|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 197 198 [199]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: septembrke 2007
8.1.2008 13:57:58   
Anonimen
Ah Guppy, tebe pa res vse doleti. Želim ti čim boljše okrevanjeuser posted image .

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4951
   RE: septembrke 2007
8.1.2008 14:00:39   
Anonimen
Mi2 sva se ravnokar vrnili z 2 urnega sprehodauser posted image  Vremena ne je*** več, ker se mi bo zmešalo noter. Sem se fino nahodila, Brina pa še vedno spiuser posted image .

Koncentracija: punce, utrujenost je vzrok za pomanjkanje koncentracije in slab spomin. No, pri meni pa še letauser posted image user posted image user posted image

Vsem, ki ste bolne, ali pa imate bolne user posted image , želim čimprejšnje okrevanje.

Misska: poročam v petek kako smo mi opravili pri P. Brina ima reden pregled in cepljenje.

(odgovor članu guppy)
  Neposredna povezava do sporočila: 4952
   RE: septembrke 2007
8.1.2008 14:08:04   
Anonimen
A lahko sana maklofam 10 brezveznih postov, da napolnim stran in nas zaklenemuser posted image user posted image user posted image . Malo bi bila poredna danesuser posted image user posted image .

Drugače pa spet perem ko nora, danes že tretji stroj. A bom dočakala še kak dan ko bom imela manj kot dva stroja za oprat in speglatuser posted image user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4953
   RE: septembrke 2007
8.1.2008 14:11:43   
sonce78
IZVIRNO SPOROČILO: srček

user posted image Ali vse uporabljate Pampers plenice, ali uporablja tudi katera bolj "navadne" od Millerja, Hoferja, Lidla ipd? Kako ste zadovoljne?
Jaz sem na začetku imela tudi Millerjeve in so ble v redu, za darilo sem dobila paket plenic iz Hofra, pa jih še nisem uporabla ker so od 7-18kg.



Jaz imam čez dan za doma Mullerjeve, za sprehode in čez noč pa Pampers Active fit.  Tudi robčke kombiniram  Mullerjeve in Pampers sensitive.


guppy  user posted image user posted image user posted image za hitro okrevanje

_____________________________

Čudovito je biti mama!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4954
   RE: septembrke 2007
8.1.2008 14:17:08   
lemavrica
Sonce glede obračanja v desno, meni je P naročila da ga dajem spat striktno na levi bok in veliko smo mogli kravce past in se nam je v 1 mesecu lepo izboljšalo.

Plenice uporabljam Pampers baby dry št. 3 obvezno morajo imeti flexi trakove in pa Muellerjeve št.3. Probala sem tudi Lumpijeve ampak mu niso bile všeč.
Ponavadi imamo Muellerjeve za čez dan ponoči pa Pampers.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu sonce78)
Neposredna povezava do sporočila: 4955
   RE: septembrke 2007
8.1.2008 14:18:08   
melani99
jaooo..koncentracija- pri meni isto. mi je že moj rekel, da sem nekje v oblakih!user posted image

Plenice- prejšnji teden sem za spremembo kupila v dm-u  babylove pleničke , iz samega firbca sem jih vzela, so tudi kar ugodne, pa se mi niti ne zdijo tako slabe, edino 1x je ponoči premočilo, mogoče je nisem dobro namontirala, pa moja se tudi ponoči ne zbuja, tako da jo je imela celo noč, drugače se mi pa zdijo kar dobro vpojne pa tudi kar lepo se prilegajo.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4956
   RE: septembrke 2007
8.1.2008 14:27:17   
sonce78
IZVIRNO SPOROČILO: lemavrica

Sonce glede obračanja v desno, meni je P naročila da ga dajem spat striktno na levi bok in veliko smo mogli kravce past in se nam je v 1 mesecu lepo izboljšalo.



Hvala ti user posted image , ga bom tudi jaz dajala spati samo na levi bok, dokler se stanje ne izboljša oz. do posvetovalnice, ki jo imamo 18.1. Nam pa P ni nič posebej svetovala user posted image , še dobro, da sem firbčna in pol sveta sprašujem kako naj mu pomagam.


