|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  186 187 [188] 189 190   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
26.10.2007 18:03:57   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu majoli)
  Neposredna povezava do sporočila: 4676
   RE: oktoberke
26.10.2007 18:10:47   
Spark
O Zivepo, ti si še tukaj. Jaz sem mislila, da si že šla, ker se danes še nisi nič javila. 

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4677
   RE: oktoberke
26.10.2007 19:17:29   
lane31
Punce moje.....moj CTG ni pokazal nič novega in sem šla......ja kam le???????
Po karte za Crveno Jabuku  :lol:  :lol:  :lol:
Čisto zares grem jih poslušat....so bili v Samsari tako prijazni, da so mi še mizo odstopili za zvečer brezplačno  :lol:  :lol:
Al pa so se me prestrašili  :lol: ....vglavnem grem z dragim in sestrico  8)
Saj rešilci so pa itak na vsaki večji prireditvi perajt,ha  :wink:

(odgovor članu Spark)
Neposredna povezava do sporočila: 4678
   [Brisano sporočilo]
26.10.2007 21:46:27   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu lane31)
  Neposredna povezava do sporočila: 4679
   RE: oktoberke
27.10.2007 8:22:00   
*Lana*
Po dolgem času, pa vseeno.

Najprej hvala za čestitke!

Vse je potekalo tako kot mora, na svet je prijokal najin Tevž, zdrav fant, pravi korenjak. Je zelo priden, tako da smo zelo srečna družinica.

Čestitke vsem ostalim mamicam !

Pridno se cartajte!!!

LP, se javim, ko bo čas user posted image

(odgovor članu Daschi)
Neposredna povezava do sporočila: 4680
   RE: oktoberke
27.10.2007 9:42:01   
mama06
Kje ste punce danes? Mi smo še vedno v enem kosu, čeprav je včeraj zvečer zgledalo, kot da se krči/popadki stopnjujejo. Ob pol štirih zjutraj, ko sem šla na WC, sem imela tako trd trebuh, da sem komaj hodila + bolečine s krči. In kaj sledi vsemu temu....nič....še vedno smo doma in čakamo kaj nam bo prinesel novi danuser posted image

No kot pravi zivepo, smo pa en dan bliže ciljuuser posted image user posted image user posted image

Lepo se imejte, grem peč bananin kolač in likat. Mogoče bo kaj koristi.

LP od čakajoče!user posted image user posted image

(odgovor članu *Lana*)
Neposredna povezava do sporočila: 4681
   RE: oktoberke
27.10.2007 10:20:32   
skuštrana
Zivepo, midva sva avto menjala en dan preden sem šla rodit, ker je moj mož našel full ugodno varianto in sva morala to narestuser posted image ...A misliš, da vam bo Clio dosti velik? Mi smo imeli Berlinga pa je postal premali, že ko smo imeli samo Lizo je bil glih fajnuser posted image Je pa res, da mi stalno potujemo iz Reke v Laško in vozimo s seboj pol stanovanja..Kot ciganiuser posted image

Jaz sem pa ravno dobila jutranjo pošiljko kakanja po sebi in to ne enkrat, ampak dvakrat...Sem Arsenu dala dol plenice in ga pustila malo brez, pa je full stokal in sem ga dvignila in glej ga zlomka - full se je pokakal...user posted image In tako dvakrat. Sem opazila, da veliko laćje kaka, če ga dam malo v polsedeči položaj. v ležečem tako stoka, da je joj...

Valči, dobrodošla iz Rima....
user posted image user posted image Sem te kar pogrešala s tvojimi čarovniškimi forami user posted image user posted image user posted image

vse, ki še čakate pa čimprej rodit, da se preselimo na drug forum...user posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 4682
   [Brisano sporočilo]
27.10.2007 12:28:55   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu skuštrana)
  Neposredna povezava do sporočila: 4683
   RE: oktoberke
27.10.2007 14:31:19   
suzanamai
IZVIRNO SPOROČILO: micla
suzanamai....a pol naj se ne bi previjalo ponoči? Ne vem, meni so rekli da pač moraš. Je pa tudi kar precej polulana, še posebej če potegne na 4-5 ur neprekinjenega spanja. A druge tud ne previjate ponoči?



Ne previjam ponoči in tudi prvega otroka nisem nikoli. Čez noč ji dam malo večjo pleničko, pokakana je pa itak vedno, tako da bi jo lahko previjala vsake 10 min., saj se mi vedno po 5 min. menjave pleničke pokaka. Težav z vneto ritko nimava, uporabljava pa le vodo za umivanje ob previjanju. Tako da dejansko ne vidim potrebe po nočnem previjanju pa tudi kvaliteta plenic je danes veliko boljša od tistih pampersk izpred 8 let.

