|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Školjke...
19.11.2007 10:04:36   
Balonchy
...na buzaro?

Kolk je to priporočljivo jest?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Školjke...
19.11.2007 10:05:37   
lex
sorry ni, ker so težka prehrana, poleg tega so školjke naravni filter in kaj veš kaj se skriva v njih.

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu Balonchy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Školjke...
19.11.2007 10:28:00   
lelaval
Jaz jih raje nisem. Pa bifteka tudi ne.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Balonchy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Školjke...
19.11.2007 11:54:16   
Balonchy
Sem upala, da mi boste napisale - ...če se ti tko zlo lušta po njih, pol jih lahk. Ampak v čisto malih količinah.user posted image

Ker sem jih nedavno jedla 2x (čist mal), bom zdej to odmisnla za par mescov! Sej mam od vedno rada morsko hrano, sam zdej bi pa skor ubijala zanjo... user posted image




(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Školjke...
23.11.2007 20:47:16   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Balonchy

Sem upala, da mi boste napisale - ...če se ti tko zlo lušta po njih, pol jih lahk. Ampak v čisto malih količinah.user posted image


Ekola, izvoli :).

(odgovor članu Balonchy)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Školjke...
26.11.2007 0:17:39   
Balonchy
IZVIRNO SPOROČILO: Mič RR

IZVIRNO SPOROČILO: Balonchy

Sem upala, da mi boste napisale - ...če se ti tko zlo lušta po njih, pol jih lahk. Ampak v čisto malih količinah.user posted image


Ekola, izvoli :).


THX, Mič...

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Školjke...
27.12.2007 11:26:11   
Roberta69
Jaz ima od nedavnega eno negativno izkušnjo, in sicer so se bližnji zastrupili s surovimi školjkami. Jaz sem hvala bogu jedla ene druge pečene na žaru in mi ni bilo nič, najbolje pa se je odreči tudi tem, saj baje že tako in tako prefiltrirajo preveč umazanije (če bi bile iz čistih voda (kar je pa danes zelo težko), verjetno ne bi bilo problemov. 

(odgovor članu Balonchy)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Školjke...
7.1.2008 19:14:39   
Zofy
Ma če ti tako pašejo, si pa naredil škampe na buzaro, pa še kakega kalamarčka not flikni, pa bouser posted image .
Drugače se pa strinjam z ostalimi: ni dobro tega jest predvsem zato, ker se lahko zastrupiš. Jaz sicer nimam slabih izkušenj s školjkami, se pa jih sedaj v nosečnosti izogibam in jih nadomestim z drugimi morskimi dobrotami user posted image .

(odgovor članu Roberta69)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Školjke...
7.1.2008 19:34:11   
frutka_
Po mojem ni dobro, ker školjke filtrirajo vse iz morja. Tako kot gobe v gozdu. Škampeke pa lahko ješ, kot kakšno prilogo. Tudi ribe in lignje lahko mirno zaužiješ.

(odgovor članu Balonchy)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Dojenček spi v plodovnem ovoju
Neverjeten video posnetek otroka, rojenega v amniotski vrečki, medtem ko ga zdravniki zbudijo, še preden se rodi.
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?