|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 197 198 [199]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Avgustovke 07
20.11.2007 12:43:28   
Talika19
IZVIRNO SPOROČILO: abc100

Punce, bližamo se 200 strani, tako da nam bodo kmal zaklenil temo. Dejmo si kakšeno izverno ime spomnit.


Kako zaklenili temo?user posted image

_____________________________

25.8.2007 Mark
26.9.2009 Zala

(odgovor članu abc100)
Neposredna povezava do sporočila: 4951
   RE: Avgustovke 07
20.11.2007 12:49:28   
tonja
IZVIRNO SPOROČILO: abc100

A vaši še roke v usta tlačjo? Janez je čist obseden. 4 prste si not tlač, pol pa bruhne. Al si pa hoče kr  celo pest v usta dat.



ja še kar

Sedaj da v usta celo samo kazalec ali kazalec in sredinec.
Samo palca še ne - držim pesti da ga ne bo.

(odgovor članu abc100)
Neposredna povezava do sporočila: 4952
   RE: Avgustovke 07
20.11.2007 12:53:50   
abc100
IZVIRNO SPOROČILO: Talika19

IZVIRNO SPOROČILO: abc100

Punce, bližamo se 200 strani, tako da nam bodo kmal zaklenil temo. Dejmo si kakšeno izverno ime spomnit.


Kako zaklenili temo?user posted image


Ko načvekamo 200 strani zaklenjejo temo. Zato pa vidiš, da jim zraven piše 2.krog, 2.del,...


_____________________________

28.8.2007 je zajokal najin sinko Janez


(odgovor članu Talika19)
Neposredna povezava do sporočila: 4953
   RE: Avgustovke 07
20.11.2007 13:08:55   
Sončni žarek
Ime za našo stran- Sončki avg2007

(odgovor članu abc100)
Neposredna povezava do sporočila: 4954
   RE: Avgustovke 07
20.11.2007 13:10:12   
Talika19
Smo pa Avgustovke 07 v čvekanju rekorderke kot vidim. Saj ne vem a je to dobr al slabo. user posted image

_____________________________

25.8.2007 Mark
26.9.2009 Zala

(odgovor članu abc100)
Neposredna povezava do sporočila: 4955
   RE: Avgustovke 07
20.11.2007 13:11:44   
Jumpy
Hoj!

Vas berem koliko časa ste že skupaj s svojimi user posted image . Po mojem sva midva rekorderja. user posted image  Letos marca je bilo 15 let. Sem ga spoznala pri šestnajstih. MOj prvi fant. user posted image

(odgovor članu *lenc@*)
Neposredna povezava do sporočila: 4956
   RE: Avgustovke 07
20.11.2007 13:27:50   
tonja
IZVIRNO SPOROČILO: Jumpy

Hoj!

Vas berem koliko časa ste že skupaj s svojimi user posted image . Po mojem sva midva rekorderja. user posted image  Letos marca je bilo 15 let. Sem ga spoznala pri šestnajstih. MOj prvi fant. user posted image


Midva sva tudi začela hodit pri mojih 16ih in njegovih 18ih - pa je tudi moj prvi fant
to kar bom napisala naprej pa ne zamert - ko bom jaz toliko stara, bova tudi toliko časa skupaj user posted image

(odgovor članu Jumpy)
Neposredna povezava do sporočila: 4957
   RE: Avgustovke 07
20.11.2007 13:30:16   
Jumpy
Ne, ne, vidim, da ima JORJA tud tolk dolgo razmerje, samo malo starejša je od mene. user posted image

Sicer pa G. in Ga. pajac čestitke!!! user posted image user posted image user posted image user posted image

Pa Zoja in mony čestitke za 3 mesece (moj dolg še od včeraj)!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Hrana: Se mi kar smilite tiste na dieti. user posted image  user posted image  Saj,nekje do četrtega meseca bo bolje! Našega je tudi pri treh mesecih še zvijalo po veliko živilih, sedaj pa se je seznam prepovedanih živil občutno skrčil. Včeraj sem brez posledic probala kisle kumarice. user posted image  Imam pa občutek, da imam zopet malo mleka, saj Miha je zelo pogosto, ponoči se sicer zbuja kot ponavadi, kar pomeni 3x/noč, čez dan je pa kar nekaj siten. Ne vem, morda ga že srbijo dlesni, znaki za izraščanje zob so že prisotni, vendar to lahko traja še dva ali tri mesece, preden bo pokukal prvi zobek. Face ste tiste, ki boste zdržale samo z dojenjem do šestega meseca! Res! Jaz bom res pri petih že začela dajat.

