|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  240 241 [242] 243 244   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilke 2006
5.10.2007 15:33:26   
Krista28
Evo zdele sm gor. Kristjan se ful vredu drži. Moj pravi,da mu ga dons sploh ne rata dost nafutrat. Skoz je amamuser posted image . Baje ga mal ovinki pri ravnotežju uničijo, ampak sicer je pa dobre volje. Grem zdele domov, drugi teden sem pa doma na bolniški...Ponoči se je zbudil samo ob 2h zjutraj. Sem mu dala calpol, pa flaško mleka (je blo amamuser posted image ), pa je zaspal kot top nazaj. Da bi le tako ostalo.

Se še kaj javim...

_____________________________

Otroka sta moja sreča in skrb. Ničesar ne zamenjam! Kristjan april 2006, Nadja - april 2008

(odgovor članu Nenya)
Neposredna povezava do sporočila: 6026
   RE: Aprilke 2006
5.10.2007 17:37:32   
Marelica
Punce, NOVICA!!!

Ksenija je povila sinka Iztoka, velikega 50cm in težkega 3080g.
 
ISKRENE ČESTITKE POVEČANI DRUŽINICI!!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moji trije sončki: aprilka Katarina, avgustovček Dominik in njun zlati ati
http://marelica79.moj-album.com/
http://www.mojvideo.com/uporabnik/marelica

(odgovor članu Krista28)
Neposredna povezava do sporočila: 6027
   RE: Aprilke 2006
5.10.2007 18:33:00   
mojčika
user posted image user posted image  ksenija ČESTITKE za še eno malo srčeceuser posted image
 
Kristjan tebi pa user posted image user posted image user posted image  za čimprejšnjo ozdravitev, se mi je zdelo, da bo tako, sem v šoli videla več primerov, ki so se iz nič pokazali za hude, pa mi je otroška zdravnica enkrat razložila, da so otroške kosti zelo zelo krhke...
 
 
No jaz danes lahko samo jamram, ta teden sem bila 5x v bazenu, seveda sem si prehladila rodila, saj sem imela M, kaj mi je tega treba, ne vem, ker so mi že prevečkrat rekli, da bom težko zanosila, jaz pa delam to, kar mi ukažejo, očitno je čas, da bom v službi končno rekla tudi NE, saj v tako mrzli vodi ne bom mogla delati. Boli me vse od pasu navzdol, tolk sem jezna, hvalabogu je možek vzel MM in sta šla malo na izlet, da sem se malo naležala in ogrela, sicer bi pregorela.
 
No da vas ne zamorim preveč, saj vem, da ste tudi ve v podobni situaciji, samo malo moram potožituser posted image

_____________________________

4. 4. 2006 je posijalo sonce z imenom MAYA MARINA
16. 3. 2009 je posijalo še drugo sonce z imenom LUCIJA JULIJA

(odgovor članu Marelica)
Neposredna povezava do sporočila: 6028
   RE: Aprilke 2006
5.10.2007 18:34:46   
mojčika
Nenya, kremice sem naročila, a jih še nisem dobila, bom vprašala, ko pridejo, tudi ti zvezdica dobiš. A ja, jaz sem jih uporabljala pri MM od 2. meseca naprej, zelo malo na stopalca, po ene tri dni, potem pa spet ponovila čez kak teden.

_____________________________

4. 4. 2006 je posijalo sonce z imenom MAYA MARINA
16. 3. 2009 je posijalo še drugo sonce z imenom LUCIJA JULIJA

(odgovor članu mojčika)
Neposredna povezava do sporočila: 6029
   RE: Aprilke 2006
5.10.2007 19:27:08   
maychika
marelica...oprosti ker ti nisem nič napisala, da bi imela brat, ma se mi res ne da. včeraj sem imela bolj bogi dan, po bolj bogem večeru - izgleda da sem nekaj zanič pojedla in me je zvečer zvilo v želodcu, dobila drisko in sploh sem bila vsa zadovoljna ko sem ponoči bedela namesto spala, zjutraj pa sem se zbudila in me je ful spodnji del trebuha bolel, tko da sem se res šparala in k sreči je mož videl, da res nisem za nobeno rabo in prevzel dokler ni šel v službo. pol je pa popoldne mami prevzela, tko da sem cel dan počivala. nasploh imam zadnje čase neke težave s prebavo in me vedno večkrat zvečer ko grem spat začne želodec matrat, čez dan pa sem ful utrujena. res komaj čakam da mine.

