|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Koliko vas je ostalo samih brez partnerjev?
30.7.2007 17:27:27   
ElaM
Še nekaj bi dodala, ne joči mu, da mali nič ne spi, kako si utrujena,.. Če se boš že pogovarjala z njim, kaži veseli obraz, povej mu, da ti dobro gre brez njega.
A je bil nasilen tudi pred nosečnostjo? Če je odgovor, da, me čudi zakaj si sploh bila z njim.
Zdaj imaš otroka, moraš biti močna in vztrajati zaradi njega. Srečno.

_____________________________

:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Koliko vas je ostalo samih brez partnerjev?
30.7.2007 17:36:37   
lelaval
Zdaj mi je rekel, da se bo odselil nekam na svoje, dobo službo in mi otroka vzel, ker naj bi on cele noči bedel.. Pa kar ni res.. Bedel je eno noč, in ker je gledo film, sem ga prosila, da ga on nahrani, da se malo naspim.. Če mi ga res vzame, se jaz ubijem, ni me več ba svetu.. Zdaj sem tak obupana, jočem se, nevem kaj naj... Kaj naj naredim, da bo otrok ostal MOJ in samo MOJ!!!!! In, da on ne bo imel omogčenih stikocv z njim... Kaj naj storim???


Spoznal je, da si šibka in začel igrat na to karto. Verjetno si mu vse njegove napake oproščala, pa tudi tokrat hoče enak izid. Ampak ne pusti se mu. Pika te tam, kjer te najbolj boli - Patrik. Ve, da ti sedaj user posted image  pomeni največ, zato te z njim izisljuje. Žalostno, da so nič krivi otroci velikokrat "žoga", ki si jo podajata primitivna partnerja, ko hočeta prizadet drug drugega. Ampak najbolj prizadeti pa so nazadnje nedolžni otroci.
Pokaži mu, da si močna (četudi veš, da si po porodu zaradi hormonov ful občutljiva - jaz sem jokala že, če me je kdo samo pogledal user posted image -), in ne pusti se mu. Povej mu, da otroka lahko komot vzame k sebi (čeprav niti pod razno ne boš tako želela, mu le reči - po možnosti na 4 oči (brez prič) - verjemi, takrat pa moški niso več takšni junaki, ki bi bili pripravljeni bit samohranilci (sploh, če jih otrok ne zanima preveč). In, četudi ne dojiš, na socialni le reči, da dojiš (ne polno, dojiš pa le)- bolje za vaju z otrokom (a se kar tako vzame otroka doječi materi ???? Ne).
Predvsem pa vedi, da otoka dodelijo očetu res v par % - pa še to takrat, ko matere otroka zanemarjajo (tako kot sebe), trpinčijo, vmes pa je velikokrat prisoten tudi alkohol.
Verjemi vase in v Patrika. Si močna oseba, razumna, ampak rabiš malo počitka. Kot so ti že predhodnice svetovale - odklopi telefon (vsaj zanj), perilo in pospravljanje bo počakalo (le verjemi - kako bi le jaz preživela ob 3 otrocih, če si ne bi privoščila še minutk zase user posted image ), ti se le vleži s tvojim user posted image in četudi boš cel dan prespala ali pa se ukvarjala z njim, naj ti ne bo žal. Moraš si napolnit baterije za soočenje s tvojim bivšim. Pa za kakšno urco daj Patrika mami v varstvo, ti pa v miru s kolegico na kavo in klepet.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Koliko vas je ostalo samih brez partnerjev?
30.7.2007 17:54:29   
Enolla
IZVIRNO SPOROČILO: flecker1

No povejte tiste ki imate s tem izkušnje, kako njo zaščititi, kako urediti, ker ima na roj. list očetov priimek, ime očeta nima napisano, želi si pa dati svojega priimka. Kolikor vem, da ima sestra več možnosti, ker je nasilen, neurejen, bolj mu zanima računalnik... Moja sestra je res obupana, jaz pa daleč, da bi bla z njo, skrbela nečaka, da se vsaj umiri user posted image
Daj sestrica, umiri se že, naj ti grozi, vedi pa da imaš nas in sploh se ne pogovrjaj z njim user posted image user posted image



Se bom kar nate obrnila - pred vsemi formalnostmi je v tem trenutku bolj nujno, da se Gorazdova "spravi" k sebi. Naj jo starša vzameta v zaščito, sama naj pa prosim poišče pomoč tudi na anonimenm telefonu MamaZofa   http://www.mamazofa.org/index.php , ker se bojim, da ob vseh pretresih, ki jih doživlja sedaj, se poglablja v poporodno depresijo. Prosim! 


