|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  292 293 [294] 295 296   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrke
11.8.2007 15:00:18   
lumpa6
da želim bon od Mullerja ali pa od Ciy Parka, tako da bom za oblečt nakupila v H&M.


mislim da ima h&m celo svoje bone sem danes nekaj videla nad blagajno

(odgovor članu LINA31)
Neposredna povezava do sporočila: 7326
   RE: Septembrke
11.8.2007 15:03:32   
Pikica pokica
Ne vem, če ima H&M prav svoje bone. V City centru v Celju sem enkrat spraševala, pa mi  je rekla, da imajo bone za City center in potem pač lahko kupiš v H&M.
Po mojem je to celo bolje, saj lahko kupuješ v vseh trgovinah v celem centru. Ne vem, kako je pa s H&M v MB, ker ni v posebnem nakupovalnem centru.

(odgovor članu lumpa6)
Neposredna povezava do sporočila: 7327
   RE: Septembrke
11.8.2007 16:47:32   
lumpa6
ja imaš prav, si vsaj lahko izbereš kar ti paše

(odgovor članu Pikica pokica)
Neposredna povezava do sporočila: 7328
   RE: Septembrke
11.8.2007 17:03:43   
nana 27
Rožica, user posted image  čestitke tebi, malemu sončku in očiju!!!!! Lepo se cartajte! Kar ne morem verjet, da čas tako hitro teče.. Jaz sem na momente kar malo slabe volje, ker bi rada v miru zadnje malenkosti pripravila, pa kar ni časa oz. kar zložim ali pospravim, gre sproti dol s polic. Ves dan pospravljam, ampak konec dneva vse zgleda, kot da nič ne pospravljamo. Pa rada bi se še malo spočila in naspala, ampak kaj ko mi naš fantek ne da sekunde za dihat. Se po eni strani veselim, da gre v vrtec, ker je tako živahen, da ga komaj dohajam pa tudi družbo že išče. Pikica Pokica, tudi jaz držim pesti, da bi bila letošnja jesen topla in sončna. Tisto leto, ko se je rodil Miha (konec oktobra 2005), je bila obupna jesen - mokro, megleno in zelo kmalu sneg, tako da sva bila zelo malo zunaj.  

(odgovor članu lumpa6)
Neposredna povezava do sporočila: 7329
   RE: Septembrke
11.8.2007 18:01:58   
Anonimen
24 ur nisem pogledala na RR, pa toliko novic. DOBRIH NOVIC!!!

GUPPY in ROŽICA user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  za vajine malčke.
 
Danes je že 11. z bliskovito hitrostjo se približujemo septembru. Le katera bo naslednja?

Nefretiti in PBJ mogoče pa bi se v porodnišnici dogovorile, da nam rezervirajo eno sobo za tri in gremo kar vse tri naenkrat.

Jaz imamše cca 3,5 tedne, imam pa občutek, da se bom razpočila.

(odgovor članu nana 27)
  Neposredna povezava do sporočila: 7330
   RE: Septembrke
11.8.2007 18:34:02   
aljab
Čestitke Rožica!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

Ne morem verjet, da se že toliko dogaja! Res so pohitele punce!
Mene pa sam reže spodaj, sploh v avtu ob vsaki luknji na cesti... V ponedeljek mam pregled, upam, da mi bo gledala MV.

V H&M imajo svoje bone..... sem ga ravno včeraj kupila kolegici.

Pikica Pokica naj te res kar možek pelje, ker se ne splača tvegat. saj doma se tud meni zdi, da bo šlo, ko sem v avtu pa ugotovim kako drugače vozim. A ti si že dobila odločbo za porodniško? Jaz še ne, pa se mi zdi da dolgo traja......

Danes sm bla pa v Velenju in sem vsa srečna ker majo Mullerja in Pikapolonico.... Ampak naslednjič grem brezuser posted image . Mi nič ne pusti kupit!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7331
   RE: Septembrke
11.8.2007 18:53:37   
Anonimen
Mi smo danes tudi bili v Müllerju, ampak smo kupovali šolske stvari (barvice, flomastre, svinčnike, radirke,.....) v glavnem nič za malčka. In moj user posted image  si je kupil en CD. Sem pa v Arielu videla en lep rdeč voziček (marelo), ki mi je všeč. V njega lahko postavim lupinico in malček lahko leži. Ni ravno globok, ampak, če bo lepa jesen, če bomo pohitele z našimi malčki,..... ga lahko že sedaj uporabljamo. Globokega pa pustimo, če bo huda zima, ali dež, ali veter,...
Kaj pravite?!

