|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  169 170 [171] 172 173   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Decembrke
12.11.2007 12:59:42   
t*e*j*k*a
Zdele komi vidm da mam datum na fotoaparatu čist kontra naretuser posted image . 2.1.2003user posted image user posted image user posted image

Ja lorch tko se nardi, da pol ko že maš bi pa vsi kr neki. Itak da si morš prej vse nabavit da ne boš čaku da prvo rodiš in potem v šoping!!! 
Jaz se sploh ne sekiram bi se pa prej zrajtali kr zdej mamo že res vse in ne rabimo nič več.

Nč zdej pa grem palačinke v pečico spravit. ČAO

(odgovor članu t*e*j*k*a)
Neposredna povezava do sporočila: 4251
   RE: Decembrke
12.11.2007 13:06:27   
Mat3ja22
Tejka - fajn da si kupla tak voziček, ki ti je všeč in da to niso več samo sanje.

Vrtnica - fuul lepa posteljica in vse kar je v njejuser posted image

Raho - 70 brisač user posted image , ta je pa dobra. sicer je tudi pri nas tako, da ko nekaj omeniš potem to ponavadi tudi dobiš, ampak 70 brisač, to je pa nekaj totalno norega user posted image

pri nas v ptujski porodnišnici pa baje ni problemov glede vložkov in mrežastih hlačk. sta mi rekli 2 sestrični, ki sta pred kratkim rodili, da pridejo vsako jutri in ti dajo tolko vložkov in hlačk kolkor rabiš, pa tudi vmes ti prinesejo če jim rečeš. tako da jaz sem si kupla vložke samo za doma, v P pa jih nebom nosila.



(odgovor članu hokejistka)
Neposredna povezava do sporočila: 4252
   RE: Decembrke
12.11.2007 13:07:36   
Raho
Joj, tejka, meni je pa barva všečuser posted image .

Pa kake kolege to imate, da vam samo nekaj obljubljajo, potem pa nič iz tega? Jaz sem komaj uspela vse presortirati za oprati, ker sem dobila še 5 velikih škatel cunj. Pa košarico (ampak so rekli, da bodo oprali posteljnino in jo potem prinesli), pa še kup novih stvari (moje nerojeno dete ima 26 parov čevljev - št. 16 in17user posted image ). Potem pa sem še jaz morala znakupiti nekaj za svojo dušo, sedaj pa ne vem, če bo to ubogo dete vse to lahko sponosilo. Enako sem od kolegic dobila vse nosečniške cunje, ki so jih imele, tako da sem si v tej nosečnosti res kupila samo nekaj stvari za dušo.

Ah, grem sedaj še malo počivat. Da bom potem kos vsem obremenitvam od sedežne naprej. Aja, Črtojevo novo sobo vam zalimam.




(odgovor članu t*e*j*k*a)
Neposredna povezava do sporočila: 4253
   RE: Decembrke
12.11.2007 13:24:42   
Raho
Evo, 2 fotki na hitro:
user posted image

user posted image

To je pa naš sine v njegovem darilu ob rojstvu od našega motorističnega kluba:
user posted image

Ja, usnjena motoristična jakna. Hitro so ga začeli navajati. ŽE sedaj razlaga, da bo vozil motor.user posted image

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 4254
   RE: Decembrke
12.11.2007 13:47:40   
Vrtnica79
Oj čveke, lepo ste napolnile stran- le glejte da zdaj na bo dežjauser posted image user posted image user posted image .

Hvala za pohvale od posteljice, jaz pa tak kar naprej hodim v sobo in si jo ogledujemuser posted image .

Ja, glede vložkov in onih sexi gatik sem tudi jaz prvič to prakticirala čeprav sem bila prvo proti, da takih vložkov pa jaz res nebom nosila. Pol pa sem videla da so res daleč najboljši za to obdobje. Pa mrežaste gatike tudi.