_____________________________

Nič ni težjega od iskrenosti in nič ni lažjega od laskanja(Dostojevski).

(odgovor članu flecker1)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Koliko vas je ostalo samih brez partnerjev?
30.7.2007 18:40:35   
sandrca
huh gorazdova, kar malo podoživljam tiste trenutke, ko te berem.

ne obremenjuj se z njegovimi grožnjami, ker so čisto prazne!! tako kot ti je že lelaval napisala, igra na tvojo šibko točko. če bi mu rekla, da naj ga kar vzame, verjemi bi bil tiho kot ritka, če ne bi bile celo hlače polneuser posted image user posted image

pojdi na cds in uredi skrbništvo in zahtevaj preživnino.

pa ohrani mirno kri (kar vem je zelooo težko ob takem kreuser posted image u) in izklopi telefon. čez 10 let, ko mu bo hudo, bo pa tako ali tako že prepozno - no če mu sploh bo hudo.

moj bivši se lahko meče po trepalnicah, pa nima pogojev za stik!! se mu je odrekel in pika!!

(odgovor članu Enolla)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Koliko vas je ostalo samih brez partnerjev?
30.7.2007 19:02:23   
dory
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

Ja, pa kaj nimaš staršev? Pa naj oče zarobanti, madona.



tocno to...nas zvesti ocka se je tud nekaj sel,ko pa je videl,da mi druzina stoji ob strani za vsako ceno,se je umaknil...seveda je drugim razlagal,da se je sam umaknil,ker je videl,da je nezazeljenuser posted image ...matr bi ga ke po kepi..

gorazdova, najprej se bos mogla ti spravit k sebi...ker tvoje solze,tvojo napetost cuti se tanajbols otrok...pejt domov in pozabi na dedca...kaj pa misli da je...zej se sirokousti,k mu je mal ego zjebal....sej cez cas ko se bo zadeva umirila bos pa vidla,kolk so ble besede prazne...

na tebi je,da poskrbis zase in predvsem za otroka...brez jamranja...vazna so dejanja..dec ti pa itak nic ne more..zakaj pa mislis,da je dvignil roko nad tabo, te pretepal? zato ker te morda ljubi in te spostuje? vsaj ti dej po pamet...


< Sporočilo je popravil teja. -- 30.7.2007 19:09:59 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Koliko vas je ostalo samih brez partnerjev?
30.7.2007 19:21:18   
Anonimen
Evo, malce sem se že pomirila... Mali je bil z menoj nervozen in sem se trudila, da bi spal, pa dobim pameten nasvet od sestre, naj mu dam majčko in sedaj spi...

Gre se za to, da sem skoraj ponorela samo zaradi tega, ker si mi drzne reči, da je on skrbel za sina, da ga bo on dobil (po govorjenju njegove mame, ki je tupava v glavo, sorry izrazu, ampak je res).. Mislila sem, da bo ravnal po pameti, s pogovorom, ampak on bi to reševal preko sodišča.. Mislim, budalo.. Škoda časa izgubljat za to, če se da zmeniti tudi kako drugače.. Ampak ni pomembno.. Jaz vem, da bo Patrick moj, on nima čisto nič, kar bi mu nudil, za razliko od mene.. Trudila se bom, da bo Patrick najbolj srečen na svetu, tako tudi jaz.. Pridejo včasih trenutki, ko si rečem, da ne bom zmogla, potem pa vidim, da zmorem, da sem že sfurala to, da bom drugi dan tudi lahko user posted image

(odgovor članu dory)
  Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Koliko vas je ostalo samih brez partnerjev?
30.7.2007 19:37:04   
Anonimen
potem pa vidim, da zmorem, da sem že sfurala to, da bom drugi dan tudi lahko


