|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prehodne jakne-nosečke
15.10.2007 8:50:13   
melanija
Sem v 22 t in zdaj postaja precej hladno. Zanima me kako rešujete nosečke ta problem. Meni so vse prehodne jakne preozke, jih ne morem zapet. Imam kar velik trebušček.

Ste si kupile nove in če kakšne modele, da jih potem lahko oblečete tudi po nosečnosti. Ker ne bi rada dajala veliko denarja samo za dva tri mesece. Z bundo nimam problemov, ker imam eno s prejšnje nosečnosti in bo kar prava tudi za to.
Hvala za pomoč!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Prehodne jakne-nosečke
15.10.2007 9:27:00   
Laubica
Jaz sem to rešila tako da nosim moževo prehodno športno jaknouser posted image

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu melanija)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Prehodne jakne-nosečke
15.10.2007 9:28:47   
melanija
Na to sem tudi jaz pomislila, sam kaj ko je moj toliko večji od mene. Tako da to ne pride v poštev, ker zgledam kot balon v njih.

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Prehodne jakne-nosečke
15.10.2007 9:46:32   
Magi*
nosim navadno telirano jakno, ki je ne zapnem, čez pa imam tak ogromen šal. druga varianta je še brezrokavnik ali kakšna majica brez naramnic (lahko tudi pletena), ki pokrije samo trebuh.

ko bo hud mraz pa pončo. mi je mama posodila takega finega, kot bi bil v deko zavit, sam je zelo eleganten. pončo je lahko tak za čez glavo (meni ne sede, ker mi naelektri lase) ali pa tak, da se vanj zaviješ. čisto enostavno si ga lahko narediš tudi sama ali pač nekdo, ki zna vsaj malo šivati. blago lahko kupiš zelo ugodno v tregovini kilometer, prepogneš na polovico, da dobiš pravokotnik (dolžino reguliraš po svoje) in na enem kosu zarežeš po sredini in na vrhu narediš malo večjo odprtino za glavo. to potem samo še obrobiš. uapm, da si predstavljaš.

ta pončo se nosi tako, da en sprednji del pade dol čez trebuh, drugega pa oviješ preko rame. zadnji del ostane padajoč po hrbtu.

tretja varianta pa so plaščki in jaknice, ki so letos IN - taki zelo na balon, zelo široki. vem, da so jih imeli v Zari.

če pa si bolj športno oblečena, pa lahko tudi moževa jakna user posted image

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu melanija)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Prehodne jakne-nosečke
15.10.2007 10:10:41   
živa
V prvi nosečnosti (rodila januarja) sem imela brezrokavnik iz velurja, čez pa gore-tex jakno, odpeto seveda. Za elegantne priložnosti (po moje kvečjemu ene dvakrat user posted image ) pa pončo, kot pravi Magi*. Za zdaj sem še v (sicer malo večjem) velurju in ker rodim čez dva tedna, bo tako tudi ostalo.

Lp,

živa

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Prehodne jakne-nosečke
15.10.2007 11:53:55   
TinkiBinki
Ja, tudi jaz imam s tem probleme, eno jakno še lahko zapnem, sicer pa dam spodaj eno bolj toplo jopico in imam odpeto jakno in šal... ne vem pa, kako bo, ko bo sneg...

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Prehodne jakne-nosečke
15.10.2007 12:06:04   
kofetek2010
Za bolj elegantne dneve sem imela 2 ponča, za športne variante pa sem si kupila 2x večjo št. termoflisa v H&M. user posted image

(odgovor članu TinkiBinki)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Prehodne jakne-nosečke
15.10.2007 12:40:18   
BLAŽIKA
Tudi jaz sem si kupila takšno jakno iz flisa za dve številki večjo in je bila super, za ta boljše pa sem imela pončo.

_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?