Tejka, super za vozekuser posted image . Pa z palačinkami si mi tudi lušte naredilauser posted image !

Raho no, pa se je le izplačalo garat- Črtojeva sobica je prav simpatičnauser posted image .

Še moje mere: 36 teden, +15kg, 107 cm  (  beri po kosiluuser posted image  )



_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 4255
   RE: Decembrke
12.11.2007 13:52:12   
Magi*
Vrtnica, ne bo dežja, bo sneg user posted image

Raho, super sobica. da Zaki dobi tako sobo, ji oke ven padejo user posted image  naša boga punči ma pa miceno sobico, pa še to bo morala kmalu deliti z bratcem. pri nas se ubadamo kako ji naj ustrežemo, da bi za RD dobila grad - tak, da bo ona lahko šla notri. ni placa. zdaj moža naštimujem, da bi ga on sam naredil, jaz pa ga bom pobarvala. sam kaj, ko im adve levi roki. če bi jaz bila pokretna, bi en, dva, tri to sama zrhitala.

jaz imam spakirano za v P. pa za bejbija imam tudi spakirano, tak da mora mož samo trofit pravo pakungo, pa bomo tokrat šli kot se šika iz P user posted image

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 4256
   RE: Decembrke
12.11.2007 13:55:27   
andreja2000
rahouser posted image  joj,kako je lepo!

Ja,ste spet pridno klepetale in sem vas bolj površno prebrala,moram potem še enkrat skozi...user posted image

Ja,v soboto sva z mojo Laro hodili po trgovinah,ker je že vse prerasla in ji je bilo potrebno kupiti nekaj stvari.Seveda sva zavili še v BC in kupili še neke malenkosti za Evo.Med drugim tudi nalepke,ki sva jih dali nad Evino previjalno in je prav lušno izpadlo.user posted image
Včeraj pa sem bila polno zaposlena,saj sem povabila na kosilo sestro z družino,pa nato še sosede,da smo skupaj nazdravili k mojemu RD.(Jaz kar z vodouser posted image )Zvečer pa sem bila zelo utrujena,ko sem skoraj po 2 urah umivanja posode se končno skotalila pred TV .

Drugače pa tud mene velikokrat peče zgaga,a saj me je pri prejšnjih user posted image  tudi,pa sta se oba rodila skoraj brez lask user posted image ,no pol pa so še ti odpadli,pa sta bila gologlava user posted image ,kar nekaj časa.
Ja,tudi jaz se še nekako ne zavedam prav,da se že res hitro bliža dan,ko bomo cartali.....uh,se pa že noro veselim,ko pomislim na to in upam,da rodim kar se da blizu roka,ker dosti čez rok pa spet ni fajn,se mi je to zgodilo pri Lari......,bi rajši kaki dan prej ko preveč kasnej.....

Ja,nič,sedaj pa moram it še nekaj skuhat,pa pa....user posted image user posted image

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 4257
   RE: Decembrke
12.11.2007 14:35:29   
Ayo
Magi*, evo lista ruskih imen. Sem kar tukaj napopala, ce bo se katero zanimalo.