user posted image  in vedno več bo takih dni, ko boš LAHKO user posted image  nisi sama...imaš čudovite starše in...jah, nas, ki pametujemo in navijamo zate user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Koliko vas je ostalo samih brez partnerjev?
30.7.2007 19:43:53   
Anonimen
Evo, pa le imam novi nick, treba je samo še sliko dodati, in podpis pa bo popolno user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Koliko vas je ostalo samih brez partnerjev?
30.7.2007 19:49:13   
Serendipity
user posted image  Full dober nick. Eto. Se strinjam s Sunqueen - stojimo ti ob strani... Hm..ma čeprav ti mogoče to ne vala tak, kot da bi bile tam.. ampak - bi bila prevelka gužva... user posted image  
Ti se sam potoži in ko pridejo tisti trenutki ne kliči njega, ampak se raje tu na RR izderi, bo lažje in pametnejše. Pa še obžalovala ne boš :)
Sam pa itaq čaka in išče tvoje šibke točke in trenutke. Bodi močna. Stojimo ti ob strani! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Koliko vas je ostalo samih brez partnerjev?
30.7.2007 19:53:34   
karmy
jzt sm rabla svojga bivšega ene par let ternirat da sem mu po enem obisku na sodišču in par ostrih besed v ene 4 letih končno spoznal da boljš da se ne zajebava z mano, in da naj drži jezik za zobmi če mu kaj ni všeč....

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Koliko vas je ostalo samih brez partnerjev?
30.7.2007 21:05:43   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Gorazdova

IZVIRNO SPOROČILO: Gorazdova

jaz bolj zrela, on bolj otrok. 
In sedaj opazim, da sina nima rad, kot ga mora imeti vsak oče.
Zato sem se odločila, da nehava, samo zaradi sina



Kako lahko to napišeš? A si sploh prebrala vsaki moj post posebej, ki sem ga pisala po delih?
In, pretepal me je..


Komentiram tisto, kar si napisala in kar lahko preberem user posted image .


Ne praviš, da je bilo pretepanje razlog, da sta šla narazen. Če bi bil, bi ga zapustila že prej, saj te je pretepal že prej, a ne?

Na tvojem mestu bi mu že zdavnaj rekla adijo, ker je fizično (in tudi psihično) nasilje v odnosu nekaj, do česar imam nulto toleranco. Tebi je bilo to nekaj časa "sprejemljivo" oz. si še upala, da se bo spremenil, a se ni in rojstvo sina je skupaj z vsem radostmi izbilo sodu dno.

Kar sem ti želela povedati je, da ima vsaka medalja dve plati in preden zapreš vrata za sabo, poglej še na drugo stran. Kaj je tam, veš samo ti.

Žal mi je, da se teh lekcij učiš ob tako lepem dogodku, kot je rojstvo otroka. Drži se in srečno.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Koliko vas je ostalo samih brez partnerjev?
30.7.2007 21:53:29   
sonchica
Patrickova_Mami vedi da bo še veliko neprespanih noči in kričanja , moraš ostati samo na tleh in pametno ramišljati ,ter ostati mirna , ker če boš nemirna in žalostna bo to tvoj otrok čutil in bo tudi on namiren , trudi se za njega , naj ti je on vedno v mislih in boš zmogla , samo voljo moraš imeti + naj ti je vodilo- enkrat bo tudi moja veja za cvetela in boš tudi ti neskončno srečna pa čeprav te čaka težko obdobje!

+ vedno se lahko obrneš na nas rr-ovke

_____________________________



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Koliko vas je ostalo samih brez partnerjev?
30.7.2007 22:35:26   
Anonimen
Jest ti bom pa napisala resnico, ki ti jo nobena očitno noče.
Poglej punca. Še ko si bila noseča, si pisala o težavah z njim. Pišeš, kako si resna...vendar naj ti povem samo en primer. Ko je bila moja sestra stara 18 let, je nenačrtovano zanosila. Pri 19 letih in 4 mesecih je rodila. Že med nosečnostjo niti približno ni razmišljala kot si ti. Bila je popolnoma zrela oseba, ki je vedela zakaj živi. Po rojstvu user posted image  je bila ista. Njeno mišljenje zelo zelo zrelo. Niti malo ni razmišljala kot si ti. Imela je tudi probleme s partnerjem, s to razliko, da sta se pred rojstvom user posted image  poročila. Zdaj sem ponosna moji dragi nečakinji, katera gre v 3 razred OŠ. In sestrin zakon pelje zelo zelo dobro. Kljub vsem padcem in vzponom so še vedno družina. Naj ti omenim, da sta sestra in njen mož oba stara enako. Tudi mož je bil zelo zelo mlad, vendar je imel službo, svoj avto, ki pa ni bil ves v spojlerjih, feltnah, ves nališpan...
Takoj ko sta izvedela za user posted image  moje sestre, sta se izkazala za zelo odgovorna človeka pri rosnih 18 letih. Čeprav je bila naša mala frajla nenačrtovana, je bila še kako neverjetno zaželjena, zelo močno zaželjena. Pa boš mogoče mislila, da sta se poročila, ker je prišlo do user posted image ? Delček že, vendar sta se obojestransko odločila, ker sta se ljubila. In čeprav je moja sestra tudi falirala srednjo šolo, prav tako njen mož, sta še kako pri velikem denarju. Vesta zakaj živita, čeprav nimata šole.