Sem našla eno fletno spletno trgovino: http://www.mojskratek.si/trgovinica.html

_____________________________

Čudovito je biti mama!

(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 4957
   RE: septembrke 2007
8.1.2008 14:34:17   
jst86
kok ste me potolažle-jst sem bla prepričana da se poneumljamuser posted image .

uporabljam active fit. imela sem tudi mullerjeve,pa so prepuščale tko kot navadne pamperske.pa trde so ful.študiram da bi plenice menjala,samo še ne vem kereuser posted image

srček tole pranje perila....user posted image .nas je veliko,s tem da sta sesrti pubertetnici in se preoblačita po 3x na dan,vsak dan bi lahko oprala vsaj 2 stroja.ravno operem in polikam,je spet za 2 stroja.ma jst vsak dan perem in likam.pa mi je ful fajn ratal.user posted image

guppy user posted image !user posted image za možeka,ki pridno pomaga!

ima kera predlog za novo poimenovanje?

(odgovor članu melani99)
Neposredna povezava do sporočila: 4958
   RE: septembrke 2007
8.1.2008 14:36:26   
lumpa6
pikica pokica lepe slikeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4959
   RE: septembrke 2007
8.1.2008 14:38:41   
lumpa6
guppy user posted image user posted image user posted image , da se čim prej pozdravite

(odgovor članu lumpa6)
Neposredna povezava do sporočila: 4960
   RE: septembrke 2007
8.1.2008 14:46:58   
sonce78
Pikica pokica ali je uživala v vodi? Kakšna pa je temperatura vode? Moj sine je ves trd še doma v banjici user posted image , si ga ne upam še peljati v bazen, ker bi bil vik in krik.

_____________________________

Čudovito je biti mama!

(odgovor članu lumpa6)
Neposredna povezava do sporočila: 4961
   RE: septembrke 2007
8.1.2008 15:14:49   
Anonimen
Dan!

Koncentracija: jaz sem se tudi čudila....se mi je zdelo, da mi besedni zaklad kopni. Sem na hitro prebrala eno knjigico, sedaj pa si moram kupiti še 2, k ibi ju rada prebrala.

Plenice: sprobala sem jih kar nekaj, zaenkrat smo na Leclercovih Mont d'enfants. Pa so kar OK. Pampers active fit imam še pol paketa 3 doma in ravno včeraj sem za foro po enem mesecu spet naštimala Pampersko.....pa je blato premočilo, tako, da je bil na bodiju kakec. Prav skozi je prišlo, kake 3 cm od roba. O tem je 1x govorila že Helena, češ kako so SLO pampers zanič.
Začela bom uporabljati Mullerjeve, ko mi teh zmanjka. Po moje bom šla že na 4, ker imam 3. še kakih 100 plenic doma.
Kako pa so Mullerjevi robčki?
Jaz sem za darilo dobila baby love iz DM, pa se mi zdijo obupni. Suhi in tako sintetični, pa še smrdijo mi.
Lina: verjetno nisi dobro umila z vsemi tistimi oripravki, kot to naredijo v ZD, ko si jemala urin. Ko so moji user posted image vzeli, ko ji ful s kalijevim milom umili, pa še z nečim. Pa morali bi večkrat jemati, če bi slučajno kakala takrat. Pa na srečo ni.
Se mi zdi grozljivo tole umivanje, zlasti pri punčkah, ker se uniči tisti zaščitni sloj. Ampak sem potem namazala z ribjim mazilom in se ji ni nič vnelo.

Vse, ki ste bolane: user posted image user posted image user posted image





(odgovor članu lumpa6)
  Neposredna povezava do sporočila: 4962
   RE: septembrke 2007
8.1.2008 15:20:16   
lemavrica
Meni so pa Muellerjevi robčki ok, res je da se dosti hitro posušijo ampak ni panike. Mi jih je ravno zmanjkalo in bom morala obnoviti zalogo. Sama še študiram če bi zdaj vzela št. 3 ali bi šla že na 4. Ker Muellerjeva 3 mu je še čist ok, pri Pamperski pa nisem več čist sigurna.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4963
   RE: septembrke 2007
8.1.2008 15:22:44   
Anonimen
Sonce, super link in kaki luštkani čeveljčki, sem se komaj uprla da nisem kar naročilauser posted image .