Aalim
Abram/Avram
Adam
Adrian
Afanasiy
Agap
Agey/Aggey
Akim
Aksyon
Al'bert
Al'bin
Al'vian
Al'vin
Aleksandr
Aleksey
Amos
Ananiy
Anastasiy
Anatoliy
Andrey
Andrian/Andreyan
Andron
Anis/Anisiy
Anisim/Onisim
Antip
Anton/Antoniy
Antonin
Apollinariy
Apollon
Arefiy
Ariy
Arkadiy
Arkhip
Arseniy
Artamon
Artyom/Artemiy
Askol'd
Avdey/Avdiy
Avenir
Averkiy
Avgust
Avgustin
Avksentiy
Bayan
Bazhen
Bogdan
Boleslav
Borimir
Boris
Borislav
Boyan
Bronislav
Budimir
Cheslav
Dan
Daniil
Danila
Danilo
Davyd/David
Dem'yan
Dementiy
Demid
Denis
Didim
Dionisiy/Dionis
Dmitriy/Dimitriy
Dobrynya
Donat
Dorian
Dorofey
Edgar
Edvard
Efim
Efrem
Egor
Elisey
Elizar/Eleazar
Emel'yan
Emilian
Emiliy/Emil'
Emmanuil
Epifan
Erast
Erazm
Eremey
Ermak
Ermil
Ermolay
Ernest/Ernst
Erofey
Eruslan
Evdokim
Evgeniy
Evgraf
Evlampiy
Evlogiy
Evsey
Evstafiy
Fadey/Faddey
Fedot
Feliks
Feodisiy/Fedosiy
Feofan
Filaret
Filat
Filimon
Filipp
Flegont
Florentiy
Foma
Fotiy/Fot
Frol/Flor
Fyodor
Galaktion
Gavriil
Gavrila
Gavrilo
Gavril
Gedeon
Gektor
Geliy
Gennadiy
Genrikh
Georgiy
Gerasim
German
Germogen
Gerontiy/Geront
Gleb
Gorazd
Gordey/Gordiy
Gorislav
Grigoriy
Guriy
Ieronim
Ignatiy/Ignat
Igor'
Il'ya
Ilariy/Ilar
Iliodor
Iliy
Illarion/Ilarion
Innokentiy
Ioann
Iosif
Ipatiliy/Ipat
Ippolit
Irakliy
Iriney/Iriniy
Isai/Isaiya
Isak/Isakiy
Isey
Isidor/Sidor
Ivan
Izmail/Izmailo
Izyaslav
Kalina/Kalin
Kapiton
Kas'yan
Kazimir
Khrabr
Khristofor
Kirill
Klavdiy
Kliment/Klim
Klimentiy/Klementiy
Kondratiy/Kondrat
Konon
Konstantin
Korney
Kornil
Ksenofont
Kuz'ma/Koz'ma
Kupriyan
Larion
Lavr
Lavrentiy
Lazar'
Lel'
Leonid
Leontiy
Lev

Levkiy
Luk'yan/Lukian
Luka/Lukiy
Lyubim
Lyubomir
Mai
Makar/Makariy
Maksim
Maksimil'yan
Maksimilian
Manuil/Manuilo
Marat
Marian/Mar'yan
Marina
Mark
Markel
Markian
Martyn/Martin
Matvey
Mavrikiy
Mechislav
Mefodiy
Merkuriy
Mikhail/Mikhailo
Milad
Milan
Milen
Miliy
Miloneg
Miloslav
Miron
Miroslav
Modest
Moisey
Mstislav
Naum
Nazar

Nestor/Nester
Nifont
Nikandr
Nikanor
Nikifor
Nikita
Nikodim
Nikolay/Nikola

Nil
Novomir
Oleg
Olimpiy
Onisim/Anisim
Orest
Osip
Ostap
Ostromir
Pakhom
Palladiy
Panfil
Panteleimon/ Panteley
Paramon
Pavel
Peresvet
Pimen
Platon
Polikarp
Porfiriy
Potap
Prokhor
Prokofiy/Prokoriy
Protas/ Protasiy
Prov
Prozor
Pyotr
Radim
Radislav
Radiy
Radomir
Rafail
Ratmir
Rem
Robert
Rodion
Roman
Rostislav
Rudol'f
Ruslan
Rustam
Ryurik
Samson
Samuil/Samoilo
Saveliy
Savva

