|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   A je 19.letnik
16.10.2007 21:53:33   
lojzika
Še v puberteti? Namreč moj brat vedno blekne nekaj s čimer me užali. Sedaj pa če je to še puberteta bi mu lahko bilo še oproščeno.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: A je 19.letnik
16.10.2007 21:55:50   
Akil
IZVIRNO SPOROČILO: lojzika

Še v puberteti? Namreč moj brat vedno blekne nekaj s čimer me užali. Sedaj pa če je to še puberteta bi mu lahko bilo še oproščeno.


Jap, še je puberteta.  Punce smo ponavadi prej konec, kot fantje.   Predvidevam, da ga bo minilo tja do 21-22!  Lahko pa da blekne, preden razmisli.  Mi temu rečemo, da je jezik hitrejši od pameti.user posted image   To se pa spremeni redko!!!


_____________________________

Živi vsak dan, kot da je zadnji. Enkrat boš imel prav!

(odgovor članu lojzika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: A je 19.letnik
16.10.2007 21:57:25   
Anonimen
Glih namestil se je dobro vanjo user posted image

(odgovor članu lojzika)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: A je 19.letnik
16.10.2007 21:59:00   
Anonimen
O šit, prvo preberem nekja o jeziku, pol se je namestil vanjo..user posted image   Nič mi ni blo jasno, joj ni mi dobro...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: A je 19.letnik
16.10.2007 22:00:35   
cukr07
Ah, moški.......ti so po mojem celo življenje v puberteti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: A je 19.letnik
16.10.2007 22:35:47   
Anonimen
Moj Kamikaza bo kmalu star 33 let, pa se še vedno obnaša, kakor da bi bil v puberteti. In jaz tudi. No, saj - mogoče sva pa še. user posted image

(odgovor članu lojzika)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: A je 19.letnik
16.10.2007 22:37:12   
Anonimen
Glede na komentarje je puberteta zelo nalezljiva bolezen user posted image  user posted image

(odgovor članu lojzika)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: A je 19.letnik
17.10.2007 7:14:17   
srki
Ah, Lojzika, ne sekiraj se, eni še pri 50 takih blebetajo, da ni res. Pa saj pravijo, da so moški takrat v drugi puberteti. Nič boljše niso nekatere ženske.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: A je 19.letnik
17.10.2007 7:52:37   
cukerček
še v puberteti.....user posted image pa še nekaj časa bo ko ga bo pa ta minila pa ga bo že 2 lovila user posted image

_____________________________

Naši spomini so edini raj iz katerega nas ne more nihče pregnati...

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: A je 19.letnik
17.10.2007 8:00:29   
Pajaca
Ma po moje imajo moški dve fazi.... otroštvo in pubereta... sam ti dve fazi se mal menjata...

(odgovor članu cukerček)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: A je 19.letnik
17.10.2007 8:09:22   
pajčolanka
moj brat bo decembra star 21 in še vedno kako blekne. jaz pa sem nanje alergična. če je dost star da hodi na šiht in služi denar ter dovolj star da ma izpit za avto pol je tud dost star da more malo vedet kaj se spodobi rečt in kaj ne. nič potuhe.
pol lahko tud jaz rečem da sem v puberteti in začnem ven  metat neprimerne izjave.

(odgovor članu Pajaca)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: A je 19.letnik
17.10.2007 9:19:52   
solatja
psihologi pravijo, da se obdobje pubertete daljša: prej se začne in pozna puberteta se kasneje zaključuje: šele po 22, 23 letu, če se prav spomnim; fantje še sploh dlje vlečejo, ker kasneje začnejo. v puberteti je še, kar pa ne pomeni, da lahko zine / naredi vsako neumnost, ki mu pade na pamet. kot je rekla pajčolanka: če je dovolj star za službo, izpit za avto ipd., bi kaj soli, ki jo ima v glavi, že lahko pokazal. user posted image pa nisem veliko starejša od njega, ampak mladi, ki so prepričani, da jim ves svet leži pred nogami, me včasih res user posted image je že neva na eni čvek temi napisala, kako je nekega mulca klofnila sred Portoroža; pa je dobil, kar je iskal user posted image

user posted image


_____________________________

na roditeljskem sestanku: "kaj ste pripravljeni narediti za svoje otroke?"
starši: "vse!"
predavatelj: "in kaj bodo potem oni počeli?"

(odgovor članu pajčolanka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: A je 19.letnik
17.10.2007 9:25:26   
karmy
eh moške daje puberteta tam do enega 39 leta, pol jih pa druga puberteta prime ala kriza srednjih letuser posted image user posted image

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu solatja)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: A je 19.letnik
17.10.2007 10:51:31   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: karmy

eh moške daje puberteta tam do enega 39 leta, pol jih pa druga puberteta prime ala kriza srednjih letuser posted image user posted image


Se popolnoma strinjam user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: A je 19.letnik
17.10.2007 12:28:50   
Anonimen
Jah jst sm tud še v puberteti, pa sm 26 stara tko da....user posted image

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: A je 19.letnik
17.10.2007 23:05:11   
mami_miki
joj, ta je pa dobra. Poznam 40. let stare, pa so še v puberteti...marsikdaj kdo kaj reče nalašč da te užali. Ali je 19, 40, ai 70...

(odgovor članu lojzika)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: A je 19.letnik
18.10.2007 16:04:57   
žirafica
IZVIRNO SPOROČILO: lojzika

Še v puberteti? Namreč moj brat vedno blekne nekaj s čimer me užali. Sedaj pa če je to še puberteta bi mu lahko bilo še oproščeno.


To se zna zavleči do 40, 50ih letuser posted image

(odgovor članu lojzika)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?