|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  88 89 90 91 [92]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF-ICSI avgust,september
3.10.2007 14:21:57   
sayuri
user posted image AKTUALNO V TEM TEDNUuser posted image
 
Ponedeljek, 8.10.
Pikica26 - UZ
 
Torek, 9.10.
 
Sreda, 3.10.
bojana4- punkcija
MARTINŠČICA - UZ
 
Četrtek, 4.10.
cukica - UZ
 
Petek, 5.10
cati UZ
blanč - ET
 
Sobota, 6.10.
 
Nedelja, 7.10.
user posted image
 
user posted image user posted image  T R E P E T A L K E user posted image user posted image
(beri TESTI)
 
mandarinca greje user posted image user posted image - TEST 8.10.
dajamaja greje user posted image user posted image  - TEST ???
Crnitulipan greje user posted image user posted image  - TEST 12.10.
kajatina greje user posted image user posted image  - TEST 15.10.
kikaa greje user posted image  - TEST 15.10.
Pija76 greje user posted image user posted image  - TEST 15.10.
 
 
user posted image DaisyEuser posted image
user posted image upajočauser posted image
user posted image  pikovituser posted image
user posted image fortunuser posted image
 
user posted image
 
user posted image  A V G U S T user posted image

BORKE ZA user posted image


  • mandarinca ( 3.IVF;MB, dr.Gavrič) začetek špikanja 27.8, punkcija 19.9. ET 24.9. 
  • Ozone (ICSI;LJ) pogovor 17.8 + začetek Suprefact , špikanje z Menopurjem ET 17.9.
  • kajatina (3.IVF;LJ,Tomaževič) 23.8. začetek Suprefact, naprej Menopur, punkcija 24.9.  , ET 29.9.





user posted image  SEPTEMBER  user posted image
 
BORKE ZA user posted image
  • GITA14 (2.IVF;LJ, br.Bokal) razgovor 29.8, začetek Suprefact 14.9.,naprej Menopur
  • cati (ICSI;MB) začne papat Femoden 4.9, štart z Diherline 24.9,nato Gonal, punkcija predvidena po 17.10
  • blanč (2 ICSI ali IVF;PO,dr.Reš), začetek špikanja 10.9. , punkcija 2.10. ET 5.10.
  • Ana_P razgovor 17.8; Konec septembra femodeni, 26.10. injekcije, 25.11 predvidena punkcija
  • dajamaja (3.ICSI;PO,dr.Reš), ET 26.9.
  • cukica (1.IVF;LJ,dr.Ribič), 17.9. razgovor, 26.9. začetek špikanja z Gonalom
  • MARTINŠČICA (1.IVF;LJ), razgovor 3.9., začetek Suprefact 7.9., Gonal
  • macka27 (2.ICSI;PO,dr.Reš), začetek postopka konec septembra
  • bojana4 (1.IVF;LJ, dr. Ribič) 4.9.razgovor + začetek Suprefact, Špikanje Menopur
  • pija76 (IVF; LJ), punkcija 25.9. ET 30.9.
  • kikaa (1.IVF,LJ,dr.Tomaževič) Suprefact, Gonal , punkcija 24.9, ET 29.9.
  • citrončica (3.IVF/ICSI;LJ, dr.Drobnič), razgovor 24.9.
  • Crnitulipan (4.IVF/ICSI?;PO,dr.Reš) ET 28.9.
  • reni70 (3.IVF;PO, dr.Reš) 25.9. začetek špikanja z Diphereline, 1.10. začetek Menopur
  • Pikica26 (1.IVF;PO,dr.Reš) 25.9. začetek špikanja z Diphereline,2.10 začetek Menopur