Semyon
Serafim
Serapion
Sergey
Sevastian/Sevast'yan
Sever
Sever'yan/Severian
Severin
Sidor
Sil'vestr
Sila
Simon
Sofon
Sokrat
Solomon
Spartak
Spiridon
Stanislav
Stepan/Sefan
Straton
Svetlan
Svetoslav
Svetozar
Svyatogor
Svyatopolk
Svyatoslav
Taras
Terentiy
Tikhomir
Tikhon
Timofey
Timur
Tit
Trofim
Ul'yan
Ustin
Vadim
Valentin
Valerian/Valer'yan
Valeriy
Varfolomey
Varlam/Varlaam
Vasil'ko
Vasiliy
Vatslav
Vavila
Velimir
Velislav
Veniamin
Venidikt
Vikentiy
Viktor
Vil'
Vilen
Vissarion
Vitaliy
Vitol'd
Vladilen
Vladimir
Vladislav
Vladlen
Vlas/Vlasiy
Voin
Vsevolod
Vyacheslav
Yakov
Yan
Yanuariy
Yaropolk
Yaroslav
Yulian
Yuliy
Yuriy
Yustin
Yuvenaliy
Zakhar
Zhdan
Zinoviy
Zosim/Zosima
Zot

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 4258
   RE: Decembrke
12.11.2007 15:16:24   
Magi*
Ayo, hvala user posted image

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Ayo)
Neposredna povezava do sporočila: 4259
   RE: Decembrke
12.11.2007 15:45:50   
Foxina
nick                          tedni                     kg            trebušček


Ajtak                        37t            +13kg              127cm
Kim80                      36t4d           +9kg                 101 cm
Mat3ja                     36t               +14 kg              104cm
Lorch                       37t             +11kg                 106cm
Andreja 2000          36t                +9kg                   113cm
Foxina                     36t4d             +12kg                  102cm
Skaana                    34t5d           +14kg                   109cm
NosečkaL                 33t           +10kg
Ayo                           34t              +9kg                     100cm
Kajča                       31t3d             +13kg                  93cm
Raho                        35t             +12 kg                 129cm
Magi*                       34t2d           +15kg                    111cm
Nana22                    31t4d           +12kg                 109cm
ElaM                         33t               +10kg                    96cm
Pikica07                   28 t2d          +10 kg                   98 cm
Pikica*                      33t5d          +12 kg                   98 cm
Hokejistka               34t            +12,5kg                     99cm
Vrtnica 79                36t             +15kg                   107cm
Ulla                            28t               +15kg                   107cm
Lana38                    33t               +16kg                  108cm
Lončica                    34t1d           +15kg                     106cm
Soncek.djukelica     32t                +17kg                   111cm
Tejka                        32t4d                +8kg                  98cm
Danvari                     35t                +10 kg                 124cm
Skyline                                           +10 kg    

Klarisima                35t                +17kg                  117cm
Sade                          31t              ­+12kg

Želva                                            ­+10kg                    104cm

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4260
   RE: Decembrke
12.11.2007 15:53:09   
Raho
Magi* - moj favorit: Dorianuser posted image

(odgovor članu Foxina)
Neposredna povezava do sporočila: 4261
   RE: Decembrke
12.11.2007 16:31:06   
želva
FOKSINA -  da boš dopolnila 37t 1d

Zdaj vas prosim pa še za nasvet:
Moj user posted image  se je danes ful umiril, pa me mal skrbi, ker se mi je včeraj dvakrat zgodilo, da sem šla na wc, pa se obrišem in vse, vstanem, pol mi pa po stegnu prteče par kaplic. Zdej pa ne vem od kje? Al pač mal piščam urin ali lahko pušča plodovnica po malemuser posted image  Sicer me je user posted image  še veselo brcal ponoč, ampak danes je pa čist miren. Pa nočem panike zganjat, pa na urgenco hodit. Se pa drugače čist fino počutim. Vrjetno bi me že kej zvijal, če bi blo kej narobe, ane?
Itak mam pregled v četrtek, do takrat bomo že zdržal.No, se že bolš počutm(sam mal je blo treba pojambrat).user posted image

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 4262
   RE: Decembrke
12.11.2007 16:36:23   
vetrnica
pozdravljene

dans pa zaključujem 37. teden. Sem mela pregled pri G pa mi je še CTG naredil. So se slišali samo utripi, popadkov še ni user posted image . Zdaj bom imela pa preglede vsak teden in vedno bo CTG. Sem dobila še napotnico za v porodnišnico. Očitno se dan, ko bom lahko v rokah držala svojega user posted image približuje, čeprav se men to zdi še kar daleč.