Pikica pokica, sem vam kar fauš tega kopanja. Jaz tudi razmišljam da bi lahko šli na kopanje, pa ne vem kje tukaj na Obali je primerna temparatura in čistost vode za user posted image . Mogoče v hotelu Krka, tam se mu zdi da imajo tudi telovadbo z dojenčki organizirano. Kaj pa je imel na ritki? Tiste kopalne pleničke? Kje pa ste ta super obroč dobili, ko ga kar namontiraš na user posted image ? kako dolgo ste se kopali?

(odgovor članu sonce78)
  Neposredna povezava do sporočila: 4964
   RE: septembrke 2007
8.1.2008 15:41:20   
sandra85
kaj bomo naslovile kako posebno, ali lahko kr preprosto septembrke 2.krog?

js bi  odstranila une linke in jih raje pripopala na google group-lahko?


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4965
   RE: septembrke 2007
8.1.2008 15:43:42   
lemavrica
Septemberke 2.krog je čist ok, zakaj bi komplicirale.

Linke pa tudi lahko pomoje daš na google skupino.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 4966
   RE: septembrke 2007
8.1.2008 15:45:56   
annie
Ravno sem user posted image dala spat, dopoldne ni hotel nič spat, sedaj pa je bil siten ko user posted image in sem takoj vedela, da mora it spat. Upam, da bom imela vsaj malo miru, ker še skuhat nisem sfolgala...me je user posted image danes čisto zaposlil.
Koncentracija:  jaz sem tudi zelo, zelo pozabljiva, sem bila že pred user posted image , sedaj pa sem 5x bolj. Si moram vedno sproti pisat, ko mi v kuhinji kaj zmanjka, drugač vse pozabim...
Plenice: ponavadi uporabljava Pampers active baby 3, od mojga brata pa smo dobili Huggies super-flex 3 in jih sedaj uporabljava, pa mi niso fajn, ker se mi zdi, da so čist trde, ko se polula, smo enkrat probali kupit tudi Lidlove, pa tudi ratajo trde user posted image ...zaenkrat so nama Pamperske najboljše, bom pa še ziher katere druge sprobala.
Mullerjevi robčki: mi sploh niso fajn, ker mi je šlo zadnjič dol nekaj belega, kot neka barva user posted image . Si pa mislim, da so se zluftali, ali kaj, ker jih je user posted image zadnjič  pozabil zapret..ne vem, no user posted image
Pikica pokica vidim, da ste zlo uživali, mi bi tudi šliuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4967
   RE: septembrke 2007
8.1.2008 15:46:53   
Anonimen
2 kroguser posted image . Kaki drugi krog, saj ne tečemo nikamoruser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .


















Daaaaaaj, se hecam nouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu sandra85)
  Neposredna povezava do sporočila: 4968
   RE: septembrke 2007
8.1.2008 15:51:42   
Anonimen
Živjo mamice.

Guppy: eno veliko user posted image  zate. Pazi malo še pri prehrani, ne jej začinjenega, izogibaj se kavi, mleko in mlečnim izdelkom, alkoholu,...

Plenice: midva uporabljava Mullerjeve preko dneva in Pamperske preko noči. Sem zadovoljna z obojimi. Za enkrat uporabljamo še št. 3. Pamperske bodo kmalu premajhne, Mullerjeve bodo pa kar v redu. Uporabljam Mullerjeve vlažilne robčke in sem zadovoljna.

Vreme: sva mela danes kontrolni UZ kolkov v kranjski porodnišnici. In tam je bilo SONCE in zelo toplo. Pri nas v Škofji Loki pa vreme za bruhat. Zdaj sem pa res že skoraj depresivna. Še dobro, da sva šla danes malo ven, če ne bi se mi zmešalo.

