|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prvi teden v novi vrtčevski skupini. ali bi g...
30.8.2007 18:57:08   
polona2
Ali bi pustili triletnico na kratke počitnice z dedkom in babico, ki pa naj bi se zgodile ravno na prvi teden v novi vrtčevski skupini?
Hana bo imela novi vzgojiteljici in tudi otrok iz prejšnje, lanske skupine bo le za vzorec v tej novi skupini. Navaditi se bo morala tudi na nove navade, na novo učilnico, na drugačen potek vrtčevskega vsakdana.

Sem v precepu, kaj bi vi storili?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Prvi teden v novi vrtčevski skupini. ali ...
30.8.2007 19:20:00   
piščanc
ja, prvi teden je še vse čudno. veliko bolje bo, če bo prišla na že utečeno okolje. če se uvaja 12 malčkov je veliko teže, kot če se uvaja samo eden.

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu polona2)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Prvi teden v novi vrtčevski skupini. ali ...
30.8.2007 19:35:17   
Jančika_
Jaz bi jo dala še na počitnice; en teden gor ali dol. V Vasjevi skupini bo na novo en fantek, ki pride šele 10.2., ker grejo naslednji teden še na morje. Mi smo lani tudi šli še na morje po treh dneh uvajanja. Ni bilo nobenega problema.

(odgovor članu polona2)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Prvi teden v novi vrtčevski skupini. ali ...
30.8.2007 20:34:19   
čaki
tako mislim kot jančika. en teden gor ali dol.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Prvi teden v novi vrtčevski skupini. ali ...
30.8.2007 20:38:55   
Pobalami
Naš bo šel prvič v vrtec 17.9. Prej gremo na morje. Saj bo še celo zimo notri.

(odgovor članu čaki)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Prvi teden v novi vrtčevski skupini. ali ...
30.8.2007 21:29:45   
Mikica
Pri nas vsako leto manjka prvo polovico septembra, saj gremo vsako leto na dopust ob tem času. Pa ni nobene panike, dvakrat je že menjal vse komplet (vzgojiteljice, otroke in prostore), pa je šlo vse lepo.user posted image

(odgovor članu Pobalami)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Prvi teden v novi vrtčevski skupini. ali ...
30.8.2007 22:17:41   
linči
Polona.
Pri nas je čisto enaka situacija.
Naša Lin ima tri leta,dobila bo novi vzgojiteljici,novo učilnico,nove sošolce(no ne vsi,4 bodo stari) midva z možem pa sva glih ta teden na dopustu,pa sem mislila da bi kam za dva tri dni šli, pa sem vse skupaj prestavla na vikend, ker se mi zdi, da je bolje, da da to krizo(ker vem da bo ker se je ful navezala na zdajšnjo vzgojiteljico)skupi mimo z svojimi vrstniki.
Ko ji zdaj samo omeniš da bo v novi skupini reče samo jaz nebom jaz bom pri Mariji(zdajšnji vzgojiteljici)in v naši igralnici.user posted image

_____________________________

Sem roža
iz Portoroža!!! :)

(odgovor članu Mikica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Prvi teden v novi vrtčevski skupini. ali ...
3.9.2007 19:57:45   
polona2
Hana je šla na dopustuser posted image , upam, da je bila odločitev pravilna in da ne bo težav z vključevanjem v novo skupino.

(odgovor članu linči)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Prvi teden v novi vrtčevski skupini. ali ...
3.9.2007 20:08:54   
ZARA
Seveda ne bo...odmisli probleme. user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu polona2)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Danes sem slaba mama
Slaba mama. Danes sem slaba mama. Zjutraj sem ti oblekla prvo stvar, ki mi je prišla pod roke, niti pogledala nisem ali ...
So edinci srečni ali razvajeni?
So edinci res osamljeni in razvajeni? Britanski znanstveniki trdijo nasprotno.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?