|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   neobstojen lak za nohte
15.11.2007 13:20:52   
Naja31
Punce, a ima katera še podobne težave z lakom za nohte?
Meni gre vsak lak vedno full hitro dol (na konicah) in mi gre to pošteno na živce.
V torek zvečer sem si nalakirala nohte in že včeraj zvečer bi ga morala dati dol, ker zgledajo nohti tako znucano, da je full grdo.
Imam pa ponavadi temno nalakirane nohte in se to full opazi.
Trenutno imam lak od Nivee, ampak tudi pri drugih se mi dogaja isto. a je kakšna rešitev, da lak zdrži vsaj 4,5 dni?

Hvala.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: neobstojen lak za nohte
15.11.2007 13:23:01   
April
Mal dlje zdrži, če si daš čez še nadlak.

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: neobstojen lak za nohte
15.11.2007 13:48:22   
solatja
pa če si za domača opravila (pomivanje posode) natakneš rokavice. sicer pa meni tisti, ki dlje trajajo (neli lorealovi, pa saj jih ima vsaka firma nekaj) dejansko dlje zdržijo. 

_____________________________

na roditeljskem sestanku: "kaj ste pripravljeni narediti za svoje otroke?"
starši: "vse!"
predavatelj: "in kaj bodo potem oni počeli?"

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: neobstojen lak za nohte
15.11.2007 13:51:53   
smigli
moj recept

Vedno si umijem roke preden kar koli začnem, da razmastim nohte, dam prozorno podlago pomožnosti proti cepljenju, potem nanesem barvni lak (včasih 2 plasti) in nato nadlak. Med eno in drugo plastjo pa je potrebno malo počakat, da se fajn posuši. Pri gospodinjskih opravilih pa vestno uporabljam rokavice. Drugače pa imam lak od L¨oreala , traja pa mi celih sedem dni.

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: neobstojen lak za nohte
15.11.2007 14:06:04   
Naja31
Vedno perem posodo z rokavicami. Imam neko manijo glede tega, se mi vsi režijo.

No, lak gre vseeno dol.
Verjetno bo treba kar kakšen nadlak, ampak sem glede tega bolj nepotrpežljiva in vedno kupim te hitrosušeče lake, ker se mi ne da pri miru sedeti in čakati, da se posuši 5 plasti laka.

(odgovor članu smigli)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: neobstojen lak za nohte
15.11.2007 18:45:28   
lelaval
Verjetno bo treba kar kakšen nadlak, ampak sem glede tega bolj nepotrpežljiva in vedno kupim te hitrosušeče lake, ker se mi ne da pri miru sedeti in čakati, da se posuši 5 plasti laka.

Se hitro suši in hitro gre dol. user posted image
A si res lakiraš v 5. plasteh? - potem se ti lak že zato lušči dol. Uporabi le 2 plasti. Ali pa si naredi francosko manikuro- se mi zdi, da se dlje obdrži, ker je na koncih več plasti. user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: neobstojen lak za nohte
18.11.2007 8:11:52   
mala zirafa
Najboljši lak ki em ga kdaj v mojem življenju imela je od Pupe Lacca rinforzante.ne vem točnega prevoda.Zdržal mi je po cel teden, roke pa imam pogosto pod sem imela pogosto pod vodo in razkužili, zaradi dela.V mullerju ga nimajo več, žal. 
Zdaj ga imam od Mavale.Osnovni lak in nadlak, pa je tudi ok.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?