(odgovor članu aljab)
  Neposredna povezava do sporočila: 7332
   RE: Septembrke
11.8.2007 19:42:29   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Pikica pokica

Uporabljala sem ( in še vedno) tudi mleko za telo.
Diši res, ampak mislim, da ni preveč user posted image .



Jaz sem kupila olje. Mleka nisem našla na policah user posted image . Imaš mogoče kaj izkušenj tudi z Bubchen oljem?

(odgovor članu Pikica pokica)
  Neposredna povezava do sporočila: 7333
   RE: Septembrke
11.8.2007 19:47:42   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: duskamb
Sem pa v Arielu videla en lep rdeč voziček (marelo), ki mi je všeč. V njega lahko postavim lupinico in malček lahko leži. Ni ravno globok, ampak, če bo lepa jesen, če bomo pohitele z našimi malčki,..... ga lahko že sedaj uporabljamo. Globokega pa pustimo, če bo huda zima, ali dež, ali veter,...
Kaj pravite?!


Imaš kje kakšno slikico? Da ocenimo. user posted image
Če praviš, da bo funkcionalen in da ga boš uporabljala; pa še všeč ti je, potem kupi.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7334
   RE: Septembrke
11.8.2007 19:51:02   
Anonimen
user posted image
(PDP, nick (leta), št. nos., kraj bivanja --> porodnišnica, spol)

27.8. tikca, 1n, Ljubljana
28.8. surya (28), 1n, Posavje user posted image
29.8. Nikki24 (25), 1n, Ljubljana --> Postojna user posted image
29.8. avgustovka, 1n, Ljubljana --> Postojna 
1.9. Marelica, 2n, okolica Ptuja --> Ptuj/MB user posted image    
1.9. Lili17

1.9. Sarah + zmaj (25 + 27), 1n, Lj. --> Lj. user posted image Tim
2.9. lumpa6, 5n, Ljubljana --> Ljubljana user posted image
2.9. misska, 2n, Ljubljana --> Ljubljana user posted image

3.9. nena80 (27), 1n, Dolenjska --> NM / LJ user posted image
3.9. Pikica pokica (27), 2n, Celje --> Celje user posted image
3.9. lemavrica (28), 1n, Ljubljana --> Lj user posted image
3.9. jonči (28), 1n, Kranj user posted image
3.9. aljab (27), 1n, Celje --> Celje user posted image

3.9. Mokka1 (27), 1n, Ruše --> LJ user posted image
4.9. bodoča (25), 1n, --> Slovenj Gradec user posted image
4.9. september 07, 1n, Vrhnika 
5.9. ursy, 2n, Ljubljana
5.9. nejka7
5.9. *Marty* (PP 31.1.), 2n
5.9. lasekP, Velenje
5.9. nana 27 (28), 2n, okolica Lj --> Postojna user posted image

5.9. Mateja82 (25), 2n, Celje --> Celje user posted image
6.9. škorpion, 1n, Celje user posted image  
7.9. Carmy (25), 2n, Domžale --> Ljubljana user posted image
7.9. Žabonka, Lj. --> Lj. user posted image Brina
7.9. quelle (29), 1n, --> Kranj / Jesenice
7.9. duskamb (34), 3n, Maribor user posted image Matija

7.9. ajsika83 (24), 1n, okolica Lj --> Lj user posted image Pia
8.9. Ninica, 2n
9.9. nestrpnica (27), 2n, Ptuj user posted image
9.9. manca79, Kranj
9.9. LEVASI (28), 1n, Ljubljana --> Postojna user posted image
9.9. Emm, Velenje

9.9. kaja__ (20), 1n, Ljubljana user posted image
9.9. ribica23 (24), 1n, Domžale --> Ljubljana user posted image
9.9. sandra85 (22), 1n, Portorož user posted image Enej
10.9. nefretiti (28), Celje --> Maribor user posted image Neža
10.9. _mala_ (26), 1n, Maribor --> Ptuj user posted image Maša
11.9. Zoya27 (28), 1n, Izola --> Izola user posted image
12.9. jst86 (21), Škofja Loka --> Kranj user posted image Leon
12.9. srček (28), 1n, Strunjan --> Po user posted image Žan 