(odgovor članu Jumpy)
Neposredna povezava do sporočila: 4958
   RE: Avgustovke 07
20.11.2007 13:34:40   
Jumpy
IZVIRNO SPOROČILO: tonja

IZVIRNO SPOROČILO: Jumpy

Hoj!

Vas berem koliko časa ste že skupaj s svojimi user posted image . Po mojem sva midva rekorderja. user posted image  Letos marca je bilo 15 let. Sem ga spoznala pri šestnajstih. MOj prvi fant. user posted image


Midva sva tudi začela hodit pri mojih 16ih in njegovih 18ih - pa je tudi moj prvi fant
to kar bom napisala naprej pa ne zamert - ko bom jaz toliko stara, bova tudi toliko časa skupaj user posted image


user posted image user posted image user posted image  Maš srečo, da si na drugi strani računalnika! user posted image user posted image user posted image

Ne, sej to je lepo. Samo, včasih pa res pomislim, kaj mi je bilo, da sem ostala pri ta prvem, ki sem ga srečala. user posted image  Pa ne narobe razumet. Ga imam res rada in vse in sploh je super oči,... Imava pa, kot vsi, tudi krize.


(odgovor članu tonja)
Neposredna povezava do sporočila: 4959
   RE: Avgustovke 07
20.11.2007 13:45:05   
tonja
IZVIRNO SPOROČILO: Jumpy

IZVIRNO SPOROČILO: tonja

IZVIRNO SPOROČILO: Jumpy

Hoj!

Vas berem koliko časa ste že skupaj s svojimi user posted image . Po mojem sva midva rekorderja. user posted image  Letos marca je bilo 15 let. Sem ga spoznala pri šestnajstih. MOj prvi fant. user posted image


Midva sva tudi začela hodit pri mojih 16ih in njegovih 18ih - pa je tudi moj prvi fant
to kar bom napisala naprej pa ne zamert - ko bom jaz toliko stara, bova tudi toliko časa skupaj user posted image


user posted image user posted image user posted image  Maš srečo, da si na drugi strani računalnika! user posted image user posted image user posted image

Ne, sej to je lepo. Samo, včasih pa res pomislim, kaj mi je bilo, da sem ostala pri ta prvem, ki sem ga srečala. user posted image  Pa ne narobe razumet. Ga imam res rada in vse in sploh je super oči,... Imava pa, kot vsi, tudi krize.




user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

Jaz pa sem imela dva mesca preden sva začela hodit tako pestra, tako da sem čist vesela, da sva začela hodit in je blo konc tistih puser posted image   pa da me je malo zresnu, drugače bi blo bogsigavedi kako.
On pa je tako resen že celo svoje življenje - upam da ga ne bo začelo na stara leta kaj razganjat user posted image

(odgovor članu Jumpy)
Neposredna povezava do sporočila: 4960
   RE: Avgustovke 07
20.11.2007 14:00:17   
Sisy
IZVIRNO SPOROČILO: poopsie

IZVIRNO SPOROČILO: Talika19

Pajac, čestitke za 11 let, to je pa že kar doba. Midva bova imela februarja komaj 3 leta. user posted image


midva pa decembra tri letauser posted image


jst sem pa prov mogla pomislt kolk doug sva že skupi user posted image

februarja bo 7 let....user posted image  pa res kok čas beži,se še prov v živo spomnim najinega prvega zmenka user posted image  pa metuljčkov v trebuhu...joj kok je blo lepo,...