Drugače pa se moram pohvaliti, že drugo noč se dojiva bp, zagrabi takoj, dejansko jo kar posesa vase, tako da kar malo zaboli. Pa še eno novost sav ugotovili, kadar se napenja predno kaka jo dam v lupinico in kakamo kot za stavo, izgleda da ji paše ta polsedeči položaj.

Zoja je tako priden otročiček da je kaj. Sedaj že radovedno opazuje vse okoli sebe, včasih mislim da spi, ona pa radovedno obrača svoje velike okice. Mož jo seveda obožuje in kar zažari, ko jo pogleda, mali pa tudi tako pridno sodeluje , vseskozi ogovarja, ljubčka, boža... Danes mi je šlo kar na jok, ko sva ga peljali do Lj, ker je šel na ledenik uživat za cel teden, pa je Zojo lepo pobožal in rekel " Veš Zoja moja, tebe bom pa najbolj pogrešal". Sem se kar stopila. Bo kar dolgčas brez njega.

Me pa zanima ali vse dajete user posted image  na bok ležat. Imam občutek, da bi naša mala bolj uživala na hrbtu.

No toliko za sedaj, me lakota malo preganja, je treba kaj pojesti.

_____________________________

Ljubezen mame ob ljubečem očetu
je nekaj najmogočnejšega na svetu!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4684
   RE: oktoberke
27.10.2007 14:36:02   
lane31
Evo pri nama nič novega....Aneta se ne pusti motiti user posted image Ji je zgleda koncert pasal ,je tak po taktu plesala z mano user posted image
Bilo je nepozabno user posted image ....čuvali so me bolj kot belega medveda,bila sem pod odrom, zraven možek in sestrica pa varnostnik user posted image
Res se ni premaknil proč od mene ... skrbel, da imam prostor in da nihče od vinjenih ne pride blizu mojega trebuha user posted image
Ko so me noge začele bolet sta me posadila kar za mizo od benda, user posted image ....Prijazen hrust,tale varnostnik user posted image
Po koncertu sem se slikala z pevcem, je kar sam prišel meni user posted image ,pa sva še počvekala.....res je blo fajn.
Poroda pa vseeno ni pospešilo nič user posted image
Pozabila sem napisati, da me je včeraj zjutraj zbudlo pekoče grlo
in tudi danes me boli...se me loteva prehlad user posted image , kot da ni dovolj, da me itak koleno boli.
Danes sem na čajih, lekadolček sem pojedla, pa dragi mi je prinesel septolete za grlo iz lekarne. Pa se zdravim user posted image


Ja fino ne....MAMA06 IN ZIVEPO.....to pa je valda znak da kmalu nekaj bouser posted image
Lunca ma vpliv še vsaj do ponedeljka.....res se mi zdi da bosta že zibali tačasuser posted image

Skuštrana glede avta, meni se zdi da nikoli ni dovolj velik oziroma kakršnikoli že ima kuferan ga napolnimo.....če bi imeli avtobus bi ga do strehe zabetonirali s pritljago,ko gremo na dopustuser posted image
Zdaj imamo picasota ....pa je opet bil letos do vrha poln user posted image ...kaj bo šele drugo leto user posted image

Človek je pač tak....ni ga čez komot in če možnost je valda nosimo vse z sabo ...če ne gre pa naredimo selekcijo user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4685
   RE: oktoberke
27.10.2007 17:40:32   
mama06
Danes se ukvarjam s štetjem gibov. Do sedaj je bil user posted image hiperaktiven, danes pa se mi zdi, da ga komaj čutim. >Sploh ne vem, če sem prav štela, ker je tako nenavadno mirno vseuser posted image .

Sicer pa, lane31, jaz mislim, da je edini pravi kandidat za v Rim zivepo, ker pri meni se je vse umirilo, tudi popadki, otrdevanje trebuha,...

No, kje pa so vse ostale čakajoče? Se mi zdi, da se enainiste pogovarjamo. Če so odšle v Rim, srečno pot. Za sveže mamice pa itak vem, da je čas za malo štručko bolj primerno porabljen, kot pa na internetu. Vseeno pa je lepo, da se nam javljajo in poročajo kako in kajuser posted image user posted image . Lepo vas je brati.



