|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pomagajte mi razumeti vedenje mojega srčka!
4.12.2004 20:45:33   
*

Ojla!

Nekaj me tare, ni mi jasno…mogoče še kakšna s takšnim ne problemom, pač pa kaj vem…
Rada bi razumela mojga srčka. Vem kdaj je hud, vesel, lačen, pokakan, žejen, zaspan, zadovoljen…ne razumem pa nečesa.
Začelo se je pred dobrim mesecem nazaj…bila sem utrujena, med dojenjem ponoči zaspala kot top…med drugim dojenjem tudi…in od takrat dalje miško hoče spati pri meni. Tole pa poteka takole:
Najprej se kopava in sicer skupaj, ker če se sam kopa ni zadovoljen..moram biti z njim v bani, takrat uživa in se igra z igračkami ter pojeva vedno zraven. Ker jaz nimam posluha, mi na srečo Nejček pomaga..heheh.
Potem ko se urediva v pižamco itd…se podojiva ali mu dam flaško z rižekom in seveda obvezno se obrne k meni(dojiva se ali je vedno leže na moji postelji), se zvije kot polžek in ga moram celega objeti, da lepo zaspi…zaspi v minutki ali pa traja včasih malo dlje.
Med dojenjem ali ko papca flaško, mi dvakrat ali trikrat da svojo rokico na moj obrazek, da mu dam par poljubčkov na rokico, kot nekakšen ritual…
No in se začne..ga položim v posteljico spečega seveda, čez 3/4ure se zbudi, moram k njemu, dudo v usta in me objema okoli vratu…ponavadi ga moram vzeti iz posteljice, ga položiti na svojo posteljo, da me polupčka in jaz njega ter me tako zelo trdo stiska okoli vratu in se zvija k meni, da imam občutek, da želi v mene zlesti. Vem, da ga ni strah, ker ne jokca, kadar se prestraši jokca na svoj način. Nasploh malo jokca, je zelo priden, podnevi se sam igra..itd..no sem zašla iz teme…naj nadaljujem…
Kadar je treba spančkati, je zelo nežen in me boža po obrazu, ko se igrava pa je grob.
Okoli devete ure grem ponavadi spat in seveda grem zelo zelo tiho…pa je takoj buden in čaka, da ga vzamem v posteljo. Na koncu popustim, ker sva se z tem bojevala tudi po tri ure in še ni spal.
In tako spiva celo noč. Sem skušala med spanjem, sredi noči ga položiti v njegovo posteljico, ki je 20cm oddaljena od moje, pa ni šans..takoj se prebudi in hoče v mojo posteljo. Še preden ga položim k meni zaspi na rokah…saj pravim v sekundi zaspi ampak v moji postelji.
Jaz krasno spim ko je zraven mene, on očitno tudi…ampak zakaj ne bi bolj komot spančkal, če že ima posteljico recimo..in zakaj se tako carta???
Ne razumem, ne verjamem da mu manjka ljubezni, ker se ukvarjam nonstop z njim..vse kar delam, delam z njim za njega in zase.
Podnevi tudi moram z njim v mojo posteljo, da se podojiva in da zaspi…brez mene ne zaspi. Zjutraj pa ko vidi, da sem odprla oči, me tako stiska spet..okoli vratu in me lupčka, kot da se nisva celo noč cartala…
Ne razumem…vem da je cartek razcartan, pa vseeno..zakaj se takoj prebudi, kot da me pogreša?
Vse to mene ne moti, samo rada bi razčlenila vse to, da vem ali lahko še kaj naredim zanj.
Pa še to..dojiva se tudi še vedno na dve uri, ponoči na tri..proti jutri pa skoraj na urco???? To mi tudi ni jasno, zakaj je tak ziznik…
Poje vse kar dobi npr. celo hipp kašico…to je 190ml..in še podojim ga…to je en obrok..ko mala uš je..ehheheh!

Sam da je zdrav…
Se kateri svita, zakaj takšno cartanje in zakaj spanje pri meni?

Hvala za odgovore!


