|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: a res sam js kompliciram
2.10.2007 13:05:49   
pupika
Tole s poletnim klobučkom sem zapisala zato, ker ste nekatere napisale, da je slabši če je vroče, da ima klobuk, kapo al pa trak, kot če nima nič na glavi. Pa sem si rekla, saj poleti je fajn vroče, pa dajemo za zaščito glave klobučke, jaz mu tudi sedaj pozimi dam kar klobuček, ki ga je nosil poleti.

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: a res sam js kompliciram
2.10.2007 13:28:08   
Nika v službi
Ej, ta primerjava pa je meni malo mimo, brez zamere. Poleti je nevarnost sončarice, opeklin in ne vem česa še, zato pač daješ klobuček gor na glavo.

Pozimi, ko je mrzlo, pa je kapa pokrivalo, ki greje.

Če otroka preveč oblečeš in mu je posledično zaradi tega vroče, se spoti, vetrček popiha in se prehladi. In to prav zaradi kape, žabic, debele jakne in podobnih stvari.


(odgovor članu pupika)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: a res sam js kompliciram
2.10.2007 13:32:51   
Anonimen
Nič ne kompliciraš. Če se ti zdi, da bi otrok moral imeti jopico in trak, potem naj to tudi ima. Zaupaj svojemu instinktu in napizdi moža še v mojem imenu.

(odgovor članu Sandra*)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: a res sam js kompliciram
2.10.2007 15:40:32   
dory
 o jebela cesta zej ste se na trak vrgle...pri nas v genih je pac tako,da ko nas kak mrzel vetric,ki jih te dni ni malo mal prepiha je totalna stala...mene napade migrena, tamal dobi takoj v usesa...nikakor ga pa ne oblačim,da bi švical halo??? od kje vam take pametne....itak mi pa sam pove kje ga kej žuli :)

tistih 5 stopinj je blo tko recen in se popolnoma strinjam z vašo volgo albna :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: a res sam js kompliciram
3.10.2007 7:45:29   
Nika v službi
Pa dobro, teja, v čem je torej namen tvojega posta, če itak najbolje veš, kaj je dobro za tvojega in kakšna je pač vaša specifika! Če bi to, kar si zdaj nazadnje napisala, povedala že takoj v štartu, bi bilo polivanja gnojnice pol manj.
Če VEŠ, da je veter kriv za glavobole (migreno) in prehlade, če imate pri vas v GENIH to, da pač preventivno dajete trak, ko sem vam zdi prehladno ali preveč vetrovno, potem pač ne razumem, zakaj sprašuješ, če preveč kompliciraš. Moj odgovor bi bil JA, preveč kompliciraš, ampak tega nočeš slišati oz. poveš, da svojega otroka in situacijo najbolje poznaš. S čimer se strinjam, vsaka mama ima tako nastavljene perceptorje, da je res najbolje slediti svojim občutkom.

Torej je celotna debata povsem BZ.

Če zmoreš, sprejmi to kot dobrohotno kritiko in mnenje. Če ne zmoreš, tvoj problem.

Lep dan!

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: a res sam js kompliciram
3.10.2007 9:03:56   
pupika
Joj joj Nika kakšna nesramnost.

Me nismo tu gor zaradi tega da bi se kregale, ampak zato da bi si pomagali z nasveti, drugič pa raje take poste preskoči, če misliš druge žalit.

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: a res sam js kompliciram
3.10.2007 16:03:34   
dory
IZVIRNO SPOROČILO: Nika v službi

Pa dobro, teja, v čem je torej namen tvojega posta, če itak najbolje veš, kaj je dobro za tvojega in kakšna je pač vaša specifika! Če bi to, kar si zdaj nazadnje napisala, povedala že takoj v štartu, bi bilo polivanja gnojnice pol manj.
Če VEŠ, da je veter kriv za glavobole (migreno) in prehlade, če imate pri vas v GENIH to, da pač preventivno dajete trak, ko sem vam zdi prehladno ali preveč vetrovno, potem pač ne razumem, zakaj sprašuješ, če preveč kompliciraš. Moj odgovor bi bil JA, preveč kompliciraš, ampak tega nočeš slišati oz. poveš, da svojega otroka in situacijo najbolje poznaš. S čimer se strinjam, vsaka mama ima tako nastavljene perceptorje, da je res najbolje slediti svojim občutkom.

