|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Katera znamka vozička je naj?
14.7.2007 12:19:36   
Strawberrie Cherrie
No ja, sem si ga ogledala od blizu in nič plastičnofantastičnega nisem našla na njem.

(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Katera znamka vozička je naj?
14.7.2007 12:39:11   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Sisy


men je pa Stokke en tak plastik fantastik....torej sto ljudi,sto čudi....pa brez zamere....


ah, oprostite jim....saj ne vedo, kaj govorijo....user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Katera znamka vozička je naj?
14.7.2007 13:20:13   
frufru
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

jaz rabim terenca al pa malo bolj konkreten vozicek z vecjimi kolesi, ker se bomo sprehajal tudi po neasfaltiranih potkah in ce zaidemo, moramo met dobra kolesa, da udarimo cez kake bliznjice user posted image  

maclaren MX3 je zelo dobro ocenjen http://www.babyworld.co.uk/information/reviews/product.asp?id=382
(teutonia spirit S3 in traxx so prav tako vredni ogleda imho)
nam se jaguar od traxxa super obnese, ga ena zdajle na bolhi prodaja v svetlo modri barvi če te zanima

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Katera znamka vozička je naj?
14.7.2007 20:58:16   
Sisy
IZVIRNO SPOROČILO: rija

ah, oprostite jim....saj ne vedo, kaj govorijo....user posted image


očitno na tem forumu ne smeš met svojega mnenja... user posted image

joooj kok ste smešne ko tako užaljeno odreagirate user posted image

Srček-si pa res odprla za nekatere zeloooo občutljivo temo hahahaha user posted image

< Sporočilo je popravil Sisy -- 14.7.2007 21:06:01 >


_____________________________

najina skraužlana sreča: Sara, 10.8.2007

je 1.8.2009 dobila bratca Marka

pa imamo dva levčka :-)








(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Katera znamka vozička je naj?
14.7.2007 20:59:35   
Sisy
IZVIRNO SPOROČILO: frufru

[ nam se jaguar od traxxa super obnese,


user posted image  se strinjam....

_____________________________

najina skraužlana sreča: Sara, 10.8.2007

je 1.8.2009 dobila bratca Marka

pa imamo dva levčka :-)








(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Katera znamka vozička je naj?
14.7.2007 21:37:00   
rija
Draga sisy, boli me đoka kaj si kdo misli, samo nimam pa rada, da nekdo govori stvari, o katerih ni najbolj poučen.

Občutljiva tema?
Očitno nisi dovolj dolgo na RR user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Katera znamka vozička je naj?
14.7.2007 21:40:09   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: frufru

nam se jaguar od traxxa super obnese


frufru: kako pa si zadovoljna s sedalnim delom?

ker meni se je zdel občutno prekratek. mi mo imeli traxxa nekje do enega leta, potem pa je postal prekratek....in kar je še: absolutno pretežek in prevelik za v prtljažnik. Edini plus so napihljiva velika kolesa in je super za grobe terene.

in ali je pri lanski kolekciji sedalni del bolje rešen user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Katera znamka vozička je naj?
14.7.2007 23:47:44   
mamuška
Stokke, bugaboo in podobne meni izgleda podn od podna in ga ne bi imela, pa če mi ga kdo šenka .  Ista fora so firstwheel in podobni principi, to so koncepti vozičkov,  ki mi ne sedejo pa amen. K sreči, da so si okusi različni, na fore pa, kaj je trenutno kje "in" in kaj je po modnih zapovedih absolutni "muss", jaz že desetletja ne padam več. Zaradi mene je lahko stokke najcenejši ali pa najdražji voz, ga nočem.  Skeširat 1000 EUr za neko zadevo, ki bo uporabna max. 2 leti, raje manj, in jo lahko dobiš za pol manj denarja, je meni preserancija. Kdor si lahko privošči, naj si, jaz si opremo (ne samo otroško!) izbiram po povsem drugačnih principih, kot je moda in lep user posted image user posted image user posted image izgled.

Na oko so mi zelo všeč tako hauck kot hoko, pa hartan, tudi quini mi na oko ni mimo, samo za mene so to povsem neuporabni vozički, kajti pri nas je treba cizo po 3 x, 4 x dnevno vlačit v avto in iz njega in mi veliki bicikli in 20 kg teže cize absolutno odpade. Tako bomo kar na PP Centro Completo in zdravo, pa mi dol visi, al je fičo al ferrari!

