|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  90 91 [92] 93 94   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: novembrke
18.7.2007 14:29:33   
ajtak
Tudi jaz se kar topim od vrocine...

Pa se nekako gre, ker sem vecino dneva v hisi, kjer je "samo" 25°C user posted image .

Danes sem sla pa dop. v knjiznico in sem skor umrla od vrocine v mestu, tist asfalt res naredi svoje, ko bi se sprehajal po eni veliki pecici.

Kok vam zavidam, ko ste ze vse bolj ko ne imele morfo. , jaz jo imam sele 1.8., to se mi zdi pa se takooooo dalec, res bi rada spet vidla nasega user posted image .

Se dobro da grem 30.7. na 3D v Domzale, da bom lazje zdrzala user posted image user posted image user posted image

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu nicolina)
Neposredna povezava do sporočila: 2276
   RE: novembrke
19.7.2007 9:38:27   
maks
Živjo! Mene pa zanima, če je katera že kaj naročala na tej strani, ker sem jim včeraj poslala mail in še ni odgovora... http://posteljnina-lara.si/
Všeč mi ker lahko tudi sam prineseš izbrano blago, zgleda super, cene tudi, sem kar navdušena.

(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 2277
   RE: novembrke
19.7.2007 9:54:04   
martita
Zdravo, novemberke!

Spet se malo javljam....morfologija je že za mano, vse zgleda bp, in če ne bo sprememb, bova z  user posted image  ponosna starša user posted image !!

Vidim, da nisem edina, ki ji ta vročina povzroča težave. Včeraj je bilo res neznosno. Še najraje sem v službi user posted image , kjer je klima, doma je namreč nimamo... Za drugo leto jo bo treba nujno zihtat, sicer bo kriza...
Počasi že malce nakupujem stvari za otročička in vsakič, ko se sprehajam med policami v trgovini sem user posted image . Zelo lepe in poceni stvari sem našla v Prenatalu, nekja pa v HM. Včeraj sem v Rutarju nabavila tetra pleničke, ker mojih mami ne najde več, sedaj pa pridejo na vrsto bolj velike reči. Zanima me, če je katera že gledala sobice v Ikei...meni se tista "hensvik" varjanta kar dopade. Bom skočila v Graz pogledat, kako to zgleda v živo...Kaj pa vozički? Že imate svoje favorite? Jaz bom zagotovo vzela trikolesnika, trenutno pa se odločam med Freestylom in High Treckom. Še dobro, da bom kar nekaj stvari dobila na posodo, sicer ne vem, kako bi vse to speljala skozi...

Pa še nekaj. Danes sem se hotela v Postojni naročiti za 3D, pa so mi rekli, da je do konc septembra že vse zasedeno?! user posted image  Sem mislila, da samoplačniški pregledi delujejo po drugačnem principu kot javno zdravstvo, a zgleda, da ne... user posted image  Bomo šli pa drugam.

No, user posted image , fajn bodte in kak sladoled, da vam ne bo tako vroče!

LP,
martita user posted image

(odgovor članu maks)
Neposredna povezava do sporočila: 2278
   RE: novembrke
19.7.2007 13:26:20   
zirafa76
pozdrav vsem..user posted image
tudi tu je neznansko vroce, doma se " hladimo " z ventilatorjem, a imam malo resitev...pred njega postavim plastenke z zmrznjeno vodo..ko ventilator piha na to zmrznjeno plastenko, zraven posilja tudi hlad, ki gre od te zamrznjene plastenke, ko se tali..zamenjam, ko je plastenka ze topla..........ni originalna klima, je pa boljse..vec plastenk, boljsi hlad.....user posted image

Drugace pa pocasi upamo na dezuser posted image user posted image ..
Tudi midva greva v Austrijo, sicer Dunaj, v to nakupovalno mesto, kjer je Toys pa se druge trgovine..Ikea ima tudi solidne stvari, te sobice so kul, ampak prvo samo postelja..do drugega leta ali mogoce se prej...user posted image , ko se selimo...

