|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   prvi znaki nosečnosti
14.8.2007 14:08:03   
portugalka
punce,
zanima me, ali ste vse TAKOJ vedele, da ste noseče- kot nekatere pravijo. Ali imate vse znake nosečnosti ,ali pač se je zgodilo tudi tako, da niste čutile ničesar in ste šele po izostanku menstruacije začele preverjati stanje?
je to možno?
ali se čutenje znakov nosečnosti povezuje s tem ali imaš navadno tudi PMS ali ne?
torej ali velja: če imaš PMS boš zagotovo tudi imel znake nosečnosti in obratno, če nimaš PMS, tudi nosečnosti ne boš zaznala dokler ne opaziš manjkajočo M?

kakšne izkušnje imate? sama namreč na čutim niti ovulacije v ciklusu niti ničesar drugega, zato mi je bedno...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: prvi znaki nosečnosti
14.8.2007 14:18:25   
scubadiver
Portugalka, jaz sem imela iste znake kot pred vsako M. Bila sem občutljiva, imela sem občutljive prsi, trebušne krče.. skratka sem vsak hip pričakovala kdaj bo pricurilo. PA na srečo ni :)
Ko sedaj gledam nazaj je bil edini znak ki se je razlikoval od PMS mnogo bolj izostren voh. Vse sem mnogo bolj vohala kot prej. AMpak glede na to, da je to moja prva user posted image nekako tega nisem povezovala z nosečnostjo.


_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu portugalka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: prvi znaki nosečnosti
14.8.2007 14:21:36   
portugalka
čestitkeuser posted image user posted image user posted image za polepšan november.
da bi le jaz kdaj "bolje vohala" user posted image ..........

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: prvi znaki nosečnosti
14.8.2007 14:23:52   
scubadiver
Portugalka, hvala za čestitke. Ti želim da čimprej začneš bolje vohati user posted image user posted image

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu portugalka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: prvi znaki nosečnosti
14.8.2007 15:07:51   
crci06
... k ti bo tobak smrdel za bruhat... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: prvi znaki nosečnosti
14.8.2007 15:48:36   
tosja
user posted image  Jaz nisem imela nobenih znakov user posted image  Ko je user posted image  zamujala en dan sem naredila test user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  bi lahko videl z Lune user posted image  user posted image  user posted image

...malce imam povečane prsi user posted image  to pa je tudi VSE! user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu portugalka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: prvi znaki nosečnosti
14.8.2007 16:59:54   
Pia77
Jaz sem bila prepričana, da je samo PMS ob malo daljšem ciklusu... Napihnjen trebuh, utrujenost, imela sem krče, enake kot med M... tako da sem nekajkrat letela na WC, mislec, da se je ulilo... Sele ko sem pomislila, da imam nenormalno slab apetit za dneve tik pred M, sem naredila test in je bil pozitiven... :) Je pa res, da so me relativno kmalu po O začeli joški bolet, da sem prvič morala spat z blazino pod trebuhom...

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: prvi znaki nosečnosti
14.8.2007 17:30:09   
Nasy
Nikar si ne želi, da začneš vohat kot Reks, verjemiuser posted image pa ne zato, da ti ne priželim bituser posted image Jaz sem namreč ravno v tem obdobju in ni prav nič prijetno, mi smrdi že skoraj vse, ljudje..uf..
Jaz sem imela podobne znake kot pri M, napete prsi, ki so me bolele kar lep čas, malo me je špikalo spodaj, pa M ni bilo. Naredila test in je bil +. Slabosti in druge nosečniške tegobe so se začele malo kasneje


_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu Pia77)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: prvi znaki nosečnosti
14.8.2007 18:46:22   
suzanamai
jaz sem vedela ze brez testa.  Ampak sedaj sem tocno vedela, test je to le potrdil. Mogoce zato ker gre za drugo nosecnost. najvecji hec pa je, da sem jedla tabletke in niti enkrat nisem pozabila, vsak dan tocno ob isti uri. No sem pac ena na 2000 se mi zdi da mi je rekel g.

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: prvi znaki nosečnosti
8.10.2007 14:37:02   
portugalka
IMAM JIH. OTEČENE PRSI,SLABO MI JE, VOHAM BOLJE KOT MOŽ...
IN JAuser posted image /user posted image !!!!!!
KONČNO SMO TUDI PRI NAS NEIZMERNO SREČNI IN NOSEČI.
user posted image
lep pozdrav vsem

(odgovor članu portugalka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: prvi znaki nosečnosti
8.10.2007 14:51:09   
pikica36
bravo!!! čestitamuser posted image user posted image

(odgovor članu portugalka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: prvi znaki nosečnosti
8.10.2007 14:56:23   
Naja30
Kako si zmedeno napisala user posted image

Prvič sva intenzivno delala na user posted image  in se mi je nekako svitalo, da sem user posted image  še pred izostankom M. Tudi znake sem imela že - vrtoglavica, utrujenost.

Drugič pa sem postala okoli dneva, ko bi morala dobiti M zelo utrujena, nisem pa si misla, da bom user posted image  Sva malo planirala imeti majhno razliko, ampak ravno ta mesec nisva bila tako "dejavna" user posted image

PMS sem imela in ne. To je itak en in isti šmoren, vsaj pri meni. Ko mi je zamujala M, sem bila že nosečniško občutljiva in jokasta user posted image

(odgovor članu pikica36)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: prvi znaki nosečnosti
8.10.2007 14:58:20   
Neni13
Znaki enaki kot pred vsako menstruacijo. Sem pa nato razmišljala za nazaj, pred pričakovano user posted image , me je enih 3 krat tako fejst glava bolela (drugače ne poznam glavobola).
Pa cvililo mi je cca. 4 ure v ušesih.
Če pa ima to kake veze z nosečnostjo, pa ne vem...

(odgovor članu pikica36)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: prvi znaki nosečnosti
8.10.2007 19:13:35   
Bingica
Tudi jaz sem imela cisto enake znake, kot pred menstruacijo. Le da sem bila tako neucakana in sem test naredila isti dan, kot bi mogla prituser posted image  in takoj je bil PLUSEK. Potem sem sicer naslednji dan test ponovila in spet veliki PLUSEK!user posted image
Zdaj cakam na prvi pregled 17.10. in sem ze cisto neucakana. Prvic sem namrec imela ss, odmrtje ploda in zdaj upam na najboljse! BO! MORA BIT!

user posted image

(odgovor članu Neni13)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: prvi znaki nosečnosti
8.10.2007 21:01:57   
Anonimen
Takoj po O špikanje v jajčnikih, potem krvavitev 8 dni po O,občasna napihnjenost, prsa že od O naprej boleča k sto vragov. Ja, dolg je bil ta moj PMS.user posted image
Zdaj so se pa začele že druge težave. Slabost, omedlevica, nekakšna čudna pomirjenost user posted image user posted image

(odgovor članu Bingica)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?