|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kateri aptamil?
16.10.2007 23:16:27   
ALEKSA13
Pozdravljeni,

moj fantek (star dva meseca) je do pred nekaj dnevi jedel (ne dojim) Aptamil Prematil (za nedonošenčke), zdaj pa sem mu začela dajati Aptamil Comfort v1 (za lažjo prebavo in proti krčem). Ugotavljam pa, da nima preveč rad te hrane. Rada bi ostala na Aptamilu, vendar ne vem za katerega bi se odločila, kateri je vredu(Aptamil 1, Aptamil Pre....) Ali mi lahko kaj svetujete, kaj ste imele ve? Lp, Aleksa
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kateri aptamil?
17.10.2007 7:12:50   
srki
Jaz sem imela od samega začetka Aptamil 1, tudi še potem, ko naj bi šla na Aptamil 2, saj mu 2 ni ugajala, tako da je do pričetka dajanja alpskega mleka skozi pil Aptamil 1.

(odgovor članu ALEKSA13)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kateri aptamil?
17.10.2007 7:39:16   
lex
Midve sva tudi na Aptamilu 1 od vsega začetka, no sedaj sva že 2. Sem se pa prejšnjič v trgovini zaj.... in nisem vredu pogledala in sem vzela hypoalergenega in smrdi ko user posted image . Sedaj se ga je že navadila, ga je pa najprej ni marala, a se ga je že navadila. Tudi jaz sem ostala na Aptamilu, ker se mi ful lepo redi in mi nekak ni za it na kakšno drugo hrano.

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kateri aptamil?
17.10.2007 12:51:28   
Klarita
Midva sva od začetka jedla Aptamil HA 1 (hipoalergen), ampak ker ga na žalost ne bodo več uvažali, uvajava sedaj Aptamil 1. Zaenkrat ga vredu prenaša in upam, da bo tako tudi ostalo. Je pa zanimivo, da HA 1 nima nekega vonja in okusa, medtem ko Aptamil 1 smrdi in ima tudi ugabni okus. No v glavnem samo, da bo vredu.
Priporočala bi ti kar Aptamil 1, če otrok nima nekih težav s hrano, tako je meni svetovala pediatrinja.

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kateri aptamil?
17.10.2007 14:31:34   
viv_
Jaz sem imela pri obeh Aptamil 1, potem pa Aptamil 2. Aptamil 3 nisem nikoli dajala, smo šli vedno prej na navadno mleko.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Klarita)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kateri aptamil?
17.10.2007 21:51:50   
Ajvy
Aptamil pre, ji je bil najbolj všeč, sedaj pa je na Aptamilu 1

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Datumi izplačil socialnih transferjev za l...
Povezavo na tale članek si shranite med priljubljene, da boste imeli pomembne datume izplačil socialnih transferjev za p...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?