user posted image KANDIDATKE ZA OKTOBER / NOVEMBER / DECEMBERuser posted image




  • pika74 (LJ) - zamrznjenčki
  • sayuri (2.ICSI;PO, dr.Reš) razgovor 4.10.
  • Anonimna
  • PAMELA
  • Amelia (2.ICSI;PO,dr.Reš)
  • Macka27 (2.ICSI;PO, dr.Reš) razgovor 16.10.
  • Goldy (1 IVF;LJ,dr.Drobnič) 3.10. razgovor in začetek špikanja
  • šemalo (1.IVF;Lj,dr.Drobnič)
  • gold fish (LJ) zamrznjenčki
  • gloria (2.IVF;LJ, dr. Bokal)
  • mami26 (2.IVF), razgovor 4.10.
  • tassi1 (5.IVF, MB)
  • Anonimna (Praga)
  • beti upa (6.ICSI;PO, dr.Reš) 23.9. razgovor
  • barbarela77 (1.IVF;MB,dr.Gavrič) 16.8 razgovor, začetek oktobra femodeni, špikanje 26.10.
  • Sulfinija (3.IVF;LJ, dr. Zorn), pokliče 1. dan nov. M
  • mlinčka (1IVF;LJ, dr.Drobnič), pokliče 1.dan nov.M
  • Abra (PO;dr.Reš) zamrznjenčki
  • _rebeca_(1.ICSI;PO,dr.Reš) 4.10. začetek špikanja
  • konina (?IVF;LJ) začeteke Suprefact 22.10.
  • pikovit v nove boje
  • sonček500 (1IVF;LJ, dr. Tomaževič), začetek 18.10.
  • citrončica (3.IVF;LJ, dr.Drobnič) 24.9. razgovor, začetek 15.10.
  • kajsica (1.IVF;LJ, dr. Tomaževič) 22.10. pregled
  • andreja07 (PO, dr. Reš) 2.10. razgovor
  • Špelka12 (IVF;PO,dr.Reš) razgovor 13.9., začetek špikanja 2.10.
  • user posted image
    pikovit, sulfinija, koalauser posted image , *medica*user posted image , Špelkauser posted image , soncek.djukelicauser posted image , citrončica, Staša1user posted image gloria, konina, sayuri, tosjauser posted image ,mlinčka, perlicauser posted image , GITA14, Shuka, Bety upa, mozart, _rebeca_, anadejka, Amelia, pika 74, MIŠEK13, ele, Sisy, poopsie, upajoča, zvezdica26
user posted image  
 
user posted image NOSEČKE avgust / september user posted image
 
user posted image GOYA (PO) user posted image user posted image
user posted image DARMAR (PO) user posted image
user posted image ZALAZOYA (PO) user posted image
user posted image SKYE (MB) pregled 8.10.

Punce dajte še napisat kateri zdravniki bo vodil postopek, kje opravljate postopek, pa terapije ne pozabit.
Ostale datume pa bom vpisovala ko jih boste sporočale.


Če katera opazi kakšno napako v seznamu, mi prosim oprostite in pocukajte za rokav, je čisto možno da sem kaj zamešala, je že veliko bork.
 
Tiste, ki lahko sproti sporočate UZje, punkcijo, ET, naredite to čimprej, da vas še bolj spodbujamo in damo na poseben seznam - da je za vsak dan bolj pregledno.

(odgovor članu Darja*)
Neposredna povezava do sporočila: 2276
   RE: IVF-ICSI avgust,september
3.10.2007 14:34:08   
sayuri
user posted image user posted image user posted image  Komaj sem se prebila skozi vse vaše poste. Dva dni me ni, pa tolk načvekate, da sem očala mogla gor nataknit. user posted image

DOBRODOŠLE novinke Špelka12, andreja07 in kajsicauser posted image  Želim vam prijetno počutje med nami, pa kar lepo po domače user posted image . Vaša obveza je redno poročanje, ker smo firbčne in rade na tekočem. user posted image user posted image user posted image

Seznam!!!!  Dekleta iz avgustovske terapije, ki se sploh niso nič oglašala že mesec dni, sem kar izpustila.user posted image Imamo še tri avgustovske borke, za katere močno navijam, da ugledajo plusek. Vidite, da se je močno povečal zeleni seznam. user posted image  Na tej temi sem seznam zadnjič uredila. Mislim, da ne bo nič narobe, če nas preselim in odprem novo temo /oktober/november.user posted image

konina jaz sem imela Suprefact sprej za snifanje v nos - v vsako nosnico en vdih. Kaj ti imaš injekcije? Ti bo katera druga potem bolje razložila.

