih piše "brez glutena". Imena se ne spomnem več, so pa noro dragi.

Z glutenom imaš pa Hippove kekse, ali Plasmon ali Plasma, ali kake Petit Boure.....
Lahko daš tudi kak kreker.

Mi smo sicer gluten dajali po 8. mesecu, lahko ji pa že zdaj daš koruzne vaflje. Naša to ful rada gloda.

(odgovor članu larissa78)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: piškot
19.7.2007 10:29:16   
blue sky
V dm-u tudi imajo otroške baby kekse Savioardi, ki so brez glutena.

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: piškot
20.7.2007 7:57:45   
2.2.
ja sem dobila tiste v dm- in to so edini piškoti v našem kraju ki si jih dobi brez glutena za naše malčkeuser posted image

(odgovor članu blue sky)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: piškot
1.8.2007 22:40:43   
pupa06
london_paris - kateri piškoti v Mullerju so brez glutena, ker sem jih ravno včeraj iskala in vsi vsebujejo gluten, pa sem prodajalko vprašala in je rekla, da jih sploh nimajo. Itak pa nikoli nič ne vejo, tako kot sem iskala čaj za dojenje in mi vztrajno odgovorijo da ga ni, potem pa vprašam ali ga samo trenutno ni ali ga sploh ne prodajajo? In mi seveda odgovori, da ga sploh ne prodajajo, nakar pa ga sama čez nekaj mesecev po naključju le najdem user posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?