|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   MAXI COSI CITY
8.11.2004 9:43:15   
smrček
Zanimala sem se za to lupinico, sedaj me pa zanimajo še vaše izkušnje. Kako so se vaši malčki počutili v njej vse od rojstva naprej? Kolegica mi jo ponuja za 22000 (baje je skoraj nova) ali se mi jo splača kupit?
Hvala za nasvete.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   MAXI COSI CITY
8.11.2004 9:49:47   
Anonimen
Meni je ful všeč, in če bi imela še enega otroka, bi jo gotovo kupila. Ostalo pa ti bodo razložile njene uporabnice.

(odgovor članu smrček)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   MAXI COSI CITY
8.11.2004 9:50:34   
malika
Jaz sem zelo zadovoljna z njo. Je lahka, mali se dobro počuti v njej.
Kateri letnik izdelave pa je?Moja je letnik 2003 in je lani novembra stala 20.000 sit.

(odgovor članu smrček)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   MAXI COSI CITY
8.11.2004 10:21:31   
smrček
Mislim, da je letošnja, ker je še v garanciji.
Ali bom lahko imela malega v njej tudi drugače, ali je samo za v avto? Mislim to, če bi jo lahko uporabila kot ležalnik? Malika, do katerega meseca si jo pa uporabljala?

Hvala :kuza:

(odgovor članu smrček)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   MAXI COSI CITY
8.11.2004 10:29:51   
pravljica
jaz mislim da se ti splača kar novega kupit (sonček ga ma za 22.990)...se mi zdi, tvoja kolegica malo pretirava s ceno
a maš mogoče voziček quinny, na katerega paše lupinica?

(odgovor članu smrček)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   MAXI COSI CITY
8.11.2004 10:33:34   
malika
Moj mali bo kmalu star 10 mesecev, pa jo še vedno uporabljamo.
Komot jo imaš lahko tudi za ležalnik, le kakšno pleničko moraš dat pod ritko.Meni je res super.Pa tudi to mi je všeč, ker ima en poseben vložek zraven za novorojenčke, ki ga potem, ko ga preraste samo ven vzameš in uporaba se takoj podaljša za kratek čas.

(odgovor članu smrček)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   MAXI COSI CITY
8.11.2004 10:40:57   
smrček
Ne nimam quinniya. Imam namen nabavit Peg perego (Venezia ali pa Aria). Kar se tiče pa nove lupinice imaš pa prav, saj mi bo še garancija dlje veljala.

(odgovor članu smrček)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   MAXI COSI CITY
8.11.2004 11:03:48   
pravljica
malika a ti ga uporabljaš že od rojstva? mene je malo strah da bom na koncu še vseeno rabla košaro za prvih par mesecev, saj eni pravijo, da je dojenček v lupinici preveč skrčen...daj me potolaži da gre tudi samo z lupinico...

(odgovor članu smrček)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   MAXI COSI CITY
8.11.2004 11:18:13   
malika
Joj tu te pa ne znam potolažit:)- .Jaz sem do skoraj 5 meseca uporabljala samo košaro, ker se mi je v lupinici zdel tako zvit, da se mi je kar smilil.
Ne vem, mislim, da je košara kar potrebna, ker (vsaj pri meni) sprehodi trajajo tudi po par ur in potem,...saj veš.Raje jo kupi, saj tudi rabljene prodajajo.

(odgovor članu smrček)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   MAXI COSI CITY
8.11.2004 15:13:30   
Sonka
Mi to lupinico uporabljamo čisto od začetka. Pio smo v njej pripeljali iz porodnišnice, prevažamo jo v avtu. Sem pa tako kot je rekla malika tisti dodatek za novorojenčka vzela ven pred kratkim, ko je bila stara 7 mesecev. Smo zelo zadovoljni z njo. Še zdaj, ko je stare že 8 mesecev, jo včasih nahranim v njej, ker mi služi kot ležalnik.
Želim ti dobro izbiro!
LP

(odgovor članu smrček)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   MAXI COSI CITY
8.11.2004 18:05:02   
Annny
HALO!

V spletni trg. Sonček dobiš NOVEGA za 22000 sit!!
Lp

(odgovor članu smrček)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   MAXI COSI CITY
8.11.2004 18:06:01   
Annny
http://www.soncek.si/shop/page/detail/id/1841/

(odgovor članu smrček)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   MAXI COSI CITY
8.11.2004 21:14:49   
Anonimen
Joj, jaz sem to lupinico imela, sem mislila, da sprašuješ za košaro... Sama lupinica je pa pač kot vsaka druga, po moje. Zakaj pa je boš potem raje Maxi Cosi vozička kupila, da bo vsaj gor pasala?

(odgovor članu smrček)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   MAXI COSI CITY
8.11.2004 21:34:58   
Pinja
Smrček, zakaj pa ne kupiš lupinice od Peg perega? Jaz imam oboje od Chicco-ta, se mi zdi fino, da lahko varno fiksiraš lupinico na voziček, da ti :duda: kam ne pade.

Glede lege dojenčka v lupinici, so pa meni svetovali, da ga pod ritko podložim, pa je manj skrčen. :sloncek:

(odgovor članu smrček)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   MAXI COSI CITY
9.11.2004 13:04:12   
smrček
Najprej hvala vsem za nasvete. Za to lupinico sem se zanimala, ker mi jo je ena kolegica ponudila in baje da se je tudi zelo dobro odrezala na testih in je boljša kot Peg Peregova.

(odgovor članu smrček)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?