Lepotičke na slikah: user posted image  Opala, opala.... ste zmešale vse dedce tam v Zbiljah user posted image . Sonček.d-lep buši user posted image user posted image user posted image  

darmar tudi tebi čestitke za potrjeno nosečnost in user posted image . Uf sem vesela za vsako po vrsti user posted image user posted image . Mesec maj je zlo lušten..vse se prebuja in cveti user posted image
blanč no kako ti je pa to ratalo - iz 3 na 7 jajčk spravit? user posted image  V petek držim pesti za ET user posted image .

Vsem ostalim neomenjenim - vas imam v glavi...ampak sem tko utrujena....
Aja, jst sm pa ta rdečo dobila user posted image user posted image user posted image user posted image . Jutri grem pa tud jst malo spet Reškota pogledat. user posted image

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 2277
   RE: IVF-ICSI avgust,september
3.10.2007 14:34:55   
Goldy
Tudi jaz se javljam. Danes sem bila na GK in dobila prvo špiko suprefakta. UZ imam 17. 10.

Dobrodošlica vsem novinkam ter sončne pozdrave vsem ostalim!

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 2278
   RE: IVF-ICSI avgust,september
3.10.2007 18:46:23   
zalazoya
Punce še enkrat hvala za čestitke

Darmar no sem vedla da si ti, čestitke na sončku, jaz sem mela iste občutke, k je rekel da je eden, ampak sedaj sem več kot srečna, danes sem bila pri svoji G, ker sem imela zjutraj roza izcedek in sem skor dol padla na srečo je močno glivično vnetje, tako da mazila in prepoved user posted image , ter cukra, očitno je to vse sprožlo. Nonstop mi je slabo, tako da bolj počivam sem kar doma ostala, v službi itak nimajo nič od mene. Jaz mam PDP 21.05.08, kar je mal čudno saj sta z Goyo imele obedve ET pred mano, NS pa 09.11.07.

Kajsica in Andreja dobrodošli, upam da se bosta dobro počutili med nami. Kajsica to je pa višek s temi sestrami tam na Lj kliniki, kaj se pa grejo pa da do zamrznjenčkov ne morjo punce je tud totalen šit. Ne vem kako si to dovoljo. 22.10 bo ful hitro in naj ti bodo zvezde od zdaj naklonjene, evo enga user posted image . Kar se zamrznjenčkov tiče jih načeloma dobiš takoj v naslednjem ciklusu, vsaj pr našem Reškotu je tko. Pa nič ne boli.
Blanč čestitke na srečni sedmici.
Trepetalke držim pesti za vsako posebaj, naj vam čimprej mine, a vas kej prstki srbijo.
Sayuri kako si pa ti kej, a maš še kakšen test za ßhcg, boš mogla na november čakat, no pa saj je praktično pred vrati. Če ne bi blo tebe bi bla jaz čist v zaostanku s podatki sem tok lena, da se mi tud do računalnika ne da, no zdej bom malo na bolniški tako da bom več z vami, žal sem zadne čase manj z vami ampak veliko mislim na vas in vam pošijam
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Goldy)
Neposredna povezava do sporočila: 2279
   RE: IVF-ICSI avgust,september
3.10.2007 19:00:10   
Anonimen
Drage moje prosila bi vas, če katera kaj ve o zdravilih TRISEQUENS?
Dobila sem jih danes, da mi bodo sprožile menstruacijo.Ali mi lahko katera pove, kateri dan po prenehanju jemanja teh zdravil pride menstruacija? Hvala za odgovor, če ga bo katera vedela.
Drugače pa vsem, ki ste že user posted image in tistim, ki boste kmalu, želim vse dobro.Ostalim pa čimmanj boleče preiskave in punkcije in da bi kmalu zagledale plusek.user posted image

(odgovor članu zalazoya)
  Neposredna povezava do sporočila: 2280
   RE: IVF-ICSI avgust,september
3.10.2007 21:36:42   
citrončica
Darmaruser posted image user posted image user posted image ,
zdaj pa uživaj...in seveda, kak čvek ne uide!!!