Plavanje: ja v mesecu aprilu. Pravijo, da je fajn da so malo starejši in ne čisto majčkeni. Vključujejo sicer res že 4-mesečnike, vendar ti težje sodelujejo. Tako greva midva ob naslednjem terminu, ki je v aprilu in bo že malo starejši in bo topleje. Komaj čakam. Se mi katera iz našega konca pridruži? Npr. jst in Naila, pa seveda še druge Ločanke, Kranjčanke in ostale Gorenjke.
 
Kako izvirno ime za nas pa res ne vem. Jaz sem v tem bolj bosa.

Lepo se imejte.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4969
   RE: septembrke 2007
8.1.2008 16:17:14   
NalLa
Tanja Lina kam boš pa hodila na plavanje?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4970
   RE: septembrke 2007
8.1.2008 16:54:48   
Pikica pokica
IZVIRNO SPOROČILO: srček


Pikica pokica, sem vam kar fauš tega kopanja. Jaz tudi razmišljam da bi lahko šli na kopanje, pa ne vem kje tukaj na Obali je primerna temparatura in čistost vode za user posted image . Mogoče v hotelu Krka, tam se mu zdi da imajo tudi telovadbo z dojenčki organizirano. Kaj pa je imel na ritki? Tiste kopalne pleničke? Kje pa ste ta super obroč dobili, ko ga kar namontiraš na user posted image ? kako dolgo ste se kopali?



Glede obale in primernega kopališča ti žal ne znam svetovati user posted image , je pa res, da mora biti voda topla in primerno čista- Najbolje je, da se pozanimaš, kje na obali imajo organizirane plavalne tečaje za otroke oz. dojenčke, saj imajo zelo stroge pogoje glede kvalitete vode. Na ritko sem ji dala plavalno pleničko za 1x no uporabo- jaz sem že pri sinu kupovala kar DM jeve, ker so čisto ok in poceni. Obroček se imenuje Fredov obroč in ga je včasih bilo zelo težko dobiti ( 3 leta nazaj pri sinu), zdaj jih pa prodajajo že več kje. Jaz sem ga kupila v Pikapolonici, je pa to edini obroč, ki je ful vredu za dojenčke, ker se otrok ne more v njem prevrniti, ima proste nogice, da se z njimi lahko giba ( brca in se tudi premika - plava) in je zapet na hrbtu. Pa tudi glavico lahko nasloni na sprednji del obroča, da mu ne "čofne" v vodo user posted image .

Ja še malo, pa bomo začele od začetka pisati user posted image   user posted image  user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4971
   RE: septembrke 2007
8.1.2008 17:32:29   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: NalLa

Tanja Lina kam boš pa hodila na plavanje?


V Kranj. Tam imajo tečaj za otroke od 4. meseca do 6. leta starosti.

(odgovor članu NalLa)
  Neposredna povezava do sporočila: 4972
   RE: septembrke 2007
8.1.2008 20:30:05   
Anonimen
Tianna - punce so že pobegnile

http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2280191&mpage=1&key=&#2281598

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4973
   RE: septembrke 2007
8.1.2008 20:30:55   
helenav
sem gledala malo slikice ...

lemavrica joj tvoja jaka..kašne laskein kašno frizurco ste mu naredili
sonce tebi najprejuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image in Vasja je cel mamiuser posted image

duskamb tvoj se pa takooooo srčkano smeje.........user posted image user posted image

linakaj tvoj ima že rjave učke? ali samo tako zgleda'

evo....to je to.....pregledala sem od tisith,ki so nazadnje kaj pisale..samo kaj ko vas ima več ali manj zaklenjene..pa za gesla sem itak štor......

grem  počivat...da si naberem moći za noč..kajti mi ne spimo več!!!!





(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 4974
   RE: septembrke 2007
9.1.2008 8:32:36   
Jančika_
No fino, da ste se kar same zorganizirale in odprle novo temo, hvalauser posted image . Tole pa zaklepam.

(odgovor članu helenav)
Neposredna povezava do sporočila: 4975
Stran:   <<   < Prejšnja stran  195 196 197 198 [199]
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 197 198 [199]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?