|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  82 83 [84] 85 86   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Decembrke
1.9.2007 8:50:26   
lana38
Dobro jutro!
Končno imamo spet sonček.user posted image  Se čisto drugače počutim, ko je tako lepo vreme. Danes pa bo tudi malo topleje.
Jaz že komaj čakam tega našega user posted image . Pa se je šele september začel. Bom morala še kar skoraj 4 mesece počakati.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 2076
   RE: Decembrke
1.9.2007 14:44:38   
andreja2000
Pozdravljene!

Ayo uživaj na user posted image  in upam,da se to otrdevanje trebuha in vse skupaj kmalu umiri.

Meni se otrdevanje in tščanje navdol pojavi običajno le pri hoji ali kakšnem naporu in upam,da ni to nič resnega.
Smo pa včeraj pri sestri brali grozdije,no,ima ga čisto malo,a vseeno ga je treba pobratiuser posted image

Ja,sedaj pa bom morala se posloviti,ker dobim obisk,pa,pa!

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 2077
   RE: Decembrke
1.9.2007 16:12:33   
hokejistka
Če katero zanima ležalnik za user posted image znamke Babybjorn. Danes sem bila v Rutar LJ in sem ga kupila za slabih 60 EUR, v BC je skoraj 20 EUR dražji.

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 2078
   RE: Decembrke
1.9.2007 16:48:25   
lana38
A vas je lepo vreme zvabilo ven, da skoraj nobene ni cel dan. Mi smo bili dopoldan v trgovini in na pijačko smo šli. Zdaj pa jaz počivam, moja dva pa sta vsak na svojem. user posted image  že buče "trebi", če veste kaj je to. Blaž pa je šel z dedijem na vikend. Potem proti večeru si bom privoščila še kakšen sprehod.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu hokejistka)
Neposredna povezava do sporočila: 2079
   RE: Decembrke
1.9.2007 19:44:22   
soncek.djukelica
čerčka,

se vidi,da je vikend, pa tako lepo vreme je bilo danes! Jaz sem danes šla mal po štacunah, mal gledat za vozičke, pa nimajo neke izbire ta dvojčke!user posted image  Naj vam povem,da imajo v bušiju le enega za 800€, user posted image user posted image user posted image  košare moraš pa itak extra kupit! In izgled, sploh nič posebnega! Prodajalka pa pravi, da ceneje s ene da dobit!user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Dvojna mamica sem!:)

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 2080
   RE: Decembrke
1.9.2007 21:44:20   
Vrtnica79
Čer!

Ja, je bil pa danes res lep dan. Sem ga maksimalno izkoristila. Dopoldne sem user posted image in user posted image pol pa še kuhala. Popoldne smo šli malo v park, da se je mala lahko igrala z prijateljem. Zdaj zvečer pa jo je začelo nekaj kuhati, grem merit vročino in pokaže 37.7user posted image  Pa ravno zdaj ko se začne šola- pa še v 1 razred gre. Upam, da ni nič hujšega.

Drugače pa user posted image  brcika in še uživa v toplem zavetju bušija.

Nič, ma čaka še user posted image   pol pa grem malo uživat še v  user posted image .

Nočko user posted image


_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu soncek.djukelica)
Neposredna povezava do sporočila: 2081
   RE: Decembrke
2.9.2007 9:42:01   
loncica
Jutro punce!

Ja, včeraj je bil pa res lep dan. Midva z user posted image  sva šla malce hodit in sicer na Sv. Jakoba nad Medvodami. Potem sva šla še na obisk k moji sestri in skupaj smo šli na pico. Ker sva včeraj cel dan uživala, je pa danes na vrsti učenje.

Aja, pa potem sem šla še v namo mal pofirbcat in kupila žabice in majčko za user posted image . Mali pridno brca v trebuhu, mene pa malce trebuh boli - ne vem a od njegovih močnih brc ali pa od prebave, ki me malce zeza te dni.