Torej je celotna debata povsem BZ.

Če zmoreš, sprejmi to kot dobrohotno kritiko in mnenje. Če ne zmoreš, tvoj problem.

Lep dan!

zmorem....včas nalašč sprovociram,ker vem,ktere rade polivajo tole gnojco :)...jst niti ne sprasujem,ce kompliciram,ker vem,da velikrat kompliciramuser posted image ...sem samo napisala post, zmetala par kosti in valda,kot vedno in povsod,so usajanja v tri pm :)...tko pac je...jest se sam smejem :)


(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: a res sam js kompliciram
4.10.2007 8:38:50   
Nika v službi
IZVIRNO SPOROČILO: pupika

Joj joj Nika kakšna nesramnost.

Me nismo tu gor zaradi tega da bi se kregale, ampak zato da bi si pomagali z nasveti, drugič pa raje take poste preskoči, če misliš druge žalit.


Ne vidim nobene žaljivosti v mojem postu. Očitno jo vidijo samo tisti, ki ne znajo ven potegniti nasveta oz. mnenja in se obnašajo kot mimoze, ki jim je prvi veterček sovražen....

Kot rečeno, nekateri zmorejo prenesti tudi mnenje, ki se razlikuje od njihovega oz. od tistega pričakovanega. Če bi rad slišal zgolj potrditev svojega prepričanja, lahko to tudi napišeš in bodo nekateri tej prošnji ustregli. Če pa sprašuje, ali preveč komplicira, dobi pač odgovor.

No, itak je sama sebi kontradiktorna, ko pravi, da niti ne sprašuje več, če komplicira.... seveda sprašuje, saj je naziv posta prav tak.... Toliko o tem.

Kot rečeno, mnenja so različna in niso vedno samo "božanje" in vse splošno všečna. Tako pač je.

(odgovor članu pupika)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: a res sam js kompliciram
4.10.2007 8:48:26   
pupika
Nika si se malo zmotila, ne moreš napisati da se obnašam kot mimoza in da mi je že prvi vetrič sovražen, pa saj me sploh ne poznaš in zato ne moreš pisati kakšna osebnost sem.

Torej misli si svoje,...

Pa saj nima smisla, ne bom se prepirala, samo nisem mogla it mimo tega posta in da ne bi kaj napisala.

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: a res sam js kompliciram
4.10.2007 9:26:52   
Nika v službi
Pupika, žal tvoj odgovor dokazuje ravno to, kar praviš, da ni res. Nisem mislila konkretno tebe, sicer bi napisala direktno. Moj zadnji post je bil splošen, pač za vse tiste, ki se najdejo v njem. Ti si očitno se.

Saj poznaš tisto o mačku, a ne?

p.s. Tudi jaz se ne kregam, zame je to izmenjava različnih mnenj. Spet pa je to povezano z občutljivostnim pragom.... in je krog sklenjen.

Naj bo sončno, ne vetrovno!user posted image

(odgovor članu pupika)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: a res sam js kompliciram
4.10.2007 10:05:25   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: Sandra*

Moj dec je dons tamavga v samem bodiju in hlačah po 14 dneh vročine, pljučnice in unetga ušesa nesu ven in ko sm mu pršla reč nj mu da gor saj jopo pa trak na ušesa, sem bla največja pošast tega sveta.

Matr tok sm razkurjena, cev tedn sm ga vozila po dvakat na dan k dohtarju na inhalacije, ustajala ponoč, on pa pol tkole matr... in pol ...ma tok sm slabe volje.

Zj sta šla pa dol k tašči k ma na obisku mojga dedka pa babico,ampak o tem drugič...


