|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ljubezenski trikotnik
11.11.2007 16:32:00   
Anonimen
cisto na kratko,,,,,,,mojuser posted image ima ku,...,oz je zaljubljen ,to mi je tudi povedal,ok do tukaj vse ok in prav ,bi ga ze pustila ,ampak so vmes otroci,on pa si zeli ,da bi se zlavfal .pravi da ne bi rad imel na vesti otrok ,ce jih zapusti,jaz jih pa nimam kam odpeljati,oz nimam nic ,ker ima vse on pod kontrolo.v redu sem se strinjala s tem,samo mene se ne dotikaj .ampak on hoce vse ,seks ,doma postimano ,me je cisto podredil.meni se pa misel da bi sla z njim v posteljo gnusi ,oz odbija ,da ne bo pomote sva seksala ,ampak poleg sem premisljevala ali je bil z njo ,pred menoj ,ali ne ,sicer on pravi ,da se nista mela nic ,ampak vseeno ,in da ga ne sprasujem.prosim vas svetujte mi kaj naj storim,ker sm ze full depresivna ,zamorjena glede tega .otrok ne morem pustiti,ali naj potem cakam da se vse umiri ,in vrne na stari tir  .sem zelo prizadeta in res nevem kaj bi .pred njim kazem kao veseli ksiht ,v sebi se pa razjedam 
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ljubezenski trikotnik
11.11.2007 17:23:58   
malecka
Jaz bi pobrala šila in kopita, pa čao miki!!! Vedno se nekako spelje, tud če nimaš nič. Saj lahko zahtevaš preživnino pa stanovanj je tudi veliko. Nekako bi že, definitivno pa ne bi ostala z njim user posted image

_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ljubezenski trikotnik
11.11.2007 17:30:08   
Anonimen
tukaj je pa problem ves ,on prezivnine ne bo placeval,sm ze cist nora ,samo se tabletke rabim ,al pa samomor,,,,ampak tega nebi rada ,ker moji bambini so mi vse kar mam,al pa jih pustim njemu ,pa grem .sam potem je pa itak konec zameuser posted image

(odgovor članu malecka)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ljubezenski trikotnik
11.11.2007 17:55:12   
tanikaa
1. Ona ni ku****.
2. Samomoro...ja seveda. Kar daj. Saj to je najlažji izhod iz krize. Otroci se bodo že kako znašili. user posted image
3. Poišči pomoč. Pa ne mislilm nič slabega. Nesamozavestna oseba si, ki ne vidi drugega, kot samo sebe. Če bi se vsaj malo cenila, NIKOLI AMPAK RES NIKOLI ne bi pomislila na samomor. Polega otrok NIKOLI. In to samo zato, ker on natepava drugo.

Oprosti, grožnje s samomorom ne prenesem. Samomor kot dejanje samo, pa mi je najbolj primitvno dejanje, ki ga človek lahko naredi. Reši sebe, breme pa preloži na tuja ramena.

In zapomni si. Ženska, ki jo ma tvoj dragi, ni kur***.  Ona ni nič kriva. Če on ne bi hotel....

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ljubezenski trikotnik
11.11.2007 18:32:29   
Anonimen
Sej ne vem kaj nej napišem. Res ne. Mislm ogabno. Seksaš z njim čeprav se ti gnusiuser posted image Mislm a maš vsaj trohico spoštovanja do sebeuser posted image
On ga itak nima do tebe, to je jasno k beli dan. Pa ženska s katero je nima nobene veze s tabo. In ne vem zakaj je ****? Zato k je tvojega pridnega možička zapeljala? Pha....
Mislm sej je odrasel človek, ga ni prisilila verjetno.
Drgač pa, zakaj za hudiča bi pa on se rabu spremenit? Doma ma ženo k mu gate pere, kuha, pospravlja, skrbi za njegove otroke pa še seksa če se mu slučajno dvigne. Poleg tega ma pa še gospodično k mu verjetno ego pumpa in se ob njej počut k "dedc". Zakaj pa bi šel stran al pa kej spremenu....sej živi k car! Sej ni butast.Če lahko kej spremeniš to lahko spremeniš sam ti!
On pač ne bo, k je itak v raju.
Kar se pa preživnine tiče, pa nimaš kam it....spet ista pesem kot vedno. Vse se da če se hoče, sam problem je k se noče.
Samomora pa ne bom komentirala....se strinjam s taniko, eno najbolj sebičnih dejanj kar jih človek lahko naredi. Če ma pa še otroke....ma nimam komentarja.user posted image


(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ljubezenski trikotnik
11.11.2007 18:40:05   
Primoza
Tale situacija pa je povem vaša krivda, tista druga ženska ni nič kriva.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
11.11.2007 18:48:35   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Primoza)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ljubezenski trikotnik
11.11.2007 19:02:31   
*alja*
Pa daj poberi se3 od takega moškega.
Pa kaki vzgled dajeta svojim otrokom? Saj pa obstajajo socialna stanovanja, nekak boš že preživela mogoče ne tako finančno dobro kot do zaj, vendar se boste pobrali!

