|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: neplodnost moških?
19.11.2007 13:53:27   
ANIME
Midva sva bila oba (pri njemu je zaželjeno, da sta vedno oba, da mu ni treba stvari 2x razlagat, pa kot je rekel - to je stvar obeh).

In res ... pač za komentarje ga vzameš z rezervo (oz. se mu nasmehneš), drugače sem imela pa zelo dober občutek glede njega. Prvi mi/nama je sploh razložil kako in kaj in glede na to, da cel dan gleda/dela ena in isto, svaka mu čast, da si popoldne še vedno vzame dovolj časa in potrpljenja za paciente in  vse razloži.

Kot sem rekla ... samo ne ga osebno vzet, ker verjetno ne misli čisto nič slabega z njegovimi "izpadi". Samo da pomaga - to je nama važno.

_____________________________

Kot pravi pregovor: Be careful what you wish for.
03.10.08 sva dobila kar dva razgrajača.

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: neplodnost moških?
19.11.2007 14:08:05   
jazzz27
Razumem, nisem tako občutljiva, da ne bo pomote. Vsaj nekdo, ki mi bo končno razložil, ta kompliciran proces kaj se doga z nama. Tudi midva gredva oba naenkrat. Sej mi je bil všeč že ko sem poslala mail, pa mi je takoj odgovoru. vse je lepo prijazno razložu, verjetno že 10000krat. Sej mam dober občutek...mam sicer mal čudnega G, ampak sem zelo vesela, da me napotu k njemu.user posted image

koliko daleč sta pa vidva ANIME? (če ni preveč osebno)

(odgovor članu ANIME)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: neplodnost moških?
19.11.2007 14:38:02   
ANIME
jazzz27 - seveda ni osebno!

Midva sva probavala 1,5 leta, jaz bila na HSG, zadnjič pa sva bila prvič pri dr. Rešu, kjer je ugotovil (kot tudi moja G), da imam redke ovilacije, moj pa zelo zelo malo "plavalcev", pa še tiste bolj lene. Tako da kao nimava šanse za naravno.
Čez en mesec gre moj nazaj, da še enkrat preverijo njegovo stanje in če bo enako, nama bo verjetno predlagal umetno oploditev. Kaj naju pa tam čaka, pa ne vem.
Kako daleč sta pa vidva?

_____________________________

Kot pravi pregovor: Be careful what you wish for.
03.10.08 sva dobila kar dva razgrajača.

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: neplodnost moških?
19.11.2007 14:57:51   
jazzz27
midva sicer delava eno leto najino zvezdico. Moram priznat, da je moj G čist mim. sploh se ne zanima kaj dosti za moje težave glede na to, da sem imela že kar nekaj težav z jajčniki(laproskopija,ciste, krvavitev v trebušno votlino). Meni niso pregledali rodil, jajcevodov,...jedla sem sicer K, ampak brez uspeha...zanima me, ti je dr. Reš naredil HSG? Bi bilo mogoče pametno narediti še kakšno preizkavo preden pridem k Rešu, da ne bom zavlačevala postopka? mogoče kakšna hormonska slika,...? Res ti hvala.

(odgovor članu ANIME)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: neplodnost moških?
19.11.2007 15:19:11   
ANIME
Jaz sem HSG naredila predno sem prišla k dr. Rešu in še to je bil jezen na mojo G, saj sem ga šla delat čisto brez veze. Namreč ravno to se je zgodilo, da ima moj full slabe plavalce in v tem primeru menda vse preiskave pri ženski za nekaj časa odpadejo, saj naravna oploditev itak ni možna. Pridejo pa na vrsto drugačne preiskave.

Jaz ti priporočam, da se kar naročiš k dr. Rešu (res pa potrebuješ napotnico od G, kot tudi tvoj fant od osebnega zdravnika) - čakalna doba je cca 1 mesec in če si že imela kakšrne koli preiskave, odnesi tja tudi izvide. 
Dr. Reš bo oba pregledal, fant bo oddal vzorec semen in potem bo videl kako in kaj naprej.
Jaz zdaj čakam na user posted image , ko jo dobim, grem na en pregled krvi, kjer mi bodo pogledali za ene hormone (al nekaj takega). Moj gre čez en mesec nazaj na pregled in če bo izvid spet enak, bova po moje kar kmalu v postopku za umetno oploditev ...

Če imaš pa še kakšno vprašanje, pa lahko tudi na ZS. Ampak ti moram povedat, da sem bila jaz samo enkrat pri dr. Rešu tako da, kako naprej pojma nimam - več ali manj ugibam oz. kar mi je sam povedal.

_____________________________

Kot pravi pregovor: Be careful what you wish for.
03.10.08 sva dobila kar dva razgrajača.

