|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  201 202 [203] 204 205   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarčice
25.10.2007 12:19:43   
bamby
Katka, ne sekiraj se, saj smo razumele user posted image .
Glede inšpekcij: jaz pravzaprav še za nobeno nisem slišala, da bi jo kdaj prišli kontrolirat ali je doma ali ne. Saj vem, da se na to ni preveč za naslajat, pa vseeno ne mislim vse dneve doma čepet, če se ne počutim tako slabo. Sploh grem pa zelo malo ven, samo takrat, ko je to potrebno. Peljem Tima k telovadbi in na cicibanove urice, pa kar je potrebno iti v trgovino, ali pa po drugih opravkih, drugače se pa držim bolj doma. Prav tako bom šla na CSI, pa k zobozdravniku in povsod kamor bo treba iti, če bom le mogla. Če se mi nosečnost zakomplicira pač ne bom šla.

Dolenjka, koliko časa boš ti v SLO?

(odgovor članu katka37)
Neposredna povezava do sporočila: 5051
   RE: Februarčice
25.10.2007 12:23:51   
katka37
Torčica, torej si ti taka kot jaz, šele ko te totalno vrže, začneš misliti na sebe. Preveč se včasih sekiramo zaradi službe. Zdaj pa le uživaj in misli na svojo user posted image  in sebe.

(odgovor članu torcica)
Neposredna povezava do sporočila: 5052
   RE: Februarčice
25.10.2007 12:38:16   
vrtnica76
Pridno čvekite še naprej, jaz pa se grem počasi zrihtat za na pregled.Vam sporočim kako bom opravilauser posted image .
Lepo se imejte.

(odgovor članu torcica)
Neposredna povezava do sporočila: 5053
   RE: Februarčice
25.10.2007 12:42:04   
bamby
vrtnica, dobro opravi pregled!

Kaj pa danes dobrega kuhate?? Danes pa ni bilo nič debate okrog tega. Jaz kuham golaž in njoke, pa seveda solato. Krompir imam že kuhan, zdaj ga vsake toliko premečkam, po 13.30 pa se jih bom lotila delat. Ne maram prezgodaj, ker se potem zvodeni in postanejo packasti.

(odgovor članu vrtnica76)
Neposredna povezava do sporočila: 5054
   RE: Februarčice
25.10.2007 12:47:35   
katka37
Moj pa je kosilo skuhal danes kar v trgoviniuser posted image . Kupil je pečena rebrca, zraven solata iz domačega kislega zelja, juha od včeraj in to je to. Mulca pa imata itak šolsko prvenstvo in imata danes kosilo v šoli.

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 5055
   RE: Februarčice
25.10.2007 12:58:39   
bamby
Punce preberite si spodnjo zgodbo. Verjetno se pri marsikomu dogaja isto user posted image user posted image user posted image


BLAZNO RESNO!

Pravzaprav nisem nikoli razumel zakaj se seksualne potrebe moskih in zensk

tako razlikujejo. In nikoli nisem razumel vsega ostalega sranja v Zvezi z

Venero in Marsom. Prav tako nisem nikoli razumel zakaj moski razmisljajo z

glavo, zenske pa s srcem.

Na primer: lepega vecera prejsnji teden sva bila z zeno zvecer v postelji.

Strast se je zacela razplamtevati... Ko je ona naenkrat rekla:

"Ne morem danes, nisem razpolozena... zelela bi, da me samo malo drzis v

narocju." Osupel sem rekel: "KAJ??... Kaj je zdaj pa to?"

In nato je izrekla besede, ki se jih boji vsak normalen moski na planetu:

"Ti enostavno ne razumes moje custvene potrebe ki jih imam kot zenska, da

bi

zadovoljila tvoje fizicne potrebe ki jih imas kot moski."

Na moj butasti pogled je odgovorila: "Mar me ne mores ljubiti taksno kot

sem

in ne zaradi tega, kar pocnem s tabo v postelji?"

Glede na to, da sem ugotovil, da ta vecer ne bo nic sem se obrnil na bok,

parkrat silovito prdnil in zaspal.



Naslednji dan sem poklical v sluzbo in sporocil, da imam dopust in da bom

cas prezivel s svojo zeno. Najprej sem jo peljal na kosilo, nato pa se v

velik nakupovalni center z velikim oddelkom za zensko garderobo. Poskusila

je nekaj zelo dragih kompletov a ker se ni mogla odlociti katerega bi imela

sem ji rekel, da ji bom kupil vse tri. Hotela je tudi cevlje, ki bi se

skladali s kompleti, in rekel sem ji, da ji kupim po en par za vsak

komplet.

