|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   prehrana predebele nosečnice
16.7.2007 22:43:45   
Anonimen
Hmmm, ja, hm, no saj malo mi je nerodno ampak priznam. Imam še fejst preveč kil od prejšnjega poroda in od prvega poroda.

Sem nekje prebrala da če imaš že tako preveč kil se smeš zrediti le za 7kg med nosečnostjo. Ali morda katera ve ali pa mi pove, kaj se v tem primeru je, ker se je treba paziti da se ne zredim še več zaradi pritiska in podobnih stvari

če je tu še kakšna s preveč kilami od prej pa če mi prosim zaupa kaj je, kar se tiče zdravih stvari, če pa jeste pice pa ni panike, jo jem tudi jaz user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: prehrana predebele nosečnice
16.7.2007 23:03:08   
TheAngel
Jaz nimam preveč kg - me je moj G pravočasno ustavil. Pri plus 8kg v nekaj tednih sva imela pogovor in sedaj sem še vedno na plus 8 pa teče že 6 teden od tega pogovora. user posted image
Edina fora je "manj žri". Se malo grdo sliši ampak če ješ normalen zajtrk, za malico kako sadje, normalno kosilo (velikost L ne XXXL), popoldan kako sadje in VEČERJA najpomembnejše samo solato ne solato in pico ali sadje ali kak jogurt. In to ne po 19 uri ampak prej.
Da se ne nabašeš z burekom & pico & junk food pred spanjem. Da so obroki normalno veliki ne XXL ne more iti nič več narobe.
Vsak dan kak sprehod pa bodo kg obstali in ne boš več v dvomih ali je pokvarjena tehtnica ali ne...

Če ne gre pa imej v mislih, da ni sedaj samo tvoje telo in hrana zate ampak ješ za dva - ne XXL ampak XXL v kvaliteti...


_____________________________

Kako lepo je biti v troje...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: prehrana predebele nosečnice
16.7.2007 23:41:52   
Anonimen
angelček, bom to upoštevala, hvala user posted image

(odgovor članu TheAngel)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: prehrana predebele nosečnice
17.7.2007 9:48:59   
TheAngel
Saj kar gre. Boš videla. Kake tri dni je kriza pa zvečer se kak lep sendvič kaže pred očmi, ko zakleto so same slastne reklame na Tv itd itd. Pa mine. Pa potem dobiš en kup veselja, ko stopiš na tehtnico pa vedno enake številke.
Jaz sicer 1 X na teden jem tudi kasneje pa kaj dobrega - za nagrado ;) pa kar gre.

Srečno


_____________________________

Kako lepo je biti v troje...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: prehrana predebele nosečnice
17.7.2007 10:52:17   
Erdbeere
evo še ena, ki ima preveč kg in sem se med nosečnostjo vedno bala, da se bom preveč zredila...pri meni je veljalo, če sem bila lačna kozarec ali dva vode...pa je potreba po lahkoti minila...obakrat sem se pa zredila 9,5 kg

(odgovor članu TheAngel)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: prehrana predebele nosečnice
18.7.2007 10:04:43   
Anonimen
mene samo to ustavlja, ker mi je dr. rekla da med nosečnostjo ne smem hujšati, no ne da moram jesti za dva, ampak hujšati pa tudi ne smem ker mora otrok dobiti vse sestavine in beljakovine in tako naprej...

zdaj pa ne vem koliko je dovolj da ne bo premalo za otroka in kdaj je preveč, ne vem kje naj mejo postavim...

(odgovor članu Erdbeere)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: prehrana predebele nosečnice
18.7.2007 21:56:52   
martinuška
Jaz sem tudi imela težave s težo, še preden sem zanosila. Se nisem nič kaj sekirala zaradi tega, kaj bo, držala sem se pač načela, da jem normalno (torej ne za dva in podobne finte). Jedla sem enako kot pred nosečnostjo in sem se zredila do poroda za 16 kg. Po porodu sem prišla v dveh tednih nazaj na težo, ki sem jo imela pred porodom.

Pač jej kakšno bolj zdravo hrano, ne pa jest ful manj ali pa celo hujšat, ker to ni dobro niti za tebe niti za otroka.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: prehrana predebele nosečnice
19.7.2007 17:41:20   
nena82
Jaz priporočam to: Zdaj je sezona sadja in zelenjave. Tega ni nikoli preveč. Če pa zraven velike sklede solate (ali kaj podobnega) poješ še polnozrnat kruh, pa na žaru pečen zrezek (pujseka pusti živet user posted image ) je pa še za beljakovine poskrbljeno.

_____________________________

Dobili smo drugi zobek...

(odgovor članu martinuška)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: prehrana predebele nosečnice
19.7.2007 17:56:40   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: DIANA 5

zdaj pa ne vem koliko je dovolj da ne bo premalo za otroka in kdaj je preveč, ne vem kje naj mejo postavim...


Si dala tako smešen naslov user posted image  user posted image .

Otrok bo gotovo dobil dovolj, če ne iz "nove" hrane pa iz tvojih zalog.