Vozicek bo pa Hartan..za user posted image user posted image , mi je najboljsi v vseh pogledih, pol drugo leto pa kak Mclaren, trikolesnik...
Za dva je kar tezko najti kak dober funkcionalen voz....user posted image

Ja, pozdrav vsem iz Bratislave..neznansko vroce, vsaj ob jezera se hodimo malo hladit,user posted image user posted image

A se tudi vam dogaja, da otrok brca tako nizko????user posted image  Jaz sem imela obcutek, kot da bo ven padel eden..nogice so me brcale cisto " tam spodaj"....user posted image se posebej opazam, ko se kje kopam...morje, jeezero...Ni cudno, ce ze imata otroka vsak po 600g!!!to se men zdi fuluser posted image user posted image hvalabogu....

pozdravcek.......................user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

PONOSNA MAMICA MALEGA DOMINIKA 01.02.2010, IZABELE 16.10.07 TER MOJEGA ANGELCKA SOFIJE 16.10.07-04.11.07, KI BO ZA VEDNO OSTALA V MOJEM SRCKU IN MOJA PUNCKA

(odgovor članu martita)
Neposredna povezava do sporočila: 2279
   RE: novembrke
19.7.2007 15:26:14   
murencek
Živjo, živjo!
Evo mene nazaj! Sm že doma. S kolegico sva podaljšale morje v Barbarigi. S seboj je imela svojo 5-mesečno nedonošenko, ob kateri sem veliko spoznala o user posted image . Tudi sicer je ta mala prehitela nekatere sovrstnike in zdaj jo kar pogrešam, ko sem doma!
Mi je kolegica svetovala knjigo Penelope Leach: OTROK OD ROJSTVA DO ŠOLE. Pravi, da je knjiga super, ker so v njej opisana gibalna znanja, ki naj bi jih dojenček osvajal itd. Knjiga ji je res super, ker marsikaj najde v njej. Se je pa videlo na tamalčki, kako je vesela in kako že marsikaj obvlada! Res je fajn, ker se mamica tolk ukvarja z njo!
Aja, a katera pozna to knjigo?

ŽIRAFA76, sem imela sošolko na faksu, ki je v SŠ izvedela, da ima samo 1 ledvico. Čisto po naključju, ko je imela ene druge dzravstvene težave. In je zdej čist fajn baba. Tako da se strinjam s tabo, ko si rekla, da se lohk živi z 1 ledvico! Pa tudi telo se temu prilagodi.

BOLNIŠKE... Ja, delodajalci so živi hudiči! Kr neki jamrajo, da bo konec sveta, če bo nekdo na bolniški! Itak pa vsi vemo, da je še vsak peljal svoj biznis naprej in se je že znašel!
Moja kolegica ni še diplomirala. Ima pa dojenčka. In res, podpore ima okoli 40.000,00 SIT. Tako da se je njen fant - študent zaposlil, da imata denar.

Ko sem brala dogodke, ko me ni bilo, me je kar stiskalo. Kakšne strese doživljate nekatere! Pa kr držimo pesti in upajmo na dobro. No, glih ta kolegica, ki ima nedonošenko, je rekla, kakšni kozli so v porodnišnici user posted image ! Ko je imela prvič prezgodnje popadke, je dobila injekcijo za razvoj pljučk. Kasneje je šla v porodnišnico še 1x. In je sestra prišla v sobo s tableti, injekcijami in jih hotela brez besed dati, vbrizgati! No, pol se je kolegica pobunila, da jo zanima, kaj je to in zakaj. No, pol ji je sestra razložila, da je injekcija za razvoj pljučk. No, potem je kolegica povedala, da je to že dobila... V glavnem, na koncu se je izkazalo, da injekcija ne bi bila na mestu, saj bi tamali lohk pljučka razgnalo! No, user posted image pa je kdo to kolegico prej kej vprašal, kako in kajuser posted image  No, jst bom tud kr zoprna in bom hotela vse vedeti! Če ne, naj me pa vržejo ven iz porodnišnice!!!!

Ja, meni se je v 4 dneh povečal trebuh. Kar čutim, da je mali zrastel! Trebuh pa tudi zjutri ni nič manjši! Tudi mene matra vročina, in tudi jst nisem več za sesti za volan! Je pa res hudo v vročini, ko gagamo in nič ne moremo. Tudi jst komaj čakam ohladitev!!!!
LP, srečno vsem s čim več vode in se beremo!

(odgovor članu zirafa76)
Neposredna povezava do sporočila: 2280
   RE: novembrke
19.7.2007 16:15:14   
murencek
Aja, a ste videle pri malih oglasih pod otroška oblačilca, da neka Simona izdeluje bombažne copatke +  kapice?
Meni je bilo tko všeč, da sem že kar naročila! user posted image user posted image user posted image  Pa še fajn je, da bodo naši sončki rojeni jeseni!
LP

(odgovor članu murencek)
Neposredna povezava do sporočila: 2281
   RE: novembrke
19.7.2007 16:19:35   
sonchek
murenček kje si to vidla????
...dej link, prosim...