Nato sva sla se do oddelka z nakitom, kjer sem ji kupil par diamantnih

uhanov. Da vam recem ... bila je taakoo vzburjena.

Ziher je pomislila, da sem tik na tem, da bankrotiram. Pomislil sem da me

malo testira, ko si je zazelela se znojnice za tenis, ceprav se v zivljenju

ni drzala loparja v rokah. Mogoce si je zacela misliti, da jo malo

zafrkavam

ko sem samo rekel: "Seveda, draga."

Od silnega vznemirjenja je bila tik na tem, da dozivi orgazem. Nasmejana je

koncno rekla: "Mislim, da bi to bilo vse, pojdiva do blagajne."

Komaj sem se zadrzeval, da nisem prasnil v smeh, ko sem ji rekel: "Ne morem

danes, nisem raspolozen." Obraz ji je pobledel, spodnja celjust pa se ji je

spustila do kolen:"KAJ??" Nato sem ji rekel: "Samo sem hotel da DRZIS vse

te

stvari v narocju nekaj casa ... Ti enostavno ne razumes moje financne

probleme ki jih imam kot moski, da bi zadovoljil tvoje potrebe po

nakupovanju, ki jih imas kot zenska."

In ko je ravno bila na tem, da me ubije s pogledom sem ji rekel: "Mar me ne

mores ljubiti taksnega kot sem, temvec samo zaradi stvari, ki ti jih

kupujem

?"



Ocitno tudi nocoj ne bo nic ...

(odgovor članu katka37)
Neposredna povezava do sporočila: 5056
   RE: Februarčice
25.10.2007 13:16:35   
Janey
bamby user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Prav nam je..hehe

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 5057
   RE: Februarčice
25.10.2007 13:21:26   
MetiLu

IZVIRNO SPOROČILO: vrtnica76

Meti, če model kavbojk ustreza za krajšanje,ti kar!user posted image Meni je to full ušeč in bi tut mela kej takega, ampak se mi ne splača, ker sem skos domauser posted image .Pol pa sam ferbec pasem po katalogih s cunjamiuser posted image .


Jaz sem ista, kar naprej neki listam, pa ideje za kombinacije iščem user posted image

Najbrž jih bom res odrezala in zarobila, ker sem jih že probala zavihat, pa bojo dobr zgledale user posted image

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu vrtnica76)
Neposredna povezava do sporočila: 5058
   RE: Februarčice
25.10.2007 13:25:26   
MetiLu

IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka

Meti, ti si itak ena twigca pa lahko vse oblečeš, jaz sem v nosečniških cotah že 3 mesece (sploh spodnji del) user posted image
Si bom pa mogoče tut jaz kake rjave pajkice omislila, ker imam semiš nizke škornjce v svetlo rjavi barvi, pa en fancy rjav dolg nosečniški pulover, ki mi ga je moj v kepci kupil in bom najlepejša user posted image  user posted image  user posted image  Pa najdebelejša user posted image  user posted image  user posted image


jest res ne vem od kod vam babe ideja, da sem jaz twigica... Moja postava je bolj J.Lo podobna. Velika, izbočena rit in majhne zize, zaradi katerih me moj skoz sprašuje če bom sploh mela dost mleka user posted image user posted image user posted image user posted image

Pa nosečniške hlače sem jest začela nosit pred vsemi vami, mislim, da že konec 2. meseca...

Sicer je pa tale opisana kombinacija zakon, dolenjka lahko kakšno slikco napopaš v album user posted image

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 5059
   RE: Februarčice
25.10.2007 13:45:21   
Janey
Joj punce kak se pa meni vleče danes.
Meti po slikah si zelo suhica. Proti nam bajsekom...kak si pa v živo pa ne vemo.
Jaz pa sem najbolj srečna kadar sem v eni udobni trenerki. Nikoli nisem kaj preveč kombinirala cotk in razmišljala kaj bom oblekla. Zjuraj vzamem prve gate, prve zokne, prvo majco, prvi pulover in tiste hlače, ki jih pač mam...če je barvno ok nimam časa pogledatuser posted image  niti me ne zanima. Dokler se jaz dobro počutim.
Za kak poseben dogodek imam pa probleme...pvič zato, ker je v omari vse športno, drugič pa zato, ker ne vem kaj paše skupajuser posted image