(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 4686
   RE: oktoberke
27.10.2007 21:37:44   
kasija78
Suzymami čestitke user posted image !

Prosim napišite mi, kako otroka navajate na spanje? Ker jaz sploh ne vem, kako bi se tega lotila. Elian bi bil kar skoz pokonci, tudi ko se že joka od utrujenosti. Kako ga daste spat? Na koliko časa mora spat? Kako ga uspavate in ali ga sploh? Meni najlažje zaspi v naročju na gugalniku, samo me skrbi, če se bo zato navadil da ga jaz uspavam in ne da se sam.

(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 4687
   [Brisano sporočilo]
27.10.2007 22:36:58   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu kasija78)
  Neposredna povezava do sporočila: 4688
   RE: oktoberke
27.10.2007 23:35:55   
janja
Naš navihanček je končno zaspal, pa lahko malo napišem. Pred dnevi smo bili že na prvem sprehodu. Malemu je ful všeč (itak spi!). Imamo pa zadnje dni probleme s spanjem doma. Mali, ko se podoji, gleda kot čuk. Čeprav zeha kot slon, kar ne more zaspati, če nima joške v ustih. Dude pa ne mara! Ni pa moja joška duda, ampak če mu jo vzamem, se dere kot jesihar. Včasih traja vse skupaj tudi po več ur, tako da sem že kar obupana in utrujena. KAJ NAJ STORIM!?

pot - jaz sem pri prvem shranjevala mleko v hladilniku in v skrinji. So se pa takrat dobile Aventove vrečke (so sterilne) za shranjevanje. Po moje se jih še vedno dobi, malo poglej po trgovinah. Lahko pa načrpaš mleko tudi v Aventove posodice, vendar če bo tega več, boš rabila tudi več posodic (kar pa ni ravno poceni).

micla - nam so tudi rekli, da naj previjanje ponoči preskočimo, ker se otrok drugače preveč zbrihta in potem ne more zaspati. A kaj, ko naš tako veliko poje, da je skoraj vsako rundo pokakan - še najraje ponoči.
Glede dodajanja (ne bom o vrstah mleka, ker sem jaz prvemu dodajala samo Aptamil), pa so mi že v porodnišnici rekli, da baje tiste dojenčke, ki se dojijo in jim mleko še dodajamo rado bolj zvija in črviči. Koliko od tega je res, ne vem. Našega prvega ni nič zvijalo, niti ni imel krčev (pa je bil dojen + Aptamil).

tave - zanima me, koliko časa traja, da si bolj mobilen po CR. Meni je ostalo še kar precej trebuha, pa bi se ga rada čimprej znebila. Zanimivo pa je to, da rane skoraj ne čutim oz. me ne boli. (bolj trebuh). Sicer pa sem tokrat s porodom zgubila manj kg - 7. V enem tednu odkar sem doma, pa sem zgubila še -3 kg. Če bo šlo tako naprej, bo kar fino.

klaudia - prosim, če pri Urbanu popraviš težo (sem bila še pod vplivom anestetika, pa sem g zaokrožila). Prav je 3.950 g.

No, oktoberke user posted image dajmo hitro rodit, da se preselimo na drug forum in se nam tudi ve pridružite v kramljanju o naših user posted image .


_____________________________

Otroci so naše največje bogastvo! Čuvajmo jih!

http://janja73.mojalbum.com
http://zo-ja.mojalbum.com

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4689
   RE: oktoberke
28.10.2007 8:20:10   
skuštrana
No, pa kaj se dogaja z vami drage nosečke, nič novih otročičkov user posted image Gremo, gremo....Oktoberke tečejo zadnji krog user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu janja)
Neposredna povezava do sporočila: 4690
   RE: oktoberke
28.10.2007 8:52:38   
skuštrana
Sem končno dala par slikc v album - geslo je pa Postojna.

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4691
   RE: oktoberke
28.10.2007 9:18:42   
Hohenn
Dobro jutro!

No da se še jaz javim, tudi pri meni nič, rok sem imela 26.10.2007. Upam, da bo do srede kaj, ne bi rada rodila ravno 01.11, pa še oktoberček ne bo povrhu.
Poleg tega me pa zanima, imam nadomestno gin., in mi že od septembra ni naredila UZ, moja mi ga je vedno, ker imam gest.diabetes. Nazadnje mi ga je nardila 24.09.2007, takrat je otrok tehtal 2700 g. Bojim se, da je do takrat otrok pridelal zelo na teži, in bojim se da bo pretežak.
Ne vem, zakaj več ne gledajo vsaj pri meni tega, ker imam gest.diabetes. Joj, kaj bo, če bom krepko čez rok?