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu murencek)
Neposredna povezava do sporočila: 2282
   RE: novembrke
19.7.2007 19:32:29   
potepinka
HELLO!

kAKO SMO KAJ V TEJ PASJI VROČINI JAZ KAR ČEPIM V HIŠI ZUNAJ NI ZA BIT,PA ČEPRAV IMAMO PRED HIŠO SENCO JE BILO DANES 38 V SENCI.

MURENČEK-ja groza kaj vse se še dogaja po bolnišnicah

žirafa-tudi jaz še čutim kar nizko brcike pa nasploh nosim ful nizko.
Na wc se vsakih 15 min mi ful dol pritiska

No punce mislim da bom umrla od diete,lušte take da adijo,bel kruh ki sem ga oboževala so le spomini,da ne govorim sladoled itd....

No ko se pa spovnim na našgauser posted image  bom pa kar morala potrpeti.

Lepo se imejte in veliko pijte

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 2283
   RE: novembrke
19.7.2007 20:42:16   
scubadiver
potepinka torej so ti potrdili sladkorno? Mi napišeš prosim mal to  dieto da vidim kaj me čaka? no najprej testi v torek, potem pa naprej... amapk mam slab občutek, se mi kar zdi da gre prelepo in da bojo potrdili sladkorno tud men user posted image

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu potepinka)
Neposredna povezava do sporočila: 2284
   RE: novembrke
19.7.2007 22:47:54   
potepinka
scubadiver-Jaz zaenkrat imam dieto.Drugi teden moram do diabetika da bomo videli kako in kaj.
Dieta okvirno ti napišem od mesa lahko piščančje (brez kože),zajc
kruh-polnozrnati,črn,grahan,ržen
krompir v lupini
testenine iz polnozrnate moke,rjavi riž,fižol,leča,grah
sveža in zamrznjena zelenjava  vseh vrst
sadje-borovnice,maline,robide,jagode,jabolka,hruška
mleko 1,5%maščobe
jajčni beljak,
pijača-voda navadna,mineralna,čaj kava
(seveda brez sladkorja)
prepovedana vegeta,posebna salama,hrenovke,svinjsko meso,lubenica,sladoled itd......

Upam da sem ti vsaj malo pomagala to so osnovna pravila tega pa je še ogromno!!!!

Lp

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 2285
   RE: novembrke
20.7.2007 7:12:50   
scubadiver
Hvala Potepinka, se bom probala tega kar drzat do torka... potem bom pa vidla kako in kaj.. joj upam da mi  ne bodo potrdili sladkorne. me je kar groza ker zelo rada papam... in takale dieta bo kar kriza. ampak seveda, za zdravje in dobro počutje user posted image naredim vse..

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu potepinka)
Neposredna povezava do sporočila: 2286
   RE: novembrke
20.7.2007 8:33:34   
ajtak
scubadiver in potepinka socustvujem z vama in iskreno upam, da vama ne pokaze sladkorne in bosta to dieto lahko cimprej opustili!!!!

Pa drugace, drage user posted image , a se kej kuhate???
Jaz moram danes nujno v MB in me je groza vrocine... Se dobro da mam klimo v avtu!

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 2287
   RE: novembrke
20.7.2007 8:37:10   
manca
Dobro jutro user posted image

ja, ajtak res je vroče. ampak še dobro, da jutri zjutraj odidem na morje in se vrnem 29.7. nazaj...res komaj čakam da se nadiham morskega zraka, pa da malo zaplavam v morju. Do takrat pa upam da boste toliko napisale, da bom potem imela kaj prebiratuser posted image


lep dan želim vsem, pa čimmanj vročine in veliko tekočine
manca

(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 2288
   RE: novembrke
20.7.2007 8:40:58   
manca
pa še nekaj sem pozabila: najlepša hvala tebi ajtak za info glede blazine za dojenje_spalne blazine. Sem jo šla včeraj kupit v Arielauser posted image user posted image

(odgovor članu manca)
Neposredna povezava do sporočila: 2289
   RE: novembrke
20.7.2007 8:58:39   
Tanayya29
jutro!
manca,jaz tudi jutri šibam na morje..komaj že čakam..user posted image
da zuser posted image mal zaplavava,pomoje bo začel še bolj brcat in boksat..
vročina pa kr še ne misl popustit,za danes napovedujejo še višje temperature kot včeraj(danes naj bi bil vrhunec)..
tko,da jst morm še prpravt, pa mal zlikat perilo za morje...najbolje,da se kr lotm,če ne me bo pol skurilouser posted image ,pa še pregled mam ob 14h....

pozdravček vsemuser posted image


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu manca)
Neposredna povezava do sporočila: 2290
   RE: novembrke
20.7.2007 9:32:44   
TANTRA
Pozdravljene,

ta vročina pa je res huda za nasuser posted image .....Komaj čakam ohladitve...

