|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vijolične nogice
13.9.2007 20:07:50   
alina3891
Zdravo!

Zanima me če ima kdo od vaših otrok vijolične noge, ko se nosi otroka pokonci?! Star je 3 mesece in šele v toplicah smo prvi dan opazili, da ko ga nosimo pokonci dobi vijolične noge. Je možno da je narobe kaj s srcem ali je to povsem normalno saj mu pretok krvi zmanjšamo ko ga držimo.  Ponavadi smo mi meli vijolične ustnice, če nas je zeblo, ampak mali je mel tople noge. Prosim, če mi lahko kdo pove, kaj bi lahko bilo narobe. Me res ful skrbiuser posted image .

Hvala in LP. Suzi
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vijolične nogice
13.9.2007 21:07:17   
simona76
Moja je stara dobre 3 mesece in je že od začetka (rojstva) dobila vijolične oz. takšne modre nogice, ko se je nosila pokonci. Me je tudi skrbelo (ima pa luknjico na srčku), tako da sem vprašala P kaj naj to pomeni. Pa je rekla da je to od obtoka krvi, ker še ni tako dober user posted image . Opažam pa, da so zdaj noge že veliko manj vijolične. Je pa bilo to zelo opazno, saj je imela gole nogice, ker je bilo poletje in je še toliko bolj stopilo v oči. Sin je pa jesenski, tako da ni imel nikoli golih nogic in tega pri njem nisem opazila. Je P rekla, da je zaskrbljujoče, če je otrok v glavo moder...

(odgovor članu alina3891)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vijolične nogice
13.9.2007 22:34:31   
zelva
Samo položaj zamenji pa se bo barva takoj porazgubila!

(odgovor članu alina3891)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vijolične nogice
14.9.2007 9:45:47   
Bonnie_RR
Naš je imel tud večkrat vijolične noge, včasih tud roke, pa ni bilo nič narobe. Je tako hitro izginilo, kot se je pojavilo. Samo malo ga prestavit, zamenjat položaj, pa bo...user posted image

Lp


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu zelva)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vijolične nogice
14.9.2007 15:12:24   
Brbs
simona76

naš ima tudi luknjico v srčku - 3mm, pa so rekli, da zaenkrat ni panike in da se večini to z leti tudi zaraste. Če ne, pa ukrepajo in to ne operativno.
Kaj pa so tebi rekli?

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: vijolične nogice
14.9.2007 22:19:45   
simona76
Brbs Meni so rekli na pregledu (ultrazvok, EKG), da ima malo luknjico, da se še ni zaprla in da je to pogosto pri teh malih, da jo imajo kao vsi, da pa se enim prej in drugim kasneje zapre. Nam se pri dveh mesecih, ko je imela pregled, še ni, pa tudi zdaj pri P je bil še slišat šum. V bolnici so rekli da ni nič nevarnega, tudi če se ne bo zaprla (je na takšnem mestu). Rekli so tudi, da naj imamo kontrolo, če se bo P zdelo potrebno user posted image ...

(odgovor članu Brbs)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: vijolične nogice
15.9.2007 11:45:17   
mateyka
naša je mela vojilične noge na začetku in seveda sem se jaz ustrašla, pa so mi pol rekla, da je to normalno, tko da.. user posted image vpraši prediatrinjo?

(odgovor članu simona76)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




plačilo nepremičnin


koliko mesečno plačujete za najem stanovanja/hiše oziroma mesečni obrok kredita?

300-400€ (60%)

400-500€ (14%)

500-600€ (9%)

600-700€ (10%)

več (7%)


Število vseh glasov: 201

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!