Nič, grem za knjigo, d abo potem še čas za kakšen sprehod.user posted image

Lp

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 2082
   RE: Decembrke
2.9.2007 10:15:26   
lana38
Čaka nas spet lepa nedelja. Moramo jo izkoristiti, da prezračimo svoje trebuščke. Drug teden bo namreč skoraj zima. Upam, da so se zmotili pri napovedovanju temperatur, ko pravijo, da bo v torek samo 10 stopinj. Moj Blaž pa jutri gre v Strunjan v šolo v naravi. Ga bom zelo pogrešala.user posted image
Lepo se imejte.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu loncica)
Neposredna povezava do sporočila: 2083
   RE: Decembrke
2.9.2007 13:41:38   
trdozimc
Živijo punce!
Vas že kar nekaj časa berem, pisati pa navadno ne utegnem.
Moji podatki: PDP 5. december, najverjetneje user posted image , to je moja druga user posted image , enega razgrajača pa imamo že doma.

Soncek.djukelica, na sončkovi internetni strani imajo ponudbo vozička za dvojčke od PegPeregota, sicer je s športnimi sedeži, za že malo večje, vendar piše, da lahko pripneš tudi dve njihovi lupinici (ki ju moraš, kot si že sama ugotovila, sama kupit, stane pa malo manj kot 500 EUR. Bom poskusila kaj pripopat če bo šlo, drugače boš pa že sama našla.






user posted image
user posted image -5%

user posted image Pokaži veliko sliko





Peg Perego Duette SW - Toffee Običajna cena: 524,00 EUR(125.571,00 SIT)Spletna cena: 497,80 EUR (119.292,45 SIT) , Prihranite 5 %


user posted image

25,04 EUR



Količina:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100



user posted image




user posted image
Natisni informacije o izdelku

user posted image
Pošlji prijatelju

user posted image
Rok dobave: pokličite








Ocenite izbrani izdelek!

Ocena: user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  






Slabo





Odlično



Športni voziček Duette je namenjen dvojčkom. Njegova prednost je, da lahko otroka sedite eden za drugim ali eden nasproti drugega.

Ima 5-točkovni varnostni pas, 4 velika kolesa z "anti-shockom" in centralno zavoro.

Na podvozje hkrati lahko pritrdimo dva avtosedeža Primo Viaggio, saj je Duette SW kompatibilen s sistemom Ganciomatic.


Grem zdaj še malo počivat, ker malček spi, user posted image  pa še nekaj rihta okrog hiše.

Lep vikend vsem!


(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 2084
   RE: Decembrke
3.9.2007 7:59:20   
pikica*
ajtak, če greš pogledat na linke, ki sem jih prilepila, lahko vidiš tudi  dimenzije posteljnincuser posted image . Se da pa dobit tudi dimenzijo 120*60 npr.

(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 2085
   RE: Decembrke
3.9.2007 8:05:44   
pikica*
Dobro jutro punce!

Za nami je en lep, ampak naporen vikend. Vsak dan en piknik, kar sploh ne bi bilo hudo, če ne bi obeh piknikov organizirala midva z možekom. Ampak glavno, da smo se napraznovali. Zdaj sem tudi uradno prestopila v klub 30 in moram priznati, da ni nobene razlike glede na prejuser posted image .  Oba otročiča sta bila bila pridna. Zoja je imela ves čas družbo otrok in je maksimalno uživala, tamiceni v trebuhu pa mi je tudi kar prizanašal. Sicer je res, da sem potem v sobto zvečer že komaj stala ali sedela, ker me je križ res noro bolel, ampak sem preživelauser posted image .

Zdaj pa še en teden službe, potem pa deset dni uživanja na user posted image . Komaj že čakam!.

Čau

(odgovor članu trdozimc)
Neposredna povezava do sporočila: 2086
   RE: Decembrke
3.9.2007 9:10:44   
andreja2000
Dobro jutro vseuser posted image

no,najprej za vse ena dobra user posted image .
Za nami je vikend in pred nami pa menda bolj hladni dnevi in upam,da ne bo tako kot napovedujejo.Pri nas smo trenutno še brez centralne,ker nam bodo delali plin in upam,da bo to še pred zimo,centralno kurjavo,ki smo jo pa imeli,pa so že vsem odklopili.

