|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   karitas
9.8.2007 9:25:49   
malecka
sva se z mojo svogrico odločile, da bova vse otroške stvari odpeljale na karitas. in kaj sva doživeli user posted image ,,sprejemamo samo lepa oblačila zlikana in brez flekcev, skratka kot nova,, sva debelo pogledali in kaj sedaj? saj tisti ki potrebujejo pomoč ne gledajo al ima majčka flekec al je desetkrat oprana, ne vem no? pa naše oblekce niso baš v slabem stanju. v glavnem sem zelo razočarana.

_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.



Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: karitas
9.8.2007 9:34:38   
Anonimen
Ja jst sm jih hotla dat na RK pa mi je zahtevala potrdilo iz čistilniceuser posted image

Sem jih rajš v un kontejner pol dala al pa komu k vem da rabi.

(odgovor članu malecka)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: karitas
9.8.2007 9:40:55   
nejcko
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Ja jst sm jih hotla dat na RK pa mi je zahtevala potrdilo iz čistilniceuser posted image



Moja mama zadnje čase ogromno stvari, tudi oblek(+ deke, odeje), vozi na ljubljanski RK, pa nikoli niso zahtevali nobenega potrdila iz čistilnice. Očitno  je to odvisno od posamezne enote.

Za Karitas mi je pa tudi čudno, da bi pregledovali vsako majčko posebej, če ima kakšen flek. Na ljubljanskem RK so prav otroških cunjic najbolj veseli - nam niso še nič zavrnili, pa je bil tudi kakšen flek gor.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: karitas
9.8.2007 10:01:48   
ribica.
V mb na Karitasu so veseli vsakega oblačila. Jaz otroško redno nosim tja, kar ne rabimo več. Na RK, ki je čisto zraven, pa ne grem, ker so smotani. Enkrat sem želela oddati vzmetnico 140 - 200, pa so rekli da te velikosti ne jemljejo. Kot da tega pa noben ne rabi, kreteni. Pa še vedno vstanejo z levo nogo.

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: karitas
9.8.2007 10:05:26   
malecka
ja jaz tud mislim da ni povsod tako. sam pri nas je tako kam drugam pa jih ne mislim vozit. ŠKODA  tud pri nas smo se potem odločili da jih vržemo v smeti. meni pa je to tako hudo , ker kot otrok sem živela v revščini, čeprav tud zdaj nimam bajnuga denarja user posted image

_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.




(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: karitas
9.8.2007 11:11:14   
2.2.
ja jaz sem imela tudi podoben primer, da so mi zavrnili in sicer sem morala imet ločeno zimsko, letno....pa moška, ženska, otroška...da ne bi imeli "uni delavci", ki to sprejemajo preveč dela, ko kaj lepega in koristnega vidijo si vzamejo. tako da jaz več ne nosim na karitas ampak razdam kakšnim znancem ki si ne morejo vsega privoščit pa dam, pa je vseeno če fantek nosi modro ali rdeče. in so zelo veseli da dobijo kaj "novega".

(odgovor članu malecka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: karitas
9.8.2007 11:14:25   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: malecka

ja jaz tud mislim da ni povsod tako. sam pri nas je tako kam drugam pa jih ne mislim vozit. ŠKODA  tud pri nas smo se potem odločili da jih vržemo v smeti. meni pa je to tako hudo , ker kot otrok sem živela v revščini, čeprav tud zdaj nimam bajnuga denarja user posted image


Lahko daš oglas na: http://www.podarimo.si
pa na: http://med.over.net/forum5/list.php?63

(odgovor članu malecka)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: karitas
10.8.2007 18:31:21   
Anonimen
Jaz sem v zadnjem letu tudi znosila ogromno stvari v kontejner od Humane in se sedaj sprašujem, če je sploh kdo bil tega vesel in ali je šlo res dejansko vse v roke tisim ki res potrebujejouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: karitas
12.8.2007 21:32:33   
Zamima
To pa skoraj ne morem verjet user posted image ,jaz sem h Karitasu peljala par vreč oblek primernih za starejše ženske in so bili tako veseli user posted image user posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: karitas
13.8.2007 16:03:26   
Taula
Mi vozimo oblačila, deke, potovalke na RK v Ljubljani, pa nikoli ni bilo težav. Vedno so veseli vsega kar pripeljemo.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Celulit
darja72

Si upamo priznati?

imam ga res veliko (50%)

le na zadnjici (8%)

imam, a ni zelo opazen (28%)

zelo malo (9%)

nič (4%)


Število vseh glasov: 330

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!