Še eno uro debelo in še pouuser posted image user posted image  kaj naj delam...zjutraj sem mislila kaka guzva bo, zdaj pa gledam v luft...beeeeeeek

Kavo sem spila...se mi je tak zaluštala..pa jaboko pojedla..pa eno napolitanko, al dveuser posted image  (ne morem)user posted image

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 5060
   RE: Februarčice
25.10.2007 13:48:16   
Janey
Kak sem jeznauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  že par dni se zajebavam s sliko in NE GRE v album. VSE sem probala...tudi drugo sliko in tudi druga ne gre...v nobeni velikosti in nobenem formatu. Zdaj sem pa pop***** tipkovnica in miška sta leteli...hvala bogu sta celi...eno uro pravilnega dihanja in meditacije bi zdaj rabla...

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 5061
   RE: Februarčice
25.10.2007 13:54:00   
Suzi*
IZVIRNO SPOROČILO: Janey

Kak sem jeznauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  že par dni se zajebavam s sliko in NE GRE v album. VSE sem probala...tudi drugo sliko in tudi druga ne gre...v nobeni velikosti in nobenem formatu. Zdaj sem pa pop***** tipkovnica in miška sta leteli...hvala bogu sta celi...eno uro pravilnega dihanja in meditacije bi zdaj rabla...



user posted image user posted image user posted image user posted image  dihaj, dihaj, dihaj punca!!!!!

jaz pa tud ne vem kaj bi danes kuhala. nimam nobene ideje. čeprav imam doma skor poln hladilnik. user posted image  najraj bi se kar h komu na kosilo povabla.

kako se naredijo polpeti iz mletega mesa??????

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 5062
   RE: Februarčice
25.10.2007 13:59:49   
Janey
Jaz jih naredim tako:

mleto meso, kuhan riž, sol, poper, česen, popraženo čebulico, malo peteršilja in seveda jajce. Oblikujem polpetke, ki jih naložim na pekač in pečem pou ure al pa 40 min. Tam na ene 180, 200 stopinj

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 5063
   RE: Februarčice
25.10.2007 14:00:15   
MetiLu
Suzi, jaz kar kupim mešanico Fant za mleto meso, eno vrečko, pa pol kile mletga mesa, pa pire krompir pa solatka, in si zmagala user posted image

Tisti mešanico zmešam z malo tople vode (po navodilu), pustim stati par minutk in zmešam z mesom. Fajn pretlačim, kar z rokami in naredim take tanke polpetke, cca. 1cm, ali manj (ne maram predebelih) in jih popečem z obeh strani na malo olja. Zadnjič sem jih spekla v pečici na peki papirju, sem hotla prišparat na maščobi, samo so bile potem presuhe...

Drugega recepta pa jaz nimam user posted image
Jest bom dones naredila kislo zelje s fižolom in ajdove žgance user posted image

Aja, pa glihkar so me klicali iz BC v Grosupljem, so že dobili posteljico, tako da jo greva danes kupit user posted image user posted image user posted image

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 5064
   RE: Februarčice
25.10.2007 14:01:06   
Janey
še en receptek:





Paradižnik - svež
8 kosov

Mleto meso
400g

Čebula
1 kos

Sol


Poper


Česen
1 strok

Peteršilj


Olje - sončnično
1 žlica

Paradižnike operemo in jim odrežemo kapico.
Odstranimo jim semena.
V posodi zmešamo mleto meso, sesekljano čebulo, sol, poper, strt česen in sesekljan peteršilj. Dobro premešamo.
S to maso napolnimo paradižnike.
Položimo jih v namaščen pekač, pokapljamo z oljem in pečemo 15 min.

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 5065
   RE: Februarčice
25.10.2007 14:02:14   
bamby
V mleto meso daj sesekljan česen ali mletega v prahu, dodaj sol, lahko tudi vegeto, malo popra, eno jajce in nekaj drobtin (1,2 ali 3 žlice) po občutku, da ti vse lepo skupaj veže, ne dajaj pa preveč drobtin. Lahk dodaš še malo peteršilja, ni pa nujno. Oblikuješ polpete in daš pečt. Lahko jih spečeš kot pleskavice, lahko pa v omaki, po želji.