No,jutri imam pregled pri G,da vidimo kako in kaj,pa koliko kg sem kaj pridelala user posted image .

Nič,bodite lepo,jaz pa moram v mesto po opravkih!user posted image

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 2087
   RE: Decembrke
3.9.2007 9:14:19   
Magi*
dobro jutro!

danes je šla naša Zaki prvič v vrtec. sva jo odpeljala, oddala vzgojiteljici. je kar šla, ji je dala rokico in šla. pomahala nama je. midva pa z odprtimi usti... upam, da ne bo kakih presenečenj in bo kar tako ostalo.

sicer smo pa bili za vikend na morju in se naplavali. joj kako lepo je na morju. jah, zdaj pa kruta realnost. tale september bo za znort, bo pa vsaj hitro minil. potem pa imam še dvoje vaje in na porodniško. ko bi res šlo vse tako gladko in bo sredina novembra en, dva, tri tukaj.

PS: sicer sva pa z bejbijem oba v reduuser posted image

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 2088
   RE: Decembrke
3.9.2007 9:26:22   
ElaM
Dobro jutro,
pri nas nič novega, vikend je bil pester, v soboto je mala imela reakcijo na ceplenje, jo je kuhalo in je bila posledično slabe volje. No, zdaj je že ok.
Midva sva opremljala stanovanje, manjkajo še finese in je bilo kar pestro.

Pikica v trebuhu je prava športnica, še vedno je največji žur, ko brca v mehur.
Lepo se imejte, pa se beremo.

_____________________________

:)

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 2089
   RE: Decembrke
3.9.2007 9:41:30   
loncica
Jutro punce!

Zdajle ko tole pišem, mali tako nori po trebuhu, da se mi trebuh premika levo in desno. Jaz sem ravno iz jutranjega sprehoda, zdaj pa se pripravljam, da se usedem za knjigo.

Meni pa ohladitev prav paše, saj ne maram vročine. Prav lepo mi je zadihat svež zrak. Andreja, upam, da vam bodo kmalu usposobili kurjavo, če bo slučajno mraz bolj pritisnil.

Danes sva z user posted image  dopolnila 25. tednov, zdaj štartamo 26t. V četrtek imam pregled pri moji G, me bodo verjetno nahrulili glede kg. Kaj jaz morem. Prejšni teden sem malce pazila kaj jem, pa gredo kg vseeno gor.

Lp

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 2090
   RE: Decembrke
3.9.2007 10:23:59   
t*e*j*k*a
Ojla!!!

Vidim da ste vse mele kar pester vikend. Midva sva v nedeljo bolj počivala, v soboto pa je blo tud bol pestro.

Meni je tud bolj všeč če je mrzlo ker v nosečnosti ne prenašam najbolje vročine.

Ravnokar sem zlikala en kup cot, ki so se nam nabrale in zdej malo počivam, potem pa naprej kuhat kosilo.

A katera ve kdaj dobiš tisti paket za novorojenčka oz denar kakor pač zbereš. A moraš to kam it al kaj??? Nimam pojma kako to gre.

Sem ful zmedena, ker si moram še naslov spremenit preden  pride pikica vn.

No fajn se mejte in uživajte zdej ko ni več tako vroče in soparno!!


