|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   maclaren-izkušnje?
26.9.2007 11:01:17   
kaya2007
ali ima kdo izkušnje z maclarnom techno xt ? Odločam se med tem vozičkom in jane energy...ampak pojma nimam na kaj moram biti pozorna pri teh marelah! oba gresta v vodoraven položaj, kar mi je pomembno, za ostalo pa res ne vem...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: maclaren-izkušnje?
26.9.2007 11:02:56   
Lenny
Pazi na to, kateri ima mahkejša kolesa in vzmetenje, pa dobro strehico, ki omogoča senco.

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: maclaren-izkušnje?
26.9.2007 11:08:24   
April
Jaz sem z maclarnom zelo zadovoljna. Ga imamo že več kot eno leto in se še super vozi. Strehica se nagiba, tako da je hkrati tudi senčnik. Ima tudi zaščito za dež.

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: maclaren-izkušnje?
26.9.2007 11:53:22   
kaya2007
a pa se v redu vozi tudi po pesku itd.? ker po asfaltu in trgovinah grejo itak vsi lepo user posted image  kolesa mi pa tako "šlampasto" delujejo pri vseh marelah.

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: maclaren-izkušnje?
29.9.2007 14:43:34   
frutka_
Moja prijateljica ga ima in mi je všeč ampak je pa kar trd za vozit. Ima totalno neamortizirana kolesa.

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: maclaren-izkušnje?
30.9.2007 23:23:09   
ancka1
Jaz ti lahko po dolgem in po čez pohvalim Energy-ja.

_____________________________

29.4.2007 nas je razveselil najlepši deček.

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Pitje vode in lulanje med poukom
Te med odmorom ne tišči lulat in te je pritisnilo sredi pouka? Boš moral počakati do naslednjega odmora. V mojem svetu j...
FOTO: To je bistvo družine!
photo
Prav vsaka družina je posebna in unikatna. Toda, kaj imajo družine z vseh koncev sveta in različnih oblik vendarle skupn...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?