Mišek, jaz pridem in bova čvekali do dežja...to pomeni, da bom kar na toplem pri vas ostalauser posted image user posted image ...joj, pobožne želje, bi pa pasalo....

Dobro, da imamo Sayuri in seznam, komaj sem se približno prebila skozi poste, da sem vsaj malo na tekočem...pa novo temo sem vidla, ne??...grem pogledat.....

pa-pa

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2281
   RE: IVF-ICSI avgust,september
4.10.2007 10:27:58   
Ozone
Evo mene po dolgem času. Po ET, ki je bil 17.9.07, sem po dveh dneh šla na dopust in se dva dni nazaj vrnila. tako, da se nisem nič oglašala. Sem bila na off. Od 8 celic se jih je oplodilo 6, ena blastocista in ena morula, drugo vse manj celično na peti dan. Vstavili so mi tako dve najboljši, ostalo ni bilo za zmrznit. Po 12 dneh sem dobila M in veselja je konec. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Tako se je končal moj 6 postopek. naj gre vse v ..... user posted image . Od treh, ki smo bile skupaj na ET sta dve zanosili.

Vsem, ki vam je uspelo čestitam iz srca.

< Sporočilo je popravil Ozone -- 4.10.2007 10:29:23 >


_____________________________

Where there is a will, there is a way.

(odgovor članu citrončica)
Neposredna povezava do sporočila: 2282
   RE: IVF-ICSI avgust,september
4.10.2007 10:38:14   
Sulfinija
Punce vse,ki ste hodile na refleksno masažo stopal,dajte mi malo povejte o tem?Kdaj ste hodile,...?Ker bom jaz še pri tretjem IVF sprobala tole metodo zraven folne,matičnega mlečka in e vitamina.Zato mi bo vsaka informacija dobrodošla.

LPuser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 2283
   RE: IVF-ICSI avgust,september
4.10.2007 11:49:58   
Anonimen
sulfinja jaz ti lahko pošljem kako sama to počneš oz s pomočjo partnerja. Drugače pa ker si iz PR, ap imajo v moravskih toplicah refleksno masažo in lahko hodiš tja, samo ni taka kot jo dela karmen. Če imaš le možnost, bi jaz na tvojem mestu vsaj 1x šla k karmen, da spoznaš tehniko in da vidiš kako vse skupaj poteka. Potem pa si pomagaš sama in nekaj stvarmi, ki jih imam na razpolago. Dala sem tudi drugim dekletom in so zadovoljne, nekatre že user posted image user posted image

citrončica ti kar pridi, saj dež ap tudi lahko doma pustišuser posted image , samo dobro voljo prinesi, če ne ti bomo pa že mi daliuser posted image

Ozone user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Sulfinija)
  Neposredna povezava do sporočila: 2284
   RE: IVF-ICSI avgust,september
4.10.2007 12:55:49   
dajamaja
Ozone, žal mi je. Potolaži se čimprej !

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2285
   RE: IVF-ICSI avgust,september
4.10.2007 13:04:56   
sayuri
user posted image user posted image Ozone user posted image user posted image user posted image . en velik objemček zate user posted image user posted image

(odgovor članu dajamaja)
Neposredna povezava do sporočila: 2286
   RE: IVF-ICSI avgust,september
4.10.2007 13:07:48   
soncek.djukelica
Ozone, user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Žal mi je!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Dvojna mamica sem!:)

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 2287
   RE: IVF-ICSI avgust,september
4.10.2007 13:28:17   
Ozone
Hvala za tolažbo, sem še zmeraj nekako v "pobiralnem" stanju. Pa bo že. Saj pravijo, da čas celi rane.

_____________________________

Where there is a will, there is a way.

(odgovor članu soncek.djukelica)
Neposredna povezava do sporočila: 2288
   RE: IVF-ICSI avgust,september
4.10.2007 15:12:31   
citrončica
Ozone,user posted image ,
drži se, pa že 6.postopek praviš??-dobra si,da tako dolgo vztrajaš!!

