|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Podaljšanje porodniške iz naslova alergije
12.12.2004 20:01:47   
BarbaraO
Zanima me, če so kateri odobrili podaljšanje dopusta za nego in varstvo otroka, če je le-ta imel SAMO alergijo na kravje mleko in jajca? Rada bi dobila podaljšanega (prvotno so mi prošnjo zavrnili, zdaj čakam odgovor na ugovor), saj me precej skrbi, kako bo z dieto v vrtcu. V dveh vrtcih, kamor sem dala prošnjo, trenutno nimajo prostora, preostane mi le Ljubljana, kar pa mi je precej od rok, ker delam v Trzinu. Tako bo morala Enja začasno v nek drug vrtec, ko se bo (če se sploh bo) pokazalo kakšno prosto mesto v enem od "mojih" dveh vrtcev, jo bomo pa prestavili. Situacija bi bila veliko lažje rešljiva, če bi dobila podaljšanje za 3 mesece.

Kakšne izkušnje imate pa ve?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Podaljšanje porodniške iz naslova alergije
12.12.2004 21:22:59   
urši77
Neka znanka je dobila podaljšanje-ravno zaradi istega razloga.

(odgovor članu BarbaraO)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Podaljšanje porodniške iz naslova alergije
12.12.2004 21:25:45   
ZARA
moji prijateljici so podaljsali,ker je imela detka alergijo na gluten...

(odgovor članu BarbaraO)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Podaljšanje porodniške iz naslova alergije
12.12.2004 21:44:35   
Anonimen
Ja, tudi moji znanki so podaljšali zaradi alergije na mleko.

(odgovor članu BarbaraO)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   Podaljšanje porodniške iz naslova alergije
13.12.2004 17:38:49   
Janeja
BarbaraO,
meni so podaljšali do Janovega 15 meseca starosti, vendar je imel na izvidu napisane 4 alergene. Mi je pa že Janova zdravnica - preden je poslala vso dokumentacijo na komisijo - rekla naj ne pričakujemo preveč, ker v Celju baje le redko potrdijo podaljšanje. Sva imela menda res srečo.

Upam, da bo tudi tebi uspelo. Držim pesti.

LP
Janeja

(odgovor članu BarbaraO)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Podaljšanje porodniške iz naslova alergije
14.12.2004 14:30:51   
BarbaraO
Janeja, a tebi je tvoja pediatrinja vse pošiljala na komisijo? Jaz sem morala sama poslati na CSD (v mojem primeru v Mozirje), oni pa so poslali papirje naprej komisiji. S tem, da meni pediatrinja ni hotela dati nikakršnega priporočila za podaljšanje, ampak me je le spodbujala, da bom sigurno dobila podaljšano, ker sem bolj od daleč itd. Zdaj pa res ne vem, kaj in kako je prav?!

(odgovor članu BarbaraO)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Otroška imena: 20 najpopularnejših herojsk...
Preverite izbor 20 najpopularnejših herojskih imen za male superjunake in superjunakinje. Ob vsakem imenu boste našli tu...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?