Kaj ti hočem povedat? Kot pišeš se imaš za zrelo žensko, vendar ji nisi niti malo podobna. Zrela ženska ne načrtuje user posted image  s totalnim bebcem kot je bil ta tvoj. Ker si vedela že ko si seksala z njim, kakšen je. Ne si lagat!!!
In zrela ženska se drugače izraža in obnaša. S svojimi izpadi tukaj gor na RR si prevečkrat pokazala, iz kakšnega testa si. Kako si govorila o svojem partnerju, starših...
Očitno ti je bil samo semenarna, ker drugače do otroka nebi mogla oz. bi še dolgo čakala. Pokazala si, da še kako drži rek: otrok ima otroka.
Mati se ne obnaša tako, ne govori takih otročarij. Odrasla ženska ve kaj hoče in tako naredi. Ti pa preveč živiš v ironiji, da bo verjetno prišel nazaj in kako bo spet lepo. Kako lepo, če sploh nikoli ni bilo???
Otroka se načrtuje, vsaka odrasla ženska ima razčiščene pojme, da za otroka je treba imeti vsaj osnovne pogoje, da user posted image  lahko živi. Od ljubezni se ne da živeti, nikoli se ni. Od kar pomnim, govorijo že mlada dekleta, da je treba vsaj službo imet, pri starših je pa samo zasilni izhod, da imaš streho nad glavo.
Ker pa je ta tvoj mali škratek Patrik prišel nenačrtovano, lepo prosim, prihrani ga trpljenja in se začni obnašat kulturno, kot prava mati, ki je polna energije in ki zmore tudi brez partnerja.

Pa oprosti, ni bil napad nate, vendar mislim, da jih je tukaj kar nekaj gor, ki so istega mišljenja kot jaz. Že po postih pred tvojim rojstvom Patrika je bilo marsikateri jasno, da boš zelo zelo kmalu sama, brez partnerja.
Sploh tista tema od igric, ki jih je igral tvoj dragi, do sosedov, s katerimi si imela konflikte, do tega, ko so ti punce še na začetku govorile, da si res zelo otročja, premlada, zelo premlada za družino.

Mislim, da je čas, da dokažeš, da zmoreš. Sama, brez njega! Hočem ti samo odpreti oči, da začneš malo bolj realno gledati na svet in na vse čase pred rojstvom tvojega škrata.

Punca zlata, življenje je krompir! Bolj ga boš pekla, bolj bo zažgan! Veš pa sama, da zažgan krompir ni dober.
Srečno, pa upam, da mi ne zameriš, vendar ti ne morem lagat o vsej resnici, kot vse ostale.user posted image

(odgovor članu sonchica)
  Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Koliko vas je ostalo samih brez partnerjev?
30.7.2007 22:46:21   
Anonimen
Anonimna, se strinjam s tabo user posted image .

Bi napisala enako, ampak glede na to, da ima doma majhnega dojenčka, sem ostala prijazna in sporočilo zavila v celofan.

Pa škoda da si anonimna....

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Koliko vas je ostalo samih brez partnerjev?
30.7.2007 22:46:32   
Anonimen
Anonimna, za tvoje mišljenje ne zamerim, zamerim pa, da pišeš pod anonimnostjo.. Jaz sem se razkrila, ne sramujem se tega, kakšno življenje imam.. Ti pa prosim vedi, da nismo vsi ljudje isti, in ne ti meni, da nisem zrela.. Probaj biti na mojem mestu, da nekoga tako ljubiš, kljub temu, da je slab človek, ne moreš pa narediti konca... Vsak drugače čuti ljubezen in vsak drugače stori kaj... Jaz sem za voljo Patricka prekinila vse to, torej boš rekla, da nisem zrela? Zrela bi zate bila, če bi z njim ostala, da bi me pretepal še dalje in nato še otroka? Pa saj ni pomembno, če sem zrela ali ne, v glavnem, za otroka sem pripravljena narediti vse.. In glej, otrok ni bil nenačrtovan, toliko, da veš.. Z moje strani je želja po otroku bila preveč močna, da nisem opazila, da mi je spusto, zato, ker sem si tako obupno želela imeti otroka..

