|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kako se izračuna višina porodniške
17.11.2004 16:26:29   
klavči
Živjo !

Zanima me kako izračunajo višino porodniške. sama sem namreč noseča nekje 3mesece:sloncek:, trenutno študentski status, čeprav sem študij že zaključila, imam pa tudi možnost da bi se zaposlila, pa me zanima če katera ve koliko časa moram biti zaposlena in kako mi računajo porodniško. naj povem da bi bila v bistvu zaposlena bolj na papirju kot res, zaradi višine porodniške, tako da tudi po končani porodniški ne bi delala v tem podjetju. mal sem zakomplicirala a ne :zmeden2: to bi naredila zato, da ne bi dobila najmanšo porodniško preko zavoda, ki znaša borih 36.000, če katera kaj več ve o tem prosim z odgovori na dan

lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   kako se izračuna višina porodniške
17.11.2004 17:16:35   
Tipi
V obračun porodniške ti vzamejo zadnjih 12 plač od nastopa le-te. Za izračun pa poglej:

http://www.csd-lj-siska.si/splosno/index.asp

Upam, da sem ti kaj pomagala.

lp:sloncek:

(odgovor članu klavči)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   kako se izračuna višina porodniške
17.11.2004 17:17:50   
Divja vijolica
Živjo!
Tudi jaz sem bila v nosečnosti brezposelna (na Zavodu)imela pa sem možnost, da se 2meseca pred porodom "zaposlim" vendar za 4 ne za 8 ur.Klicala sem na socialno, kjer so mi predlagali da se to ne splača, da bo znesek zelo nizek. Ampak to velja za 4 ure,da ne bo pomote. Na socialni mislim, da pogledajo plačo za 12 mesecev nazaj. To se pravi, če bi imela visoko plačo vsaj še teh nekaj mesecev pred porodom bi blo kr O.k., bolje kot 36.000 sit. Najbolj,da pohitiš in se kar zaposliš.
Jaz sem imela kasneje srečo, ker sem na centru potem izvedela, da mi pripada porodniška, ker sem bila zaposlena vsaj 1 leto v zadnjih 3 letih pred nastopom porodniškega dopusta.
vseeno pa pokliči na center za socialno delo in kar vprašaj kaj se splača, oni bodo najbolj vedeli.
Veliko sreče.

Lp;)

(odgovor članu klavči)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   kako se izračuna višina porodniške
26.11.2004 10:45:17   
ana1
Osnova za porodniško in nego je zadnjih 12 mesečenih plač, če nisi zaposlena ti za manjkajoče mesece upoštevajo 55% minimalne plače RS, ki je trenutno 117.500 SIT. Tudi če delaš samo mesec ali dva bom imeal osnovo za porodniško 65-70.000 bruto.

lp, :rozica:

(odgovor članu klavči)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?