Neposredna povezava do sporočila: 1
   Pomagajte mi razumeti vedenje mojega srčka!
4.12.2004 20:54:46   
india
Mami, ti si Nejčeva, on to ve! Ve,da si njegova s celim telesom in srcem, ima te rad tako kot ti njega in ti to zna pokazati. Nič drugega ni, verjemi, on enostavno vračaljbezen in pozornost,ki mu jo ti daješ, s svojim vedenjem. Nima drugega kot tebe, zato tebi izkazuje vso svojo pozornost in pripadnost, zato tebe omreži z vsem znanjem prikupovanja in cartanja,kar ga ima. Ti si trenutno ves njegov svet in to tudi izkoristi in pokaže. Pri nas nas je dosti, zato naš Mark porazdeli svojo priajznost med vse nas, pri vaju sta pa le vidva. Nič ni narobe s tem, saj tudi Mark spi pri meni od prvega jutranjega dojenja, če pa ga dam v njegovo posteljico pa se zbudi in ker sedaj že vstaja sam in me kliče, slišim kar kmalu EMAM;EMAM ins voje rokice steguje k meni.To je nekaj najlepšega v življenju. In ne pusti si tega vzeti, ne boj se, da mu ne nudiš dovolj. Enkrat bo sam spet splezal v svojo posteljo, kadar pa bo potreboval velikoooo cartanja, pa bo spet prilezel k tebi!
Uživaj v vskai minutki vajine ljubezni, saj je to največja sreča v življenju vsake matere!:bravo::love::love::love::love::duda::duda::duda::duda:

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Pomagajte mi razumeti vedenje mojega srčka!
4.12.2004 21:30:33   
mika
9nebesaKakooooo lepoooo9nebesa!!!!!!

Komaj čakam, da pridem za vami: še samo 18 dni.

Mika
:sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek:

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Pomagajte mi razumeti vedenje mojega srčka!
4.12.2004 21:31:46   
tina.nika
To sta pa obe tako lepo napisale, da imam kr solzne oči.:love: :love:
Se pa pri nas dogaja tudi nekaj podobnega, kar se muckanja:muca: tiče. Ni šans, da mene ali atija pred spanjem ne bi božala in tapkala po rokah in obrazu.Takrat sem jst v 9nebesa.
lp, Tina:rozica:

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Pomagajte mi razumeti vedenje mojega srčka!
4.12.2004 21:37:19   
mnjam
Ko berem tole tvoje, mi je kar srček poskočil:love:. Kako lepo, ko se imata tako rada. Bodi srečna in se ne sekiraj zaradi spanja. Če te ne moti, če spi pri tebi, se ti res ni potrebno obremenjevati. Ko bo čas, bo že sam spal. Izkoristi lepe trenutke, ki so ti dani s svojim :duda:
Pa še ena :rozica: za pridno mamico!

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Pomagajte mi razumeti vedenje mojega srčka!
4.12.2004 22:13:35   
Špela
Kot da bi govorila o meni in mojem Aleksu!:) Tudi pri nama je tako. 9nebesa Meni je to krasno. Aleks se namreč že dolgo ne doji več, in se mi zdi da je ta vez spanja in cartanja nastala takoj po tem ko se je sam odstavil. Samo da pri nama je tako, da ko se on zbudi, zbudi še mene. Tako da me gleda,boža, se smejčka,... Navadno pa se zgodi, da se zbudiva hkrati.
MEne pa enkaj drugega muči? Se vam kdaj dogaja, da čutite da je z vašim otrokom nekaj narobe, kadar ga ni zraven? Jaz to občutim občasno kot močan pritisk okrog srca, nemir, dušenje,... Do zdaj se je vedno izkazalo, da se mu je takrat zdravstveno stanje poslabšalo(s čimer ima težave), ali pa da je jokal. Na srečo je bilo to le ene 2-krat. Ampak ali je to ta močna vez med mamo in otrokom? Da drug drugega čutita. Pri nas Aleks brez mene ne zaspi zvečer in nasploh je moja carta. Tako dobro ve kakšne volje sem in kako to popraviti. :love:

