|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  668 669 670 [671] 672   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: NoVeMbErKe 2006
17.10.2007 21:42:40   
Aja1
Pol bomo drugo leto Anžeta gledali, kako kaže na posamezne živali user posted image . Naše knjige (še) ne zanimajo...niti slučajno.

_____________________________




(odgovor članu Monika79)
Neposredna povezava do sporočila: 16751
   RE: NoVeMbErKe 2006
17.10.2007 21:43:55   
Aja1
Max, kar hitro v nabavo. Jaz bom Neji kar mojega posodilauser posted image ...moram pogledat, če je v njem še Jugoslavija user posted image

_____________________________




(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 16752
   RE: NoVeMbErKe 2006
17.10.2007 21:46:19   
max81
IZVIRNO SPOROČILO: Aja1

Max, kar hitro v nabavo. Jaz bom Neji kar mojega posodilauser posted image ...moram pogledat, če je v njem še Jugoslavija user posted image


a mislš, da ti je vn iz knjige ušlauser posted image

Aja1 a ne kmetuješuser posted image

(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 16753
   RE: NoVeMbErKe 2006
17.10.2007 21:48:19   
Aja1
IZVIRNO SPOROČILO: max81

IZVIRNO SPOROČILO: Aja1

Max, kar hitro v nabavo. Jaz bom Neji kar mojega posodilauser posted image ...moram pogledat, če je v njem še Jugoslavija user posted image


a mislš, da ti je vn iz knjige ušlauser posted image

Aja1 a ne kmetuješuser posted image


Kmetujem user posted image user posted image user posted image


_____________________________




(odgovor članu max81)
Neposredna povezava do sporočila: 16754
   RE: NoVeMbErKe 2006
17.10.2007 21:48:26   
max81
jest sam še odkmetujemuser posted image , pa tastarga spokam na šiht mandarinco je pojedu, čajček in lekadolčka je spil, zdej pa lohka greuser posted image
pol grem pa jest tud spat, ker če ne mo bo piskrček razneslo, sam prespat morm pol bom pa jur kt nova

(odgovor članu max81)
Neposredna povezava do sporočila: 16755
   RE: NoVeMbErKe 2006
17.10.2007 21:49:33   
max81
no dejmo babe ne sam brat, vidm, da vas je cel kup goruser posted image

(odgovor članu max81)
Neposredna povezava do sporočila: 16756
   RE: NoVeMbErKe 2006
17.10.2007 21:50:15   
Aja1
IZVIRNO SPOROČILO: max81

jest sam še odkmetujemuser posted image


jst tut, pol pa spat, jutr pa na šiht user posted image


_____________________________




(odgovor članu max81)
Neposredna povezava do sporočila: 16757
   RE: NoVeMbErKe 2006
17.10.2007 21:51:58   
majas
Moj smrči na kavču ko nor, tak da grem res tudi jaz spat pa njega v splanico spakiram... neee tukaj ga bom pustial, bom vsaj v miru zaspala ... ker ko nekaj spije kot danes tam vedno še 10X bolj smrči...

Max čisto prav si nardila... user posted image   jaz te občudujem da ti je končo uspelo, res kar je že dolgo v tebi vrelo.. AP čeprav nisi nič rekla, škoda besed včasih res!

Jaz pa se z novim avatarčkom mantram pa mi nič kaj ni všeč, azen prve slike, sotale ki pa jih ven zrežem da bi malo pobližala sliko pa so grde.. spet popraviti en dan, danes se mi res ne da user posted image


_____________________________

Otroci hočejo objem, naročje,
prijazno besedo, dotik, nekoga,
da jim prebere pravljico, nekoga,
da se z njim smeje in pogovarja


(odgovor članu max81)
Neposredna povezava do sporočila: 16758
   RE: NoVeMbErKe 2006
17.10.2007 21:52:49   
Aja1
Max, bolj švoh večerjico je imel tvoj.... Sej ne gre spat na šiht user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________




(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 16759
   RE: NoVeMbErKe 2006
17.10.2007 21:53:38   
krfjolca
IZVIRNO SPOROČILO: Aja1

Pol bomo drugo leto Anžeta gledali, kako kaže na posamezne živali user posted image . Naše knjige (še) ne zanimajo...niti slučajno.


Kaj drugo leto user posted image . Ti lahko že jutri en filmček posnamem. Smo ga nalašč prvo naučili, kaj je surikata. user posted image
Je prav fascinanten. Pa zelo ga zanimajo knjigice, jih ima že lepo zbirko. Zelo rad gleda slikice in potem kaže s prstom, da mu poveš, kaj je kaj. Pa ful si zapomni.