v glavnem kaj sem hotla...aja tam na slikci...ful lepa mušnica je, kot bi bila narisana. saj upam, da katarine ne mikajo take leeepeee gobice.

alička, upam da se spočiješ čez vikend in napolniš baterije za nov tede...naslednji vikend pa pojdi ti malo na potapljanje. ...bi blo fino ane.

joj krista...grozno. da pa imate še oboje na kupu pa sploh. kar se tiče tega kako dolgo je bil K. brez hrane pa popolnoma zastopim kako je...smo dali par mesecev nazaj skoz in to dva dni zapored. res so ubogi otroci...pa jim dopovej zakaj ji hstradaš ane. da o anesteziji ne govorim. sej...a je dobil samo splošno anestezijo?

Ooooo Ksenija je rodila...super novička. Iskrene čestitke družinici. Upam, da se tako mami kot otrok počutita dobro. No pa smo dočakale (hi hi, ko smo vse tako čakale ane...)...sam ne reč da zdej sem pa js na vrsti...ohhhh

joj mojčika...tudi nimaš sreče. res pazi nase...če sama ne boš, tudi drugi ne bojo. sploh, če si želiš še enega člana in če njegova pridobitev ni ravno najlažja....

vsem, ki vam je kakorkoli hudo ali ste bolani...pozdravite se...

jaz grem...ne vem kaj...ali bi šla v banjo ali samo počivat ali cunjice zlagat...sej ni nikoli konca... (je tia spet pri babici za čez noč - ta teden je babico že čist izmozgala, se mi prav smili)

lepo bodite...

_____________________________

Tia in Neli....moji mali zvezdici

(odgovor članu Marelica)
Neposredna povezava do sporočila: 6030
   RE: Aprilke 2006
5.10.2007 19:37:58   
eya
Ksenija in cela družinica-čestitke za Iztokauser posted image , veliko crkljanjauser posted image user posted image

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu maychika)
Neposredna povezava do sporočila: 6031
   RE: Aprilke 2006
5.10.2007 20:49:15   
*zvezdica*
user posted image user posted image Čestitke Kseniji za malega Iztokauser posted image user posted image  Zali in Blažo pa za novega bratca
 
 
Jaaaa Maychika....zdej si pa ti na vrsti user posted image user posted image

_____________________________

Marcel in Zarja

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 6032
   RE: Aprilke 2006
5.10.2007 21:07:45   
Krista28
Čestitkel Ksenija za malega kričačauser posted image user posted image . Zdaj bo pa veselo.

Maychika.......zdaj pa ti user posted image user posted image

_____________________________

Otroka sta moja sreča in skrb. Ničesar ne zamenjam! Kristjan april 2006, Nadja - april 2008

(odgovor članu *zvezdica*)
Neposredna povezava do sporočila: 6033
   RE: Aprilke 2006
5.10.2007 21:09:03   
Krista28
Mojčika, nič ne moriš. Je pa res, da se boš morala zelo čuvat, sploh ker si boj občutljiva . Čuvaj se, ker drugi ne bodo nate.

_____________________________

Otroka sta moja sreča in skrb. Ničesar ne zamenjam! Kristjan april 2006, Nadja - april 2008

(odgovor članu mojčika)
Neposredna povezava do sporočila: 6034
   RE: Aprilke 2006
5.10.2007 21:45:55   
Marelica
Maychika, nič sekirat! Pa hvala, da si si zdj vzela čas za odgovor. No, da te ubogo revo tako prebava matra... Ti želim, da se ti porihta.user posted image

Ja, mušnice. Res imamo take da stoj pa glej. V albumu imam eno fotko samih mušnic, če te zanima.user posted image  Pa baje niti niso tako strupene, kot si mislimo. Če jo znaš prav pripravit so celo užitne. Samo jaz raje ne bi... Me pa skrbi, ja, da si ne bi otroka kdaj zmislila pa probala. Zato jo pa smrtno resno odvračam od teh lepotic (napaka edino, ker sva ji prvič pustila gobico pobožat - upam, da je že pozabila, ker zdaj sama pokaže na njih in reče ajs).

