|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
[Anketa]

Rdeč ali rjav izcedek


rdeč ali rjav izcedek, uspešno sem donosila otroka ali pa sem noseča
  48% (293)
rdeč ali rjav izcedek ki je vodil v SS
  20% (126)
povečan, vendar normalen izcedek
  17% (107)
brez kakršnihkoli sprememb
  12% (77)


Skupaj glasov: 603


(Zadnji oddan glas : 2.12.2017 8:01:52)
(Glasovanje traja do: -- )
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Rdeč ali rjav izcedek
19.5.2007 10:09:48   
Teni_
Vprašanje: V začetku nosečnosti sem opazila:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Rdeč ali rjav izcedek
19.5.2007 10:12:31   
eva1
 to lahko samo 1x odgovoriš?
Jst sem prvič imela izcedek+krvavitev in je blo vse ok, drugič pa je bilo vse ok!

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Rdeč ali rjav izcedek
19.5.2007 10:33:41   
Teni_
Če je pa kaj več, pa se lahko spodaj napiše kot komentar. user posted image

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Rdeč ali rjav izcedek
23.5.2007 16:46:04   
sonchek
jaz sem imela rjav izcedek, tam nekje v 6-7.tednu...zaenkrat je vse ok...sem pa v 15.tednu.....imela sem ga pa skoraj cel teden....pa je mal bil, pa ga ni bilo...ampak konstantno vsak dan...enkrat zvečer drugič zjutraj..
l.p.

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Rdeč ali rjav izcedek
24.6.2007 22:02:47   
Anonimen
Pozdravljene,
js sem čist na tleh. Že dva dni me je bolelo v spodnjem delu trebuha - noseča sem 5 tednov. Danes zjutraj pa sem opazila rjav izcedek. Šla sem v bolnico, ampak na ultrazvoku se je videla samo 4 mm velika pikica, tako da mi niso mogli nič povedati. Dobila sem Dabroston za ohranitev ploda. Jajčniki me še vedno bolijo.

Kaj menite o tem?
Ginekologa imam v torek, v bolnici so mi rekli, da bom čez kakšen teden točno vedela pri čem sem.

Hvala za odgovore.

(odgovor članu sonchek)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Rdeč ali rjav izcedek
24.6.2007 22:14:51   
mehurčica
Urskaj, jaz sem imela izcedek na začetku en večer, drug dan zjutraj sem naredila test, če se nisem zmotila in nato šla v bolnico na UZ. Dobila nisem nobenih tablet, samo rekli so, da je možno, da je bila vgnezditvena krvavitev. 3.dan sem opazila samo še 3 komaj vidne pikice, potem pa nič več. Mogoče je pri tebi enako. Saj boš videla, če boš imela še izcedka. Držim pesti, da bo čisto izginil!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Rdeč ali rjav izcedek
24.6.2007 23:12:42   
Anonimen
Hvala.

Zelo pa me skrbijo bolečine, ki so takšne kot v času M.

(odgovor članu mehurčica )
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Rdeč ali rjav izcedek
25.6.2007 8:36:30   
lolita700
lp
tudi sama sem imela v petek rjav izcedek-sem v 5t nosečnosti in me je panika.sem klicala ginekologa in mi je rekel, da če ni v večjih količinah ni razloga za skrb,saj se maternica v 5 in 6t čisti. če pa bi imela v večjih količinah in zraven še krvavkasto potem pa takoj na urgenco..imela sem samo tisti dan čist malo in potem nič več..


vsem puncam želim čim lepšo in zdravo user posted image in brez skrbi.





(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Rdeč ali rjav izcedek
25.6.2007 23:47:26   
komarka
Men se je izcedek pojavil kasneje-v enem tretjem mesecu...je bil pa bel ali rahlo zelen.ker sem povsod brala, da je to normalno, nisem omenila G...no na zadnjem pregledu(7m) pa je rekla,da mam prevec elktrolitov(ce sem si prav zapomnila) in mi dala vaginalne svecke..Bomo vidl kaj bo naslednjic..

