|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   boleča bradavica
1.10.2007 20:41:34   
Anonimen
pozdravljene! me zanima, če ima katera isti problem kot jaz.
namreč meni se na bradavici zarase kožica, tak da sploh ne teče več mleko ven (ampak samo na enem mlečnem kanalu). tak da moram z iglo prerezat, potem pa teče kar samo od sebe. na začetku nisem vedela zakaj se mi maši en mlečni kanal, pa ni pomagala masaža, ali topel obkladek. potem pa sem ugotovila, in sedaj vedno ko začutim otrdlino, si moram z iglo prepiknit. no, na začetku to sploh ni preveč bolelo. sedaj pa me že kar boli. naj pripomnim, da se mi to dogaja že kar štiri mesece - malčika bo čez dva dni stara šest mesecev.
a mislite, da bi morala k doktarju zaradi tega - ni mi namreč, da bi tam sedela pet uruser posted image ....
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: boleča bradavica
1.10.2007 21:19:52   
Naja30
Ojej, jaz ne bi čakala 4 mesece, bi že zdavnaj šla h dohterju, tudi če bi morala malo počakat, pa brez zamere. Da si moraš z iglo prepiknit... ne vem, jaz tega ne bi delala. Kaj pa če se kaj zagnoji ali kaj podobnega?

Saj te nočem prestrašit, ampak to se ne dela. Vsaj jaz ne bi, no.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: boleča bradavica
1.10.2007 22:00:41   
sončnica13
Kako to, da ti je sploh prišlo na misel prebadanje z iglouser posted image user posted image user posted image -jest bi šla rajši k doktarju!

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
2.10.2007 9:58:32   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu sončnica13)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





12 imen z močnim pomenom
To je 12 imen – 6 fantovskih in 6 dekliških, ki nosijo močen pomen.
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?