(odgovor članu loncica)
Neposredna povezava do sporočila: 2091
   RE: Decembrke
3.9.2007 10:37:25   
lana38
Ko dobiš od G potrdilo za uveljavljanje porodniške, dobiš tudi potrdilo za paket. To vse skupaj neseš na CSD. Potem ti pa tam to potrdijo in povedo, v katero trgovino greš dvignit paket oz. kako je, če boš vzela denar.

andreja2000, a se niso malo pozno spomnili za to centralno.?user posted image No, saj ko enkrat začnejo, je hitro gotovo, samo če ne bodo kar začeli, je pa problem, če zunaj zahladi. A boste imeli vsak svojo peč v stanovanju? Mi imamo tako in je super. Ko ti paše, zakuriš. Pa tudi temperaturo si lahko naštimam, tako kot mi odgovarja. Tudi toplo vodo imamo na plin, tako da ne potrebujemo električnega bojlerja. Pa tudi štedilnik je na zemeljski plin in ni nobenih jeklenk. Mi je to zelo všeč. Če bomo šli v večje stanovanje(zdaj imamo samo 2 sobi), mi bo kar žal za temi ugodnostni, ker ni v celem mestu tako urejeno s plinom. Nekateri bloki imajo še tisto staro centralno iz skupne kotlovnice, oz. sploh nimajo plina. No, trenutno še tako samo gledamo oglase. Tu in tam gremo kakšno stanovanje pogledat.

Moj user posted image  pa brca kar na vse strani. Najhuje je, ko se spravi na moj mehur. To mi pa res ne paše.user posted image

Moj sin je pa danes zjutraj šel v šolo v naravi v Strunjan. Ga že pogrešam, pa so šele pred 4 urami odšli. Ta teden se mi bo pa res vlekel. Vrnejo se šele v petek zvečer.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu t*e*j*k*a)
Neposredna povezava do sporočila: 2092
   RE: Decembrke
3.9.2007 12:47:19   
andreja2000
Lana38 ja,tudi mene skrbi,da bo prej pritisnil mraz,preden bomo imeli plin.Ja,vsak bo imel svojo peč,tako smo se odočili.Je pa kar hudo,ker so nam kar prekinili prejšnjo ogrevanje in hočeš nočeš si moramo sedaj poskrbeti za kurjavo sami.Mi smo se odločili za plin in o finančem udarcu pa raje ne bi govorila.

A tvoj Blaž je pa že danes šel na morje,sem mislila,da jutri.No,saj na morju bo vreme malo boljše kot tu,pa otroci itak znajo vedno poskrbeti tako,da se ne dajo motiti vremenu.user posted image Moja Lara ,ki je leto stareja od Blaža pa lani ni šla na morje,temveč so imeli smučanje,a da majo šole tako različno  z temi stvarmi?Ja,da pa je sedaj dolg čas pri hiši,ti pa kar verjamem.Saj bo!

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 2093
   RE: Decembrke
3.9.2007 12:50:47   
soncek.djukelica
dan,

tudi jaz sem sedla danes v klopi (vendar le v šoli za starše)user posted image ! trdozimc, hvala za link, mi je prav prišel!user posted image

Menda se pripravljajo novi paketi in sicer samo trije:
A: oprema za majhnega dojenčka
B: oprema za večjega dojenčka
C: izbira po internetu
seveda pa lahko izberete tudi denar!

Andreja, upam,da vam kurjavo uredijo čim prej! user posted image

Kdaj pa dobiš potrdilo od G. za porodniško? Jaz imam v četrtek redno kontrolo,ta teden bom pa začela z 24. tednom! A čem ga že sedaj pobarat, ali je še prezgodaj? Jaz si bom uredila porodniško takoj,ko bo možno,ker bi rada zajela čim več plač v njo! Ker bolniška mi so kar lepo spodbija! Meni se zdi,da sva z lano na istem!user posted image

Katere dokumente pa bom rabila! Rada bi se pa mal pripravila! Pa listine,a čem jih kar v naprej sprintat iz neta? Nekaj pomoči rabim tukaj!user posted image

lp

_____________________________

Dvojna mamica sem!:)

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 2094
   RE: Decembrke
3.9.2007 13:37:48   
lana38
andreja2000, naši gredo pa drugo letp tudi smučat na Roglo v šolo v naravi, tako da pri nas je to kar 2 x. Morda vam pa zrihtajo to kurjavo do prave ohladitve.