(odgovor članu lolita700)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Rdeč ali rjav izcedek
16.7.2007 19:04:35   
ive
pozdravljene,
v moji prvi nosečnosti me je spremljal krvav izcedek, ki pa je v osmem tednu vodil v ss. po ss sva se nekako pobrala in zdaj sem ponovno zagledalauser posted image  in upam na najbolje.

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Rdeč ali rjav izcedek
16.7.2007 23:38:53   
pupika27
jaz pa sem noseča 14 tednov in me že kakšnih 3 tedne spremlja gost-bel izcedek?bila sem na pregledu in mam slabo vodo a nisem dobila nobenih zdravil!sedaj pa čakam na nove izvide da vidim kak je a imam občutek da se stanje ni kaj bistveno spremenilo.kaj naj naredim

(odgovor članu ive)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Rdeč ali rjav izcedek
17.7.2007 12:35:27   
zarjica
Jaz sem imela rjav izcedek v 5. tednu nosečnosti. Dobila sem Dabroston, izcedek je izginil. Potem je vse bilo OK, razen občasnih rahlih krčev (kar pa naj bi bilo normalno). Potem pa sem v 15. tednu imela ss. Ves čas pa sem tudi jedla Dabroston, ki pa ss očitno ni mogel preprečiti, samo izcedek je ustavil.

(odgovor članu pupika27)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Rdeč ali rjav izcedek
17.7.2007 23:38:35   
Nasy
Jaz sem ravno z urgence zaradi izcedka. Zdravnica mi je predpisala Spasmex proti krčem oz. špikanju v sp. delu in Dabroston. Prvo sem dobila, drugega v lekarni niso imeliuser posted image
Baje je s temi izcedki tako, da so pogosti v  večini nosečnosti v 1/3. In razen tega, da ti dajo to, kar meni, v bistvu nimajo kaj naredit. Upam, da bo zdaj ok..


_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu zarjica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Rdeč ali rjav izcedek
24.8.2007 15:50:00   
barby78
pozdravljene!

tudi jaz prosim za nasvet,če je katera že imela podobno težavo.sem v 8.tednu in ker sem zaradi krvavitve odšla v bolnico na pregled,so mi ugotovili ,da imam na steni maternice 1 cm velik polip in da on povzroča krvavitev.ampak me je vseeno strah kako bo v prihodnje.če mi lahko katera pomaga z odgovorom naj mi javi.lp

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Rdeč ali rjav izcedek
24.8.2007 20:33:16   
Medina_
jst sem pa imela v začetku meseca malo rjavega izcedka, učeraj pa sem dobila M,ampak ni običajna,je skoraj ni. nisem niti delala testa za nosečnost,tko da ne vem ali sem bila sploh noseča,mislim pa da M pomeni da je konec z nosečnostjo ali je bla ali je ni blo... če se ravno ne motim!?drgačkakšnih znakov nisem imela, razen spanja in utrujenosti, pa prsi so me začele precej špikat... drugače pa iz mene je veliko bolj smrdelo, kot ponavadi.hitro sm se spotila...user posted image in večkrat na dan pod tuš sem moralauser posted image ...

nvem kej vi mislite o tem. M mi je zamujala tam približno 8 dni. mogoče je zamujala tudi zaradi česa drugega?!?

zdj se mi verjetn ne splača delt več testa.


no pa lep pozdrav.