Bo potrebno res izbrat imena. No, saj za fantka sva že izbrala (bo Enej), sam za punčko pa še ne veva.

Raho - sobica res super zgleda, pa tvoj sin tudi user posted image

še moji podatki za seznam: 37t  +10 kg   101 cm

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 4263
   RE: Decembrke
12.11.2007 16:58:07   
želva
Ko pa že vse tko lepe sobice gor popate, jo bom pa še jaz. Evo, tole čaka našga dojenčka.
Aja, dejte pogledat v album, ker ne znam tuki gor linka narestuser posted image .

(odgovor članu vetrnica)
Neposredna povezava do sporočila: 4264
   RE: Decembrke
12.11.2007 17:00:18   
Anonimen
Živjo decemberke, se me še spomnite....praševala sem vas o čepu, ki sem ga opazila na spodnjih hlačkah 10 dni nazaj. No sporočam vam, da smo 4.11. dobili punčko z imenom Lina user posted image , rojena je bila v 33t 6d, ker mi niso mogli zaustavit popadkov. Danes sva prišli končno domov user posted image user posted image user posted image iz porodnišnice in mala lepo napreduje. Ko bom imela malo več časa, se vam spet oglasim. Sem torej prva decemberka, ki je rodila ali je še kakšna?user posted image

LP
Nana22

(odgovor članu vetrnica)
  Neposredna povezava do sporočila: 4265
   RE: Decembrke
12.11.2007 17:07:33   
želva
čESTITAMuser posted image . Se je pa mali mudilo! Čim več zdravja in crtanja!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4266
   RE: Decembrke
12.11.2007 17:08:03   
Vrtnica79
Nana22, saj ne morem verjet!!!!!!!!!!!!!! Res smo te pogrešaleuser posted image user posted image user posted image

In seveda ČESTITAM za ljubko hčerkicouser posted image


Ja, si prva decemberkauser posted image user posted image

_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4267
   RE: Decembrke
12.11.2007 17:16:40   
hokejistka
Še tukaj iskrene čestitke in veliko veselja z malo Lino!user posted image user posted image user posted image user posted image .


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4268
   RE: Decembrke
12.11.2007 17:24:07   
ajtak
Najprej iskrene cestitke draga Nana22!!

Sedaj pa se moram tudi jaz malo javit, da ne boste mislile, da sem ze v Rimu... Imela sem le manjso tezavo z virusom na rac. ampak sedaj smo to postimali.

Z mano nic novega, se vedno 2v1 in pridno odstevam dneve...
Priznam pa da mi je ze kar malo hudo me namrec kar precej boli medenica, hrbtenica in imam ze zelo pogosto popadke so pa se zelo kratki in neenakomerni...

Lahko noc in se tipkamo.

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu hokejistka)
Neposredna povezava do sporočila: 4269
   RE: Decembrke
12.11.2007 17:29:12   
Vrtnica79
Ajtak  sem mislila da si tudi ti že pobegnilauser posted image user posted image user posted image .
Kar malo še počakaj ne rabiš prehitevatuser posted image !

_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 4270
   RE: Decembrke
12.11.2007 17:30:33   
Magi*
Nana22, kako smo te vesele, da si spet med nami. Predvsem pa, da sta obe z Lino zdravi in doma user posted image

Iskrene čestitke user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4271
   RE: Decembrke
12.11.2007 17:36:31   
scubadiver
Nana22 ti še tukaj čestitam čeprav se malo urivam iz novembrskih vrst. Res iskrene čestitke, sem vesela da sta z Lino OK in da sta že doma  user posted image user posted image

Ostalim decembrkam pa polagam na srce. Ne se urivat. Najprej smo novembrke na vrste in se lepo postavite v vrsto, ne pa tkole po desni ker ni pošteno pa še brez žmigovca  user posted image

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4272
   RE: Decembrke
12.11.2007 17:37:52   
Skaana
user posted image

Zdle se na hitrco javljam, ker spet drvim - itak.