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Pomagajte mi razumeti vedenje mojega srčka!
4.12.2004 22:13:35   
Špela
Kot da bi govorila o meni in mojem Aleksu!:) Tudi pri nama je tako. 9nebesa Meni je to krasno. Aleks se namreč že dolgo ne doji več, in se mi zdi da je ta vez spanja in cartanja nastala takoj po tem ko se je sam odstavil. Samo da pri nama je tako, da ko se on zbudi, zbudi še mene. Tako da me gleda,boža, se smejčka,... Navadno pa se zgodi, da se zbudiva hkrati.
MEne pa enkaj drugega muči? Se vam kdaj dogaja, da čutite da je z vašim otrokom nekaj narobe, kadar ga ni zraven? Jaz to občutim občasno kot močan pritisk okrog srca, nemir, dušenje,... Do zdaj se je vedno izkazalo, da se mu je takrat zdravstveno stanje poslabšalo(s čimer ima težave), ali pa da je jokal. Na srečo je bilo to le ene 2-krat. Ampak ali je to ta močna vez med mamo in otrokom? Da drug drugega čutita. Pri nas Aleks brez mene ne zaspi zvečer in nasploh je moja carta. Tako dobro ve kakšne volje sem in kako to popraviti. :love:

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Pomagajte mi razumeti vedenje mojega srčka!
4.12.2004 22:46:50   
filipinka
:love:Komaj čakam, da mi bo moj Filip začel takole izkazovati ljubezen!:love:No saj mi jo že-ko se mitako prikupno nasmeji-joooj, kar pojedla bi ga, mojega sončka!
Veš, jaz se na tvojem mestu ne bi obremenjevala, če hoče spat pri tebi. To ni nič slabega, sploh pa če imaš veliko posteljo in je dovolj prostora. Tudi sama sem še danes takšen "otrok", ki je do 6 leta spal pri mami, pa nama ni nič žal, ne mami in ne meni. To je nekaj posebnega! Včasih zvečer, ko se z mojim stisneva in je tako prijetno toplo, pogledam proti Filipovi posteljci in me ker pri srcu stisne...tudi njemu bi bilo tako lepo z nama, takooo toplo...Veš, si pa ga zjutraj, ko se podojiva in ati odide v službo dam k sebi...oh, kako sladko še spiva do kake desete!:sloncek: Včasih prav čakam, da bo jutro, da pride mali sonček k meni!
Torej, le stiskajta in cartajta se!:love: Pa četudi cel dan in celo noč! Jaz sem tista, ki nič ne da na besede naših mam, babic, tet, sosed: " Joj, kako ga boš RAZVADILA!" Saj ni re smali in veliki ljudje potrebujemo SAMO LJUBEZEN!:rozica:
V.

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Pomagajte mi razumeti vedenje mojega srčka!
4.12.2004 23:30:38   
Anonimen
Tudi jaz mislim, da ni čisto nič narobe, nasprotno, če vama obema paše, je super!!! Eni otroci pač tam do kakšnih sedmih let (po navadi, lahko pa tudi manj ali dlje) spijo pri starših, pač to rabijo. Hvala bogu, da mu to lahko daš.

(odgovor članu *)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   Pomagajte mi razumeti vedenje mojega srčka!
4.12.2004 23:42:47   
Ezi
Ja, prav res, Kamejka ... z ljubeznijo ne moreš razvaditi in verjetno te Nejc trenutno še malo bolj potrebuje ali pa mogoče čuti, da ti potrebuješ njega ... tam sta, za zdaj drug za drugega in uživajta v tem.
Zelo sta si blizu in bosta že začutila kako bo jutri, pojutrišnjem ... takrat, ko si bosta oba želela zaspati v bolj komot posteljici ;)

Lp, Ezi


(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Telo po porodu: Štiri resnice in ena laž
O spremembah, ki jih pusti nosečnost na telesu ženske se veliko govori. Ženske predvsem zanima, kako jih lahko omilijo o...
Zgodbe malih junakov: Ko tvoj otrok ne mor...
Partner me je odložil pred porodnišnico, prepričan, da bo mene in najinega princa pobral tri dni kasneje. V porodnišnici...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?