Lp 

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 4692
   RE: oktoberke
28.10.2007 9:30:23   
mama06
skuštrana, res je da oktoberke tečejo zadnji krog, ampak če pa nič ne pomaga, da bi privekali na svetuser posted image Jaz sem že oba roka preskočila, pa še vedno nič....počutje je pa vsaki dan boljše. Moja mama pravi, da imam več energije kot kadarkoli prej in tudi naredim ogromno stvari čez dan. Še sama se vozim okoli, nakupujem, skačem po trgovinah, čistim, perem okna. zavese obešam, rože pospravljam z balkona, ....pa nič......user posted image


zivepo, meni so vsi G v P strogo zabičali in tudi v materinsli šoli, da je gibe potrebno štet. Če jih od 9 zjutraj do 9 zvečer ne našteješ 10, je potrebno takoj v P. Še posebaj, če si čez rok. To štetje pa ne pomeni, da če te v nekem trenutku nonstop brca, da boš vsako brco štelo kot en gib. Vmes mora bit malo premora.

Bananino pecivo od včeraj smo pojedli, danes pa grem speč jabolčno in malinovo pito.

Lepo se imejte, pa se beremo kaj!



(odgovor članu Hohenn)
Neposredna povezava do sporočila: 4693
   [Brisano sporočilo]
28.10.2007 9:55:51   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mama06)
  Neposredna povezava do sporočila: 4694
   RE: oktoberke
28.10.2007 11:48:10   
lane31
user posted image Ehhhhhhh jaz tudi tukaj.....še vedno .....kljub hopsasa zvečer user posted image
Nič ne pomaga......ja no zadnji rok za rodit pri meni v MB je 13.11 (14 dni po PD) user posted image user posted image user posted image
Upam, da ne.....kajne zivepo.....saj bova prej,ha user posted image
Mama06....jaz tudi vse sama počnem user posted image .....pa nič.....pa itak sem že celo user posted image  aktivna kot prej....samo na fitnes ne hodim od 5-ega meseca naprej user posted image
Drugače pa....brez trebuha še vedela ne bi da sem....no ja zdaj vsaj brca in me spomni nase user posted image

Mama 06.....bi ti raztalala malo peciva tukaj....mnjami user posted image
Gibe pa jaz tudi štejem.....čeravno je vedno zlo aktivna, a vseeno preverim do deset .
V ponedeljek moram poklicati....ojoj jutri je to user posted image ....v porodnišnico....ker me s torkom vzamejo oni v obdelavo....pa morda le kaj preseneti prej...sem optimist user posted image

Skuštrana fulll lepe slikice....joj so sladki user posted image

Danes pa samevam sama doma do večera ker dragi dela celodnevni šiht....brezvezno user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4695
   RE: oktoberke
28.10.2007 11:56:20   
mama06
No zame pa je 9.11. tistih 14 dni preko PDP, ampak upam, da bo prej.

lane31 tako kot si rekla, če ne bi bilo trebuha, sploh ne bi vedela, da sem noseča. Pecivo pa nima časa, da se tala, ker ga prehitro pojemuser posted image user posted image user posted image sama, tak, da še moj dragi težko pride zraven, če ni dovolj hiter. Imam pa raje, da jem svežega in ga zato večkrta naredim. No pol pa vseeno gre nekaj k njegovim in nekaj k mojim staršem.

Ja kje pa so vse ostale ša čakajoče s seznama? So že povile svoje štručke?



(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 4696
   RE: oktoberke
28.10.2007 12:17:56   
Klaudia
IZVIRNO SPOROČILO: kasija78
Prosim napišite mi, kako otroka navajate na spanje? Ker jaz sploh ne vem, kako bi se tega lotila. Elian bi bil kar skoz pokonci, tudi ko se že joka od utrujenosti. Kako ga daste spat? Na koliko časa mora spat? Kako ga uspavate in ali ga sploh? Meni najlažje zaspi v naročju na gugalniku, samo me skrbi, če se bo zato navadil da ga jaz uspavam in ne da se sam.


Midve mava nekako tak ritem. Od 22h do 22:30 nekje se gremo kopat. In to kar dolgo traja vse skupaj. Predpriprave, samo kopanje, po kopanju se masirava... pa še oblečeva se. Ponavad nam kar kako urco vse skupaj vzame.
Potem se naje in takoj zaspi. In ponavadi se potem ponoči hrani na nekako 3-4 ure.