13.9. PBJ , 2n 
14.9. Eva*, 1n
15.9. Taja339, 2n, Laško
15.9. helenav (27), 1n, Izola --> Izola user posted image Klara
16.9. cuma, 2n, Izola --> Izola user posted image Tinkara
16.9. TheAngel, 1n, Kranj user posted image
17.9. Miša...(23), Štajerska, user posted image Nik
17.9. annie, 1n, Ruše --> Maribor user posted image
18.9. ašun (27), 1n, Pirniče --> Ljubljana user posted image Žana
19.9. buškica (32), 1n, Medvode --> Po/Lj user posted image Lara
20.9. ana b, 2n, Ljubljana 
20.9. Tatty (30), 1n, Ljubljana/Cerkno --> Lj

20.9. zvezda71 (36), 1n, Ljubljana --> Lj user posted image
20.9. mony79 (28), 1n, Primorska --> Šemp. pri Gorici user posted image Vid
21.9. žarnica (23), 2n, --> Ptuj user posted image
21.9. *ribica*, 2n, M. Sobota --> M. Sobota user posted image Tiara/Alina 
22.9. nora (27), 1n, Ljubljana --> Ljubljana user posted image Lucija
23.9. dorotea (27), 1n, Primorska --> Šempeter user posted image Patricija
23.9. naja07
23.9. NalLa (26), 1n, okolica Ljubljane --> Lj user posted image
24.9. nova169, 1n, Velenje
24.9. tianna (22), 1n, Sežana --> Postojna user posted image
24.9. nejca79, 2n user posted image
24.9. jota, 2n
25.9. Rozmarinka, 1n, Ljubljana --> Ljubljana user posted image
25.9. upanje-upanje, 1n, Koper
25.9. matejad user posted image
26.9. ksenija., 3n, Ptuj
26.9. LINA31 (28), 1n user posted image Žan

26.9. PravaTečka (29), 2n, Pesnica --> Mb user posted image
27.9. taček (23), 1n, --> Slovenj Gradec user posted image
27.9. sevenka (25), 1n, Domžale --> Ljubljana user posted image
27.9. tanja981 (25), 2n, Mežica --> Slo. Gradec user posted image
27.9. katjuša79, 2n, Celje --> Celje user posted image
28.9. jacklyn, 4n, Logatec --> Postojna user posted image
28.9. andreja32, 4n, okolica Kamnika --> Lj user posted image

28.9. Tanja Lina, 1n, okolica Kranja --> Lj user posted image
30.9. taja83 (24), 1n, --> Trbovlje user posted image
30.9. *tajda* (25), 1n, Kamnik --> Kranj user posted image David
??.9. Tadeja 1976, (dvojčki)

V pričakovanju: 25user posted image , 20user posted image  in 14user posted image
------------------------------------------------------------
 
"SEPTEMBRSKE" MAMICE
(DP, nick, PDP, spol, ime, teža/dolžina)

user posted image

22.5. karin. (PDP 3.9.), user posted image Hope (610/32) + user posted image Elyse (750/35)
6.6. duc.20 + Maja (PDP 14.9.), user posted image Nike (810/36)
26.7. CUKRČEK (PDP 1.9.), user posted image Klara + user posted image Aljaž
4.8. Rožica* (PDP 5.9.), user posted image  (2890/48.5)
10.8. Guppy (PDP 1.9.), user posted image  Maja (2620/47) + user posted image  Marko (2640/47)  


V toplem naročju staršev: 5 user posted image in 3 user posted image
------------------------------------------------------------

DRUGE INFORMACIJE

SEZNAM za novorojenčka
http://www.ringaraja.net/forum/fb.asp?m=1587468

NUJNA GINEKOLOŠKA POMOČ v Lj. porodnišnici
01 522 61 11 

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7335
   RE: Septembrke
11.8.2007 19:52:39   
Anonimen
Tanja Lina, boš ti zdaj skrbela za naš seznamček in ga urejala, kajne?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7336
   RE: Septembrke
11.8.2007 20:02:27   
Anonimen
Skratka.

