|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Dr. Reš in prvi pregled
28.1.2014 10:01:16   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

no, bom pa jaz dala eno zelo negativno "oceno" Rešu, sedi, cvek....sicer veliko časa nazaj, ampak vseeno...po posvetu s svojim osebnim zdravnikom mi je ta predlagal, da ga naj prijavim zdravniški zbornici zaradi vsega, kar se je zgodilo na pregledu....če bi takrat imela živce, kot jih imam danes, bi ga zagotovo...te pa sem bila samo srečna, da sem prišla do prof. Tomaževiča po hitrem postopku....

to, kar vi pravite direktnost, jaz imenujem drugače...ampak ljudje v svoji stiski vidijo v njem odrešenika in pojejo to "direktnost"....


Tem kometarju se pridruzim. Tudi sama imam negativne izkusnje z doticnim osebkom.


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Dr. Reš in prvi pregled
28.1.2014 20:03:35   
tara.81
Kot sem že velikokrat povedala, dr. Reša rešujejo izkušnje...kar se pa tiče njega kot človeka in njegovega odnosa pa user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Dr. Reš in prvi pregled
28.1.2014 20:08:45   
StrawberrY

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin


IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

no, bom pa jaz dala eno zelo negativno "oceno" Rešu, sedi, cvek....sicer veliko časa nazaj, ampak vseeno...po posvetu s svojim osebnim zdravnikom mi je ta predlagal, da ga naj prijavim zdravniški zbornici zaradi vsega, kar se je zgodilo na pregledu....če bi takrat imela živce, kot jih imam danes, bi ga zagotovo...te pa sem bila samo srečna, da sem prišla do prof. Tomaževiča po hitrem postopku....

to, kar vi pravite direktnost, jaz imenujem drugače...ampak ljudje v svoji stiski vidijo v njem odrešenika in pojejo to "direktnost"....



Tem kometarju se pridruzim. Tudi sama imam negativne izkusnje z doticnim osebkom.



Še jaz! Nimam besed za njega, pa naj še tolikokrat pove koliko parom je pomagal do otroka.

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Dr. Reš in prvi pregled
28.1.2014 20:26:44   
RIJA*
IZVIRNO SPOROČILO: StrawberrY


IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin


IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

no, bom pa jaz dala eno zelo negativno "oceno" Rešu, sedi, cvek....sicer veliko časa nazaj, ampak vseeno...po posvetu s svojim osebnim zdravnikom mi je ta predlagal, da ga naj prijavim zdravniški zbornici zaradi vsega, kar se je zgodilo na pregledu....če bi takrat imela živce, kot jih imam danes, bi ga zagotovo...te pa sem bila samo srečna, da sem prišla do prof. Tomaževiča po hitrem postopku....

to, kar vi pravite direktnost, jaz imenujem drugače...ampak ljudje v svoji stiski vidijo v njem odrešenika in pojejo to "direktnost"....



Tem kometarju se pridruzim. Tudi sama imam negativne izkusnje z doticnim osebkom.



Še jaz! Nimam besed za njega, pa naj še tolikokrat pove koliko parom je pomagal do otroka.




a je tebi tudi kartoteke drugih pacientk kazal? tak, za trofeje....ampak vidiš pa lahko vse...ime, diagnozo user posted image

< Sporočilo je popravil RIJA* -- 28.1.2014 20:27:40 >

(odgovor članu StrawberrY)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Dr. Reš in prvi pregled
28.1.2014 20:37:23   
Anonimen
Hmmm, jaz sem nekaj čisto drugega spraševala, tako da Katte, hvala ti user posted image

Da pa še dodam nekaj na temo, ki se je razvila: do naju je bil Reš vedno ok in fer, vse lepo razložil, tako da jaz ga bom imela v lepem spominu. Se pa absolutno tudi strinjam, da se kartotek ostalih pacientov ne kaže naokoli in se ne hvali z njimi, to mi je pa čisto mimouser posted image

Drugače pa vsem želim en BFP čimprej user posted image

(odgovor članu RIJA*)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Dr. Reš in prvi pregled
28.1.2014 20:45:56   
RIJA*
če jaz dobro berem, je bilo vprašanje, če ima katera kakšne izkušnje z njim...nisem vedela, da se lahko pišejo samo pozitivne user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Dr. Reš in prvi pregled
28.1.2014 20:57:16   
Anonimen
Ne, moje vprašanje je bilo, kako izgleda prvi pregled v nosečnosti pri njem, kako dolgo on vodi nosečnost, preden greš k svojemu g., ali dobiš slikico itd. Se mi je zdelo butasto odpirat novo temo, ampak očitno bi jo morala, da bi dobila več odgovorov na svoje vprašanjeuser posted image

(odgovor članu RIJA*)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Dr. Reš in prvi pregled
28.1.2014 20:58:34   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: anci banci

Pozdravljene!

Zanima me ali ima katera kakšne izkušnje z njim. Namreč naročena sem pri njemu čez dobra 2 tedna in me zanima kako to sploh zgleda. Kaj je ponavadi na prvem pregledu?
Zelo bi bila vesela odgovora:)

pozdravček


če si to ti anci banci anonimna user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu anci banci)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Dr. Reš in prvi pregled
28.1.2014 21:09:52   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Zdravo!

Končno mi je uspelo zanositi, zdravim se pri dr. Rešu in me zanima, kako zgleda "prvi pregled v nosečnosti" pri njem. Kako dolgo še ostaneš pri njem, preden te pošlje nazaj k svojemu ginekologu, verjetno te ne vodi skozi celo nosečnost? Mene je samo naročil na pregled, da vidi, če je vse na svojem mestu (verjetno srček, gestacijska vrečka itd). Ali ti naredi tudi urinski test, vzame kri...? Mogoče dobiš celo slikico ali sem prevelik optimist? user posted image
Hvala za odgovore!!



Tole zgoraj citirano je bilo moje vprašanje, anci banci pa je vprašanje postavila leta 2007 (to kar si ti citirala). user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Ponovna zanositev: Idealen premor med nose...
Načrtujeta drugega oziroma naslednjega otroka, pa se sprašujeta, kakšen je idealen in najbolj zdrav premor med nosečnost...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?