Podnevi je pa zjutraj vedno dolgo pokonci. Danes je zjutraj vstala ob 8h in šele zdele je kazala znake da bi šla spat.

Takrat jo dam v posteljico in zavrtim avsenikove uspavanke. Punca zaspi že pri prvi, max drugi pesmi tako so ji všeč. Tako, da smo kar en mali radio za v njeno sobico kupli, pa ji te pesmice navijamo podnevi user posted image

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu kasija78)
Neposredna povezava do sporočila: 4697
   RE: oktoberke
28.10.2007 12:39:38   
noa1
Pozdravljene vse user posted image  in tiste z user posted image . Upam, da boste prav vse kmalu cartale in uživale.

Mi smo OK, od CR me rana ne boli preveč, tako da sem prav mobilna, le ven še nismo šli, ko pa je tako grdo vreme. Naša Ajša je pridna, le zelo pogosto jo napenja in se muči s kakanjem. Pa popek smo izgubili že osmi dan. 
Včeraj ponoči  smo imeli uzbuno. Me je panika pograbila, ker mi je zmanjkalo mleka, mala pa bi kar vlekla in vlekla. Sem mojega ob 1. zjutraj poslala v lekarno...no pol pa ni bilo treba dodajat. Sem se pa pošteno ustrašila, da nimam več svojega mleka, pupa pa je samo jokala. Še dobro da je pred nekaj dnevi odkrila svojo novo najboljšo prijateljico dudo.

Naša porodna zgodba je zelo enostavna, saj sem imela CR zaradi medenične vstave. Vse je šlo zelo hitro in brez komplikacij. Sem si pa zadnji trenutek premislila in sem na koncu imela kar polno narkozo namesto spinalne (sem se malo ustrašila). Ko so mi potem pokazali mojo štručko sem kar jokala, kako mi je bila lepa.

Pa pozabila sem napisat še mere 3590g in 48cm.

Lepo se imejte s svojimi user posted image , ostale pa hitro rodit.

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 4698
   RE: oktoberke
28.10.2007 12:43:35   
Klaudia
user posted image       
user posted image           

45 user posted image     26 user posted image          21 user posted image      punce vodijo user posted image
2  user posted image  ( rodila na svoj PDP)

______________________________________________
(RD, nick (letnica rojstva), (PDP) ime (teža, velikost))

 user posted image
23.08.'07 (14:07) - 23.09.'07 (11:49)
 
31.08. pikceva ('78), (23.10.) METKA ( 1770g )
                                                MANCA ( 1660g )
06.09. inja2 ('84), (04.10.) DAVID ( 2920g, 52cm )
13.09. tinki_winkica ('82), (09.10.) BOR ( 2600g, 47cm )

13.09. sanwebdra ('79), (09.10.) JULIJA ( 2540g, 45cm )
17.09. mamica80, (14.10.) ŽAN ( 3060g, 50cm )
18.09. pingi ('79), (04.10.) JAKA ( 2980g, 51cm )
21.09. bambi ('73), (01.10.) HEIDI ( 3200g, 46cm )
21.09. Ursikazala ('70), (05.10.) NIKA ( 3520g, 51cm )

user posted image
23.09.'07 (11:50) - 23.10.'07 (11:49)