Začni zdravo jesti. Veliko svežega sadja, kuhane zelenjave in juhic pa bo otrok dobil vse sveže vitamine in minerale, ti pa ne preveč kalorij. Jaz sem tako jedla, ko sem bila noseča, sploh pa ko sem dojila pa je Mičica zrasla v pravo malo zdravo babuško. Brez krompirja in pohanih pišk user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: prehrana predebele nosečnice
19.7.2007 18:37:04   
Anonimen
oo kako ste vse pridne in imate veliko volje. Bravo.

Se bom morala tudi jaz zadrževati da ne bom postala en velik kotaleči se balon ali pa tale roza primerekuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   [Brisano sporočilo]
19.7.2007 19:00:15   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: prehrana predebele nosečnice
25.7.2007 14:27:56   
dana
Moja kolegica je tudi obilnejše postave (16o cm in 80 kg), pa se je do osmega meseca zredila samo za 2 kg. Kako ji je to uspelo ne vem?? Pravi, da se samo pravilno prehranjuje in da ima red pri tem - zajtrk, malica, kosilo, malica, lahka večerja. Prej je v glavnem jedla samo zvečer in to veliko, pa čez dan sami prigrizki od čipsov, ipd.
A ne bo fajn, ko bo prišla iz porodnišnice in bo imela manj kg kot pred zanositvijo?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: prehrana predebele nosečnice
26.7.2007 20:50:09   
Anonimen
pa daj se malo pozanimaj kaj točno je jedla, to pa mene zelo zanima, kilaža je blizu njene, le da sem 10 cm večja ampak vseeno fejst predebela že zdaj user posted image

(odgovor članu dana)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: prehrana predebele nosečnice
26.7.2007 22:07:05   
eya
Diana, The angel ti je že fajn svetovala. Jej manj, predvsem pa bolj zdravo, brez sladkarij. Edino to bi še dodala-razni sokovi imajo ogromno kalorij, splih če jih spiješ liter ali dva na dan-pij raje vodo, boš že s tem veliko naredila.

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: prehrana predebele nosečnice
21.8.2007 22:11:48   
loparka
jaz sem se drugo nosečnost prve 4 mesece 10kg zredila in potem sem šla k eni doktorci ayurvedske medicine in mi je svetovala naj se izogibam kruhu, če že moram jest naj bo popečen, ribam in jogurtu ker zadržujeta v telesu vodo, in manj sladkarij, pa sem se pol do konca samo še 4 kg zredila. zdaj sem pa spet noseča, imam še vso zalogo od prejšnega poroda in se tega sploh ne morem držat, kruh in navaden jogurt mi najbolj pašeta in se spet debelim ko nora!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: prehrana predebele nosečnice
3.9.2007 20:30:22   
MamiBom
IZVIRNO SPOROČILO: dana

Moja kolegica je tudi obilnejše postave (16o cm in 80 kg), pa se je do osmega meseca zredila samo za 2 kg. Kako ji je to uspelo ne vem?? Pravi, da se samo pravilno prehranjuje in da ima red pri tem - zajtrk, malica, kosilo, malica, lahka večerja. Prej je v glavnem jedla samo zvečer in to veliko, pa čez dan sami prigrizki od čipsov, ipd.
A ne bo fajn, ko bo prišla iz porodnišnice in bo imela manj kg kot pred zanositvijo?



uh kaj takega bi bilo zame idealno ... nisem namreč suhica, zato upam na najboljše user posted image   Sicer pa sem brala, da se nosečke močnejše postave lahko zredijo do 10 kg, vitke pa lahko tudi več.

(odgovor članu dana)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: prehrana predebele nosečnice
6.9.2007 12:40:32   
malamalinca
Jao, točno vem kako se počutiš.Tudi meni je ostalo od prejšnjih dveh porodov, zdaj pa sem v osmem tednu in sem že pridelala 4 kg.To ni normalno, vem, zato sem se tudi jaz odločila za bolj lahko prehrano.Hvala bogu, da mi tokrat ne paše čokolada.

_____________________________

Moji fantje in mala princeska so moj največji zaklad!

(odgovor članu MamiBom)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: prehrana predebele nosečnice
7.9.2007 21:20:05   
stunfek
jaz sem v prvi nosečnosti pridelala 28 kg user posted image  in zdaj sem v drugo štartala s 16 kg več kot pred prvo! Sem se fejst zamislila in tudi moj je zelo diplomatsko izrazil skrb, da se ne bi spet zredila za 28, ker potem bi bila pa res debela kot kit. Takoj ko sem ugledala user posted image , sem se začela zdravo prehranjevati, ker se niti pod razno nočem zrediti več kot "klasičnih" 10kg. Treba je jesti res resno, zdravo in pravilno predvsem pa normalno . Moj greh je, da preskakujem obroke in se bašem le zvečer in to sem takoj spremenila v obroke na 3 do 4 ure. Redno, brez pardona :) Upam in tudi verjamem, da mi bo uspelo. user posted image

_____________________________

Mamica Anoushke (2002) in Akasha (2008)

Stunfek

(odgovor članu malamalinca)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: prehrana predebele nosečnice
8.9.2007 14:04:20   
tejč29
Punce, jaz sem tudi bucika in sem bila kar v skrbeh kako bo ta rast teže potekala....zdaj sem v 11. tednu in sem shujšala že 4 kg, ker mi vsa hrana smrdi in veliko bruham - upam, da ne bom kasneje pridobila kile z obrestmiuser posted image

(odgovor članu stunfek)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?