|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   oblačenje javna uprava
1.10.2007 21:39:29   
tititi
Zdravo...ker sem kr orng shujšala, pa še nova služba je na vidiku in morm nakupit novo zimsko garderobo me zanima vaše mnenje. Kaj kupit za oblečt za zaposlenega v javni upravi (za svetovalca)?

Sama nisem neka pristašica kavbojk ampak imam raje kake hlače na črto, al pa športne sam da niso kavbojke user posted image  moj pa pravi, da v javni upravi, če nisi ravno "šef oddelka", da ne hodiš v kostimčkih... ne vem no, pr "leasure time" sem mal popustila pa kdaj oblečem kavbojke (ki pač valda zdej kr ok zgledajo na meni user posted image ), za v službo pa ni šans. A sem res tolk za kačami user posted image

Okviren plan je bil, da bi mogoče itak sam kake športno elegantne sive/črne zimske hlače kupila, ostalo pa pol, ko vidim kako hodijo sodelavci v službo, ker majčke, srajčke neki mam za kombinirat...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: oblačenje javna uprava
1.10.2007 21:43:44   
Magi*
ne sekiraj se. po JU paradirajo take in drugačne bejbe. me smo morale biti vedno tipi topi urihtane, nobenih kavbojk, razen ob petkih mogoče. mogoče je to bolj odvisno tudi kje v JU, kdo je tvoj šef in kakšne imaš sodelavce. torej kostimčki in poslovni outfiti ti bodo bolj prav prišli kot obleka za prosti čas.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu tititi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: oblačenje javna uprava
1.10.2007 21:45:54   
Anonimen
S črtastimi hlačami, pulijem ali ležerno srajco nimaš kaj falit. Nisi razpuščena in nisi pretirano zapeta.

(odgovor članu tititi)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: oblačenje javna uprava
1.10.2007 21:50:25   
tititi
no sej se je meni kr zdelo, da je bolje bit v kakih lepih hlačah in zgorej majčke, srajčke kombinirat, kot pa kavbojke. Pa še full boljš se v njih počutim user posted image

Verjetno je pa res najboljš počakat (da visiš kakšni so šefi, sodelavci, kolk je sestankov, dela s strankami,...)? No kakršnikoli nasveti bi pršli prav, da ne bom že prvi dan izpadla čudno user posted image  La glede česa se jaz sekiram user posted image

Ker itak če "mrfi" dela svoje bom zamudila, ker bo ravno tisti dan snežni metež user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: oblačenje javna uprava
1.10.2007 23:34:41   
Anonimen
Moja mati ne gre nikoli v sluzbo v kavbojkah. Ups, lazem, v kavbojkah je sla natanko tolikokrat, kolikor so se selili, da ni tistih skatel prekladala v kostimu. Sodelavke (kokr sem jaz uspela videt) so oblecene podobno, ok ena pripravnica in se ena teta mal blesavo obleceni v sluzbo prihajata (ena kr ene majcke in teve npr., pa kavbojke..), vsi ostali so pa spedenani. Moski pa v oblekah oz klasicnih hlacah.

LP

(odgovor članu tititi)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: oblačenje javna uprava
2.10.2007 0:30:02   
Anonimen
Ja škoda, da nisi šla ns Dneve slovenske uprave prejšnji teden, bi videla kakšna je odprava zelenih zmajev JU user posted image user posted image ? Se mi zdi, da je trend, če se želiš "zliti" z večino - obleci kostim, bodisi  v mareličnih ali vijola odtenkih user posted image user posted image user posted image ... Če hočeš pa malo na stranopota potem pridejo v poštev tudi jeans hlače user posted image user posted image user posted image  - samo ne cassuci... Skratka v državni upravi je približno tako kot kjerkoli drugje, ene še vedni vidijo modni  presežek v mareličnih kostimih, čeveljcih s petko (po možnosti malce odebeljeno), druge pa se oblačijo normalno, tretje so bolj trendovsko usmerjeni - sem pa prepričana, da jih je najmanj takšnih s stilom.

(odgovor članu tititi)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: oblačenje javna uprava
2.10.2007 7:51:14   
Magi*
kdaj bo folk zaštekal, da marelična ni barva? user posted image

PS: Miša99, jaz sem tebi še nekaj dolžna. pa še sploh nisem skup spravla. pa tudi odpisla ti nisem. matr me je sram. oprosti. user posted image

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: oblačenje javna uprava
2.10.2007 8:11:30   
puncica
Sama imam največkrat kavbojke, ker so mi najbolj komot, delam pa v finančni službi, tako da dela s strankami nimam. Noben pa nič ne komplicira in ja sem za luno.

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu tititi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: oblačenje javna uprava
2.10.2007 13:12:04   
Anonimen
Magi*: Marelična da ni barva? Ja če ti tako praviš,  pol pa že verjamem... Ampak veš pa o čem govorimo, mar ne? No daj poduči me, kako se tej "farbi" pravi? Nisem ravno farbenblint, ampak kakšen poseben ekspert za barve pa res nisem (že 3 barvam stene - pa kot kaže bomo spet na beli!!!user posted image user posted image user posted image ).
Da te je sram? Nikaruser posted image user posted image user posted image ! Veš kako bi moralo šele mene biti!!! Sicer res dolgo traja tole spravljanje "skup", ampak poglej z lepše strani. Obe sva med tem časom že user posted image user posted image , no jaz sem vmes pa še rodila.... Kaj pričakujete user posted image  ali user posted image ?
LP, user posted image

(odgovor članu Magi*)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: oblačenje javna uprava
2.10.2007 13:43:22   
Magi*
Miša99, seveda je marelična barva. moja prijateljica, modna oblikovalka, se običajno tako jezi, kadar hoče kaka stranka imet obleko v marelični barvi user posted image  zanjo to sploh ni barva. sarkazem, nič drugega.