Za moje pojme ga je res malo premalo napravil, čeprav jst ravno tako ne bi vlekla nič na glavo. Vnetja ušes se ne dobi OD VETRA!!! Vnetje ušes povzročajo večinoma bakterije in virusi.

lpZ

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Sandra*)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: a res sam js kompliciram
4.10.2007 10:06:42   
Nika v službi
Pupika, hvala za sporočilo preko ZS. Odgovarjam javno, ker je tale debata javnega značaja in ni prav nobene potrebe, da si začnemo zasebno dopisovati....

Sem še enkrat prebrala svoj post, pa tvoj post in moj odgovor nanj in priznam, da je moj komentar lahko dvoumno razumljen - torej, razumljen tako, kot sem mislila jaz (saj vem, ne moreš brati mojih misli) oz. tako, kot si razumela ti.

Glavni problem je v tem, da bi pravzaprav morala citirati zgolj prvi tvoj stavek: Joj joj Nika kakšna nesramnost (ga nisem slovnično popravljala, ker gre za citat)

Tisto z mimozo in občutljivostjo pa res ni letelo zgolj nate, ampak kot sem že poudarila, na splošno.

Ne bi se več ponavljala niti dopisovala na to temo, ker se mi zdi res skrajno otročje.

Pa upam, da tole vse skupaj spet ne bo razumljeno napačno.

Lep dan vsem!

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: a res sam js kompliciram
4.10.2007 10:47:59   
pupika
Nika sem ti pisala na ZS ker se mi ni dalo debatirat več o tem in sem želela samo, da zaključiva ta nesporazum, ni pa bilo namenjeno temu da bi se začele zasebno dopisovat glede te teme.

Lep dan in user posted image

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: a res sam js kompliciram
4.10.2007 10:57:07   
bobek05
Oprosti, nočem nikogar užalit, ampak moj tega ne bi naredil. ČE pa bi že, pa bi odreagirala podobno kot ti. Glede oblačenja sva nekak usklajena oz. oba isto razmišljava, je pa pri nas npr. moja mama tista, ki PREVEČ komplicira in bi mu sredi jeseni pri 15 stopinjah oblekla kar bundo in škornje user posted image  
Naš še (na srečo) tudi ni imel pljučnice, je pa velikokrat prehlajen (zaradi vrtca) in ga tudi te tople dneve ne puščam zunaj samo v bodiju. Včasih mu dam bodi s kratkimi rokavi, pa gor eno tanjšo trenirko (ker pri 20-ih stopinjah res ne more imeti še puloverja)...

Zjutraj, ko gre v vrtec in je bilo prejšnji mesec nekatere dneve že dokaj hladno, mu je moj oblekel debelejšo vetrovko (kapico pa dal za zraven, če bi se vzgojiteljicam zdelo potrebno mu jo obleči, ko gredo ven), sicer pa je v oddelku običajno samo v bodiju z dolgimi rokavi, ker v vrtcu že fajn kurijo..

Hotela sem povedat to, da naj vsak starš sam presodi kaj je najbolje za njegovega otroka. Vem, da nekateri še pri minusu ne oblečejo otrokom žabic, druge otroke pa vidim v žabicah pri +10°C... Starši smo si različni, pa saj so si tudi otroci. V vrtcu je ena punčka, ki ji je skoz vroče in bi še pozimi najraje nosila krilce brez žabic.
Če pa je otrok (bil) bolan, pa smo še toliko bolj občutljivi in je čisto normalno, da si se razjezila. Pomeni se s tvojim.
Na tvoje vprašanje pa: mogoče se bo kateremu zdelo, da kompliciraš, spet drugim pa da ne... Ne sekiraj se in delaj tako, kot se tebi zdi, da je prav.

Sicer pa imamo starši pravico tu pa tam malo (ne)upravičeno komplicirat user posted image

_____________________________

Najin sonček Anej se je rodil 16.6.2005.

(odgovor članu Sandra*)
Neposredna povezava do sporočila: 39
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Mesec rojstva lahko vpliva na poklic tvoje...
Si vedela, da mesec rojstva, v katerem je rojen tvoj otrok, lahko vpliva na njegov poklic?
Ko otroku jezik uhaja med zobe
V predšolskem obdobju se otrok najbolj intenzivno celostno razvija in takrat lahko otrok določene glasove izgovarja na n...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?