_____________________________

Anžetko Bosopetko in Sarica Košarica :D



(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 16760
   RE: NoVeMbErKe 2006
17.10.2007 21:55:17   
Aja1
IZVIRNO SPOROČILO: krfjolca

IZVIRNO SPOROČILO: Aja1

Pol bomo drugo leto Anžeta gledali, kako kaže na posamezne živali user posted image . Naše knjige (še) ne zanimajo...niti slučajno.


Kaj drugo leto user posted image . Ti lahko že jutri en filmček posnamem. Smo ga nalašč prvo naučili, kaj je surikata. user posted image
Je prav fascinanten. Pa zelo ga zanimajo knjigice, jih ima že lepo zbirko. Zelo rad gleda slikice in potem kaže s prstom, da mu poveš, kaj je kaj. Pa ful si zapomni.



user posted image user posted image user posted image user posted image pa ga posnami, se bomo še ostale kej naučile. Pojma nimam, kako zgleda tista žival na s user posted image


_____________________________




(odgovor članu krfjolca)
Neposredna povezava do sporočila: 16761
   RE: NoVeMbErKe 2006
17.10.2007 21:56:01   
Aja1
Za drugo leto sem pa misla, da bo pokazal že 200 živali.

_____________________________




(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 16762
   RE: NoVeMbErKe 2006
17.10.2007 22:01:00   
max81
Aja1 nč bat, povečerjal smo že mal prejuser posted image

(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 16763
   RE: NoVeMbErKe 2006
17.10.2007 22:01:10   
majas
IZVIRNO SPOROČILO: Aja1

Max, bolj švoh večerjico je imel tvoj.... Sej ne gre spat na šiht user posted image user posted image user posted image user posted image


Bogi tvoj dragi user posted image


_____________________________

Otroci hočejo objem, naročje,
prijazno besedo, dotik, nekoga,
da jim prebere pravljico, nekoga,
da se z njim smeje in pogovarja


(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 16764
   RE: NoVeMbErKe 2006
17.10.2007 22:02:39   
majas
IZVIRNO SPOROČILO: krfjolca

IZVIRNO SPOROČILO: Aja1

Pol bomo drugo leto Anžeta gledali, kako kaže na posamezne živali user posted image . Naše knjige (še) ne zanimajo...niti slučajno.


Kaj drugo leto user posted image . Ti lahko že jutri en filmček posnamem. Smo ga nalašč prvo naučili, kaj je surikata. user posted image
Je prav fascinanten. Pa zelo ga zanimajo knjigice, jih ima že lepo zbirko. Zelo rad gleda slikice in potem kaže s prstom, da mu poveš, kaj je kaj. Pa ful si zapomni.



priden.. kaja tudi že full kaže z prstom... pa knjigice gleda. NAjbolj ej smešna ko plazi po štirih pa rečeš kako muca dela, ona pa mau mau user posted image


_____________________________

Otroci hočejo objem, naročje,
prijazno besedo, dotik, nekoga,
da jim prebere pravljico, nekoga,
da se z njim smeje in pogovarja


(odgovor članu krfjolca)
Neposredna povezava do sporočila: 16765
   RE: NoVeMbErKe 2006
17.10.2007 22:03:42   
majas
Zdaj pa res grem

user posted image


_____________________________

Otroci hočejo objem, naročje,
prijazno besedo, dotik, nekoga,
da jim prebere pravljico, nekoga,
da se z njim smeje in pogovarja


(odgovor članu majas)
Neposredna povezava do sporočila: 16766
   RE: NoVeMbErKe 2006
17.10.2007 22:05:59   
Nogavica
max81, te podpiram pri tvojem dejanju. Ko sem brala, kaj se ti dogaja, sem si samo mislila "isto kot pri nas", razlika je edino ta, da tašča navadno teži samo user posted image , meni pa (zaenkrat) še ne, ampak mi on vedno pove, kaj mu vse govori. Sem se pa tudi jaz še xkrat počutila kot da sva totalno nesposobna starša in da bi brez nje in njenih veleumnih nasvetov pogrnila na celi črti user posted image .

Ja, ona punčka pa raztura. To še jaz ne bi znala vsega pokazat user posted image .
Živa je začela gledati knjigice kaka 2 tedna nazaj. Saj prej je sedela in gledala nekaj časa, če sva ji kazala živalice, zdaj pa gre zjutraj takoj k igračkam in potegne ven knjigice (zaenkrat ima 4 kartonke z živalmi), jih lista, se pogovarja z njimi, oponaša živalske glasove (tiste tri, ki jih zaenkrat pozna user posted image ). Drugače pa od živali pozna tiste, ki jih doma ali drugje večkrat vidi v živo: mačke, ribe, pse, ptiče/papagaje, konja, iz knjigice pa si je poleg njih najbolj zapomnila petelina in ovčko.
S prstkom pa še nič ne kaže user posted image .