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: neplodnost moških?
20.11.2007 14:40:58   
rokapi
Dr. Reš je res morda malo direkten, je pa zelo dober zdravnik in dela s srcem. Jaz sem bila tudi  na GK, kjer ni nič bolje, kaj bolj prijazen tudi dr. Tomaževič ni bil, pa še razložil je bore malo. Da o dr. Zornu ne govorim.

Kar je pomembno je na koncu rezultat.

(odgovor članu ANIME)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: neplodnost moških?
20.11.2007 20:01:05   
Anonimen
Sicer sama prisegam na dr. Merla v Postojni a menda je tudi dr. Reš izredno zanesljiv G. Malce hitro pove svoje misli a ne zaradi zlobe. Takšen pač je.user posted image

(odgovor članu rokapi)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: neplodnost moških?
3.12.2007 21:55:25   
bojkano
se opravičujem ker skačem med pogovor.a mi lahko kdo pove ,
ali je res da korenje zmanšuje nosečnost. l.p.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: neplodnost moških?
7.12.2007 8:38:04   
ANIME
ta teden sva bila na drugem pregledu pri dr. Rešu. Jaz sem jemala 1/2 tabletke Klomifena in je ugotovil, da sem zelo lepo reagirala, saj sem imela kar 3 folikleuser posted image  (in se je zezal, da sem pripravljena na trojčke). En dan pred pregledom pa sva morala user posted image , da vidi kako reagirava. Ugotovil je, da v sluzi ni semenčec - kar še enkrat potrjuje, da ima moj slabe plavalce. V januarju je ponovno naročen na spremiogram in potem bomo videli kako naprej.


_____________________________

Kot pravi pregovor: Be careful what you wish for.
03.10.08 sva dobila kar dva razgrajača.

(odgovor članu bojkano)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: neplodnost moških?
7.12.2007 11:34:32   
anci banci
čau anime

midva z mojim sva bila tudi pri dr.rešu ta teden. Midva imava tudi podobne probleme, razlika je samo v tem da jaz nisem reagirala na tablete-klomifen
moj ima pa slabe plavalce-oz.jih je malo
in tudi v sluzi ni bilo nobenega prisotnega....
zanima me ali ti je kaj rekel oz dal kak nasvet da bi si partner seme izboljšal...
meni je samo rekel naj nadaljujem z tabletami in to še 3 mesece
lp

(odgovor članu ANIME)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: neplodnost moških?
7.12.2007 14:44:23   
ANIME
ojla anci banci ...

jaz sem dobila identičen odgovor - še 3 mesece naj jem Klomifen. Moj ima januarja še enkrat pregled in ni nič rekel, da lahko sam kakorkoli pomaga ...
Malo sem že premišljevala, da bi kar sam od sebe začel kakšne vitamine jest (prebrala sem, da določene stvari vseeno lahko delno izboljšajo), samo se po drugi strani bojim, da ne bo rekel od kdaj sem jaz zdravnik ... mislim, da bova do januarja raje počakala ...

Lahko vprašam koliko sta stara in koliko časa že delata na user posted image

LP in veliko sreče!

< Sporočilo je popravil ANIME -- 7.12.2007 14:48:19 >


_____________________________

Kot pravi pregovor: Be careful what you wish for.
03.10.08 sva dobila kar dva razgrajača.

(odgovor članu anci banci)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: neplodnost moških?
7.12.2007 17:44:22   
DaisyE
Slišala sem, da je Elevit pro natal dober za dedce s slabim spermiogramom. Dobi se ga menda v lekarni. Ga bom šla iskat.

Midva sva Reša vprašala, če lahko s čim izboljša spermiogram, pa je reku, da ne. Tako, da zdaj po svoje to delava. Je pa Reško res direkten, mogoče se zdi komu včasih tudi nesramen. Našmu je že take vse ven zmetal... npr. sprašuje, če imava kaj otrok od prej vsak posebej in potem pri mojmu reče, ma kaj sploh sprašujem. Mene pa zaradi kil natirava, pa mi tudi nič nežno ne pove, da jih imam preveč. Ampak zato je tam. In jaz vem, da ima prav. Jaz ga ne zamenjam za nobenga dohterja, mi je prav pri srcu. Našmu pa tud. Če ga znaš vzet takega kot je, se pa še fajn nasmejiš zraven. Jaz ga med postopki prav pogrešam.

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu ANIME)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: neplodnost moških?
10.12.2007 10:27:34   
anci banci
oj!
moj ima tudi januarja pri rešu še enkrat sperimogram... ker so bili porazni rezultati.
Midva se trudiva že 2 leti....
pa vidva anime?

(odgovor članu ANIME)
Neposredna povezava do sporočila: 38
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





8 slabosti vsakodnevnega seksa, za katere ...
Kakšne so slabosti vsakodnevnega seksa? Ali nam lahko preveč seksa res škodi? To je vprašanje, ki si ga zastavlja veliko...
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?