Seznam se v zgornjem delu krajša in v spodnjem delu daljša.

Rožica*: čestitam ti ob rojstvu tvojega sina. Sprva si me malo zmedla, ker sem mislila, da praznujete 1 leto. Res še enkrat iskrene čestitke user posted image user posted image user posted image .

Trenutno poslušava in gledava koncert Il Divo na DVD. Mali je sprva robantil po trebuhu,zdaj se je malo umiril. Ali je hotel povedati, da niso po njegovem okusu ali pa obratno,da so mu tako všeč user posted image  .

Če hočete sprožiti krče (zaradi smeha),priporočam ogled filma ˝Blades of Glory˝ (slo. prevod Drkajva skupaj). Skratka HUD FILM!!!

Lep večer še naprej,

T. 

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7337
   RE: Septembrke
11.8.2007 20:04:20   
Anonimen
Tianna: bom poskusila biti kar se da ažurna,če kdaj zamočim, naj vskoči druga.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7338
   RE: Septembrke
11.8.2007 20:15:34   
dorotea
Ojoj kake lepe novičke!Pa samo 2 dni me ni blo!
Čestitke Rožica in čestitke Guppy za vas, očke in vaše malčke!!!user posted image user posted image user posted image
 
Lumpa, zdaj si ti na vrsti, ne? Drži se! Sicer pa je tu pr nas vse tko nepredvidljivo, da te mogoče katera prehiti.

Upam, da je tudi z Ursy vse v redu in že crta svojegauser posted image .

Držim pesti tudi za sandro...sicer nisem prav razumela al gre tud pr njej že zares...no kakorkoli srečno!

Jaz sem prišla z morja, malo zaplavala, večinoma pa je padal dežuser posted image ...no, ma vseeno je blo lepo se oddahnit od knjige. Imam pa na sumu našo malo, da se je nekam čudno obrnila...tako bolj prečno...komaj čakam pregled v petek(po 5ih tednih), da vprašam mojo g. kako je s tem, če ne bo mala prav obrnjena...upam da ne, si sploh nisem niti od daleč zamislila , da bi rodila s CR.user posted image Bomo vidli. Pozdravčk. Grem še malo brat za nazaj, da vidim kaj sem še zamudila, klepetulje!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7339
   RE: Septembrke
11.8.2007 20:16:52   
jst86
ojla!
jst se odpravljam na kolegov rojstni dan,še prej pa itak morm mal k septemberkam pokukat.moram mal pohvalit bodoče tetke (16 in 11 let),ki sta svojemu nečaku dons kuple tale stolček http://www.mami.si/si/prima-pappa-diner-free-style-mint-i6523.shtml  ful sta naju presenetle.sta ble pridne in šparale žepnineuser posted image .se malega tko veselita.

prejle sem brala naše začetke ko smo se zbirale....ma me je kar mrazilo,pa še kaka solzica sreče je priteklauser posted image ,zdej smo pa že pri koncu,nekatere pa že cartajo.se tud ve kdaj spravte brat za nazaj?
sem se nasmejala cumi,ko je napisala da je prve popadke dobila pri knjigovezu.user posted image   user posted image  cumauser posted image

skratka lep večer in mirno noč vam želim!
pa pa

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7340
   RE: Septembrke
11.8.2007 22:20:40   
cuma
jst86: user posted image user posted image user posted image  jaz pa se v teh dneh večkrat spomnim na dneve v porodnišnici in na Emino rojstvo ... na knjigoveza ne tolikokrat user posted image . Še vedno nimam vsega pripravljenega, čeprav imam že skozi občutek, da bom rodila prej kot bi pričakovali.

dorotea: ta dežek prav nič ne paše ... jaz bi se tudi še rada kopala, pa skozi nekaj dežuje user posted image . Glede lege: a veš, da se tudi meni včasih zazdi (kot tudi pri Emi na koncu), da se Tinkara obrača, ker mi njeni gibi tako deformirajo trebuh in jih tako močno čutim, da so že malo neprijetni ... pri Emi je bilo na koncu tako, pa se ni obrnila -  je bila skozi v isti legi (čisti medenični), od morfologije naprej. Tinkara pa je bila že lepo pripravljena na štart in z glavo dol, pa se je zdaj pred kratkim usedla na rit user posted image , papiga user posted image . Nimaš kaj, oziroma lahko se odločiš za zunanji obrat, če bi bilo treba. Jaz se nisem in se niti tokrat ne bom. Če se noče obrnit, je ne bo nobeden na silo obračal.