s.d. paprije za prodniško dobiš 60 dni pred nastopom, tako da jih sedaj še verjetno ne boš. Drug mesec pa že lahko vprašaš pri G. pa tudi več kot 60 dni pred nastopom porodniške jih ne moreš vložiti. meni bi najbolj pasalo, če bi jih lahko odnesla, ko sem izvedela, da sem user posted image . Moja bolniška je zdaj, ko je v breme zavoda samo 100 eur višja, tako da bo porodniška celo leto manjša. Pa kaj čem, zdaj sem se že sprijaznila. Od začetka je bil to pravi šok, da tako malo veljamo v službi. Zdaj mi je pa najbolj pomembno, da je user posted image  v trebušču OK. Kje si pa slišala za nove pakete?
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu soncek.djukelica)
Neposredna povezava do sporočila: 2095
   RE: Decembrke
3.9.2007 14:03:15   
soncek.djukelica
moja porodniška začne z 25.11! pred 25.9 nimam kaj urejat!user posted image
za nove pakete sem pa izvedela danes v šoli za starše!jutri grem ponovno, pa bom skušala izvedeti kdaj naj bi jih plasiral!

_____________________________

Dvojna mamica sem!:)

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 2096
   RE: Decembrke
3.9.2007 14:28:17   
ajtak
IZVIRNO SPOROČILO: pikica*

ajtak, če greš pogledat na linke, ki sem jih prilepila, lahko vidiš tudi  dimenzije posteljnincuser posted image . Se da pa dobit tudi dimenzijo 120*60 npr.


Sem sla prav posebej se enkrat pogledat tvoje linke... Posteljica na zadnjem linku je sicer res dimenzije 120×60 ampak kovtercek pa je dimenzije 125 × 110 in, ker se pri nas take dimenzije prevljek ne dobi si primoran kupiti tudi posteljnino v Ikei! Enako e za obratno varianto, ce kupis posteljnino (prevleke) v Ikei ti nasi kovtercki ne bodo lepo pasali not... Tisti 80×100 bo premajhen in bo kovtercek plesal, tisti 100×140 pa bo predolg in ga ne bos mohla "stlacit " v  prevleko.

Seveda lahko pac vse kupis v Ikei, se pa meni osebno to ne zdi prakticno, ker bi to pomenilo, da se moram za vsako prevleko ki bi jo zelela peljat v Austrijo...

Gre pa seveda za odlocitev posameznika.

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 2097
   RE: Decembrke
3.9.2007 17:24:23   
cebelicamaja
se vam moram oglasit. sicer nimam časa prebirat vaše teme, vas bom pa vsake toliko časa malo pogledala, pa morda kaj napisala.

rok imam 23.12. to bo drugi otrok (menda punčka). imam že enega fantička. ime mu je jaka in bo kmalu star leto in pol.

uživajte v nosečnosti.

lep pozdrav,

maja


_____________________________

Mi trije smo od 12.3.06 najboljši par.

(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 2098
   RE: Decembrke
3.9.2007 18:13:23   
lana38
Dobrodošla cebelicamaja!user posted image

s.d. tudi jaz pred 1.10. nimam kaj, tako da bo tudi plača, ki jo dobim 15.9. šla not. Ampak takrat moram pa res pohiteti, drugače bo še več teh majhnih zraven. Upam, da bodo razumeli, da se mi mudi.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu cebelicamaja)
Neposredna povezava do sporočila: 2099
   RE: Decembrke
3.9.2007 19:16:54   
Magi*
IZVIRNO SPOROČILO: ajtak


Seveda lahko pac vse kupis v Ikei, se pa meni osebno to ne zdi prakticno, ker bi to pomenilo, da se moram za vsako prevleko ki bi jo zelela peljat v Austrijo...

Gre pa seveda za odlocitev posameznika.


no, jaz imam tisti 2 prevleki iz Ikee, več jih tako nimam kam dat. tudi za najino posteljo imava menda samo 3 komplete prevlek in to je to.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 2100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  82 83 [84] 85 86   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  82 83 [84] 85 86   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?