zdej pa sam še kaj bomo za kosilo jedl pa kakšne barve je od Sari kakec user posted image

_____________________________

najina skraužlana sreča: Sara, 10.8.2007

je 1.8.2009 dobila bratca Marka

pa imamo dva levčka :-)








(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4961
   RE: Avgustovke 07
20.11.2007 14:08:44   
Sisy
aja pa na temo ljubečih in dobrih možekov oz.partnerjev se vključujem tut jst čeprov me včasih ornk razjezi user posted image  Kregava se pa zmer samo okol njegovga bicikla..k sreč...user posted image

Ko pa pomislm po drugi strani: kater "dec" bi pa vsak večer tamalo uspaval,pa se  skos ukvarjal z njo,poleg tega še sesal,hodil v trgovino,4 x na dan vozil psa ven,odnašal smeti ........Ja  res je,vse to moj lubi počneuser posted image  In ne morte verjet: to je ratalo iz razvajenega maminega sinčka ki mu pred leti tut svojga krožnika ni blo treba z mize odnest ker je vse to namest njega naredila njegova mamica user posted image  

_____________________________

najina skraužlana sreča: Sara, 10.8.2007

je 1.8.2009 dobila bratca Marka

pa imamo dva levčka :-)








(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 4962
   RE: Avgustovke 07
20.11.2007 14:09:47   
LANLAN
Samo, včasih pa res pomislim, kaj mi je bilo, da sem ostala pri ta prvem, ki sem ga srečala. Pa ne narobe razumet. Ga imam res rada in vse in sploh je super oči,... Imava pa, kot vsi, tudi krize.

kot bi brala pri sebi-mi2 sva tud imela 3.novembra obletnico;in sicer 9let-tudi moj ta prvi..sej včas me je prjelo vidit,kako je pri drugih,pa nikol nisem ...in vztrajava..res pa nucaš nek naslednji korak..al stanovanje,psa al pa otroka,da ne obtičiš na eni točki..vsaj pr nas je tako....
Zdajle sva iz sprehoda prišla,ampak mene še vedno tko glava bollliiiiii user posted image user posted image user posted image pa slabo(menda nisem noseča,hehehe zajbancija...)mi je za znort...
novo ime?

*avgustovski sončki 07*

(odgovor članu tonja)
Neposredna povezava do sporočila: 4963
   RE: Avgustovke 07
20.11.2007 14:11:10   
Talika19
IZVIRNO SPOROČILO: pajac

IZVIRNO SPOROČILO: Talika19

A veste kaj sem sedaj naredila. Mali je zjutral spal samo ene 15 minut in je bil sedaj že ful utrujen. Ker zaradi mojega prehlada danes ne bova šla na sprehod, sem ga oblekla v pajaca, pokrila in dala v košek in ga odpeljala v spalnico, kjer je 15 stopinj, ker je že od zjutraj odprto okno. Upam, da bo mislil, da je zunaj na sprehodu. Zdaj pa da vidimo, kolk bo padel na mojo finto. user posted image user posted image


Poročaj!!!


No takole: spal je 2,5 ure. user posted image user posted image user posted image  Vmes se je zbudil 4x, 2x sem mu samo dudo dala v usta in je zaspal nazaj (ker še oči ni odprl), 2x sem ga pa malo zibala s koškom pa je nazaj zaspal. Očitno to deluje, no, vsaj danes je, dokler ne bo mali skužil user posted image user posted image .

_____________________________

25.8.2007 Mark
26.9.2009 Zala

(odgovor članu pajac)
Neposredna povezava do sporočila: 4964
   RE: Avgustovke 07
20.11.2007 14:12:48   
Jančika_
Kot ste že same ugotovile, ste se približale "magični meji". Prosim, da odprete novo temo; ko jo boste, bom tole zaklenila. Hvala.

