|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   4 eur/na uro za privat varstvo??
17.9.2007 13:10:19   
palomina
Meni se zdi 4 eur/uro preveč. Koliko računajo druge?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 4 eur/na uro za privat varstvo??
17.9.2007 13:20:01   
Nika v službi
Jap, tole je tudi meni precej visoko. Pomeni več kot 600€ na mesec, če je 8 ur na dan v vrtcu, 20 delovnih dni.

Tam 1,5 do 2€ bi rekla, da je sprejemljivo...

(odgovor članu palomina)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 4 eur/na uro za privat varstvo??
17.9.2007 13:20:39   
Strawberrie Cherrie
Dosti je ja. Jaz razmišljam, da bi imela otroke v varstvu, pa sem razmišljala o 10€/dan...

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 4 eur/na uro za privat varstvo??
17.9.2007 13:23:15   
solatja
moja kolegica dela za tako ceno. pa je še študentka. se mi zdi normalna cena, če že ne bolj majhna...

_____________________________

na roditeljskem sestanku: "kaj ste pripravljeni narediti za svoje otroke?"
starši: "vse!"
predavatelj: "in kaj bodo potem oni počeli?"

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 4 eur/na uro za privat varstvo??
17.9.2007 13:27:19   
urška76
Odvisno kaj ti za ta denar nudi. In pa kdaj ti pazi na otroka. Če je to zvečer in čez vikend, pol se mi zdi ok ura, če je pa to dnevno varstvo, namesto vrtca je pa drago.

(odgovor članu solatja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 4 eur/na uro za privat varstvo??
17.9.2007 13:32:38   
palomina
Gre za občasno varstvo v popoldanskem in večernem času. Urnik je nereden, zato se ne morem zmeniti za fiksno tedensko ali mesečno plačilo. Vseeno se mi zdi cena 4 eur/uro previsoka.

(odgovor članu urška76)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 4 eur/na uro za privat varstvo??
17.9.2007 13:39:08   
Nika v službi
Ja, če gre pa za večerno in popoldansko varstvo je pa cena že bolj logična. Žal so tarife (sploh za večerno in vikend varstvo) precej višje.

(odgovor članu palomina)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 4 eur/na uro za privat varstvo??
17.9.2007 13:56:41   
sazi
Za občasno varstvo so res cene take. Malo sama pri sebi razmisli, če bi bila na nasproti strani: bi npr. prevzela odgovornost za varnost otroka in vse kar paše zraven za samo 2 EUR na uro? Jaz ne bi.
Dolgo sem bila varuška za občasna varstva in sem dobila plačano cca 4-5 EUR na uro.


(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 4 eur/na uro za privat varstvo??
17.9.2007 14:09:58   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: palomina

Gre za občasno varstvo v popoldanskem in večernem času. Urnik je nereden, zato se ne morem zmeniti za fiksno tedensko ali mesečno plačilo. Vseeno se mi zdi cena 4 eur/uro previsoka.


Taksne so pac cene za vartsvo v LJ! Se Sezam ima 3,60€/uro, pa je dalec najcenejse varstvo. Kar poglej si malo po netu. Koliko pa bi ti dala, 1€/uro? user posted image  

Za redno varstvo je pa seveda previsoka cena. Jaz dobim za eno uro obcasnega varstva 5€/uro (ok, samo majo res orto velik denarja) oz. 4€/uro za dva otroka (samo se pac poznamo in mi je mal bedno vec racunat)

LP

(odgovor članu palomina)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: 4 eur/na uro za privat varstvo??
17.9.2007 14:19:52   
NATAŠI
Moj sonček je v privat varstvu. Na mesec 270 eur, kar pomeni da je vsak dan od 8 do 9 ur v vrtcu. Je pa v okolici Lj

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: 4 eur/na uro za privat varstvo??
17.9.2007 14:29:02   
piščanc
jaz sem v zasavju leto dni nazaj plačevala 1.500 SIT/uro. občasno popoldansko varstvo, 3 ure, dva otroka, 4 x mesečno. pa se mi ni zdelo preveč. saj ta, ki čuva mora tud kaj zaslužiti, saj ne dela iz dobre volje?

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: 4 eur/na uro za privat varstvo??
17.9.2007 14:50:26   
Sandra*
Ja halo, kaj pa je 4 eur/uro v primerjavi z odgovornostjo??? Zdj pa povej a je bol odgovorno filat police al merkat otroka? 1 euro/uro joj mislem sj ne merkaš mačka, ampak otroka!

(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: 4 eur/na uro za privat varstvo??
17.9.2007 15:03:16   
Nika v službi
Kot rečeno, velika razlika je, če gre za redno dnevno varstvo namesto vrtca (v tem primeru je cena previsoka) ali pa za občasno, večerno ali vikend varstvo. V slednjem primeru je cena normalna.

