Ringaraja.net je največji specializirani spletni portal za mlade starše in nosečnice v Sloveniji. Staršem in bodočim staršem omogoča dostop do kakovostnih informacij o zanositvi, nosečnosti, razvoju, zdravju ter vzgoji otrok in partnerstvu.
Copyright 2001-2025
Ringaraja.net
ISSN 1854-5335
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Natisni

Mislim da bolj ti njemu nagajaš ko on tebi...pa si ziher da stvari še obstajajo? Aja, zdaj smo na zakonodaji, ja kaj ti naj povem. Stvari ne boš dobla nazaj, razen če z računom dokažeš da so tvoje al pa kakorkoli drugače, pa dosti sreče na sodišču
Povedala bi ji kakšen je, pa osramotila bi ga pred njo, ta kej podobnega... Če seveda tak človek ma punco, k je tka baraba