Mojčika, ja, dobro si jo skupila v vodi. Koliko stopinj pa ima? boš morala res bit bolj odločna, ko gre za tvoje zdravje. Ja, po drugi strani pa služba je služba... saj se mi kar zdi...user posted image

Zdaj pa bi jaz morala it likat. Eh, si bom za jutri pustila, saj se ne bo samo naredilo.

Lahko noč!

_____________________________

Moji trije sončki: aprilka Katarina, avgustovček Dominik in njun zlati ati
http://marelica79.moj-album.com/
http://www.mojvideo.com/uporabnik/marelica

(odgovor članu Krista28)
Neposredna povezava do sporočila: 6035
   RE: Aprilke 2006
5.10.2007 21:48:58   
Marelica
Aja, Barba, kaj ti že kako blago nabavljaš?? Če še nisi, počakaj še prosim malo. Sem na bolhi ravno dve zimski spalni vreči (100cm) našla, s ful ugodno ceno - 10 eur. Še čakam, da mi odgovorijo. Edino kar je, rokavov nimajo. Ampak to bi še upala tašči dat prišit. Če pa že slučajno imaš blago, pa vseeno naredi. Je dobro imet več kot manj.user posted image

_____________________________

Moji trije sončki: aprilka Katarina, avgustovček Dominik in njun zlati ati
http://marelica79.moj-album.com/
http://www.mojvideo.com/uporabnik/marelica

(odgovor članu Marelica)
Neposredna povezava do sporočila: 6036
   RE: Aprilke 2006
5.10.2007 22:14:29   
eya
Maychika...samo še 36 dniuser posted image

Lepo spite!

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu Marelica)
Neposredna povezava do sporočila: 6037
   RE: Aprilke 2006
6.10.2007 9:02:01   
eya
user posted image

...naj vam malo zadiši po kavi...

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 6038
   RE: Aprilke 2006
6.10.2007 9:03:53   
mojčika
Dobro jutro, ma je grozen dan, zunaj lije kot iz škafa, temno je kot bi bil že večeruser posted image

Naj povem, da MM spet spi, vse smo probali, samo eno ne, da jaz ne spim v isti sobi, ko sem se spravila spat v dnevno, se je ponoči zbudila, govorila sama s sabo, a zaspala, tako traja že nekaj dni in spimo do 7.30.user posted image

Nos je še vedno zamašen, me pa nekaj skrbi, ves čas je mokra po glavi, ker je hladna, ji nisem merila temperature, no danes sem ji vendarle in je pod 36°C, me malo skrbi, mokra in nizka temperatura. Sicer je in pije, malo je bolj sitkana, a res ne vem, kaj naj naredimuser posted image

Gledamo formulo in MM vozi avto po dnevni.

A ja zna pa po novem igrati na kazuuser posted image , še jaz ne in z atijem v duetu sta fenomenalnauser posted image

_____________________________

4. 4. 2006 je posijalo sonce z imenom MAYA MARINA
16. 3. 2009 je posijalo še drugo sonce z imenom LUCIJA JULIJA

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 6039
   RE: Aprilke 2006
6.10.2007 9:47:26   
ČebelicaMaja
Dobro jutro v tak deževen dan... jah, tudi jaz lahko samo jamram... naša punčka je na vikend spet zbolela, pa tako sva se z možem veselila, končno en vikend, ko bo zdrava- imamo namreč tak tempo- 1 ted. v vrtcu, 1 ted. doma itn.
- no včeraj je kazalo, da bo vse OK, potem se zbudi in joka in joka- že prav histerično- nato je revček vse pobruhala in zaspala- ponoči se zbudi, ji dam mleko in zaspi, potem se pa zbudi čez kako uro in joka... jo dvignem in totalno vroča- seveda... z vročino...sploh ne vem, ali je to še normalno in kako, da če že, ne zboli tudi med tednom, ko je v vrtcu- z možem sva že čist preč- spimo 3 dni, potem pa 11 dni ne in tako gre naprej- v službi gneča... tudi zdajle sem v službi, moj otrok pa doma bolan, ampak dogovorjenih stvari ne morem kar odpovedat...razmišljava, da bi jo kar vzela iz vrtca, za kak mesec- ampak ona gre tako rada, pa se mi zdi, da ji kar koristi... mah grozno...čist sem preč in tako se mi smili...