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Katera znamka vozička je naj?
15.7.2007 10:28:44   
Sisy
IZVIRNO SPOROČILO: rija

Draga sisy, boli me đoka kaj si kdo misli


ne se razburjat,škoduje lepoti user posted image

_____________________________

najina skraužlana sreča: Sara, 10.8.2007

je 1.8.2009 dobila bratca Marka

pa imamo dva levčka :-)








(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Katera znamka vozička je naj?
15.7.2007 11:12:40   
Strawberrie Cherrie
Draga Sisy, mamuska itd. -> če sem prav razumela vprašanje. ke bilo katera znamka vozička je najbolj modna, lepa, oh in sploh - se pravi 'in' --> logično, da v tem primeru se izpostavijo razni Stokkeji, bugabooji in podobni. Razni PPji tri v enem in tako dalje, so daleč od OH in SPLOH vozička, ne rečem pa, da niso uporabni. Ampak vprašanje ni, kateri voziček je najbolj uporaben, pa če bi si prosim, še 1x prebrali naslov. Mamuška, če ti ne padaš na te vozičke, jebelacesta, sej nihče ne sprašuje, ali 'padate na IN vozičke' ---> kolikor sem jaz razumela Srcka, jo je zanimalo predvsem kateri voziček je takšen, da si ga 100% kupi ljubljanski japi user posted image user posted image user posted image user posted image ; in to definitivno niso neki PPji --> je pa zanimivo, da je voziček v živo carski (videla sem Rijinega,rdeče barve); sedalni del je kot se šika, nastavljiva višina, okretnost, je lep in vsak se obrne za njim. Spodaj ima kovček, not lahko kamot zložiš zadevščne (po videnem govorim), verjetno tudi stvari iz trgovine. Da se dobiti adapterje za Maxi Cosi, edinole minus (menda!) je majhna košara za novorojenčka. Sisy, ko boš rodila in bo tvoj otrok sedel, boš videla, kakšen plus je, da lahko malega dvigneš k mizi, ne pa da sedi tam nekje pri tleh! Ampak o tem bomo rtakrat, ko boš imela bebiko - ok?
Pa meni je moj Quinny carski vozek -> samo za rolanje, tekanje, gozdove, pesek, sprehode -> v trgovini komaj pridem mimo kakih štenderjev user posted image ...

Nihče ni omenil, da ne smete izrazit svojega mnenja, ampak načeloma je lepo, da si prebereš vprašanje in smisel teme.  ne pa da pišeš in pljuveš čez nekaj, kar sploh ni namen te teme. Enako me je raz**** tema Feldbach, češ da si to privoščijo tiste ko majo dnar in je to navadno preseravanje. Dejte prebrat namen določene teme!!!!!

(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Katera znamka vozička je naj?
15.7.2007 11:27:37   
Sisy
joooj pa dej že nehite tak big deal okol teh vozičkov delat....res ste že smešne,nikol konca....

mam občutek da ste skos ene in iste na forumu k bi se kr naprej neki kregale,pa bog ne daj da človk svoj mnenje izrazi...kt da sam prežite na tiste k majo drugačno mnenje od vas....

mal se sprostite pa si zadeve na izi vzamte,....

pa kva če ni bla tema odprta za dajanje mnenj,jst sem ga pač podala in nobena mi ne more tlele diktirat a lahko podajam mnenje na tej temi al ne...

Sicer nisem konfliktna oseba ampak tole je pa zdejle že 2much...Dejte raje svoje energijo drgam usmert....

Ok STOOKE RULES , upam da boste zdej bolš spale user posted image user posted image user posted image


_____________________________

najina skraužlana sreča: Sara, 10.8.2007

je 1.8.2009 dobila bratca Marka

pa imamo dva levčka :-)








(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Katera znamka vozička je naj?
15.7.2007 11:36:20   
Strawberrie Cherrie
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

patetično...pa redkokdaj to rečem, ampak je.
Se umaknem ...

(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Katera znamka vozička je naj?
15.7.2007 11:42:42   
April
Kupijo si takega, ki je najdražji.user posted image  Da se vidi.
Da pa je najdražji pa sploh ne pomeni, da ti najbolj utreza ali pa, da je najboljši. Jaz sem za prvega sina kupila chicco za 50 jurjev, pa še sedaj super funkcionira. Edina ovira je, da je pretežek in zasede veliko prostora v avtu. Stokke ima majhno sedalo, tako kot npr.buzz....to se mi zdi ena večjih pomankljivosti. Bugaboo je za novorojenčka tud ok, potem me pa motijo pasovi za zapenjanje....