In, še nekaj.. Sploh ne čakam, da me pokliče, se mi opraviči in pride nazaj.. Niti pod razno ne!! Res je, da mi je hudo, zelo, vendar.. Srečna sem, po dolgem času sem srečna, ker se ne bojim več, da bi me spet udaro, če bi kaj napačnega rekla, storila, srečna sem, da imam vsaj otroka ob sebi, ki mi daje moč, da grem dalje, ki mi daje moč, da postanem njemu najboljša mama!! In srečna sem, da ne rabim več prositi za pomoč, moji starši sami vidijo, kdaj jo res potrebujem..

Lepo bi bilo, da pišeš pod svojim nickom, ne zamerim user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Koliko vas je ostalo samih brez partnerjev?
30.7.2007 23:00:17   
lelaval
Dober nick bivša gorazdova user posted image user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Koliko vas je ostalo samih brez partnerjev?
30.7.2007 23:02:03   
Anonimen
Z moje strani je želja po otroku bila preveč močna, da nisem opazila, da mi je spusto, zato, ker sem si tako obupno želela imeti otroka..



To vse pove o tebi. Otroka se načrtuje skupno, ko so pogoji za to, vsaj minimalni.
In še nekaj sem ti pozabila napisat!To, da te je pretepal, je samo razlog, ki ga deliš z nami. Za vsak udarec je pa nekaj moralo priti oz. si mu morala nekaj jezikati. Poglej, sama sem okusila te stvari. Ko sem rekla preveč, me je poču, da sem se zalimala 5 metrov stran. Zakaj? Ker sem zelo ostrega jezika, ker govorim, kar nebi smela. In sčasoma sem to spoznala. Kesam se za vsak kreg, ki sem ga povzročila, kesam se za vsako žal besedo, ki sem mu jo rekla....izreči je zelo zelo lahko, oprostiti pa zelo zelo težko. Moj partner me ima rad, me spoštuje, vem pa tudi to, da izrečene besede ne bodo kar tako pozabljene.
Kaj ti hočem spet povedati? To zgodbo poznamo samo mi, njegove pa ne. Verjetno je nikoli ne bomo. Prav bi pa bilo.

Zakaj sem anonimna? Saj si tudi ti bila, mar ne, ko si pisala ravno tukaj, kako se tvoj partner igra z igricami?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Koliko vas je ostalo samih brez partnerjev?
30.7.2007 23:06:05   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: lelaval

Dober nick bivša gorazdova user posted image user posted image


Kajne, da je..  

(odgovor članu lelaval)
  Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Koliko vas je ostalo samih brez partnerjev?
30.7.2007 23:09:11   
Anonimen
Kako bi bilo fajn, če bi se pisalo v lepši slovenščini in ne "me je vdarO", "bi me poklicO", itd... katastrofa. Pa tako malo truda je potrebno.

(odgovor članu lelaval)
  Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Koliko vas je ostalo samih brez partnerjev?
30.7.2007 23:11:20   
kofetek2010
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Kako bi bilo fajn, če bi se pisalo v lepši slovenščini in ne "me je vdarO", "bi me poklicO", itd... katastrofa. Pa tako malo truda je potrebno.




ma, dej nehi no........



to pa je bolano user posted image



velike začetnice, pike in vejice si pa nekam vtakni user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Koliko vas je ostalo samih brez partnerjev?
30.7.2007 23:12:28   
Anonimen
Ja, zdej pa že iščete dlako v jajcu. user posted image

(odgovor članu kofetek2010)
  Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Koliko vas je ostalo samih brez partnerjev?
30.7.2007 23:14:02   
Anonimen
ah ne, sploh ne leti na njo, čisto na splošno.

lahko noč.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Koliko vas je ostalo samih brez partnerjev?
30.7.2007 23:15:49   
klepetka
Drugače se pa stavek začne z veliko začetnico,kajne anonimna

_____________________________



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Koliko vas je ostalo samih brez partnerjev?
30.7.2007 23:33:15   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image

Ja, ti pa začni uporabljati velike začetnice, kot se spodobi, lepo te prosim, draga gospa vsevednica! user posted image

(odgovor članu klepetka)
  Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Koliko vas je ostalo samih brez partnerjev?
30.7.2007 23:34:43   
viv_
Ti si se odločila za otroka? Kaj pa on?

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu klepetka)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?