Joj, bi skoraj pozabila: Ksenija čestitam za novega članauser posted image user posted image user posted image !

Aja, Mojčika, midva sva se tudi odločila, da dava pikico v svojo sobo, ko bo zdrava seveda... mislim, da sedaj vse malo bolj registrirajo- midva jo obvezno zmotiva, ko prideva spat, pa čeprav greva v spalnico tiho, kot miške... Se mi zdi, da je res bolje, da so v svoji sobici, če je možno, sedaj, ko so že malček starejši.

_____________________________

Življenje je plamen, ki dogoreva, toda vsakič, ko se rodi otrok, znova zažari. (George Bernard Shaw)

(odgovor članu mojčika)
Neposredna povezava do sporočila: 6040
   RE: Aprilke 2006
6.10.2007 13:01:49   
alička
Ksenija iskrene čestitke ob rojstvo tretjega user posted image !!!! Pa seveda čestitke očiju in sestrici ter bratcu user posted image user posted image user posted image .

Midve z malo se crkljava pri mojih. Ma paše ko ti nekdo skuha, pa vse naredi pa še otroka zabava. Samo še k meni domov moram nekoga poslat pospravit pa bo moje življenje skoraj popolno. Živa spančka (je danes kot vreme), kljub temu da je spala nekaj čez osmo je bila že ob dvanjastih spet zaspana.
Tudi pri nas še vedno malo pokašljujemo in smrkamo (obe), ampak ni hujšega, tako da ne bom nič jamrala.
Vsem ostalim bolančkom pa želim, da bodo čim prej bolje! Tebi Mojčika predvsem, pazi se! Misliš da ne bi mogla dobiti od zdravnika oz.ginekologa kakega potrdila, da ne moreš več opravljati tega dela (plavanje mislim)?

Aja, pri nas čakamo še tazadnjo trojkico, tri so pa že pokukale ven - je dolgo trajalo, pa se mi zdi da je bilo bolj nadležno in boleče od vseh ostalih zobkov skupaj.
Mami dela musako, mmmmmm, je že dolgo nisem jedla, se mi že sline cedijo.

pozdravček!

(odgovor članu ČebelicaMaja)
Neposredna povezava do sporočila: 6041
   RE: Aprilke 2006
6.10.2007 16:16:18   
Krista28
Mojčika, kaj pravijo pa starši otrok. Saj če je zate premrzla voda, je tudi za otroke. A se ni še nihče oglasil?

Dons imamo bolj na izi. Smo mislili imeti včeraj piknik za moj rojstni dan, ampak me je vse minilo po dogodkih ta tedenuser posted image .
Delam mal za službo, mal sem na RR, pa mal imam obiskov....v glavnem tko....

Zdej pa grem, ker nimam kej pametnega povedat...

_____________________________

Otroka sta moja sreča in skrb. Ničesar ne zamenjam! Kristjan april 2006, Nadja - april 2008

(odgovor članu alička)
Neposredna povezava do sporočila: 6042
   RE: Aprilke 2006
6.10.2007 20:22:43   
Marelica
Krista, vse najboljše za rojstni dan! Pa predvsem zdravja tebi in tvoji družini želim!!! user posted image

Eh, saj jaz tudi nimam kaj pametnega povedat. Mi vreme danes malo kisa možgane. Upam, da bo jutri boljše. S tamalim bova namreč ostala sama, možek pa gre s Katarino na praznovanje taščinega RD.

_____________________________

Moji trije sončki: aprilka Katarina, avgustovček Dominik in njun zlati ati
http://marelica79.moj-album.com/
http://www.mojvideo.com/uporabnik/marelica

(odgovor članu Krista28)
Neposredna povezava do sporočila: 6043
   RE: Aprilke 2006
6.10.2007 21:15:00   
mojčika
IZVIRNO SPOROČILO: Krista28

Mojčika, kaj pravijo pa starši otrok. Saj če je zate premrzla voda, je tudi za otroke. A se ni še nihče oglasil?