Pa kaj imaš kaj spoštovanja do sebe, da seksaš z človekam ki se ti gabi?

Samomor? No ja, najlažji izhot - za tebe! Kaj pa otroci? A naj živijo z takim človekom? Ma res nisi odgovorna mati, da lahk sploh rečeš kaj takega in groziš z tem! Razmišljaj kako vas boš čimprej rešila tega "pekla"!


_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ljubezenski trikotnik
11.11.2007 19:03:44   
natasaom
ti njemu kažeš veseli ksiht???zakaj pa?dedc te podredi glih tolk kokr mu ti pustiš..pa da ti nebo plačeval preživnine tud glih ne drži-ker it jo bo moral plačevat!!!!ne se pustit poniževat,ker to otroci "snemajo"..udar po miz-on nej pa pod mizo!pozanimej se kam se lahko obrneš in kako lahko prideš do stanovanja..po novem letu je pa itak v veljavi nov zakon za take heroje

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ljubezenski trikotnik
11.11.2007 19:20:16   
byanca
Samozavest v roke, vzemi otroke in pojdi. nimaš tle kaj druzga za nardit. če ostaneš bo vse še slabše. to bodo prej al slej še otroci čutili. absolutno zahtevaj preživnino, ki ti jo mora dat. vem, ni lahko, ampak nimaš druge izbire. vedi tudi, da nisi edina in poznam mnoge še v slabšem položaju. Le pogumno, boš vidla da se vse reši! Absolutno pa ne ostat!!!!!

(odgovor članu natasaom)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ljubezenski trikotnik
11.11.2007 19:21:05   
Anonimen
poberi se cim dlje ,pa bos potem videla kaksen heroj je v resnici

(odgovor članu natasaom)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ljubezenski trikotnik
11.11.2007 19:59:49   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

1. Ona ni ku****.
2. Samomoro...ja seveda. Kar daj. Saj to je najlažji izhod iz krize. Otroci se bodo že kako znašili. user posted image
3. Poišči pomoč. Pa ne mislilm nič slabega. Nesamozavestna oseba si, ki ne vidi drugega, kot samo sebe. Če bi se vsaj malo cenila, NIKOLI AMPAK RES NIKOLI ne bi pomislila na samomor. Polega otrok NIKOLI. In to samo zato, ker on natepava drugo.

Oprosti, grožnje s samomorom ne prenesem. Samomor kot dejanje samo, pa mi je najbolj primitvno dejanje, ki ga človek lahko naredi. Reši sebe, breme pa preloži na tuja ramena.

In zapomni si. Ženska, ki jo ma tvoj dragi, ni kur***.  Ona ni nič kriva. Če on ne bi hotel....
komu sem pa grozila ,pomislila da ,naredila pa tega ne bom,pa tudi bremen ne prelagam na tuja ramena ,ce bi ,me nebi bilo tu,vem tudi da ona druga ni kriva da sva sama kriva za tak odnos ,kar pa se tice ,seksa in drugih stvari ,ce ne naredim tako ,kot rece on bodo ,pa batine padale ,sej se zanimam,ampak priznam ,nisem se zbrala dovolj moci ,da grem,grozi pa on ,ce gremo se nam ne bo dobro pisalo ,je zmozen marsicesa,zmozen je pa tudi sluzbo pustit ,in je tudi rekekel da bo to storil ,sam da mu ne bo treba placevat za otroke,jaz pa sluzbe nimam ,on ima in to dobro,in kaj bom potem lahko storila ,in spet bom otroke morala prepustit njemu ,ki se ga ze tako bojijo kot hudic kriza ,zapleteno ,vse skupaj ,priznam sm nesamozavestna ,zato pa je tko kakor je ,pa nisem neodgovorna mati ,ker marsikatera bi popokala pa sla ,jest pa se vztrajam ,ampak otroc itak ne vejo kaj se dogaja

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ljubezenski trikotnik
11.11.2007 20:03:47   
Anonimen
Varna hiša...in pejt čimprej. Pa toži ga. Itak je vse fifti-fifti, ko se gre narazen. Tle nima kaj.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ljubezenski trikotnik
11.11.2007 20:09:08   
Anonimen
pa nisem neodgovorna mati ,ker marsikatera bi popokala pa sla ,jest pa se vztrajam ,ampak otroc itak ne vejo kaj se dogaja


Odgovorna mati bi šla, ne neodgovorna. Ker to k ostajaš je neodgovorno.
Pa še tepe te. Mislm res....čudovito. Bi bilo res groza da podreš to čudovito družinicouser posted image

