|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kaj vam je pomembno v vrtcu?
30.10.2007 8:05:31   
Ula3
Kaj vam je pomembno pri vzgojiteljici? Vas moti, če vidite, da kdaj okrega otroka (če si ta to zasluži)?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kaj vam je pomembno v vrtcu?
30.10.2007 8:06:03   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Ula3

Kaj vam je pomembno pri vzgojiteljici? Vas moti, če vidite, da kdaj okrega otroka (če si ta to zasluži)?


Ne. Pa tebe?

(odgovor članu Ula3)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kaj vam je pomembno v vrtcu?
30.10.2007 8:10:02   
Marogica
Osebno je še nisem slišala, da bi okregala moja dva otroka. Sem pa SIGURNA, da ju je kdaj morala, saj ga doma tudi in vem, da sta vse prej kot angelčka. Pa včasih mi ta večji sam pove, da je nagajal. Po tem sklepam, da ga je najbrž opozorila ali "skregala".

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kaj vam je pomembno v vrtcu?
30.10.2007 8:15:10   
Janya
Ne ne moti, se mi zdi pravilno, da ga opomni  če si to zasluži. Ja kakšen kaos pa bi bil v vrtcu, če bi bilo vredu vse kar počnejo user posted image  

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kaj vam je pomembno v vrtcu?
30.10.2007 8:18:44   
Ula3
ne, mene ne moti, sem pa bila zadnjič malo presenečena, ko sem prišla po otroka in je ravno stal ob vzgojiteljici in jo je prestrašeno gledal ona pa ga je kregala, ker je jezil otroke. ne vem zakaj sem bila presenečena, a saj veste kako neprijetno je če vidiš tiste očke in potem še slabo vest vzg.  Saj doma je tudi lump in vem, da je prav in da mora to naredit, ker drugače bi bil kaos.
Pa še ena pripomba-občudujem vzg. koliko živcev in energije vlagajo v svoje delo!

(odgovor članu Ula3)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kaj vam je pomembno v vrtcu?
30.10.2007 8:19:49   
Špacka
 
Ne.



(odgovor članu Janya)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kaj vam je pomembno v vrtcu?
30.10.2007 8:20:01   
Enolla
Ne, nikakor me ne moti. Vrtec ima tudi vzgojno funkcijo ne samo varstvene. Sem prepričana, da ga kar tako malo brezveze ne krega, ker bi ji bolo dolgčas. Če sva pa starša prisotna pa ne pričakujem, da ga bo ona okregala niti se mi ne bi zdelo prav ampak je to najina naloga v tistem trenutku.

_____________________________

Nič ni težjega od iskrenosti in nič ni lažjega od laskanja(Dostojevski).

(odgovor članu Janya)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kaj vam je pomembno v vrtcu?
30.10.2007 8:45:43   
nuala
Vzgojiteljica mora biti ( kot to pričakujem jaz ) ljubiteljica otrok, prijazna, potrpežljiva, z zdravo pametjo v glavi, dosledna in aktivna.

Sem absolutno za red v vrtcu in normalno se mi zdi, da je otrok kregan, če se slabo obnaša, nagaja drugim, moti dejavnost.
Ne mislim, da se nanj dere, ga žali ali kaj podobnega. Ampak da mu razloži, da nekaj počne narobe, zakaj je to narobe in da od njega pričakuje, da tega ne počne več. In da je pri tem vztrajanju dosledna.

_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu Ula3)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kaj vam je pomembno v vrtcu?
30.10.2007 10:50:09   
arielca
IZVIRNO SPOROČILO: nuala

Vzgojiteljica mora biti ( kot to pričakujem jaz ) ljubiteljica otrok, prijazna, potrpežljiva, z zdravo pametjo v glavi, dosledna in aktivna.

Sem absolutno za red v vrtcu in normalno se mi zdi, da je otrok kregan, če se slabo obnaša, nagaja drugim, moti dejavnost.
Ne mislim, da se nanj dere, ga žali ali kaj podobnega. Ampak da mu razloži, da nekaj počne narobe, zakaj je to narobe in da od njega pričakuje, da tega ne počne več. In da je pri tem vztrajanju dosledna.


Se podpišem user posted image .

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu nuala)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kaj vam je pomembno v vrtcu?
30.10.2007 10:57:24   
nejcko
Meni je najbolj pomembno, da moja otroka zelo rada hodita v vrtec, se vsak vikend veselita ponedeljka in vsake počitnice že kmalu začneta vrtec pogrešati. To mi je namreč pokazatelj, da se otroka v vrtcu dobro počutita, da imata rada vzgojiteljice in one njiju, da se dobro razumeta s prijateljčki. In to in samo to mi je najbolj pomembno pri vrtcu.

Če me moti, če ju vzgojiteljica krega? Zakaj pa bi me - saj ju kregam tudi jaz, kadar delata neumnosti. Vzgojiteljica je pač njuna "nadomestna mama" v času, ko njune prave mame ni, zato kdaj celo sama vzgojiteljiciam svetujem, naj bodo kar ostre, če otroka delata neumnosti.

(odgovor članu arielca)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kaj vam je pomembno v vrtcu?
30.10.2007 12:01:04   
Pikca
seveda jih morajo tudi okregati, saj morajo vzpostavit nek red, sploh pri toliko otrokih na kupu. motilo bi me le, če bi bila vzgojiteljica pri tem groba ali žaljiva.

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kaj vam je pomembno v vrtcu?
30.10.2007 12:06:23   
Anonimen
Če ni priden , pričakujem da ga skrega ali opomniuser posted image

(odgovor članu Pikca)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   [Brisano sporočilo]
30.10.2007 13:28:28   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kaj vam je pomembno v vrtcu?
30.10.2007 16:24:31   
frutka_
Ne, me ne moti. Sploh, če si zasluži!
V bistvu sem jo pooblastilauser posted image , da naj bodo kar odločne in dosledne, ker je mali pravo živo srebro.
Nimam težav z zaupanjem.

(odgovor članu Ula3)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kaj vam je pomembno v vrtcu?
30.10.2007 22:34:49   
lenika
Absoltno pričakujem, da ga okrega, če si to zasluži. Kakšen kaos bi pa bil, če bi jim dovolile, da počnejo vse kar si zaželijo?!user posted image

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...
BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?