|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kam po voziček v Italiji
10.9.2007 17:15:38   
hypo77
Pozdravljene
Mi lahko poveste kje v Italiji prodajajo vozičke.
Zasledila sem, da v Monfalcone pa me zanima bolj natančno kje.


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kam po voziček v Italiji
10.9.2007 19:41:31   
Anonimen
Monfalcone - Tutto per il bambino.

Jaz sem tam kupila PP Modular system Top (+pohištvo itd) in sem več kot zadovoljna. Razlika v ceni v primerjavi s Slovenijo je ogromna, full popusta sem dobila in en kup lepih daril. user posted image

(odgovor članu hypo77)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kam po voziček v Italiji
10.9.2007 19:48:49   
gagy85
a kera ve kje v italiji lahko kupim chicco s3 top voziček???user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kam po voziček v Italiji
10.9.2007 19:49:46   
Anonimen
V tej trgovini v Mf ga imajo zagotovo, mogoče tudi v kakšni po Trstu.

(odgovor članu gagy85)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kam po voziček v Italiji
10.9.2007 20:19:30   
gagy85
po trstu pomojm najbols da se sprehodm, monf.ne poznam glih,.. nism se bla...
hvala..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kam po voziček v Italiji
10.9.2007 20:21:28   
Anonimen
Jaz sem bila takrat tudi prvič in res nimaš kaj zgrešiti. Trgovina je na trgu ob cerkvi (to takoj najdeš, saj cerkev vidiš že od daleč). Ima ogromen napis "Tutto per il bambino" in velike izložbe.

(odgovor članu gagy85)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kam po voziček v Italiji
10.9.2007 20:36:13   
gagy85
aja to je pol kr večja trgovina... jst mislm da bi mogl bit chicco vozicki tm cenej... sj pomojm bi najdl ... mogoc bi se mau zgubil umes...user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kam po voziček v Italiji
10.9.2007 22:42:05   
Anonimen
100% bi našli, ker to je dokaj velika trgovina, ob velikem trgu in cerkvi. V bistvu ni velika oz. ni v višino, ampak je tako full raztegnjena. Pa res ogromen napis.

(odgovor članu gagy85)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kam po voziček v Italiji
11.9.2007 9:39:02   
Miska2
Za tiste, ki jih zanima Chicco - v Vidmu (Udine) je Chiccolandija, imajo vse, od vozičkov do cunjic in kozmetike, v kleti je tudi outlet.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kam po voziček v Italiji
12.9.2007 10:21:48   
urssyy
Monfalcone - Tutto per il bambino.

Jaz sem tam kupila PP Modular system Top (+pohištvo itd) in sem več kot zadovoljna. Razlika v ceni v primerjavi s Slovenijo je ogromna, full popusta sem dobila in en kup lepih daril.


Tianna prosim če mi sporočiš koliko v % so vozički od Peg Perega cenejši tam kot v Sloveniji, sem od daleč in moram preračunat kolk se mi splača iti tja iskati voziček.

Hvala user posted image

(odgovor članu Miska2)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kam po voziček v Italiji
12.9.2007 10:57:58   
Ketrin
Zdravo!

Jaz sem malo gledala vozičke na netu. In enega, ki sem si ga zamislila je v SLO 777 EUR, v ITA pa 707 EUR.....
Za predstavo..... Pa to niso nobene akcije. Voziček je pa Peg Perega GT3.

(odgovor članu urssyy)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kam po voziček v Italiji
12.9.2007 14:23:08   
sonce78
urssyy- če nameravaš kupiti voziček od Peg Perego, ti predlagam, da ga kupiš kar v Celju v trgovini  Pingo, Dečkova 41, Celje, je v isti stavbi kot je HarDi. Modular system top te pride 580€, če plačaš v gotovini, ker na gotovino priznajo 10% popust. V trgovini v Monfalcone pa pride isti voziček 540€, sicer je cenejši, vendar, če vračunaš še pot, mislim, da si na istem. Dobiš pa v Monfalconu za to ceno zraven še stojalo za košaro Navetta, če bi želela doma imeti user posted image v košari.

Jaz sem ga po vseh študijah na koncu kupila kar v Celju.

Lepo nosečnost user posted image


(odgovor članu Ketrin)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kam po voziček v Italiji
12.9.2007 19:25:11   
urssyy
Hvala za odgovore, bom pa res šla v Celje v Pingota pogledati, se mi bo menda res najbolj splačal.user posted image   Thanks

(odgovor članu sonce78)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?