Monika79, moje sožalje user posted image .

_____________________________

Živa - 22. 11. 2006
Tilen - 17. 10. 2009

(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 16767
   RE: NoVeMbErKe 2006
17.10.2007 22:16:39   
Aja1
Evo, nakmetovali smo se, zdaj pa zaslužen počitek user posted image

Nočko.


_____________________________




(odgovor članu Nogavica)
Neposredna povezava do sporočila: 16768
   RE: NoVeMbErKe 2006
17.10.2007 22:19:50   
max81
joj punce zlate ste, hvala vam za tolažbouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , dobro, da vas imamuser posted image

(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 16769
   RE: NoVeMbErKe 2006
17.10.2007 22:26:15   
Zamima
joj čisto pozabila :(


VAL, čestitke za 1 leto za nazaj!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



jaz sem čist povožena ta dva dni user posted image user posted image user posted image , so se mi zarad tega dogodka s Tošem prav odprle rane user posted image . Spomini so kar privreli in kot da vse skupaj ponovno doživljam - ne znam opisat user posted image user posted image .

Pa kaj bi vam jamrala, ne bom,.... jutri je nov dan.

Lahko noč

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu max81)
Neposredna povezava do sporočila: 16770
   RE: NoVeMbErKe 2006
17.10.2007 22:30:07   
max81
user posted image user posted image Zamima, jest te čisto razumemuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


no pa še vesela novica, sam kaj sta pa z imenom mislilauser posted image user posted image
http://24ur.com/naslovnica/ekskluziv/ekspres/20071017_3107988.php

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 16771
   RE: NoVeMbErKe 2006
17.10.2007 22:32:19   
max81
Zamima ti nam kr zatež, te bomo že poslušale, pa malo Zaliko fajn stisni k sebi, pa bo za malenkost bolje.....se mi zdi, da je takoj malo laže, če se nekje izpovešuser posted image

(odgovor članu max81)
Neposredna povezava do sporočila: 16772
   RE: NoVeMbErKe 2006
17.10.2007 22:34:55   
marella1
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image zate Zamima. Bodi močna in poglej svoj največji zaklad. user posted image

monika in maja: moje sožalje

max: user posted image , daj ji vetra

krfjolca: danes že cel dan govorim o Anžetu. Res je fant in pol user posted image


_____________________________

»Pride čas, ko ni več časa«, D. Zajc

LANA 13.11.2006

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 16773
   RE: NoVeMbErKe 2006
17.10.2007 22:37:15   
max81
IZVIRNO SPOROČILO: majas

IZVIRNO SPOROČILO: Aja1

Max, bolj švoh večerjico je imel tvoj.... Sej ne gre spat na šiht user posted image user posted image user posted image user posted image


Bogi tvoj dragi user posted image



koko pa ti veš, da ne gre spat, a tvoj hodi delat al kajuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu majas)
Neposredna povezava do sporočila: 16774
   RE: NoVeMbErKe 2006
17.10.2007 22:40:48   
urška76
Čer bejbe. Ste tok natipkale, da sem se komaj čez prebila.
Naša mala mi je neki kašljat začela, upam, da se ne izcimi kaj hujšega iz tega. Cel dan em ni bilo doma. Najprej služba, pa Miha na angleščino, vmes sva šli s Špelo v Dm-a, pol pa na kavo z mojim lubikom in njegovo pričo. In pol je bil že čas za večerjo.
Moj dragi je bil priden in mi je eno omarco popravu, da mi Špela ne bo mogla soli in olja po tleh mazat, pa kolo od ta velikega vozička je zrihtu, da bom lahk malo tud v dežju komot pelala v vrtec.
max še tuki en user posted image  in user posted image za  tvojega, ki ti stoji ob strani.

monika moje sožalje.

Zamima tudi zate en koš user posted image . Nisi sama, mi smo tuki, da se nam potožiš , da se razbremeniš, razvedriš. Smo ko ena velika družina v dobrem in slabem.

Zihr sem hotla še kaj napisat pa sem pozabla. Zdej sam še mal na zs skočim pol pa pod tuš pa spat.
Nočko bejbe.

(odgovor članu max81)
Neposredna povezava do sporočila: 16775
Stran:   <<   < Prejšnja stran  668 669 670 [671] 672   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  668 669 670 [671] 672   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?