čakamo pa fantka.

PS: ostalo pa obljubim po emajlu. res, res. še danes popoldne, ko mam frej;)

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: oblačenje javna uprava
2.10.2007 15:23:18   
Anonimen
Jst sem pa dans zvedla da sem se oblačila k kur***.

Evo moji modni presežki:

- Kostim s krilom (krilo striktno DO kolen) reklc rdečka majčka s kvadratnim izrezom, kostim je imel rdeče vtkane črte, pozno spomladi rdeče mrežaste nogavice in elegantni čeveljci s petko
Modni prekršek: rdeča barva

- bluza iz Zare,kvazi svilena na preklop za zavezat okrog pasu.
Modni prekršek: baje je imela prevelik dekolte (ni imela prevelikega dekolteja jst mam relativno velike joške)

- par mikic z globljim V izrezom, nikoli pa ne PREGLOBOKIM

- Vedno sem pa bila v kostimih ponavadi črnih. tko da so bile mikice in bluze bolj posina vedno pa z V izrezom, ker mam kratek vrat user posted image

In dans mi komentira en od bivših sodelavcev, da sem se zmeri čudno oblačila. V prejšnji službi to ni blo čudnouser posted image . In v zdajšnji tud ni. Morda sem pa jst res čudna na obroke

(odgovor članu Magi*)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: oblačenje javna uprava
2.10.2007 17:24:34   
Magi*
pikec, preden sem prebrala do konca o dekolteju...sem si mislila: najbrž ni kriv preglobok dekolte, ampak velke joške user posted image  blagor ti.

a veš kaj, ta izjava tvojega bivšega sodelavca pomeni samo eno: da si kul oblečena. no, zame pa v vsaki službi pravijo, da se čudno oblačim. aja, ne čist tko. da imam en čisto svoj stil, zraven pa z očmi zavijejo user posted image  se pravi, da je cilj dosežen user posted image

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: oblačenje javna uprava
3.10.2007 11:41:48   
dana
Če ti kavbojke ne sedejo za nosit, jih pač ne nosi. Zakaj bi se z nečim matrala, če ti ni všeč? Jaz jih ponavadi oblečem ob ponedelkih in ob petkih. Najraje bi nosila samo kavbojke ali pa športne hlače, ampak sem v taki službi, kjer to pač ni vedno izvedljvo. Ne nosim pa kostimov, mam rajši kakšne hlače na rob pa kakšno majčko, pa kakšno boj športno jaknco za povrhu.

Imam pa sodelavko ki pa zadnje 2 leti fura od ponedeljka do petka ene in iste kavbojke, eno jakno, edino majčke zamenja na 2 dni. Pozimi je pesem ista.

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: oblačenje javna uprava
3.10.2007 15:50:35   
Pikaču
Kavbojke se mi ne zdijo dober izbor, mogoče če jih rada nosiš, jih nosi na neuradne dneve.
Drugače pa s kakšnim lepim kostimom (jaz imam najraje hlačnega) ne moreš zgrešiti, jaz pa bi za prvi dan v službo oblekla kakšno luštno srajčko, pa šalček čez in črn kostim. Pol pa itak vidiš ostale sodelavce, pa sama oceniš, kako se boš oblačila.

(odgovor članu dana)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: oblačenje javna uprava
3.10.2007 18:37:14   
tititi
Joj sej nisem hotla da zgleda kot da me moj sili da nosm kavbojke ;) Ni blo tko misljeno. U bistvu mi je sam pokazu da so kul ;););)

Drgac pa jaz pravih kostimov "ne maram preveč" najraj mam kake lepe hlače (na črto, z robom spodi,...) pa kako srajčko ali pa lepo majcko (npr. mexx) gor pa zdej jeseni pa spomladi žametno jaknco. pozimi pa čez srajčko kak pulovrček na V al pa sam mal debelejšo jopico.

Misnla sem si kupit kakšne zimske hlače (črne al pa sive) pa kako bolj fino bluzivo al pa dve, pol pa da vidmo kolk bom izstopala iz povprečja ;) No mogoče, če bo jaknca kaka ok, ponucna tudi zravn drugih hlač, pol jo bom mogoče tud nabavla. Več pa mogoče ko bojo razprodaje ;) Če ne bo treba že prej v akcijo ;););) in zapravt prvo plačo prej kot jo dobim ;) sam mal mi je brezzveze kupvat kr neki...tud ce se jaz full dobr počutim urihtana če tam nebi bli bi blo brezzveze ker bi izstopala...

joj kompliciram ;) Sam meni se zdi da lahko z obleko full sfalis in nardis alb vtis...

p.s. se opravicujem za pozen odgovor sam sem v rihtanju stvari za nov job, skrb za starega... bo boljs kmalu ;)

(odgovor članu Pikaču)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?