Murenček, knjigo Otrok od rojstva do šole sem kupila leta 1991 po rojstvu prve hčerke in moram reči, da sem jo kar pridno uporabljala...Takrat ni bilo interneta, so pa to knjigo zelo oglaševali...Izdala jo je založba Domus,...

Tudi mene še čaka sladkorni test..Upam, da bo ok...Nisem ravno sladkosneda, saj lubenico in sladoled jem redko... Tako da če gledam dieto že itak pribiližno takšno hrano uživam..
Sicer v teh dneh doma jemo pretežno zelenjavo....Lahko in hitro prebavljivo...

Tudi user posted image  brca zelo nizko...Ko vozim avto, ga čutim pod pasom...user posted image  No, ko sem na ultrazvoku videla to v živo mi je vse jasno...Obrnjen je dol tako da me z nogico direktno brca v spodnji del posteljice tik nad materičnim vratom...
Mogoče že trenira za košarko ali pa nogomet?????

Zdaj imam vse odprto, da se prezrači,....jutri pa upam, da pobegneva kam ob vodo..Bohinj ali pa morje....
Pozdravček in držite se v tej vročini....

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 2291
   RE: novembrke
20.7.2007 10:36:52   
buba1131
Mi smo pa nazaj z morfologije in je zaenkrat vse ok.
Ja in še to po dveh user posted image  user posted image  bomo zdaj dobili user posted image user posted image user posted image user posted image .

Vejetno bo vedno v rozanih oblačilih in hlačami na trapez z rožicami.user posted image

(odgovor članu TANTRA)
Neposredna povezava do sporočila: 2292
   RE: novembrke
20.7.2007 10:37:43   
potepinka
Dober dan!

Da se hitro malo javim,ja tale vročina za znoret.Jaz sem kar v hiši imam dokaj hladno 25 st.tako da vsaj malo se lahko ohladim.Ne znam pa si predstavljat če mi drugi teden ne podaljšajo bolniške namreč tam ko jaz delam imajo v hali 39 st.Oh kar groza me je

(odgovor članu TANTRA)
Neposredna povezava do sporočila: 2293
   RE: novembrke
20.7.2007 12:21:28   
murencek
sonchek, evo oglas glede copatkov, jopic, kapic...
Jst sm že naročila zase, mi je pa Simona dejala, da bo kmalu lohk ponudila komplet: copatke + kapica + jopica. Lohk izbiraš, ali bi vse volneno, ali bombažno ali kombinacije.

PRODAM NOVE BOMBAŽNE COPATKE ZA DOJENČKE. CENA ZA PAR COPATKOV JE 5 EUR. MOŽNO JIH JE DOBITI TUDI V DARILNI KARTONSKI EMBALAŽI. V TEM PRIMERU JE CENA 7 EUR. IZDELUJEM TUDI DRUGE STVARI IZ BOMBAŽA IN VOLNE ZA DOJENČKE. VEČ NA OGLED V MOJEM ALBUMU: http://za-otroke.moj-album.com/ MAMICAM V STISKI TUDI KAJ PODARIM... KONTAKT NA MAIL: otroci@yahoo.com

zirafa76, jst sm sprobala tvojo varianto: pred kaloriferm/ventilator sem dala zmrznjeno plastenko vode in res deluje!
Res je učinkovito. K če ste včeri gledale dnevnik zvečer, je kazalo slabe strani klime (zaredijo se glive, plesni in bakterije, kar škoduje dihalom; tudi na zdravju se pozna, če imaš premrzlo...).
LP

(odgovor članu potepinka)
Neposredna povezava do sporočila: 2294
   RE: novembrke
20.7.2007 15:08:02   
Tanayya29
hojla...
evo ravnokar sm pršla iz pregleda,vse okej;))
edin prtisk mi kr neki narašča 150/90,ko s ga pa doma merim pa mam največ115/70..
Uff zgleda,da mam un sindrom belih halj..user posted image al pa je una naprava doma čist brezvezna..neki od tega bo;))
aja a ma še kera kr ene bradavice po spolovilu?men je moj G.reku, da je to virusno,in da mi bo odstranu, če se mi bo širilo...,da pa ni nič škodljivo za otročka ;))
aha, še nekaj..je mogoče katera razmišljala o epiduralni anasteziji?
jaz vse bolj...tk, da mi je moj G.dans dau nekaj napotkov in brošuric o tem...
2 moji kolegici sta tkole rodili, in pravita da je super...no za v razmislekuser posted image
je pa za plačat približno 170evrov...user posted image

nč, zdj pa greva z možekom na kosilo,jutri pa gremo na morje..............

