|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   naše uvajanje
4.9.2007 13:44:51   
julam
Že dva dni berem vaše izkušnje z uvajanjem, pa naj dodam še našo. Naš 28-mesečnik je bil do sedaj v privat, včeraj je šel prvič v vrtec, katerega se je zelo veselil. Otroke naravnost obožuje! Že včeraj je takoj not padel in sem lahko do kosila šla kar domov. Danes pa... Naša vzgojitelijca ima očitno svoj sistem in sva se že včeraj zmenili, da bo spal šele jutri. In pridem danes po kosliu - naj ne omenjam, da se je zjutraj zapodil v igralnico in me niti pogledal ni več - in on od daleč začne jokat. Pa ne, da je jokal od sreče, ker me vidi. Histerično je jokal in hlipal, da NE GRE DOMOV! Da on bo "tudi tuki spal". Vzgojiteljici sta se debelo gledali, češ da podobnega primerka pa še ne. Za piko na i nalašč nisem prinesla dude in fant je očitno povsem pozabil, da je doma duda na prvem možnem mestu, še posebno za spanje (pa za igranje, pa za gledanje TV,... kratka hud odvisnik). Pa sem ga pač pustila tam in čakala, da me ženske pokličejo, da dečko seveda ne spi. Še vedno čakam...

Res bi se mi srce trgalo, če bi jokal in me ne spustil stran. Ampak tale evforija je pa tudi malo smešna...

No, naša izkušnja!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: naše uvajanje
4.9.2007 13:50:42   
mily
user posted image  Ja super no! Tudi naša je bla lani takšna. Z veseljem hodla v vrtec že od samega začetka in ni hotla domov. Zadn dan pred počitnicami sem jo komi spravla ven iz vrtca, je še vzgojitlca prišla pomagat, da smo se lepo zmenle.

_____________________________

Ali poznate najzanesljivejše sredstvo, s katerim lahko pahnete v nesrečo svojega otroka?
Dovolite mu, da bo počel vse, kar se mu bo zahotelo.

(odgovor članu julam)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: naše uvajanje
4.9.2007 13:51:16   
hrabra miška
user posted image user posted image Da nisi ti to slučajno mojega sina opazovala.Hecam se,ampak če verjameš je popolnoma isto z mojim mulčkomuser posted image . Samo ta razlika je da moj ni hodil prej privat,ampak je včeraj šel prvič stran od mene,in bilo je tako kot si napisala ti. Bil je pa res dobro pripravljen,saj sva se cele počitnice pogovarjala o tem in je res komaj čakal. Aha, pa še star je približno isto kot tvoj-30 mesecev.
Ja,kaj naj rečem...Res,smo lahko ponosne na naše"velike" user posted image .
Veliko sreče še naprej,da bi rad hodil v vrtecuser posted image user posted image

_____________________________

Pazite na svoje otročke kot na zaklad.
Vsak je drugačen,vsak je edinstven.

(odgovor članu julam)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
4.9.2007 14:33:39   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu hrabra miška)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: naše uvajanje
4.9.2007 14:49:18   
total
user posted image user posted image user posted image  in naj tako tut ostane.

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ljubki kaos velike družine
Preden sem postala mama, sem v mislih vedno imela dva otroka, hišo in psa. No, plani so šli "po svoje".
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?