(odgovor članu Sandra*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: 4 eur/na uro za privat varstvo??
17.9.2007 15:56:45   
principessablu
men se zdi 4 eure pa čist ok za občasna varstva,no pa k smo glih na tej temi a je tukaj kakšna,ki bi varovala 2-3 krat tedensko v popoldanskem času deklico 4.5 meseca staro??se pravi nobenega pretiranega dela,saj ne hodiuser posted image in ni še na GH,lahko je na vašem domu ali pa na mojem in plačam 3evre na uro,glede na to da je pa spi potem pa tudi več,ko bi bilo več odgovornosti,upam da se kakšna najde,saj se mi kmalu začnejo predavanja in je nimam komu pustit...pišite  na zs ali pa kar pokličite na 031/501-835

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: 4 eur/na uro za privat varstvo??
17.9.2007 16:09:01   
Sandra*
IZVIRNO SPOROČILO: principessablu

men se zdi 4 eure pa čist ok za občasna varstva,no pa k smo glih na tej temi a je tukaj kakšna,ki bi varovala 2-3 krat tedensko v popoldanskem času deklico 4.5 meseca staro??se pravi nobenega pretiranega dela,saj ne hodiuser posted image in ni še na GH,lahko je na vašem domu ali pa na mojem in plačam 3evre na uro,glede na to da je pa spi potem pa tudi več,ko bi bilo več odgovornosti,upam da se kakšna najde,saj se mi kmalu začnejo predavanja in je nimam komu pustit...pišite  na zs ali pa kar pokličite na 031/501-835


Nisi napisala od kod si?

(odgovor članu principessablu)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: 4 eur/na uro za privat varstvo??
17.9.2007 16:12:05   
Lianna
Za občasno varstvo to ni veliko. Jaz naprimer pazim 8-10h na teden pa dobim od 3-5e/h. Večinoma 5e/h. Me na srečo znajo cenit.

Lp

(odgovor članu principessablu)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: 4 eur/na uro za privat varstvo??
17.9.2007 16:18:55   
principessablu
sem iz lj.-črnuče

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: 4 eur/na uro za privat varstvo??
17.9.2007 16:20:17   
principessablu
lahko jo pripeljem skoraj kamorkoli...

(odgovor članu principessablu)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: 4 eur/na uro za privat varstvo??
17.9.2007 17:19:19   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: palomina

Gre za občasno varstvo v popoldanskem in večernem času. Urnik je nereden, zato se ne morem zmeniti za fiksno tedensko ali mesečno plačilo. Vseeno se mi zdi cena 4 eur/uro previsoka.

Cena je čist normalna, ni nič previsoka. Za tak način varstva je tole običajna urna postavka. Vsaj v Lj. Težko dobiš ceneje, dražje bi prej dobila.

(odgovor članu palomina)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: 4 eur/na uro za privat varstvo??
17.9.2007 19:19:59   
Tina1
Jaz pazim otroke na svojem domu. Ceno za redno varstvo imam 300€ mesečno, ampak je to cena, ki zajema hrano, pleničke, robčke za ritko, kremice...
Za občasno varstvo pa imam ceno 3,5€/h.
Varstvo pa imam prijavljeno, plačujem davke, prispevke...
V tem primeru Se mi zdi 4€/h za varstvo otroka še sprejemljivo, če je dejavnost prijavljena, če je pa to delo na črno se mi pa zdi malo previsoka. Ne vem, to je samo moje mnenje. 

Lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: 4 eur/na uro za privat varstvo??
18.9.2007 19:05:11   
Anonimen
Ne vem no, meni so take cene tudi malo pretirane... Mi imamo privat varstvo, 2 sobi za otroke, veliko igrač, dvorišče z igrali, vsak dan sveže kuhano kosilo, zajtrk, malice... in računamo 200€/mesec. Za občasno varstvo pa smo 400 bivših tolarjev, samo se s tem ne ukvarjamo več, ker že za redno varstvo čakajo...

Jaz pa osebno, izven našega varstva drugače pomagam mamicam, ki si varstva ne morejo privoščiti in jim hodim pomagat od kar se otrok rodi zastonj.
Zaenkrat še ne potrebujem denarja tako močno, zato si pač to lahko privoščim.

Sem pa vzgojiteljica in mi je to v veseljeuser posted image

(odgovor članu Tina1)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: 4 eur/na uro za privat varstvo??
24.9.2007 22:23:00   
LuNa73
Men se tud 4 eure ne zdi neki pretirano za občasno varstvo! No je pa res, da more biti tudi varstvo kot se šika... ne da varuška knjige bere al pa TV gleda, otrok pa je kr "sam seb prepuščen"! In če primerjam, da dobijo 3- 4 eure na uro plačan zato, da police v trgovini filjajo... absolutno ni preveč! Jaz ko čuvam otroke, sem njihova 120%user posted image , je pa res da to počnem brezplačno, ker so to otroci mojih prjatlc.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: 4 eur/na uro za privat varstvo??
24.9.2007 22:30:26   
Petraa
Sem plačevala 2 evra na uro.

(odgovor članu LuNa73)
Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





So edinci srečni ali razvajeni?
So edinci res osamljeni in razvajeni? Britanski znanstveniki trdijo nasprotno.
Otroka ne vrtite za roke!
Starši uživamo ob pogledu na široko nasmejanega otroka, ko ga vrtimo tako, da ga držimo za roke. Ne počnite tega več! Pr...




prevara
danuska

Ali bi oprostili partnerju če bi vas prevaral?

da (9%)

ne (58%)

mogoče (33%)


Število vseh glasov: 500

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!