|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ROMER avtosedež, POPOLNO RAZOČARANJE
9.10.2007 12:40:02   
klavdija&peska
Sploh ne vem, kaj naj si mislim. Ko smo kupovali avtosedež, gre za sedež od 9kg naprej, smo želeli za našega malčka kupiti najboljše in predvsem najvarnejši model. In smo izbrali Romer king TS plus, ki je imel takrat najboljše ocene. Poleg tega nismo slišali prav nobene kritike.

In ker je bil cenejši v Avstriji smo ga kupili tam.
Zdaj pa problem. Kakšen mesec nazaj je odletel fedrček, v mehanizmu s katerim se pritdi avtomobilski pas. To smo rešili tako, da smo ga prestavili na drugo stran. Zdaj pa se je pokvarila še zaponka s katero privežeš otroka. Enostavno včasih deluje, včasih ne.

garancija pa...... ker smo sedež kupili v Avstriji velja samo v Avstriji in Sloveniji ne!!!! Halo!!!!!!!!!!!!!!!!!! Se hecate, saj smo ja EU. A tudi zveza potrošnikov na katero sem se obrnila, je nemočna, če proizvajalec tako določi, je temu tako.
Obrnila sem se na trgovino, v kateri smo sedež kupili in prodajalka mi je prijazno razložila, da vse skupaj traja približno 3 tedne, medtem pa..... žal nadomestnih avtosedežev nimajo. Hm, zanimivo. saj ne, da so sedeži tudi a Avstriji za otroka v avtu obvezni.

Torej ostane nam samo, da kljub temu, da je sedež še v garanciji, odnesemo le tega v popravilo v Sloveniji. Seviser in uvoznik Baby center, ravno tako nima nadomestnih sedežev. Poleg tega mi prodajalke ne smejo povedat, kdo je serviser. Sedež moram en dan pripeljat k njim in ko ta neznani **** serviser popravi sedež, ga vrne v prodajalno. Koliko časa? Se ne ve.  Jaz pa naj medtem otroka vozim v vrtec in vse ostalo kako?????

To je zgolj moje mnenje o najboljšem proizvalajcu avtosedežev, očitno nič več in resno opozorilo vsem staršem, ki želijo privarčevati kakšen dinarček in izdelek kupiti v drugi državi EU.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ROMER avtosedež, POPOLNO RAZOČARANJE
9.10.2007 12:42:17   
tinatona
Jaz z sedežem nisem imela nikoli problemov, pa ga uporabljamo že skoraj dve leti.

(odgovor članu klavdija&peska)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ROMER avtosedež, POPOLNO RAZOČARANJE
9.10.2007 12:44:32   
lex
Naš deluje brezhibno, pa ga imamo že več kot 2 leti. res pa je, da ge ne prestavljamo veliko, ker imava samo en avto.

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu tinatona)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ROMER avtosedež, POPOLNO RAZOČARANJE
9.10.2007 12:49:31   
viv_
Pri nas je sedež v uporabi že več kot 2 leti in ni bilo nobenih težav. Prestavili smo ga pa mogoče 10x iz enega avta v drug.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ROMER avtosedež, POPOLNO RAZOČARANJE
9.10.2007 13:32:29   
lukec
IZVIRNO SPOROČILO: viv

Pri nas je sedež v uporabi že več kot 2 leti in ni bilo nobenih težav. Prestavili smo ga pa mogoče 10x iz enega avta v drug.


Enako.

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ROMER avtosedež, POPOLNO RAZOČARANJE
9.10.2007 17:17:13   
Naja31
Mi imamo isti model že 2 leti in niti najmanjših težav. Očitno ste imeli smolo pri nakupu.

(odgovor članu lukec)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ROMER avtosedež, POPOLNO RAZOČARANJE
9.10.2007 17:53:31   
bskrle
Mi imamo2 njihova sedeža, enega celo rabljenega. Vse bp.

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ROMER avtosedež, POPOLNO RAZOČARANJE
9.10.2007 18:07:29   
sayuri
Mi imamo 2 Romerjeva sedeža in smo zelo zadovoljni. Kupljena v SLO - en preko Sončka, drugi v Baby centru.