 
24.09. orka** , (31.10.) ANEJ ( 2530g, 47cm ) 
26.09. Solero ('78), (04.10.) RUDI
27.09. MissLady, (02.10.) ERAZEM ( 3650g, 52cm )
27.09. bonci ('77), (15.10.) KLEMEN ( 2780g, 49cm )
                                           KARMEN ( 2460g, 48cm ) 
29.09. Zoja*** ('76), (03.10.) MAKS
29.09. picola1 ('80), (01.10.) DORIS ( 3200g, 50cm )
30.09. pony ('74), (05.10.) SARA
03.10. Klaudia ('86), (10.10.) LIA ( 4030g, 53cm )
03.10. suzanamai ('73), (20.10.) ZOJA ( 2510g, 49cm )
03.10. tave ('74), (10.10.) TEJ ( 3360g, 52cm )
04.10. Lillylilly ('79), (11.10.) ŽAN ( 4520g, 55cm )
04.10. AnaB. ('79), (13.10.) VID 
06.10. Micla ('77), (11.10.) ELENA ( 3600g, 52cm )
10.10. pajcevina ('83), (01.10.) EVA ( 3670g, 53cm ) 
11.10. skuštrana ('77), (14.10.) ARSEN ( 3740g, 55cm ) 
11.10. Kasija 78 ('78), (01.10.) ELIAN ( 3840g, 54cm )
11.10. kmarija, (12.10.) NINA ( 2990g, 50cm )
13.10. oktoberka ('85), (13.10.) ZARJA ( 2890g, 50cm ) user posted image
13.10. Jasna ('76), (13.10.) NELI ( 3950g, 54cm ) user posted image
14.10. metkica1 ('80), (24.10.) LUNA ( 3070g, 50cm )
14.10. Pandica ('79), (02.10.) ZALA ( 3900g, 52cm )
14.10. majoli ('75), (18.10.) MAKS ( 3880g, 53cm )
15.10. janja ('73), (09.10.) URBAN ( 3950g, 54cm )
15.10. mišk ('82), (06.10.) DONA ( 3300g, 51cm )
16.10. Ulaa ('74), (30.10.) NIK ( 2720g, 48cm )
17.10. *Lana* ('78), (25.10.) TEVŽ ( 3050g, 48cm ) 
17.10. kopriva, (28.10.) DAVID ( 2450g, 50cm )
17.10. noa1 ('75), (28.10.) AJŠA ( 3590g, 48cm )
18.10. JennyAnny ('79), (16.10.) LANA ( 3240g, 51cm )
18.10. Panda., (24.10.) ANA LUCIJA ( 4020g, 54cm )
19.10. mehurčica ('78), (28.10.) ENI ( 3340g, 50,5cm )
20.10. suzymami ('81), (24.10.) IZAK ( 3250g, 52cm ) 
22.10. valči ('79), (20.10.) NINA ( 3450g, 50cm )
22.10. 2ursae ('77), (11.10.) BOR ( 3750g, 53cm )
22.10. Blejka26, (19.10.) TJAŠA ( 4050g, )


user posted image  
23.10.'07 (11:50) - 22.11.'07 (17:49)

 
24.10. Daschi ('76), (21.10.) user posted image   
25.10. ditta ('74), (30.10.) ( 3100g, 48cm ) 
__________________________________________

user posted image      
30 user posted image         6user posted image        6user posted image          4 user posted image  

(PDP, nick (letnica rojstva), kraj bivanja --> porodnišnica, spol, ime)
  
05.10. kovanec
05.10. bušbuš, user posted image  
07.10. kala10 ('79), LJ
15.10. drobižek, user posted image
16.10. Jan@
16.10. ULLA K. ('77), LJ, user posted image
17.10. prymorka ('84), KP --> Izola,  user posted image
18.10. sončnica5
19.10. MB*TANJA*   
19.10. čohalka ('78), user posted image   
21.10. Spark ('77), --> Ljubljana
21.10. inibini, user posted image
23.10. Janice ('77), --> Novo Mesto, user posted image
24.10. Natasa-6 ('74), LJ, user posted image
24.10. mala ('83), LJ
25.10. pot, LJ, user posted image
25.10. nana84
26.10. Dari
26.10. Hohenn ('76), user posted image
26.10. mama06, user posted image                                                             
26.10. Jejica, user posted image  (Sara)

26.10. mojca235, --> LJ
28.10. pimkie ('71), KP
29.10. zivepo ('86), CE, user posted image  (Pia)
29.10. Pikapokca ('78), NG
30.10. soraja ('83), KP, user posted image
30.10. lane31 ('76), MB, user posted image  (Aneta)
30.10. ninka 80 ('80), KK
31.10. živa ('77), LJ --> Postojna, user posted image
31.10. miska1


_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 4699
   RE: oktoberke
28.10.2007 14:01:04   
janja
zivepo - verjemi, da vem kako se počutiš. Moja sta bila oba čez rok, prvi 9 dni (pa se je na srečo začelo spontano), drugi pa 6 dni (smo malo spodbudili - še dobro, ker se je že pokakal) pa še v porodni ni hotel ven. Jaz sem bila čisto odprta, umirala od popadkov, pa se Urban ni hotel spustiti, tako da smo morali zaključiti s CR.
Verjemi, da ti želim, da bi čimprej in čimlažje rodila. Te pa tole čakanje psihično uničuje. KDAJ BO ŽE? Se hecam. Vse ob svojem času.




_____________________________

Otroci so naše največje bogastvo! Čuvajmo jih!

http://janja73.mojalbum.com
http://zo-ja.mojalbum.com

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 4700
Stran:   <<   < Prejšnja stran  186 187 [188] 189 190   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  186 187 [188] 189 190   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?