(odgovor članu barby78)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Rdeč ali rjav izcedek
24.8.2007 20:37:04   
Medina_
bi vas pa fulll prosila za kak odgovor ali vaše mnenje, ali na forum ali na zs, vnaprej se zahvaljujem.

user posted image

(odgovor članu Medina_)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Rdeč ali rjav izcedek
26.8.2007 12:13:00   
J.L.
Punce včeraj sem delala test in je pokazal user posted image črtici! Sem fuuuulll vesela user posted image user posted image user posted image , sedaj pa sem opazila na hlačkah rjav izcedek, pa me zanima kaj pomeni? Upam, da ne pomeni nič slabega. No zadnja menstruacija je bla 23.7 (cikli so na 33dni) torej če se šteje nosečnost od 1. dne zadnje menstruacije, sem v skoraj 5 tednu. Imam pa običajne znake, kot ponavadi pred menstruacijo(boleče prsi, špikanje,..)Prosim svetujte!

(odgovor članu Medina_)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Rdeč ali rjav izcedek
26.8.2007 12:33:33   
eva78
TUdi pri meni se je v 5.tednu user posted image pojavil rjav izcedek in sem takoj odhitela na urgenco. Tam sem že precej močno krvavela in doživela SS.

K sreči pri vseh ne pomeni to SS, tako da je morda najbolje,da gres kar na urgenco!!!!

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Rdeč ali rjav izcedek
26.8.2007 15:40:03   
J.L.
Kaj res Eva? Joj, žal mi je user posted image za tvojo pikico!
Te je morda zraven spremljala kakšna bolečina, ali kaj podobnega? No js še nisem bila na pregledu pri gin., sam sem zdaj kar mal prestrašena, po napisanem!


(odgovor članu eva78)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Rdeč ali rjav izcedek
26.8.2007 21:01:10   
eva78
Nocem te strasiti in upam, da pri tebi to ne pomeni nič hudega. user posted image Vseeno pa morda obisces ginekologa. Nisem občutila nobenih posebnih bolečin, edino nekako cudno me je tiscalo v spodnjem delu hrbtenice, kot da me pritiska k tlom. Potem ko je prišlo že do izcedka, pa me ni nič več  bolelo. Isto  kot pri user posted image . Meni niso mogli potrditi ultrazvočne nosečnosti, pa tudi nosečniški hormon je bil zelo nizek.



(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Rdeč ali rjav izcedek
28.8.2007 9:04:16   
Bubibubi
Mene je na začetku nosečnosti (od 4 do 10 tedna) občasno bolelo v spodnjem delu trebuh, kot, da bom vsak čas dobila menstruacijo. Je ginekolog rekel, da je to čisto normalno, ker se raztezajo vezi in mišice (maternica raste). Zdaj sem pa že 26 tednu...in uživam v brcah :))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Rdeč ali rjav izcedek
31.8.2007 14:28:25   
5erca04
Tudi jaz sem bila prejšnjo soboto na urgenci zaradi izcedka, pa nimamo kaj za nardit, razen počivat in jest dabroston, ter čakat kaj bo. Nič ni za nardit upamo lahko le na najboljše.user posted image

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Rdeč ali rjav izcedek
31.8.2007 16:01:11   
J.L.
Kaj pa izcedek rahlo rumenkaste barve? Je škodljiv ali je normalno povečan izcedek v začetni nosečnosti?


(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Rdeč ali rjav izcedek
31.8.2007 17:02:36   
eva78
Takšen izcedek, pa mislim,da ni nevaren, vsaj tako nekako sem razbrala o tej temi iz RR . Mislim, da je pri mnogih user posted image prisoten in da gre za kakšno glivično vnetje itd. Nekatere ga zdravijo z raznimi svečkami. Jaz ga imam tudi, včasih ga je ogromno, pa zaenkrat še nisem uporabila nobenih svečk.

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Rdeč ali rjav izcedek
31.8.2007 17:08:25   
J.L.
Hvala Eva! Ker sem nosečka prvič sploh ne vem, kaj je in kaj ni nevarno. Poleg tega pa mam ogromno vprašanj, kaj se sme in kaj ne do pregleda, ko sem naročena je pa še kar daleč. Hvala še 1x.

(odgovor članu eva78)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?