(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Katera znamka vozička je naj?
15.7.2007 11:42:53   
Sisy
IZVIRNO SPOROČILO: london_paris

Se umaknem ...



user posted image user posted image user posted image

_____________________________

najina skraužlana sreča: Sara, 10.8.2007

je 1.8.2009 dobila bratca Marka

pa imamo dva levčka :-)








(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Katera znamka vozička je naj?
15.7.2007 11:43:46   
Sisy
IZVIRNO SPOROČILO: April

Kupijo si takega, ki je najdražji.user posted image  Da se vidi.



itaq...nek se vidi raskoš user posted image user posted image user posted image

_____________________________

najina skraužlana sreča: Sara, 10.8.2007

je 1.8.2009 dobila bratca Marka

pa imamo dva levčka :-)








(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Katera znamka vozička je naj?
15.7.2007 11:45:05   
Sisy
IZVIRNO SPOROČILO: April

Da pa je najdražji pa sploh ne pomeni, da ti najbolj utreza ali pa, da je najboljši.


to je moj point pa očitno tega nekateri ne dojamejo.... user posted image

_____________________________

najina skraužlana sreča: Sara, 10.8.2007

je 1.8.2009 dobila bratca Marka

pa imamo dva levčka :-)








(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Katera znamka vozička je naj?
15.7.2007 13:33:20   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: srček

Sprašujem zgolj iz radovednosti, ker npr. med avti vemo za čim stoju znamka BMW, Mercedes, Ferrari.....in kaj je Lada, Zastava...user posted image .


Težko primerjaš, ker se nove Lade In Zastave že nekaj časa ne kupujejo več user posted image . Pa Ferrari ni uporaben avto, ampak igrača user posted image .

Če le sklepam po avtih - isto sr**, drugo pakovanje, pardon značka.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Katera znamka vozička je naj?
15.7.2007 13:33:49   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Sisy

IZVIRNO SPOROČILO: rija

Draga sisy, boli me đoka kaj si kdo misli


ne se razburjat,škoduje lepoti user posted image


ja nič ne de, bi bila itak potem uz stokkeja, porod v feldbachu user posted image user posted image user posted image  že itaq kičasta....user posted image

sicer pa vsak po svoje. vendar mislim, da je bistvo zadela LP v svojem zadnjem postu oz. razložila vprašanje izvornega posta....


_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Katera znamka vozička je naj?
15.7.2007 13:40:48   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mamuška

kajti pri nas je treba cizo po 3 x, 4 x dnevno vlačit v avto in iz njega in mi veliki bicikli in 20 kg teže cize absolutno odpade.


Za to je Bugaboo zakon. Se zloži, preden rečeš keks. Jaz bi ga sigurno izbrala, a takrat sploh vedela nisem, da obstaja, kaj šele, da je tako praktičen.

(odgovor članu mamuška)
  Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Katera znamka vozička je naj?
15.7.2007 13:58:47   
ZARA
Men je bil naj moj voziček, ker:
... je stal v Eduschu 149 ojrov
... prevozili smo z njim še pa še kilometrov
... nimam pojma kakšne znamke je
... stran smo ga dali pri 15 mes
... pa še v promet sem ga spravila
Jiiiiha.user posted image

P.S. Sej vem, da nobene ne zanima znamka, ker je absolutno prepoceni user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Katera znamka vozička je naj?
15.7.2007 14:00:41   
rr.mm.dd
... nisem brala za nazaj, ne me kregat...
Jaz sem vprašanje zastopila v smislu, s kakšnim vozičkom naj bi se sprehajale prve dame slovenije, da bi bilo v stilu. Tudi meni se zdi, da so to že omenjeni vozeki iz Bušija. Zgledajo noro, a tudi jaz sem se odločila, da kot prvič ga ne bi znala furat, kot drugo, pa za ta denar...
nevermind...
najboljši približki "ferariju", ki so dostopni nam vsem, pa se mi zdijo PP in Quinny-ji.
Tega ima pa lahko vsak, pa kljub temu zgleda zelo fansy.
Jaz imam Q, pa so me ravno tako že zmerjali, da eni nikoli ne bi dali 75.000 za voziček... user posted image

100 ljudi, sto čudi.

Pa še to - žena od direktorja BC mislim da je vozila nekaj podobnega, kot je Stoke.

Mogoče se tu skriva odgovoruser posted image  ???

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Katera znamka vozička je naj?
15.7.2007 14:17:18   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

P.S. Sej vem, da nobene ne zanima znamka, ker je absolutno prepoceni user posted image


Ti ne rabiš znamke, ker si že sama model user posted image  user posted image .

Dva modela skupaj bi bila že kičasta user posted image .

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Katera znamka vozička je naj?
15.7.2007 17:53:49   
mamuška
london_paris, sorry, k smo tko glupe in celo razmišljamo, ne samo ubogamo nek diktat. Pa sorry, k pol še to povemo in si drznemo imet in zagovarjat svoj okus.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Katera znamka vozička je naj?
15.7.2007 18:01:22   
Anonimen
kakšen diktat, če je neko vprašanje se ga držte, teb tut ne bi blo všeč če neki uprašaš odgovarjajo pa neki druzga.

(odgovor članu mamuška)
  Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Katera znamka vozička je naj?
15.7.2007 18:03:33   
rija
hvala bogu za enega kokota v kurniku user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?