Voda ima enih 28°c, pravijo, da to ni malo, če plavaš, naj pa povem, da je malo, če v vodi stojiš in samo hodiš gor id dol s tamalimi in si pol iz vode, sploh zame, ki mi je normalna telesna temperatura 37°c, kaj vem, jaz vidim, da imajo modre ustnice in probam, da čimveč plavajo, a naučim jih tako ne dosti, ker bi vsakemu posebaj morala kazati, drugi pa počakajo na vrsto. Da bi vsi plavali in jaz enemu kazala si ne upam, so premajhni in bi se bala, da mi kak potoni, medtem ko se posvečam drugemu.

Sicer pa KRISTA vse NAJ NAJ in lepo nosečnost ter zdravega otročička, oba seveda, polno pozitivne energijeuser posted image user posted image

Najin dan je bil naporen, jaz boleham, mala pa je bila sitna, temepratura je bila vedno pod 36, zato sva jo peljala pokazat, še vedno povišani levkociti, torej neko vnetje je, pa ne vedo kakšno. Zdravnikov zaključek je bil, krivi so zobje, v ustih je vse oteklo in rdeče, trojkici naš še vedno mučita, sta privzdignjeni, vse je belo, dlesen prav krvava, ven pa ne prideta, tudi on je rekel, da bo kmalu, a to se vleče že 3 tedne, prav bogica je, petk se že zdaj bojim.

Punce s čim se ve držite pokonci, jaz sem res čist brez energije, si moram kake vitamine nabavit. Danes mi je bilo tako hudo, še z MM se mi ni dalo nič, sama nase sem bila jezna, naredila nisem čist nič, sama seb sem bila v napoto. Pa spet me čakajo trije dnevi, ko bom od 7.00-16.00 v službi, pa še priprave. Bemtiš, da imam dovolj, komaj čakam krompirjeve počitnice, čeprav bom imela vsaj 4x25 testov za popravituser posted image

Možek mi nocoj špila in poje na eni zabavi, MM spi, jaz se grejem na kavču, jutri pa gremo k tašči na kosilo, tetke bodo popazile MM, da jaz naredim kaj za šolo.

Tolko nočko vsem

_____________________________

4. 4. 2006 je posijalo sonce z imenom MAYA MARINA
16. 3. 2009 je posijalo še drugo sonce z imenom LUCIJA JULIJA

(odgovor članu Krista28)
Neposredna povezava do sporočila: 6044
   RE: Aprilke 2006
6.10.2007 22:02:53   
mojčika
user posted image

Naša glasbenica pred spanjemuser posted image

Kako špila na kazu, jo bom pa še ujela, ati seveda zraven na kitari, mama poje...

Pa kako pogrešamo mamo in atija, da se tudi v bani znajde mobitel in MM kliče, "ati, mami"user posted image
user posted image

Seveda pokvarjen mobitel, vsega pa res ne dovolimo.... HM, kaj že ne dovolimo oz. hmmm kaj že ubogamouser posted image

_____________________________

4. 4. 2006 je posijalo sonce z imenom MAYA MARINA
16. 3. 2009 je posijalo še drugo sonce z imenom LUCIJA JULIJA

(odgovor članu mojčika)
Neposredna povezava do sporočila: 6045
   RE: Aprilke 2006
7.10.2007 8:00:58   
Nenya
Ksenija,user posted image user posted image user posted image čestitamo za novega člana, tudi ostali družini, veliko crkljanja in naj bo Iztok čimbolj priden.

Krista, vse najboljše, lepo praznujte, pa čim prijetnejšo nosečnostuser posted image user posted image user posted image .

Mojčika, 28 stopinj je pa res fuul mrzlo, ni čudno, res moraš malo popaziti nase, vem pa da te verjetno ni nihče vprašal ali bi ti vodila plavanje, pač pričakujejo da ga boš, ah ta prosveta.

Maychika, ubožica, čimprej se pozdravi in pazi na Tiino sestrico.

ČebelicaMaja, upam da se bo Hana Ela kmalu prekužila, tole pa ni preveč fajn, še posebej to ko maš otroka doma, ti pa moraš bit v službiuser posted image . Zdaj ko ma Mina nočne sirene, si ne predstavljam da bi morala zjutraj it v službo (bogi Rok), kaj pa varuška z nekaj več otroci (tko kot je Eyin Žiga)?

Tudi mi smo bolni, midva malo bolj, tamalidve zaenkrat smao smrkata.