Punce, če katero zanima, si naj pogleda moj spletnik - grem nove fotke gor prilepit. In prejle so me klicali, da v ponedeljek že pripeljejo kuhinjo.user posted image user posted image user posted image  Ogrodje ograje narejeno, luči že svetijo...

Danes sem dala še novo osebno za miceno delat in šla v vrtec, da bi se dogovorila za varstvo - Ateno je bilo sicer malo strahuser posted image , ampak je ravnateljica zbolela tako da sem še kar na točki nič user posted image .

Potem sem šla pa frizerju user posted image . Zdaj bo pa user posted image  res videl-a lepo mamico user posted image user posted image .

Raho, najlepša ti hvala za ponudbo, ampak enostavno ne morem sprejeti user posted image . Ker bi bilo že tu mač. Enkrat zdle ti moram poslat še seznam za otroške pesmice. Bom pleničke že kje nabavila, če bom. Drugače bo pa user posted image  tudi preživel-a brez njih user posted image . Črtomir ima fantastično sobo user posted image user posted image user posted image , posteljo s toboganom - zakon. In dobro da nista narisala tistih pik gor, ker potem bi pa že res bilo vse preveč Nodi-jevsko user posted image . Super sobica je. A sploh obstajajo motoristične usnjene jakne za tako miceneuser posted image  Tvoj Črto bi res lahko bil maneken. Ja, glede vožnje z motorjem se boš pa morala navadit - tako kot se bom jaz morala, da bo mala jahala konje. Pač tako je user posted image .

Magi*, kaj ko bi kar iz njene postelje nardili grad? Lahko daš kakšni šivilji zašit baldahinček za princeske ali pa npr. kupiš v Ikei:
user posted image
, na drugi strani, pri nogicah pa naredite takšno leseno stojalo, potem pa iz blaga kupolo ali bricke, pa potem na blago zašiješ žepke in razne okraske... Ali pa kar iz kartona, če ne gre drugače.

Joj, moram it, se še potem kaj javim.

_____________________________

Mami, kdaj bo spet včasih?

(odgovor članu vetrnica)
Neposredna povezava do sporočila: 4273
   RE: Decembrke
12.11.2007 17:39:04   
vetrnica
IZVIRNO SPOROČILO: Magi*

Nana22, kako smo te vesele, da si spet med nami. Predvsem pa, da sta obe z Lino zdravi in doma user posted image

Iskrene čestitke user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Čestitke tudi z moje strani user posted image

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4274
   RE: Decembrke
12.11.2007 17:45:54   
lorch
Nana 22! Čestitamuser posted image user posted image user posted image
Res smo te pogrešale in se spraševale kaj in kako je s tabo.
Ajtak! Dobrodošla nazaj! A da že imaš popadke?Joj, jaz sem kar blizu za teboj. Me je danes začelo po križu trgat, sam sem prepričana da sem čudno spala.ker kakega drugega tiščanja pa špikanja pa niti ni.
Raho! Svetovna sobauser posted image user posted image user posted image Pa motorist seveda tudiuser posted image
Tejka! Čestitam za voziček. Najbolj pomembno je da si našla takega kot si želela! Mi je zelo všečuser posted image
Želva! Kdaj maš rok? A 2. 12. tk ko js?


_____________________________

2.12.2007 smo postali družina.
15.1.2011 se je družina povečala.

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 4275
Stran:   <<   < Prejšnja stran  169 170 [171] 172 173   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  169 170 [171] 172 173   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?