nana: Dej mi povej, a je pri vas tudi trma aktualna? Pri nas se je začelo ... konkretno user posted image user posted image user posted image  ... Glede pospravljanja in pripravljanja pa se strinjam ... jaz tudi malo preveč planiram pa bolj malo naredim. user posted image

Lepo in mirno noč, nečakinje rabijo rač. za igrice ... danes je zadnji večer pri nas, pa je treba zažurat do konca user posted image !

Cuma 
 


(odgovor članu jst86)
Neposredna povezava do sporočila: 7341
   RE: Septembrke
11.8.2007 23:15:18   
nana 27
Cuma, ja trma user posted image  Pri nas se je začelo pri enem letu in še vedno traja. Le da je sedaj močnejši in zmore več..zadnji teden je začel metat stvari v zrak in to namenoma, če mu le kaj ni prav. Me kar skrbi, kako bo sprejel prihod dojenčka. Iz kleti smo prinesli stajico in ko je zares hudo, ga damo vanjo in to za dve minuti (naj bi eno minuto pomnoženo s starostjo) in se malce izboljšuje. Je pa tako, da vse dneve tudi nimam energije za te finte. Ravno berem debato na MON-u (forum nosečnost) glede ljubosumja pa nisem ravno pomirjena. user posted image  Lumpa, Andreja32, Duska, kako ste ve pripravljale prvorojence na novega člana - sploh pri majhni razliki? Miha (razlike bo 22 mes.) noče, da z njim berem knjigice, ampak mu moram razlagati slikice v knjigah, oponašati obraze, gibe.. Ve, da je v trebuščku dojenček in ga boža. Vsak dan gledava slikice, ko je bil dojenček. Kakšen dodaten nasvet?

(odgovor članu cuma)
Neposredna povezava do sporočila: 7342
   RE: Septembrke
12.8.2007 1:45:19   
sandra85
pozdravljene...še sem v enem kosuuser posted image
NAJPREJ ČESTITKE NAŠI GUPPY ZA MAJO IN MARKOTA!!!
IN SEVEDA ČESTITKE TUDI ROŽICI!!!
                         user posted image

se sam javljam (malo pozno), da vam povem,da sem vas začela malo prej brat-kdaj bom prebrala pa še ne vem,ker ste še vedno čveke čvekasteuser posted image ...
v glavnem zdravnica mi je rekla, da je vse ok-če bom mogla rodit bom pač od doma prišla-zato me ni zadržala...rekla pa je da nimam nobenega mirovanja in strogega počivanja predpisanega-zato sva šla z dragim po odhodu iz bolnice TAKOJ v ljubljano na šopinguser posted image ...v H&M porabila 107€, v baby centru pa 154€user posted image (sam cunjice, brisačke, nalepke za na steno, slinčke, milo,...pa še par malenkosti)

do zaj pa sem si pisala,kaj in kolko imava oblekic, kolko sva porabila za oblekice in za ostalo...(do zaj sem prišla do 1500€-pa še ni vse user posted image ) pa še sortirala sem vse-ker se jutri perejo cunjice cel danuser posted image
no...grem še malo prebrat,pol pa spat!



IZVIRNO SPOROČILO: aljab
Moramo vse natančno Sandro izprašat kako ona stvari ( user posted image )počne, da ma popadke pa zmehčan maternični vrat....user posted image user posted image če seveda pride nazaj.



kaj te zanimauser posted image user posted image user posted image


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu aljab)
Neposredna povezava do sporočila: 7343
   RE: Septembrke
12.8.2007 1:49:44   
sandra85
OJJOOOJ-zaj sem videlauser posted image
mala moje sožalje za dedka user posted image nej počiva v miru...

veš da sem se en dan v bolnici spomnila na njega-pa sem si mislila, da boljše da te niti ne sprašujem,kako je...user posted image