Glede odhoda v svojo sobo, za Mino si trenutno ne predstavljam, zato ker se nama je zdaj začela ponoč zbujat in jokat pa tudi, ker njuna soba še nima vrat. Bomo pa kmalu morali tudi to izvest.

Joj, kako je bilo včeraj turobno, mi smo sicer uspeli popoldne it mal ven, a sta bili obe kar mal tečkani. Mina se je 100m pred hišo spuntala in ni hotela naprej, smo jo morali it iskat in prinest noter.

Upam da bo danes res lepo vreme kot so napovedali.

Evo, danes po dolgem času z Rokom v miru jeva zajtrk, tamalidve pa (še) spita.
Uživajte

_____________________________

Ever stopped to think ...
then forgot to start again?

(odgovor članu mojčika)
Neposredna povezava do sporočila: 6046
   RE: Aprilke 2006
7.10.2007 8:17:54   
mojčika
Dobro jutro, mi smo se naspali, torej trenutno 5 dan zapored, ko spimo celo noč, od 20.30 do 7.30, seveda MM sama v sobiuser posted image , kdo bi si mislil, da bo to potrebovala, Nenya imamo pa mi odprta vrata na stežaj.

Obeta se lep dan, sonce že kuka, no mi zdaj še formulo pogledamo in gremo.


MM je danes rekla ŽIV ŽAV, ma sva se smejala, sicer pa ima eno novo finto, da če kaj hoče, reče A TO, na kar midva ugotoviva, da zato, ker ko kaj hoče, rečem jaz A TO BI RADAuser posted image

_____________________________

4. 4. 2006 je posijalo sonce z imenom MAYA MARINA
16. 3. 2009 je posijalo še drugo sonce z imenom LUCIJA JULIJA

(odgovor članu Nenya)
Neposredna povezava do sporočila: 6047
   RE: Aprilke 2006
7.10.2007 9:27:15   
eya
Dobro jutro!

Krista, vse naj, naj za rojstni dan user posted image user posted image user posted image

Mene sta mojadva danes pustila spat do pol 9ih, jej, je pasalouser posted image

Nenya, mogoče bo pa potem, ko bo v svoji sobi, bolje spala. Nikoli se ne ve...probajte.

Preživite lepo nedeljo...

(odgovor članu mojčika)
Neposredna povezava do sporočila: 6048
   RE: Aprilke 2006
7.10.2007 12:36:21   
Marelica
Danes mi je pa prav čudna nedelja, ko sva z Dominikom sama. Taka tišina je... pa očitno malemu tudi paše, da sestrica ne galami skoz, ker spi ko bubica. Malo sva se prej bolj na dolgo pocrkljala in mi je ful trdno zaspal na trebuhu. Uf, res blaženi mir za ušesa.user posted image

O kakem lepem vremenu govorite? Pri nas je mrzlo, vlažno, pa še piha. Tako da bova z malim danes verjetno samo notri ostala. Si ga res ne želim prehladit.

Mojčika, čudoviti fotki. MM ima pa tako goste laske in luštne kodrčke. Hihi, sladko, da kar zobje bolijo!user posted image  Da ne pokomentiram še njenih očk user posted image . Hihi, jaz sem tako srečna, da je Dominik poerbal čokoladne očke po atiju, čeprav ima Katarina tudi lepe. Ampak čokoladne so čokoladne pa pika.user posted image

Dajte se pozdravit bolančki! Pa lepo nedeljo vsem!

_____________________________

Moji trije sončki: aprilka Katarina, avgustovček Dominik in njun zlati ati
http://marelica79.moj-album.com/
http://www.mojvideo.com/uporabnik/marelica

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 6049
   RE: Aprilke 2006
7.10.2007 21:27:49   
Marelica
joooj, kam smo padli...user posted image

Danes nas pa jaz rešujem iz globin. Kje ste čveke? A vse na dopustu?user posted image

_____________________________

Moji trije sončki: aprilka Katarina, avgustovček Dominik in njun zlati ati
http://marelica79.moj-album.com/
http://www.mojvideo.com/uporabnik/marelica

(odgovor članu Marelica)
Neposredna povezava do sporočila: 6050
Stran:   <<   < Prejšnja stran  240 241 [242] 243 244   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  240 241 [242] 243 244   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?