Maš varne hiše, socialno, preživnino ti bo moral plačevat tud če šiht pusti, šiht si najdi!, polovico premoženja zahtevaj....naredi nekaj madona....nehaj iskat izgovore. Ne pa da seksaš z idiotom k te mlati in nateguje druge ženske tvoji otroci pa to gledajo! Pa če te udari ga prijavi! Halouser posted image Bogi otročkiuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ljubezenski trikotnik
11.11.2007 20:14:20   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

pa nisem neodgovorna mati ,ker marsikatera bi popokala pa sla ,jest pa se vztrajam ,ampak otroc itak ne vejo kaj se dogaja


Odgovorna mati bi šla, ne neodgovorna. Ker to k ostajaš je neodgovorno.
Pa še tepe te. Mislm res....čudovito. Bi bilo res groza da podreš to čudovito družinicouser posted image

Maš varne hiše, socialno, preživnino ti bo moral plačevat tud če šiht pusti, šiht si najdi!, polovico premoženja zahtevaj....naredi nekaj madona....nehaj iskat izgovore. Ne pa da seksaš z idiotom k te mlati in nateguje druge ženske tvoji otroci pa to gledajo! Pa če te udari ga prijavi! Halouser posted image Bogi otročkiuser posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: ljubezenski trikotnik
11.11.2007 20:20:20   
natasaom
imaš možnosti,da preživiš brez njega!tako kot ti pravi pikec pejd v varno hišo!!!!kontaktiraj kako nevladno org za zaščito žrtev nasilja...ogromno ti lahko pomagajo.samo odločit se je treba

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: ljubezenski trikotnik
11.11.2007 20:31:51   
Nea_teja_
Ja punca pobi šila in kopita in gasa kokr te noge nesejo.Če nimaš kam se obni na socijalno,kjer ti bodo pomagali tudi do kake varne hiše.Verjemi nimaš kaj premišljevat sploh pa če so v igri še otroci.Verjemi tudi če boš čakala in upala na bolje,bolje nebo nikoli zdej je našel to jutri drugo in ni kriva nobena od njih.Verjemi vem kaj govorim sem dala čez že zelo veliko in sedaj imam partnerja ,ki mu zaupam me ima rad in mi nebi storil žal stvari.Pri meni je bil posredi še alkohol tako da je bilo še malo huje .Punca BEJŽI STRAN.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: ljubezenski trikotnik
11.11.2007 21:31:49   
lelaval
Dokler mu ne boš pokazala, da te ne more več ustrahovat, ne boš nič storila. Pokaži mu, da se ga ne bojiš in, da s tabo ne mora tako ravnat. Imej se malo rada, pa tudi za otroke veš, da to ni dobro okolje za odraščanje.
Varna hiša je najboljše v tej siuaciji zate in za otroke. Za udarce pa je bolje zate, da ga tožiš. Zakaj bi morali dajat  videz srečne družine, če pa v resnici ni tako.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: ljubezenski trikotnik
11.11.2007 21:35:20   
Marogica
ANonimna.
1. On ima drugo žensko.
2. On te pretepa.
3. On ima "vse pod kontrolo" doma.

In kaj imaš ti? Strah pred njim v vseh ozirih: da te po pretepel, da ti bo vzel otroka, da ne bo plačeval preživnine....

Rešitev: VARNA HIŠA in to takoj. Ne bo te več pretepal, otrok ti ne more kar tako vzeti, plačevati pa tudi mora.

Nisi edina, ki je bila v takšni situaciji, ki je resnično grozna. Vendar imaš tudi ti pravico do LEPEGA življenja. VEndar si za ta korak odgovorna samo ti.



_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Nea_teja_)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: ljubezenski trikotnik
11.11.2007 21:50:59   
Colt
Naaslov teme je sfaljen. To ni ljubezenski trikotnik ampak bolezenski trikotnik.

_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu Nea_teja_)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: ljubezenski trikotnik
11.11.2007 22:08:27   
Anonimen
tole pa ni zame.. user posted image

(odgovor članu Colt)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: ljubezenski trikotnik
11.11.2007 22:26:41   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Colt

Naaslov teme je sfaljen. To ni ljubezenski trikotnik ampak bolezenski trikotnik.


Tole si pa 100% zadel.

(odgovor članu Colt)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: ljubezenski trikotnik
11.11.2007 22:33:59   
Moyca_
daj pošlji ga nekam
kar zdaj ga postavi pred vratauser posted image user posted image

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: ljubezenski trikotnik
11.11.2007 22:38:35   
soncek28
user posted image user posted image  o čem ti razmisljas,o samomoru,o jojz tem samo pokazes da je njegov........bolj vreden kot ti in tvoji otroci,dej otrokom ljubezen,pa pejt stran,glavo gor,ne pusti se da te ponizuje na taksen način!

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: ljubezenski trikotnik
12.11.2007 7:17:43   
Peteršilj
Kaj še čakaš? Pojdi vstran in to čimprej, saj obstajajo varne hiše ter ga pošljiv k....
Držim pesti!!!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?