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 5066
   RE: Februarčice
25.10.2007 14:05:00   
dolenjka
Evo, dolenjka in user posted image  sta se nažrla (jedla prvi 2 minuti,potem je sledilo nažiranje) in je zdej dijo pamet user posted image  user posted image  user posted image

Meti, slikce ti ne morem poslat, ker si morem najprej pajkice kupit, če bom kje najdla tko veliko številko user posted image  user posted image  user posted image  Ti pa pač po slikah zgledaš miss twigy proti meni, ki sem miss piggy user posted image  user posted image  user posted image

Bamby, dolenjka bo v SLO do 4.11. user posted image  user posted image  user posted image  Zakaj sprašuješ? Bi me rada vidla? A ti virtualna nisem dost? user posted image  user posted image  user posted image  Belive it baby, you dont want that user posted image

Kar se tiče kontrol je verjetno odvisno od kadrovskih kapacitet. Sem zadnjič slišala za eno v Žalcu, ki so jo v dveh mesecih 3x kontroliral user posted image  Kreteni user posted image

Ej user posted image , a vi res niste za nobeno srečanje al kako? user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 5067
   RE: Februarčice
25.10.2007 14:07:11   
MetiLu
O madonca, ste pa res prave kuharce user posted image user posted image user posted image

Lahko pa namesto polnjenih paradižnikov narediš polnjene bučke. Povrhu naribaš še malo sira in spečeš.

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 5068
   RE: Februarčice
25.10.2007 14:08:18   
bamby
Dolenjka, zakaj pa ne? Itak bom za praznike prav v biližini tebe in Meti user posted image . Sploh pa tebe in ostale prekašam na veliko, zato mi nobena ne pride čez in zame ne bi bilo nobeno presenečenje, kvečjemu zate in ostale, ko bi zagledale mene user posted image .

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 5069
   RE: Februarčice
25.10.2007 14:09:55   
Suzi*
Hvala za receptke. Če še katera kako drugače dela, pa naj prosim pove.


IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka

Ej user posted image , a vi res niste za nobeno srečanje al kako? user posted image


smo, smo. user posted image  sam me je strah, da bom mogla tebe spoznat. user posted image user posted image user posted image user posted image   user posted image user posted image user posted image user posted image
sam kdaj pa kje, ko nikol nimamo časa..... user posted image

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 5070
   RE: Februarčice
25.10.2007 14:11:24   
Janey
Ne več o hrani...sem lih kar naletela na eno ugabno mandarino in zdaj sem brez malice sadneuser posted image  in mi kruli ko belemu medvedeku....
dolenka oprosti ampak tudi ti ne zgledaš ravno miss piggy

jaz sem za srečanje..če pridete vsaj do celjauser posted image  ampak najbrž se bomo težko uskladili...


(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 5071
   RE: Februarčice
25.10.2007 14:12:57   
bamby
IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka
Ej user posted image , a vi res niste za nobeno srečanje al kako? user posted image


Seveda smo, ampak mislim, da december ne pride vpoštev, ker je takrat ogromno prireditev za otroke. Januar in februar pa res spet ne vem, koliko bomo še zmožne hodit okrog. Nekatere ja, druge ne. Jaz se na žalost uvrščam kar med tiste, ki ne.
Dajte predlagat, morda pa nam vseeno uspe!

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 5072
   RE: Februarčice
25.10.2007 14:25:10   
MetiLu
Ja lahko se nek u Celju dobimo, majo fajn štacune za šoping user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  hec, ne me tepst user posted image

Jest sem za, zaenkrat sem še čist mobilna. Samo bi bilo res fajn izkoristit november. Mogoče celo naslednji teden, ko smo doma?? Kakšen predlog?

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 5073
   RE: Februarčice
25.10.2007 14:25:23   
dolenjka
Bamby user posted image  user posted image  user posted image

Kdaj boš v naših koncih? Meti, kje boš naslednji teden? Bi še kaka na kmete prišla?

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 5074
   RE: Februarčice
25.10.2007 14:27:22   
pina-1
a ste nore...me ni dve uri pa ste tolko naklofale, da sem komaj vse prebrala...

Moj paketek je tu in sem zadovoljna ko mali otročekuser posted image user posted image user posted image user posted image

dejte nehat že s temi misicami..MEne tko nobena ne prekaša...še malo bom mela idealne mere 100-100-100user posted image user posted image user posted image  Ste ziher da se me splača spoznat???

Jaz bi vas vse rada spoznala...vas povabim vse na hrana party k meni.... jaz kuham ve pospravljateuser posted image user posted image user posted image

suzi polpete nardim jaz tako kot ti je napisala bamby samo preden jih dam v ponev jih še malo povaljam v drobtinah, da so lepo pečene.

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 5075
Stran:   <<   < Prejšnja stran  201 202 [203] 204 205   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  201 202 [203] 204 205   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?