|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Niki5
29.11.2004 12:04:31   
Anonimen
Nisem zasledila, če si o tem že pisala.
Kako zdaj spite in se dojite?
je kaj bolje?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   Niki5
29.11.2004 12:07:25   
ZARA
Ja ce ma 3 moske okrog sebe...a misls da bo kdaj bolje!!??? :)-8):)-
NIKKKKKKIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!
A je gor??

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Niki5
29.11.2004 14:07:05   
niki5
evo moje poročanje (pišem s malim v naročju, nič mi nespi)...

Ponoči se dojimo na 3 ure, čez dan pa različno :( Poskušam ne manj kot na 2 uri. Zdaj ko je toliko sesal mi mleko kar teče...Sem pa ugotovila, da mali sploh ni lačen (znake že daje podobne), ker ko ga pristavim se bolj crklja ali pa vleče in mu potem mleko polzi iz ust. Občutek imam kot da ima take mini krče, nerazpoložen je, non stop crklanje, drugače je jok :(( Jaz sem že čist sesuta in če bi lahko bi kar padla v posteljo. Sploh ne vem kaj naj naredim, v takem vremenu ne moreva niti na sprehod, sem mislila v kakšen nakupovalni center, ampak pravijo, da ni dobro zaradi vseh teh okužb. Še ena možnost, da se vozim z avtomobilom gor in dol, takrat vsaj spi.. ampak mi ta možnost ni prevč všeč.

Alja lepo da si se spomnila name :angel:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Niki5
29.11.2004 14:07:35   
niki5
ja zara prav imaš :)-:)-:)-

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Niki5
29.11.2004 15:03:50   
Pupica
niki prov lepo je slišat vsake tolk tvoje javljanje. sm tut jst že opazla da te ni:)
čim manj težavic in čimveč čimlepših trenutkov:bravo:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Niki5
29.11.2004 15:26:34   
niki5
hvala pupica :love:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Niki5
29.11.2004 15:51:34   
ZARA
ja sej vsake tolk casa mal pride pokukat ane niki,ampak zdej ji je pa detk :love:Svit:love: zavzel vecino casa...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Niki5
30.11.2004 9:32:59   
Anonimen
Joj, tako rada bi ti rekla kakšno vzpodbudno besedo. No, upam, da si boš lahko čimprej vsaj malo spočila. Verjamem, da je težko, ko imaš dva sončka, sploh če je eden še tako majhen.
No, saj jaz tudi okol hodim kot zombi. Zdaj se mi mala že dva dni zbuja na 10 ali 15 minut in se hoče dojit. Za p.......! Tako da sem si danes ponoči pa obljubla, da še zgornjo enkico počakam, potem se pa nehava dojit. Bo pa moral bit še oči kakšen teden ponoči buden. Meni bodo joški namreč odpadli če bo šlo tako naprej!

No, pa spet jamram. Ne bom več!

No, vsaj veš da imaš sotrpinke.
Čimprej se naspančkaj in spočij! 9nebesa


Alja

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   Niki5
30.11.2004 11:10:54   
niki5
joj, alja ti si tudi boga, sploh pa ko se to ponoči dogaja.. Upam, da bo zobek čimprej ven pogledal in da bo kmalu bolje.
Mene sedaj najbolj daje tale vreme, prej sva šla vsaj malo na sprehod, zdaj sva pa zaprta v stanovanju :(

Zdajle sem šele opazila, da ima tvoja Lea rojstni dan ravno med mojima sončkoma, 9 dni po Svitu in 3 dni pred Nikom :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Niki5
30.11.2004 11:25:53   
Anonimen
Ja, tole vreme res ni za nikamor. te kar zamori. No, pa pri nas je zdaj kar lažje, ker Lea špancira gor in dol in "pospravlja" igrače po stanovanju. pa kar nekako mine čas.

O, potem so pa sami oktobrčki. So ta najboljši, a ne? ;)

Iz kje pa ste?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   Niki5
30.11.2004 15:01:59   
niki5
Jaz pa takole po presledkih ko mi za trenutek zadrema hitro skočim malo na internet :)

Smo pa iz Ljubljane, kaj pa vi?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Telo po porodu: Štiri resnice in ena laž
O spremembah, ki jih pusti nosečnost na telesu ženske se veliko govori. Ženske predvsem zanima, kako jih lahko omilijo o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?