(odgovor članu LANLAN)
Neposredna povezava do sporočila: 4965
   RE: Avgustovke 07
20.11.2007 14:13:24   
pajac
IZVIRNO SPOROČILO: birdy

Poopsie, to je pa kot pri nama. Edina razlika, da mi je bil na začetku ko sva se spoznalA totalno grduser posted image  Pol je pa alkohol naredu svojeuser posted image  Pa zvezdni utrinek in razgled na kamniške alpe iz ceste Trzin- Mengeš.user posted image
Pa ko ti je nekdo tok všeč karakterno ga vidiš drugače. Men sploh ni jasen zakaj mi moj na začetku ni biv všeč, k je pa tok lepuser posted image  In tud vizualno točno zo k sem iskala: suh, plavook, blondinc, sam mal je mejhen za moj popoln idealuser posted image


Jaz Janija tudi nisem prebavljala, ko sem ga spoznala... nato pa user posted image .. Predinov koncert v Rožni pa je vse zapečatil ...user posted image user posted image user posted image

A zdaj bi ga pa kdaj pa kdaj z metlo preganjala...user posted image


_____________________________

Moja škratka:
Peter 28.08.2007
Ana 26.11.2010

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 4966
   RE: Avgustovke 07
20.11.2007 14:13:46   
Anonimen
LANLAN pomoje imaš migreno.jaz sem jo imela pol leta po rojstvu Maše.

(odgovor članu LANLAN)
  Neposredna povezava do sporočila: 4967
   RE: Avgustovke 07
20.11.2007 14:14:34   
Anonimen
Pri nama je pa Kreslin zapečatuuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4968
   RE: Avgustovke 07
20.11.2007 14:17:25   
pajac
IZVIRNO SPOROČILO: ****

Pri nama je pa Kreslin zapečatuuser posted image


user posted image user posted image user posted image

Sončni žarek dej odpri novo temo, ko si že ime izbrala!!!!!


_____________________________

Moja škratka:
Peter 28.08.2007
Ana 26.11.2010

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4969
   RE: Avgustovke 07
20.11.2007 14:32:10   
Sisy
no za zaključek naše teme pa vam sporočam še da sem dala gor nove Sarine fotkice...

tukajle je naša princeskica:

user posted image


_____________________________

najina skraužlana sreča: Sara, 10.8.2007

je 1.8.2009 dobila bratca Marka

pa imamo dva levčka :-)








(odgovor članu pajac)
Neposredna povezava do sporočila: 4970
   RE: Avgustovke 07
20.11.2007 14:38:57   
Antigona
IZVIRNO SPOROČILO: tonja

IZVIRNO SPOROČILO: poopsie

IZVIRNO SPOROČILO: Sončni žarek

grem jo uredit in nahranit.....Pa potem priletim nazaj-sem prava odvisnicauser posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image ...vse smo isteuser posted image


jp

jaz imam v sobi zraven računalnika likalnik, pa po vsakem zlikanem kosu pritisnem refresh user posted image  user posted image




Hi hi hi hi
kako smo si podobne....

_____________________________

Moja dva sončka: Žan (25.7.05) in Luka (14.8.07)

Žan in Luka gradita mesto:
http://zan-luka.myminicity.com/

(odgovor članu tonja)
Neposredna povezava do sporočila: 4971
   RE: Avgustovke 07
20.11.2007 14:42:51   
Antigona
Drgač pa nismo me rekorderke v pisanju, ampak ko tema pride do 200-tice jo moderatorji zaprejo in potrebno je odpreti novo...
Tako da je že odprta nova tema, z naslovom kot ste ga predlagale...

_____________________________

Moja dva sončka: Žan (25.7.05) in Luka (14.8.07)

Žan in Luka gradita mesto:
http://zan-luka.myminicity.com/

(odgovor članu Antigona)
Neposredna povezava do sporočila: 4972
Stran:   <<   < Prejšnja stran  195 196 197 198 [199]
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 197 198 [199]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
16 razlogov, zakaj si boste zaželeli še en...
Če še kolebate ali bi otroku rodili bratca oziroma sestrico, si poglejte te fotografije - prepričani smo, da se boste ta...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?