Joj,mišek,
tukaj že dežuje in prav kovca se mi po sončku,vseeno si malce predaleč..user posted image ,ko bom velika in bom imela več dopusta pa velik sredstev...pa ni problem...pridem na sončka in na kavouser posted image user posted image user posted image
daj povej malo več o masaži-
jaz sem se za ta postopek spet oborožila z vitamini,tokrat vsako jutro čaj krvomočnice kuham....pa da sprobam vse,kar lahko pomagauser posted image

(odgovor članu Ozone)
Neposredna povezava do sporočila: 2289
   RE: IVF-ICSI avgust,september
5.10.2007 13:59:00   
GoYa
Živjo po malo daljšem času user posted image . Sem bila dva dni odklopljena.

Darja*, ja, IVM je postopek, ko ti vzamejo jajčeca in potem zorijo v laboratoriju. Postopek je primeren za punce, ki ne prenašajo dobro zdravil. nisem vedela, da ga še izvajajo. Pred časom so ga poskusno delali. Mogoče so dobili še kaj evrčkov, pa spet kaj raziskujejo.

Zalazoya, PDP se računa glede na 1. dan M, tako da si ti verjetno dobila M 1 dan pred mano, zato imaš en dan prej PDP.

Ozone, žal mi je da ni uspelo user posted image .

No, bom bolj kratka, ke mi je user posted image . Še dobro, da sem doma in se mi ni treba matrat v službi.

Lep pozdravček.


(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 2290
   RE: IVF-ICSI avgust,september
8.10.2007 10:10:36   
darmar
ojla punce, kje ste čvekice?

Ozone user posted image , drži se.

Zalazoya povej mi kaj si dobila proti glivicam oz. vnetju. Jaz sem Rešu rekla, da bi mi kaj dal pa je le rekel naj prometrium zdaj pijem in ne dajem v nožnico, pa da naj se spodaj umivam s kamilicami. Kamilice, me prov zanima koliko to pomaga??? Fino da si doma, tudi jaz bi bila, pa nimam srca, da jih pustim v službi, medtem ko je že ena druga sodelavka na bolniški (operacija). Ko pride nazaj pa bi šla vsaj za kak teden mal počit.

Citrončica in vse ostale, komaj čakam da se zopet zmenimo in predebatiramo nove postopke, spoznamo nove članice, .... Tebi se pa kmalu spet začne user posted image .

Hvala tudi tebi Sayuri za čestitke in daj določi datum in kraj kje se zopet vidimo. Tebi organizacija, seznami in te reči dobro tečejo.

Držim pesti za vse nove članice in seveda za vse veteranke. bajči

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu GoYa)
Neposredna povezava do sporočila: 2291
   RE: IVF-ICSI avgust,september
8.10.2007 10:55:08   
Amelia
Darmar, me smo se preselile na novo temo, oktober, november, pridi tja!

(odgovor članu darmar)
Neposredna povezava do sporočila: 2292
   RE: IVF-ICSI avgust,september
29.10.2007 15:43:33   
mami 26
ojla punce ste ze pozabile name?user posted image user posted image
jaz se javlam po kratkem odmoru moram priznat da sem enkrat postopek prekinla zaradi sporta.....
no od danes naprej pa spet spikanje (superfact)
se se kaj javim za kasen nasvet ker zdaj so mi dali menopur
prv postopek sem imela gonal
kar se pa tice menopurja pa nimam pojma kaj in kako
tako da dobrodosel vsak navet.
lepo se imejte.......user posted image

(odgovor članu Amelia)
Neposredna povezava do sporočila: 2293
   RE: IVF-ICSI avgust,september
29.10.2007 15:51:32   
citrončica
mami26,
pridruži se nam v oktober-novemberkah!!!!user posted image

(odgovor članu mami 26)
Neposredna povezava do sporočila: 2294
Stran:   <<   < Prejšnja stran  88 89 90 91 [92]
Stran: <<   < Prejšnja stran  88 89 90 91 [92]
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?