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ROMER avtosedež, POPOLNO RAZOČARANJE
9.10.2007 18:36:48   
FANTEK1
Mi imamo Romer in Maxy Cosi in smo z obema zadovoljni..

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ROMER avtosedež, POPOLNO RAZOČARANJE
9.10.2007 20:29:58   
bilbo
Jaz kupila prek e-baya, brez problemov. paše za drugi avto bom ga zdaj naročila

(odgovor članu FANTEK1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ROMER avtosedež, POPOLNO RAZOČARANJE
9.10.2007 20:31:49   
Mana
Imamo Romer iso fix, se preklada zelo veliko iz enega v drug avto , pa do sedaj še nobenih problemov. Aja  imamo ga pa 2 leti.

(odgovor članu bilbo)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ROMER avtosedež, POPOLNO RAZOČARANJE
9.10.2007 21:25:27   
martita
Jaz njihovega sedežka sicer nimam, imam pa podobne izkušnje (no, mogoče še mal slabše) z uveljavljanjem garancije v tujini. Zato sedaj vse take nakupe, kjer obstaja možnost, da bi lahko uveljavljala garancijo, opravim v Sloveniji. Dam kak evro več, a vsaj vem, kake so moje pravice in prodajalčeve dolžnosti v primeru uveljavljanja garancije.

Srečno!

(odgovor članu Mana)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ROMER avtosedež, POPOLNO RAZOČARANJE
9.10.2007 21:52:31   
marita
mi imamo maxi cosi, pa ga stalno prestavljam iz enega avta v drug, pa ni noben problem. Ne vem v čem je fora, da jih ne bi prestavljali, da pa kar kaj odleti stran, mi je pa sploh čudno. Res škoda, da ste padli v tako situacijo.

(odgovor članu martita)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ROMER avtosedež, POPOLNO RAZOČARANJE
10.10.2007 10:59:27   
Naja30
Daj ga popravit v BC, medtem pa uporabi lupinco. Saj če ste malega ravno prestavili v večji sedež, mu bo lupinca za silo še prav. Vsaj jaz sem tako naredila, ko sem imela večji sedež v drugem avtu. Ali pa če ti ima kdo za posodit kakšen sedež. Nekateri jih imajo več.

(odgovor članu marita)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ROMER avtosedež, POPOLNO RAZOČARANJE
10.10.2007 17:56:13   
solatja
tudi naš romer king (se mi zdi), je že pet let neprestano v uporabi (najprej nečak in zdaj še naša) in se tudi precej prestavlja, pa ni bilo še nikoli nobenih težav z njim. očitno ste res naleteli na tisti % user posted image

_____________________________

na roditeljskem sestanku: "kaj ste pripravljeni narediti za svoje otroke?"
starši: "vse!"
predavatelj: "in kaj bodo potem oni počeli?"

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: ROMER avtosedež, POPOLNO RAZOČARANJE
11.10.2007 22:46:01   
Laubica
Tudi mi imamo ta sedež že več kot 2 leti in nobenih pritožb nimam čaz njega(hvala bogu)in smo ga kupili v BC.
Zato pa moj mož nikoli noče kupovat stvari ki so v garanciji v A,ker nastane pol tako sranje-žal

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu solatja)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: ROMER avtosedež, POPOLNO RAZOČARANJE
15.10.2007 19:21:32   
Annny
Mi smo Römer King uporabljali zdaj 2 leti in smo zadovoljni, res je pa nekaj: cel avtosedež pod prevleko je v bistvu iz krhkega stiroporja, ki ga otrok zlahka lastnoročno odlomi, če slučajno snamemo prevleko (da jo damo prat ipd.).

Kakorkoli, mi imamo dva sedeža 9-18 kg ...eden je omenjeni Römer, drugi je RECARO (t.j. firma, ki izdeluje tudi zelo drage športne sedeže za avtomobile) in ta je res kompakten in ODLIČEN, vrhunski..cena je pa približno ista, kot Römer, mogoče je malo dražji.
Tega bi res priporočila. Prodaja jih uvoznik v Škofji Loki (mogoče tudi kdo drug v Slo.)

LP

(odgovor članu klavdija&peska)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?