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7344
   RE: Septembrke
12.8.2007 2:29:58   
sandra85
IZVIRNO SPOROČILO: nefretiti

Jst pa še nimam nič kozmetike.....Bubchien mi je zlo zlo všeč, ampak se mi zdi, da tako zelo diši, da je že kar malo preveč za dojenčka.


misliš? mi2 sva danes kupila od bubchen-a gel za tuširanje,ki vsebuje mandljevo olje in aloa vero-pa se mi tut zdi, da kr diši...zbrala sem pa tega, ker ste to kozmetiko tle hvalile (kaj sem se zafrknila,ali je res dobra)?
se mi pa zdi kar drago za en gel za prhanje (4.97€)...saj dam za moj gel (fa) 3€ user posted image
no...cukrček dobrodošla nazaj!!!pa lepo cartanje!!! ti mal zavidamuser posted image

ena je sobico prlimala-tianna? fullll je lepa!!!

zaj pa grem res spat-jutri nadaljujem


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7345
   RE: Septembrke
12.8.2007 7:07:07   
Pikica pokica
Spet sem "boga". Ne morem spati.. Že uro in pol sedim za računalnikom in sem že vse pregledala user posted image ...

Sandra, pa si le prišla še nazaj. SUPER. Na koncu boš rodila še čez rok user posted image .

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 7346
   RE: Septembrke
12.8.2007 7:24:25   
PBJ
Pikica pokica, nisi edina, jaz  sem že tudi lep čas pokonci, pa hodim kar pozno spat. Celo noč me nekaj krči, pa stranišče... in vse bi še nekako šlo, če me ne bi kolk jezil, ker se prav namatram, preden lahko začnem normalno hodit. Še obračanje v postelji je grozno.

Nefretiti ti kar rezerviraj sobo, PDP-je imamo vse tri blizu skupajuser posted image .

Sandra, dobrodošla nazaj. Četudi te kmalu "zagrabi", je user posted image  že toliko velik, da ne bi bilo nič narobe. Ampak vseeno je fino, če še malo počakauser posted image  na varnem.

_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...

(odgovor članu Pikica pokica)
Neposredna povezava do sporočila: 7347
   RE: Septembrke
12.8.2007 7:48:54   
žarnica
IZVIRNO SPOROČILO: sandra85
se mi pa zdi kar drago za en gel za prhanje (4.97€)...saj dam za moj gel (fa) 3€ user posted image
no...


POjdi v Muller po bubchen kozmetiko,se full pozna na ceni-je vse dosti cenejeuser posted image

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 7348
   RE: Septembrke
12.8.2007 8:51:55   
LINA31
Sandra85...res je kar je napisala Žarnica - v Mullerju je kozmetika full ceneje. BC ima res vse dražje.

(odgovor članu žarnica)
Neposredna povezava do sporočila: 7349
   RE: Septembrke
12.8.2007 9:17:28   
nora
Sandra, smo vesele, da si spet med nami, smo te pogresaleuser posted image
Joj, jaz sem zadnjič sla najprej v Muller, kjer sem kupila kozmetiko, za tem takoj sva sla v Baby center in cene so me šokirale. Ugotovila sem, da sem z nakupom v Mullerju zašparala 7 eur.
Jaz sem danes končno dala prat oblekice za najino user posted image ker so čist mejhne cunjice, sem si mislila, da bom 1x przgala stroj in bo ze oprano, a zdaj sem vidla, da se je nabralo tako velik, min 3x bom mogla przgat, pa se posteljnino, ampak to bom drugič...le kdo bo likaluser posted image
duskamb, jaz tudi mislim, da bom počela, kot en balon sem. Ne predstavljam si, da se bom se redila. Prej me je mami na kameri gledala, ko sva se na skypu pogovarjali in mi je rekla, da se mi se na obrazu vidi, da sem se zredila, pa se imam otečena ustauser posted image roke tudiuser posted image grozno!!
Oooo sonček...končnouser posted image Upam, da ne bo spet deževalo, rada bi šla nekam na izlet.
Se tipkamo. Lep dan vsem!

(odgovor članu LINA31)
Neposredna povezava do sporočila: 7350
Stran:   <<   < Prejšnja stran  292 293 [294] 295 296   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  292 293 [294] 295 296   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?