lepo bodte in pazite nase,drageuser posted image

bay


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu murencek)
Neposredna povezava do sporočila: 2295
   RE: novembrke
20.7.2007 16:29:51   
mamuška
JAz se prvič nisem odločila zanjo, za epiduralno in dobro, da se nisem, ker se že tako nisem odpirala. Menda da se z epiduralno še slabše (hmm, ne vem, če je sploh možno slabšeuser posted image ). Zdaj v drugo imam zaradi prvega CR zaradi neodpiranja in velikega plodu predviden ponoven CR. O epiduralni ne razmišljam, razmišljam pa o spinalni, pa ne vem, če se ne bom po domače usrala. Me pa zelo mika, ker sem v zadnjih 5 letih imela 3 narkoze in sem po vsaki bolj pozabljiva.user posted image . Jaz se za epiduralno ne bi odločila, poznam v zadnjih letih veliko žensk, ki so se zanjo odločile, pa jim je porod zastal in so ga končevali za vakuumom (auuuu!) ali pa celo s CR.

Z vročino shajamo, imamo solidnih 25 st noter, brez klime, ponoči imamo celo stanovanje odprto, takoj po11. uri pa pozaprem vse okna in vključim ventilator na lustru in je čist znosno.

Izvidi so neka srednja žalost, vsake 3 dni moram it v Lj na kontrolo (user posted image v tej vročini!), niso najslabši možni, prav dobri pa tudi ne, sicer so mi ponudili, da lahko dol ostanem, pa mi na pamet ne kapne. Mi pa nič ni prav zadnje dni, vse me nekaj štoka in štiha, tako da sem v glavnem bolj po dolgem kot ne. Trebuh imam spet ves napet, kot bi slona požrla, jaz sploh ne vem več, kaj naj jem. Ko me šraufa po trebuhu pol nikol ne vem, a me zeza prebava ali sekaj dogaja tam, kjer naj se ne bi. Ko bi že vsaj zlezla čez tisti 24. teden!!!

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 2296
   RE: novembrke
20.7.2007 16:36:02   
ljubljana
Maruška, držim pesti, da bo vse OK.
Jaz vročino noro težko prenašam v avtu, ker nimam klime.
Sem se danes popoldne v avtu kot kakzmešan šarplaninec z glavo čez okno peljala, user posted image  po mojem so mislili, da sem zmešana, no v avtu se ni dalo dihat sploh nisem mogla vdihniti tistega zraka. Kot finska savna.

(odgovor članu mamuška)
Neposredna povezava do sporočila: 2297
   RE: novembrke
20.7.2007 16:40:06   
Tanayya29
hmmm..tega mi moj G. ni nič omenu,no ja fajn je vedet čimveč..jst dobivam same pozitivne info. o tem...
sicer pa je to v zahodnem svetu fuulll razvito, (80 %)..nekje je še vedno miselnost, da se je treba matrat...
jst osebno tudi še ne vem,ali ja ali ne..res pa je, da full razmišljam v tej smeri...

čaw baw


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu mamuška)
Neposredna povezava do sporočila: 2298
   RE: novembrke
20.7.2007 16:41:24   
Tanayya29
aha,mamuška pa srečno iz izvidi.....držimo pesti..user posted image

_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 2299
   RE: novembrke
20.7.2007 17:57:25   
scubadiver
Ojla punce...
joj kdaj bo konec tele vrocine? jaz se po mestu od sluzbe do avta vlecem k da sem 100 let stara.. ampak enostavno ce normalno stopim me tako oblije da ni za nikamor... No vsaj doma je za zdrzat.. se nismo presegli 25 stopinj v stanovanju, tko da kr gre...

A je katera že razmišljala o materinski šoli? Kdaj boste šle? Jaz sem bila odločena da bova šla z mojim v začetku semptembra, pa bova zgleda glih na dpustu.. tko da bo potem odpadlo na začetek oktobra.. sej to je čist dost zgodaj a ne?

držite se in pobožajte bušije...


_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 2300
Stran:   <<   < Prejšnja stran  90 91 [92] 93 94   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  90 91 [92] 93 94   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?